Ochránce Jacques si nakopnutí policisty odpracuje

11.06.2009 07:00 Původní zpráva

UVNITŘ ANKETA. Nakopl policistu a zlomil mu obratel. Hrozilo mu až pět let kriminálu, ale vyvázl jen s dvě stě dvaceti hodinami obecně prospěšných prací. Řeč je o "osobním strážci" poslankyně Kateřiny Jacques Petru Slunéčkovi.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Luboš (175 hlasů) 11.06.2009 08:31

  Viděla jsi to ? Policista se ji snažil dostat do auta a ona se...

 • Lup (144 hlasů) 11.06.2009 12:57

  Tak tomu nějak nerozumím. Před časem dal soud za pravdu čermákovi, že...

 • Tomáš Fuk (123 hlasů) 11.06.2009 08:28

  Ten policista zasahoval v normální uniformě bez brnění. Kdyby se paní...

 • kk (95 hlasů) 12.06.2009 00:44

  Směšný trest za těžké ublížení na zdraví policisty ve službě.Takový...

 • matěj (94 hlasů) 11.06.2009 14:11

  Zahrát to do autu tak elegantně nedokázal ani Čunek.A pak že je ta...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

fízlové neměli právo tloaci a pak navíc odvézt matku od dětí . Tím těžce ohrozili děti 12 a 11 let . Tudíž se fízlové dopustili trestného činu ohrožení jejích dětí . Kdo s tímto nesouhlasí , tak ať si to vyzkoiší . Ať pošle svou manželku s 2 dětmi , nechá ji od dětí odvléct a jsem zvědav , co bude dělat . Nejpozději v tom okamžiku mu to dojde . Matka nesmí být odloučena od svých dětí . Jelikož to byl v tuto chvíli jediný zákonný zástupce , který za ně nesl odpovědnost. Ti fízlové se o ta děti naprosto nestarali a na stanici se obhrouble vyjadřovali a tak zasluhují všichni smrt .Všichni tito morálně zdegenerovaní fízlové . Bohužel selhala i fízlačka na služebně , ani ta , ač ví , co to je být matkou , tak morálně zůstala pokleslá a nezkusila projevit starost o ta děti . I ona je vinna . Kdyby tohle udělala policie matce v Mexiku , ještě týž den by místní , srotivše se , by vzali policajtovnu útokem a vypálili by ji i s fízly . Smrt těmto neužitečným fízlům . Smrt této zkažené nesoudné justici .

10 hlasů

Zde jen k její podobizněu článku. Úplně jsem se lekl a uvědomil si, že ta Jaujau Žakesová vypadá se svým vypouklým ksichtem přesně jak housenka z dětské knížky od Ondřeje Sekory!

28 hlasů

Soud zřejmě přihlédl k tomu ,že pan Slunéčko považuje za obecně prospěšnou práci kopání do policistů

26 hlasů

Promiňte - ta samice tura domácího, ta žáková, to HOVADO by mělo být bez milosti utraceno. A buršík jako hnojivo na kompost.

59 hlasů

Směšný trest za těžké ublížení na zdraví policisty ve službě.Takový trest může dostat jedině protekční sráč.

95 hlasů

Ta kur.. bude škodit i po smrti.Prosím "Týden.cz aby nedával její fotku na server.Když otevřu počítač a jsou tady moje děti,tak se bojí a pláčí,že si pro ně přišla "polednice" a,že již budou hodné.Mohlo by se to kvalifikovat jako týrání mladistvích.

88 hlasů

:-))) LOL

76 hlasů

Nojo- co tak asi můžeme očekávat od feťácký kurvy co se přelakuje na zeleno.

67 hlasů

Zahrát to do autu tak elegantně nedokázal ani Čunek.A pak že je ta Káča neschopná.

94 hlasů

Skandál. Policista seřezal neozbrojenou ženu, která nedělala nic jiného, než že protestovala proti pochodu nácků. Trest dostal ten, kdo se jí zastal. Na blití. Mimochodem, už jste slyšeli, že by měl někdo po kopnutí do zadku zlomenej obratel?

34 hlasů

Ach,TO JE ALE VUL,ten"Garf". Nemohu jinak,nez vulgarne,ale pane peud.Graf,Vy jste opravdu idiot.

34 hlasů

My lidi máme kostrč z obratlů. Z čeho vy blbové to teda nevím.

48 hlasů

Není to přímo k článku ale stačil jsem si udělat o té svob.paní svůj obrázek v pořadu pana Krause na otázku biomasy,když má člověk řemeslo tak o něm něco spíše ví,nebo se snaží vědět,ne tak v tomto případě,ona je ve straně která To veřejně obhajuje,mělo by se,má se,ekologie především,ale vůbec evidentně neví o čem že to je.Zkrátka odborník každým coulem,tak jak je dobrým zvykem na každém pořádném Českém ministerstvu.

42 hlasů

Tak tomu nějak nerozumím. Před časem dal soud za pravdu čermákovi, že nepochybil a jednal v rámci zákona. Dokonce by měl mít právo se k policii vrátit, ale to policie odmítá, protože on má z toho trvalé následky a invalidní důchod a policie důchodce nebere. Pokud tedy někdo způsobí policajtovi v uniformě, který podle zákona zasahuje zranění, kvůli kterému tento musí odejít do invalidního důchodu a stratí tak zaměstnání, tak je potrestán měsícem s hráběma v parku? Ten policajt přišel k důchodu ve službě a podle soudu nepochybil. Bude brát výsluhu a podle mě i dorovnání platu, protože to bylo ve službě. Proč to mám platit Já? Proč to nedají k úhradě tomu gentlemanivi? A trest pro Kačenu? Jestli čermák podle zákona, tak ona logicky zákon musela porušit. Nemůžou se dva chovat podle zákona a jeden zkončit v invalidním důchodu

144 hlasů

Kdo je vlastně Kateřina Jacques za svobodna Pajerová ? Má za sebou řadu deliktů násilné povahy a nemalou zkušenost s návykovými látkami. V polovině 90. let obývala se skupinou squatterů prázdný činžovní dům na Praze 7, poblíž Strossmayerova náměstí. Vyvolávali pouliční rvačky a napadali kolemjdoucí. Jakmile bylo zahájeno vyšetřování a trestní stíhání, objevil se rodinný právník. Vždy stál v pozadí všeho Jiří Diensbier. Oloupeni občané měli najednou vysvětlovat proč se dopustili násilí na bezbranné dívce ! Jednou dokonce osobně Kateřina ztloukla násadou od lopaty muže, který bránil svou těhotnou manželku, to vše jí už tenkrát prošlo ! O jejím charakteru svědčí i to, že po celou dobu její squatterské "kariéry" se jí o nezletilého syna starali rodiče. Orgán péče o dítě se přesto neodvážil zasáhnout, i když řada soudních jednání navrhovala dítě odebrat ! Nakone pan Jiří Dienstbier, otec dítěte dnes milenky Martina Bursíka, nakonec na žádost rodičů pomohl Kateřině Jacques k politické kariéře. No, co dodat národe, i takové jste kdysi volili !

52 hlasů

No, kdyby ochánce "něžné" Kaťušky byl odsouzen k veřejným prácím v lomu jako Jean Valjean (vzal kominíčkovi měďák), navíc třeba v okovech, možná, že by byll nadosmrti vyléčen.

39 hlasů

Pro vsechny zastance Slunecka a Kacky JauJau: Podivejte se na video ze zasahu. Kacka JauJau privedla na demonstraci nacku sve dve deti (uz jen zamerne vystaveni potomku riziku jen kvuli politickemu zviditelneni je na pest). Nekolikrat bohorove ignorovala vyzvu policisty k opusteni daneho prostoru (coz musi podle zakona uposlechnout, stezovat si muze potom). Pri zatykani se zacala valet po zemi, hystericky jecet a trhala policistovi sluzebni cislo z uniformy (aby pak u soudu tvrdila, ze zadne nemel, jaka ze je sazba za krivou vypoved?). Kdyz ji policista nasadil pouta, tak za hysterickeho rvani "On mi lame ruce" hledala kamery, aby tato predvoledni akce SZ neprisla nazmar. Odmitala nastoupit do policejniho vozu, nacez ji tam policista dotlacil tonfou (coz opet podle zakona muze). Predvolebni trhak jak vysity, policista bije nebohou Pajerovou, znamou fetacku a vytrznici. Kecy o tom, jak by zasahoval proti 120kg nackovi jsou hypoteticke a tudiz mimo misu. A co se tyce umravnovani 60kg zenske, je to daleko tezsi nez 90kg chlapa. Tomu date totiz pres hubu bez vycitek svedomi (a verejnost vam zatleska), kdezto 60kg hystericke nany se nesmite ani dotknout a jeste vam to da verejne mineni pekne sezrat. Zasahovat proti "krehkemu stvoreni" (u Kaceny jsou uvozovky na miste) je bohuzel v podobnych situacich totiz tak nejak porad fujky fujky bez ohledu na to, ze se jedna o chladny volebni kalkul hysterky, ktera se pred televiznimi kamerami zamerne vali po zemi.

54 hlasů

BRAWO, NIKDO DETAILNE VIDEO ZAZNAM NEANALYZOVAL..... JE JEN OTAZKOU CASU, KDY CERMAK PROMLUVI, ZE BYL ZKORUMPOVAN , PARDON ZAPLACEN K ONOMU STOUCHANI... A NECO SE TAM NEPOVEDLO.. RACEJ SI VSIMNOUT, ZE OSTATNI POLICISTE JSOU V KLIDU A JENOM, ALE JENOM CERMACEK JE NEOBVYKLE AGILNI.. JEN HLOUPY GOJIM - GADZO BY NA TO SKOCIL...OPUS DEI...NEBO LOGE SV.PAVLA... A VIA SCHWANZENBERG, JAK RIKA VLCEK...

29 hlasů

Proc soud? Za nakopnuti policajta by se meli davat nejake premie. Stejne jsou zkorumpovani a podporuji neonacismus.

29 hlasů

Ty blbé hovado, kéž by jsi ty někdy potřeboval policií a tá se na tebe vybodla. Ty hovado, policie je nutnosti a on konal jen svou povinost. Jen rození zločinci nenávidí policií.

77 hlasů

Kdyby tu udělal skin, míň než 4,5 roku by nedostal.

41 hlasů

To urcite, policajti tuhle fasounskou verbez ochranuji.

32 hlasů

Proto k nim v pondělí nad ránem vlítli, zpřeházeli jim byty vzhůru nohama a posadili je za mříže? Nechceš se dát taky ochránit, ty rozumbrado?

45 hlasů

jistě. Po patnácti letech kdy jim víceméně dělali ochranku a antifa jim sloužila jako "nácvikovka" se situace poněkud obrátila. Tak to na tom světě už chodí (a je to úplně v pořádku - mlácení nácků je lepší průprava).

30 hlasů

Ochranku a před kým? To jako před partou rudých narkomanů ze spolku Antifa, kterých musí být aspoň padesát na jednoho, aby si troufli? Mimochodem odkud Antifa věděla už v pondělí dopoledne, kdo byl zatčen a kde bere fotografie z uzavřených akcí nacionalistů? Že by nadstandardní vztahy s policií a BIS? Jak to jde dohromady s anarchismem?

36 hlasů

To je tady řečí,někteří jsou i vulgární,máte to zapotřebí? Pokuste se zamyslet , jak by se asi zachovala policie v USA, nebo v GB . Jaké následky by tento incident měl u soudu. Pokud kdokoli neuposlechne pokyny policie , tak holt se s ním nikde nemazlí a musí nésti odpovědnost za své chování a ne kříčet , jak postřelená sviňa .

54 hlasů

takže mlátit policajty je dovoleno, jen si to potom odpracovat

40 hlasů

Jen někomu je to dovoleno.

48 hlasů

Anarchistický dobytek a profesionální rození zločinci můžou a chtějí bít policisty při každé příležitosti.

29 hlasů

Dovoleno je jen politikům. Stejné jako za komančů. Obyčejný člověk b šel do lochu. To jou ty nezávislé pojebané soudy (většinou taky bývalí komanči) Tak co chcete. Pro nás obyčejné zbývá velký hovno

40 hlasů

Když za nakopání do řiti policajtovi jsou veřejné práce, tak co dostanu za nakopání Kačeně???Jaká pak pomoc Kačeně? Podle soudu ten policajt postupoval podle předpisu, tak to není pomoc, ale napomáhání Kačeně. A pokud je právo na straně policajta, jak potvrdil soud, tak nemůže být na straně Kačeny a toho kopáče a oba musí být potrestáni

48 hlasů

když uvážím, že předseda NKÚ zaplatil fotrovi Kateřiny Jaujau za sochu milion kaček, tak ještě se nabízí myšlenka na pozitivní motivaci paní soudkyně pro toho "hrdinného" obránce Biomasy, útočícího na poldu zezadu

61 hlasů

Mne se líbí, že kdejaký mentál má keců jak opice chcanek. Já se byl na Palačáku toho dne podívat. Věci byly připraveny........., ta zelená kráva je ještě dnes na pár facek. Co se týče Křikavové, to je stejný případ jako ta zelená prostitutka. ono si stačí vyhledat některé její causy a rozsudky. Jinak všem těm , co zase začnou kvičet- mám Vás u zadku a jste pro mne důležití jako klozet papír. Ten člověk také potřebuje chvíli a to jenom pro určitý účel. Jste ve vztahu ke mne ve stejném postavení.................

59 hlasů

Teď jsi nám to všem nandal. Asi budu nějakou dobu trpět depresema. Fakt. Ale aspoň víme, že se bez nás neobejdeš. Teda pokud si zadek neutíráš třeba prstama.

26 hlasů

Trochu mne přeceňuješ, s tebou a tobě podobnými se systémově zabývat je zbytečné. O Vás platí totéž, co o SZ. Vy se uplácáte sami !

33 hlasů

Vrány odlítaj do teplejch krajin. Nechceš to zkusit taky? Bude ti tam líp! Třeba tam nebudu já a mě podobný.

42 hlasů

Tak co tady furt strašíš?

30 hlasů

Hele blbe, ty by jsi asi nemohl míti CK, a už vůbec prodávat zájezdy typu last-minute. Vrány odlétají vždy do zemí s chladným klimatem a už odlétli tak zhruba před 2 měsíci ......... Zeměpis a přírodopis zjevně nedostatečně, ostatní přiměřeně !

34 hlasů

A proto mi bylo divný, když jsme Čermáka a všechny bolševiky posílali, aby se šli vysrat, že nešel. On měl chudák rozkopnutou prdel!

28 hlasů

Takové dobytče může někoho označovat za bolševika. Ty čumáku, ty jsi asi posílal bolševiky vysrat, Jedině že by jsi jím olizoval potom řiť. Vráno, že se bavíš s takovou mrvou.

41 hlasů

Zmrzač si každý svého policistu. Za těch 200 hodin opalování se ti to vyplatí.

47 hlasů

POZOR:hledá se dobrovolný policista,nebo i hasič,který den,před volbama na václaváku nakopne bio-kačku 3x do zadku,aby ta obsadila všechny tv.zprávy a,jako mučednice vstoupila do parlamentu.

42 hlasů

Ne, že bych se tý Kačeny zastaval, ale ten Čermák se choval jako smyslu zbavený hovado. Nakonec to, že dostal pořadný kopanec a z policie ho to diskvalifikovalo není špatné řešení. Těch 220 hod za to, aby si Slunéčko uvědomil, že do policajtů se nekope, je adekvátní trest. Příště si dá pozor, protže pak už by ho nepodmíněný trest, jako recidivistu, neminul.

36 hlasů

Quido, doufám že se najde i na tebe kos a nakope tě ještě víc a nejen do zadu, ale i do předu. Aby jsi měl s kostrče i s vajec kaši. Idiote !

34 hlasů

Přesně to, co jste napsal, je důvod pro to, proč je ten rozsudek VELMI špatný! Každý jednodušší jedinec si bude myslet, že do policajtů se kopat smí. A chytří jedinci pochopí, že potřebují advokáta. Já bych byl případně pro těch 220 hodin za útok na policistu, no a tak 5 lět navrch za ublížení na zdraví. Ale všichni víme, že pro naše soudy nemá lidské zdraví a život cenu. Je dobré být gaunerem, když to nedovedeme (jako já), nemá pro společnost náš život smysl.

68 hlasů

Jsi slabomyslný a nebo pracuješ u soudu ?

49 hlasů

obojí je správně

26 hlasů

Zato ty to máš v hlavě jistě srovnaný. By mě zajímalo, jestli by ten Čermák byl stejně nekompromisní při prosazování zákona, kdyby měl stát proti 120 kilovýmu náckovi. Ale když je to ženská, tak to se mlátí... Policajti udělali jen dobře, že se zbavili magora, co se neměl dostat z kanclu. Btw. z toho článku to zní, jako kdyby přežil útok čečenský mafie - tříštivá zlomenina, sedm průstřelů, bodná zranění na krku...

26 hlasů

Víš jak je těžké umravnit vzpouzející se ženskou?Názory že stačí jen lehce stisknout ruku a půjde kam budeš potřebovat svědčí o tom,že pisatel neví, o čem mluví.A vubec,když ti policajt řekne že máš něco udělat,tak to uděláš a stěžovat si mužeš posléze.Rozsudek je fakt výsměch.V tomto státě nemá zdraví a život člověka žádnou cenu.

41 hlasů

Když to člověk umí (a polda by to umět měl), bude si tě vodit jak loutku. Nevěřil bys, jak to bolí. A nemusí tě mlátit.

26 hlasů

A proč? Taky si myslím, že plně vyzbrojený policista, vybavený šuspikama i na nose (bohužel si zapomněl vzít jeden i na kostrč) by měl mít dost soudnosti a nebušit do ženský, co má 60 kilo i s postelí! Stačilo ji vzít za ruku, trošku stisknout a nastoupila by sama. Odnesla by to možná jednou modřinou. Chlap, kterej se neumí ovládat k policii nepatří.

32 hlasů

Viděla jsi to ? Policista se ji snažil dostat do auta a ona se záměrně válela po zemi a ječela u toho jako Viktorka u splavu. Záměrně před tím neposlechla policii , kteří ji žádali o odchod dál a tlačila se se 2 dětmi k policii. Kdyby policisty poslechla, tak by bylo po problému.

175 hlasů

To je důvod k tomu, aby jí ten policista zmlátil? Bavíme se o přiměřenosti zásahu. Podle mě přiměřený nebyl. Pomáhat a chránit by měli hoši. Ne řezat rozdováděný demonstrantky. Jestli vy řešíte problém se ženskou podobným způsobem, jste divnej.

21 hlasů

Ten policista zasahoval v normální uniformě bez brnění. Kdyby se paní Jacques chovala jako běžná žena s dvěma malými dětmi a ne jako hysterická fúrie schopná pro zviditelnění před volbami naprosto čehokoliv, nikdo by proti ní zasahovat nemusel. Pan Slunéčko za zmrzačení člověka do vězení patří a rozhodně by neměl být zbaven povinnosti také zaplatit panu Čermákovi odškodné. Nebo pro Zelené platí jiné zákony než pro zbytek společnosti?

123 hlasů

Běžná žena záměrně nevystavuje své děti riziku jenom proto, aby se zviditelnila a zvýšila si preference před volbami. Proti kolika demonstracím nacionalistů protestovala Kateřina Jacques po svém zvolení do sněmovny?

45 hlasů

Co je to běžná žena? Stojí u plotny, kouká, jak se na ulici producírují náckové a myslí si svoje? Nebo taková, co ukáže svým dětem, že se nácků bát nesmí? Třeba jenom čekala, že se poldové zastanou jí a ne toho ksindlu.

27 hlasů

Východiskem je zkopat Slunéčka. Lidé se musí začít bránit sami.

77 hlasů

A kolik hodin je za nakopání kostrče tohoto/tého soudruha/šky soudce/kyně???

88 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 2/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.