Obama odletěl, na Hradě mluvil o Temelínu

09.04.2010 09:15 Původní zpráva Aktualizováno 09.04. 12:35

UVNITŘ ON-LINE. Zatímco ruský prezident odletěl z české metropole již ve čtvrtek, Obama se dopoledne ještě setkal s českým prezidentem a premiérem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Tublat (50 hlasů) 09.04.2010 11:42

  Touto smlouvou jsme získlali my všichni, my se můžeme považovat za...

 • králék (43 hlasů) 09.04.2010 11:23

  typický nenávistník z rodiny komunisty z roku 1968 takhle jednají...

 • :-( (43 hlasů) 09.04.2010 13:44

  Vy jste totéž, v květoucím provedení. Pokoušet se plýtvat slovy na...

 • Komtur (43 hlasů) 09.04.2010 09:50

  Víte, co se mi na té smlouvě uzavřené mezi USA a Ruskem líbí nejvíc ?...

 • Janku, (42 hlasů) 09.04.2010 12:58

  i troglodyt může mít pravdu. On alespoň o něčem napsal. Váš příspěvek...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Pán z Humeriky rozumí Temelínu, a následným vztahům přes hranici, asi jako my, lokaji a číšníci, např. kosmologické konstantě, vymyšlené A.Einsteinem. Jsme trudní tupohlavové, lokajové, kterým pán světa, než zdvihne krovky, nedá ani kus času v intervalu 20 minut, na kulturní rozloučení se s hostiteli, jiné, než je obvyklé v jeho imperiu na západní, tolik Vondrou, jejich agentem tu, adorované polokouli (ví-li on, co je vůbec adorace). A ta kuchtová ? Ta se tam najde, nebojte se. Jsme maňásci. A pimprlata. Za pár let je dnešek dějepis pro bídné státní maturanty, prachem zapadlý. Kdesi v análech, pro historiky only, bude je strašit otázka důvodu dominance strýčka Sama nad našimi dvěma uprděnými strachem star z Hradu, a z podhradí Strakovky. Ani minutu jim jejich šéf nedal nekompromisně navíc, nařídil jen Temelín pro humerickou firmu, a odfrnkl do pryč. Ať se nám daří. Jako již asi 600 let.

16 hlasů

Firma Westinghouse Temelínu rozumí dost dobře, protože ho stavěl a dotáhl ho na dobrou světovou úroveň.

36 hlasů

To byl,ale na Hradě špatně,to měl jít k Romanovi do kanceláře a zeptat se ho jak to bude!

27 hlasů

To je zvláštní, Obama lobuje za Westinghouse, Medvěděv taky lobuje za ten jejich šrot, jen Sarkozy s AREVA jsou nějak divně potichu.

19 hlasů

už je málo míst na světě,kde se může prezident USA bezpečně promenádovat,proto si vybral česko,češi mu lezou do prdele a ještě mu ten cirkus v době krize profinancují.

22 hlasů

Vyhrálo opět rusko. Už jen tím, že USA rusku likvidaci zbraní zaplatí. Je už na čase, aby nejen v USA ale všude prohlédli, co jsou socialisté, v USA demokraté za, svoloč. Obama znovu projevil svoji neomalenost vůči ČR a střední Evropě vůbec. Vítejte v nové ruské svazové republice.

25 hlasů

Ubohý, tragikomický troglodyte ! Tvým účelově pojatým obavám se směje i tvá vlastní tasemnice.

21 hlasů

i troglodyt může mít pravdu. On alespoň o něčem napsal. Váš příspěvek vypovídá spíše o Vás.

42 hlasů

Je dobře, že ta smlouva byla podepsána a že se to stalo v Praze. Obhájce americké základny v ČR knížete to rozzlobilo tak, že podle dnešních LN nás označil jen za číšníky.Naše tuneláři a korupčníci se popadají za břicho, že někoho mrzí těch podle nich bagatelních 50 mil. Kč. Vydělal na tom ale předsedda senátu Sobotka, kterému se podařilo získat podpis Obamy na jídelní ,lístek. Jak důstoné pro jednoho z nejvyšších ústavních činitelů.

31 hlasů

tak asi skocil jen pri ceste na curdu

12 hlasů

A chléb bude levnější a život krásnější. No vidíš, nic ti to nestálo a hodně si získal.Zase jsme světoví jedničky.

40 hlasů

Touto smlouvou jsme získlali my všichni, my se můžeme považovat za vítěze. Za poražené lze naopak pokládat - alespoň zde u nás - Havla a v neposlední řadě Vondru. Tedy ropuchy minulosti libující si ve studenoválečnických dobách. Buďme k nim ale velkorysí, ve svém negativismu a agresívním štěkání na vše dobré a pozitivní jsou tragikomičtí a v podstatě neškodní.

50 hlasů

Proč si pořád měníš nick když zvracíš stejné kraviny?

19 hlasů

Možná, že zvrací, ale vy blij.te.

21 hlasů

Zaplať pánbůh že ta šaškárna skončila. Ještě by mě zajímal přínos kromě toho, že nám to ubralo desítky milionů korun z našeho deficitního rozpočtu.

36 hlasů

Tak Praha se dostala na titulky novin z celého světa. Příjem ze zvýšené turistiky se nám vrátí. 50 mega co jsme za to dali je rozhodně lepší investice než 90 mega za návštěvu papeže.

26 hlasů

obyčejným občanúm se vrátí ,jako vždycky hovno.

40 hlasů

Tisícům lidí ze štábů a další kšefty snad platí stát? Jenom hlupák se takto ptá. Navíc turistika je největší kšeft a fotky z Prahy jsou nejlepší reklamou. To obletí celý svět. Kecy státníků až tak nikoho nezajímají, ale záběry ano.

21 hlasů

Už se ví, proč schůzka prošla tak hladce http://paratdnes.wz.cz/2010/04/Proc-vse-klaplo-pri-podpisu-smlouvy-Obama-Medvedev-na-jednicku.html

15 hlasů

všechno se snad nedá počítat na peníze, že bezpečnoet stála padesátku a co tím jako chce autor říct ..... víte ten bolševický jed z 68 roku se nám tu přelévá již na 3 generaci už aby tady byl ten soud s komunisty abychom tyhle žvanily uklidili oni se zaleknou když dědeček stane před soudem za zločiny v 50 a 60. letech

21 hlasů

Vím, že za to Obama osobně nemůže, ale nám Čechům se za bývalou americkou vládu omluvit měl. Konkrétně za to, že s námi prostřednictvím ODS zacházela jako s nesvéprávným hejnem hmyzu, který o svém osudu a svých záležitostech svobodně rozhodovat nemůže. Bez toho na česko amerických vztazích zůstává stín a nepříjemná pachuť.

35 hlasů

Není pravda ,že prezident Obama rychle opustil Čr poté, co na schodech u Klause potkal Mirka Topolánka, který mu připomněl svá památná slova o cestě USA do pekel.Potkal ho v hotelu Hilton, kde teď Mirek nosí kufry.......

32 hlasů

:-)))))))))))))))

18 hlasů

Obama mě nikdy nezklame. S nulou Klausem neztrácí čas. A Klaus se může vzteknout, že ho do Bílého domu zase nepozval...

30 hlasů

Do piče komunisti na Hradě byli zelení né. Kurevský český národ!!!

21 hlasů

Asi bajchnul dřív proto,že mu CML začal kázat svá moudra o oteplování.....

30 hlasů

Ono taky o čem si Nejvyšším Ekonomistou v Universu povídat...

28 hlasů

kdy si necha ta stara plisen Kikina Klaus opravit zuby? vypada vedle Obamy jako pener

21 hlasů

typický nenávistník z rodiny komunisty z roku 1968 takhle jednají achovají se všichni což na druhé straně usnadňuje jejich identifikci

43 hlasů

Pro Havla - Veškrnu je tato jaderná smlouva osobní prohrou a zdrcující katastrofou. Tolik, tolik se snažil, tolik usiloval, aby mezi NATO a Ruskem vypukla válka. A teď tohle .... Taková nespravedlnost ! Být samurajem,spáchá harakiri. Ale tím tento zapšklý, negativistický a blbou náladu šířící stařec v žádném případě není.

39 hlasů

Blbečku.

20 hlasů

Nevim jestli na Havla ale na tebe ty vlastnosti které jsi vymenoval sedí dokonale.

42 hlasů

Víte, co se mi na té smlouvě uzavřené mezi USA a Ruskem líbí nejvíc ? Že s pravděpodobností hraničící s jistotou vyvolala zoufalý vztek našich studenoválečníků, především Havla, Vondry a Švanctrumberka, zkrátka nízkých ubožáků sázejících na konfrontaci mezi oběma velmocemi. A teď jim sklaplo, nízkým kryskám. Jejich záště a negativismy zemřou jednou s nimi. A to je dobře. Budoucnost patří optimismu, ne studenoválečnické tmě.

43 hlasů

Ty jsi ale blbec.

24 hlasů

a ty hnůj

41 hlasů

Značkové příspěvka to stojí za to ,když neví napíše něco sprostého.Správně jste napsal hnůj,ten smrdí na dálku ,plný nenávisti že se ti tři kteří jsou vlezprdelky mohou postavit jen ke krysám ,které by nás prodali za zlá manou grešli.Ti toho opravdu udělali pro nás vlastně pro sebe dost a je dobře že je možná až na spícího knížete,moc neuvidíme.Ale vše poznáme za pár týdnú.

15 hlasů

Vy jste totéž, v květoucím provedení. Pokoušet se plýtvat slovy na adresu hlupáka, je bláhovost. Václav Havel a lidé jeho formátu a hodnot, se nedají ušpinit pořváváním agresivních primitivů, zhusta se hlásících ke Komunistům a Odesákům.

43 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.