Reforma péče
O lidi se závislostí se budou starat multidisciplinární týmy

05.07.2020 10:59

Zdravotní a sociální služby rizikovým uživatelům alkoholu, tabáku a nelegálních drog začnou na podzim poskytovat první adiktologické multidisciplinární týmy. Ministerstvo zdravotnictví proto vybralo čtveřici organizací, které podpoří dotací až 6,7 milionu korun po dobu 18 měsíců, informovala mluvčí ministerstva zdravotnictví Renata Povolná. Vznik adiktologických týmů je součástí reformy psychiatrické péče v Česku.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • LV 426 (5 hlasů) 05.07.2020 13:34

  1000 lidí musí při platu 100,- Kč na hodinu pracovat každý 67 hodin,...

 • Martin Glaser (2 hlasy) 05.07.2020 11:45

  Vyhozený peníze!

 • Rozlilovic Pjotr (2 hlasy) 05.07.2020 13:08

  Slaboduchy Franta Kocourek se vymocil na patnik:-)

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 05.07.2020 13:06

  Sluníčkáři požadují odstranění soch a obrazů „bílého Ježíše“. Prý se...

 • Rozlilovic Pjotr (1 hlas) 05.07.2020 12:13

  A kdo se bude starat o Azteka? Vysprchuje nekdo uz konecne smradocha...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Zas vyhozené peníze daňových poplatníků, jako na desítky zkur....vených organizací na integraci ci...gošů.

1 hlas

další lehkoživky

1 hlas

1000 lidí musí při platu 100,- Kč na hodinu pracovat každý 67 hodin, aby z jejich kapes mohli těch 6,7 milionu vytahat. Kdyby jim ty peníze zůstaly, mohli by těch 67 hodin místo práce trávit třeba výchovou svých dětí a z těch dětí by se nestali feťáci, jako když na ně rodiče kvůli práci nemají čas a chytnou se na ulici nějaké špatné party.

5 hlasů

A to si představte,že vyléčením drogově závislých kazí kšeft drog.dealerum. O kolik oni přijdou ! 🤣!!

1 hlas

Uspořádáme sbírku.

0 hlasů

Tohle není ani oslí můstek, to je přímo padák z oslích uší.

1 hlas

Slaboduchy Franta Kocourek se vymocil na patnik:-)

2 hlasy

Sluníčkáři požadují odstranění soch a obrazů „bílého Ježíše“. Prý se jedná o rasismus

To už je fakt hnus. Aktivista „protirasistického“ hnutí Black lives matter Shaun King požaduje odstranění soch a obrazů „bílého Ježíše“. Prý se jedná o rasismus. Stejně tak americká zmrzlina Eskimo mění název, protože je prý rasistický… Česká verze Eskyma to jen zvažuje. Úpravy zvažuje i Kofila s obrázkem mouřenína… Tohle je totální šílenství. Vidíme, jakou budoucnost nám sluníčkáři chystají. Celé se to zvrhává v protibělošský rasismus. Na takovýhle "Západ" fakt patřit nechci. Demoblok a Piráti ano.

https://www.euportal.cz/Articles/42822-slunickari-pozaduji-odstraneni-soch-a-obrazu-bileho-jezise-pry-se-jedna-o-rasismus.aspx
------
EUROKOMISAŘKA PRO ROVNOST TROUBÍ DO BOJE PROTI NORMÁLNÍ RODINĚ. Vše se točilo kolem utrpení LGBT+ komunity...

https://www.euportal.cz/Articles/42812-eurokomisarka-pro-rovnost-troubi-do-boje-proti-normalni-rodine-vse-se-tocilo-kolem-utrpeni-lgbt-komunity-.aspx
------
JE VYSTOUPENÍ Z EU DĚTINSKÉ?

Projekt EU je jasně naprogramován k evropskému superstátu. Lisabonská smlouva je jenom dalším z kroků, které dokazují, že jde o to vymazat národní státy z politické mapy a nahradit je centrálním rozhodováním, kde rozhodující vliv bude německo-francouzský. Toto základní paradigma „evropské myšlenky“ je nezměnitelné, neboť změna by popřela myšlenku samu. Líbivá představa konjunkturálních politiků, že EU případně trochu vylepšíme a nasměrujeme správným směrem, je logicky nemožná. Nelze opravit něco, co je z podstaty neopravitelné. Zrovna tak jako nemělo smysl vstupovat v dobách komunismu do KSČ a chtít vylepšovat systém zevnitř. „Pragmaticky, realisticky,“ jak se i tenkrát říkalo. Zrovna tak jako nemělo smysl vylepšovat socialistické Československo a bylo zapotřebí jednoznačně pohřbít starý systém a uvolnit místo společenské transformaci. EU transformovatelná není. Spoléhat se na bruselské prozření a doufat v jakousi nápravu k lepšímu je bláhové – chcete-li dětinské. Je to spoléhání na třetí cestu. Že nás nechají vrátit se „před Lisabon“? Že se zastánci evropského superstátu umoudří? To nám pak začnou vládnout spravedlivěji a začneme to mít konečně rádi? Je jistým paradoxem, že nikdo se neuměl v minulosti vymezit proti třetím cestám lépe a přesvědčivěji než právě prezident Václav Klaus.

Idea vystoupení z EU je nepochybně jedním z nejvýznamnějších politických témat naší doby. To je základní východisko Strany nezávislosti České republiky. Říkáme nahlas a jednoznačně, že vystoupení z EU je naším prvořadým cílem. Říkáme to bez vytáček. Bez pragmatického taktizování ve snaze nadběhnout části voličského mainstreamu. Principiální ideje nesnesou kličkování. Takové kličkování bylo už mnohokrát začátkem konce nejedné důležité myšlenky i jejích nositelů.

Nemá cenu se dnes přít, jestli se EU rozpadne dřív, než my k tomu dospějeme vlastním vývojem. Nemá cenu se strašit tím, jak moc se nám Západ za touhu po nezávislosti bude mstít (ten demokratický a svobodomyslný Západ…). Nevíme, k jakým křižovatkám nás budoucnost přivede a před jaká konkrétní politická rozhodnutí budeme postaveni. Vždy má ale smysl vidět cíl jasně a nemlžit o podstatných okolnostech. Jedině tak se dokážeme na křižovatkách rozhodnout, která cesta ukazuje správným směrem. Jedině tak se dokáží spojit jednotlivci nebo třeba politické strany za stejným cílem, když ho budou vidět před sebou zřetelně a jednoznačně.

Cílem SNČR je nezávislost České republiky a myslíme to vážně. Vystoupení z EU nemá alternativu.

https://pravyprostor.cz/je-vystoupeni-z-eu-detinske/

CZEXIT

2 hlasy

A kdo se bude starat o Azteka?
Vysprchuje nekdo uz konecne smradocha Ledvinku?

1 hlas

nevotravujte,ajnstajn.

0 hlasů

Vyhozený peníze!

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 20/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Nebezpečné vztahy

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička pro ženy

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov News

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.