Covid-19
Od počátku epidemie se v Česku koronavirem nakazilo už více než 9000 lidí

26.05.2020 07:19

Počet potvrzených případů nákazy novým typem koronaviru v Česku překročil 9000, ministerstvo zdravotnictví jich od začátku března eviduje 9002.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Franta Kocourek (3 hlasy) 26.05.2020 08:08

    Švédsko: migranta obvinili ze znásilnění tříleté. Nakazil ji kapavkou...

  • Jiří Vampola (2 hlasy) 26.05.2020 11:12

    Krize pomalu končí a Evropská unie začíná vylézat z bruselské díry,...

  • Honza Hloupý (1 hlas) 26.05.2020 10:22

    Takže si to přeložme: - dosud bylo při testech pozitivních (ne...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

ZAVŘENÉ HRANICE? JEN PRO BÍLÉ

Itálie: 400 severoafrických migrantů nelegálně přistálo na Sicílii + FOTO

Policie a vojenský vrtulník dokázaly vystopovat a zatknout asi šedesát migrantů.O několik hodin dříve se skupina 52 migrantů ze subsaharské Afriky nelegálně vylodila na ostrov Linosa, nejmenší z ostrovů Pelagie. Podle zpráv byli všichni zadrženi. Očekává se, že v následujících dnech budou převedeni na Lampedusu. Píše portál Voice of Europe.

V sobotu byly do Lampedusy eskortovány dvě lodě přepravující celkem 46 tuniských migrantů hlídkovými čluny pobřežní stráže. Všichni byli vystoupeni na molu Favaloro.

Tentýž den Gurdia di Finanza – militarizovaná policejní síla, která působí pod vedením ministra hospodářství a financí – zachytila ​​tři malé lodě, které přepravily celkem 27 z pobřeží Trapani, města na západním Sicílii.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/uprchlici-zpravy/italie-400-severoafrickych-migrantu-nelegalne-pristalo-na-sicilii-foto/
------
Náš blok by byl bez migrantů ochuzen, káže eurokomisařka . Jedinými lidmi, kteří popisují imigraci jako problém, jsou podle Johansson „pravicoví extremisté“

Ylva Johansson, bývalá švédská politička a nyní eurokomisařka domácích záležitostí, během nedávného interview řekla, že Evropská unie by bez migrantů byla ochuzena.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/nezarazene/nas-blok-by-byl-bez-migrantu-ochuzen-kaze-eurokomisarka-jedinymi-lidmi-kteri-popisuji-imigraci-jako-problem-jsou-podle-johansson-pravicovi-extremiste/
------
Ve Španělsku letos narostly ilegální vstupy afrických migrantů o 700 %

https://www.euportal.cz/Articles/42700-ve-spanelsku-letos-narostly-ilegalni-vstupy-africkych-migrantu-o-700-.aspx
------
Uprchlík v Německu znásilňoval a vraždil. Potrestán ovšem bude policista, který jej pomohl dopadnout ...

https://www.eurabia.cz/Articles/44107-uprchlik-v-nemecku-znasilnoval-a-vrazdil-potrestan-ovsem-bude-policista-ktery-jej-pomohl-dopadnout-.aspx
------
Přímý přenos oslav Ramadánu: Norská televize

To jste možná na ČT postrádali: Norská státní televize NRK placená daňovými poplatníky se vyznamenala.

Minulý víkend s hrdostí jako první evropská televize vysílala přímým přenosem oslavy z nevětšího muslimského svátku – Obětního hodu na ukončení Ramadánu.

https://www.eurabia.cz/Articles/44106-primy-prenos-oslav-ramadanu-norska-televize.aspx

CZEXIT

0 hlasů

en email je určen všem seniorům, všem vážně nemocným, jak starším tak i mladším.
To co se děje v tomto státě je již na pováženou. Vláda u nás v podstatě zachránila tisíce až desetisíce životů. Ale opozice od začátku krize pouze kritizuje, dělá problémy a řve . Jejich slovník sestává pouze z několika slov – chaos, zmatek, lži a neschopnost.
Všimněte si jak se vyjadřuje ten ubožák Fiala /ODS/, Staňura/ODS/, Kalousek/TOP09/, Bartoš /PIRÁTI/ a Bartošek/KDU-ČSL/.
O co jim jde? Dostat se nazpět ke korytům, aby mohli zase rozkrádat tento stát jako v minulosti, kde rozkradli přibližně 5 a půl bilionu korun.
To se netýká Bartoše z Pirátů, ti jsou, ale neschopní, jejich hlavním cílem je zlegalizace marihuany a dostat do země co nejvíce migrantů.. Dříve celá opozice neřvala - pouze každá strana samostatně, teď se spojili /na radu jednoho komentátora/.

Všichni, kteří sváděli ty vpravdě nelehké bitvy o zastavení, útlumu nákazy, doslova skoro padali na ústa a vskutku makali dnem i nocí, prali se s problémy i dílčími chybami - neměli žádný recept, vyzkoušený technologický postup a ověřené, vyzkoušené směrnice, jak to zvládat, postupovat, tak všichni ti si zaslouží obrovské díky a obdiv, je jednoznačně dané. Konec konců, výsledky jejich úmorné práce, mluví jasně, čísla nelžou.

Jenomže to je asi ten problém pro ty odešlé od moci a koryt, v opozici a od voleb nespokojené, přímo vzteklé, je to všechno špatně.
Každý úspěch a dobrý počin této vlády je třeba, nejlépe ihned, poplivat, zatratit, znevěrohodnotit, zpochybnit.
Bartošek, si je zcela jist tím, že vládu je třeba pohnat před vyšetřovací komisi parlamentu (a tam ji grilovat a smažit, až vypustí duši).

Měla jsem přitom před očima Prohlášení mnohooborové a mezinárodní skupiny expertů o přenosu Covidu-19 aerosolem, vydané začátkem dubna a podepsaný vědci ze všech koutů světa, mimo jiných M. Watheletem, G. Borselinem, F. Decroyem, N. Goldmanem, B. Rowem. Y. Zhaoem, ve kterém, ve zvláštním odstavci nazvaném PRAHA, MĚSTO K NÁSLEDOVÁNÍ, se píše:

„Nošení masek na veřejnosti je povinné v několika asijských zemích a v Evropě je Praha jedinou metropolí, kde bylo nošení masek nařízeno všemu obyvatelstvu už 28.března. Čech Petr Ludwig je kromě toho tvůrcem didaktického videa, prokazujícího nutnost nosit masku nejen pro ochranu vlastní, ale i pro ochranu jiných v případě, že nositel masky je infikován, aniž by o tom věděl.
Ludwigovo video je citováno i v prohlášení vědců univerzity Cambridge o tom, že chirurgické masky jsou třikrát účinnější, než masky vyráběné doma“.

Takže jsem si to spočítala. Šest řádků, čili celá jedna pětina Prohlášení mnohooborové a mezinárodní skupiny expertů o přenosu Covidu-19 aerosolem je věnováno chvále Česka, jeho vlády a jednoho českého publicisty a spisovatele za to, jak přispěli světovému boji s koronavirem.
Tohle všechno pan Bartoška obměkčit nemůže. On si to své vyšetřování vlády parlamentní komisí ujít nenechá. To teprve bude pošušňáníčko podle jeho gusta, do toho a pokud možno hned, ať si ti pošuklí vědci světa plkají, co chtějí.

Nepodařilo se tyto dobré výsledky zvrátit, znehodnotit, pokazit ani poškodit
ani na základě řevů opozice dosazenými do Ústředního krizového štábu.
A že se snažili, hlavně tedy miliardářský zubař Šmucler, kterému tam židličku vyštěkali skomírající TOPáci.
Nesplnil zadaný úkol, nerozhádal a nerozeštval štáb svými sólo výstupy ve spřátelených médiích, především v jejich ČT, kam se vecpal s razancí koronaviru v Itálii. To byl jeho směšně smutný boj o vstup do politiky, dnes už evidentně marný.
Šmucler nejvíce řval, že mu vláda nezabezpečila roušky a respirátory. Co dělal tento chytrolín v prosinci, lednu a nebo v únoru. Jak to, že si je do soukromých ordinací neobjednal? Jako prezident stomatologické komory neupozornil celou komoru. Neudělal vůbec nic, ale řve.

Hlavy pomazané tím dávno přepáleným tukem z kuchyně minulé politické garnitury, museli i v této situaci, vymyslet něco, čím "osladí" vládě výsledky té úmorné práce. Jak někdo někde napsal, nezáleží jim na počtu mrtvých, ale na křišťálově čisté právní cestě, navíc cestě, která sice není nikde přesně určena,
nakreslena na mapě, ale oni jí tak prostě vidí. Protože dle nich a pro ně čím hůře tím lépe.
A tak se rozjede šaráda, seženou se kontakty, opráší staré i novější kamarádšofty, hoši z bývalých i současných gangů dají hlavy dohromady, najdou si hrdinu, který se nechá umluvit a půjde do toho, podá žalobu.
Správně a trefně mu oponoval vicepremiér. Vítězem jsou všichni ti, co se s tím vším prali a perou dnes a denně. Ten právniček, který si někdy někde napsal, že je "expert na zdravotnické právo", sám se jím prohlásil, je totiž jenom takovým půldenním, jinovatkovým králem. Zasvítí slunce a kde je mi konec .
Nutno ještě dodat, že kromě motivu AntiBabiš, je obrovskou hybnou sílou
snažení se těchto politických gaunerů jedna ještě důležitější věc - peníze, prachy, vata, vejvar, ... O ty až v první řadě půjde následně,
to bude žalob na stát

0 hlasů

Krize pomalu končí a Evropská unie začíná vylézat z bruselské díry, kde byla celou dobu zalezlá. A hned si nás vzala do držky, že vyzýváme k podpoře českých podnikatelů a nákupu českého zboží. Prý to odporuje "evropskému duchu."

2 hlasy

Takže si to přeložme:
- dosud bylo při testech pozitivních (ne nemocných) 9.000 lidí
- nemocných je cca 150
- "stav epidemie" nebyl nikdy oficiálně vyhlášen, ačkoliv jsou pro jeho vyhlášení určena přesná a jasná pravidla. Prostě se o "epidemii" začalo mluvit

1 hlas

Švédsko: migranta obvinili ze znásilnění tříleté. Nakazil ji kapavkou

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/kontroverzni-zpravy/svedsko-migranta-obvinili-ze-znasilneni-trilete-nakazil-ji-kapavkou/
------
Řecko: Turecké ozbrojené síly se zmocní řeckého území! Ignorují suvernitu hranic Řecka a Evropské unie!

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/armada/recko-turecke-ozbrojene-sily-se-zmocni-reckeho-uzemi-ignoruji-suvernitu-hranic-recka-a-evropske-unie/
------
Náš blok by byl bez migrantů ochuzen, káže eurokomisařka . Jedinými lidmi, kteří popisují imigraci jako problém, jsou podle Johansson „pravicoví extremisté“

https://www.euportal.cz/Articles/42699-nas-blok-by-byl-bez-migrantu-ochuzen-kaze-eurokomisarka-jedinymi-lidmi-kteri-popisuji-imigraci-jako-problem-jsou-podle-johansson-pravicovi-extremiste-.aspx
------
A opět muslimští imigranti zmlátili v Belgií policisty ...

https://www.eurabia.cz/Articles/44105-a-opet-muslimsti-imigranti-zmlatili-v-belgii-policisty-.aspx
------
“POKUD SE VÁM NELÍBÍ ISLÁM A MULTIKULTURALISMUS, VYPADNĚTE Z HOLANDSKA”, ŘÍKÁ MUSLIMSKÝ POLITIK RODILÝM HOLANĎANŮM

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-pokud-se-vam-nelibi-islam-a-multikulturalismus-vypadnete-z-holandska-rika-muslimsky-politik-rodilym-holandanum/
------
KORONAVIRUS: BELGICKÝ MASAKR

Všechno to začalo v roce 2015, kdy se vláda premiéra Charlese Michela (dnešního předsedy Evropské rady) rozhodla zničit celou belgickou “strategickou zásobu” 63 milionů ochranných roušek a respirátorů, a to včetně drahocenných respirátorů typu FFP2, dohromady 1200 palet pečlivě uložených a střežených armádou v kasárnách v Belgrade, předměstí Namuru. Ministryně zdravotnictví Maggie De Block, která je dodnes ve funkci, tuto akci zdůvodnila tím, že ochranné pomůcky byly “prošlé”. “Ale tak to vůbec nebylo,” uvedl zástupce odborového svazu belgické armády, “tyto ochranné roušky a respirátory byly spáleny… aby ‘se vytvořil prostor’ pro ubytování uprchlíků.” V roce 2015 byla Belgie a Evropa zaplaveny migranty, kteří přišli na pozvání německé kancléřky Angely Merkelové, a na základě právních předpisů EU a Evropské úmluvy o lidských právech je nebylo možné odmítnout.

https://pravyprostor.cz/koronavirus-belgicky-masakr/

TOTO VŠE NÁS ČEKÁ, ZŮSTANEME-LI V EU

CZEXIT

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.