Velký přehled
Od pondělí začne platit další vlna uvolňování opatření. Otevřou se restaurace i plovárny

23.05.2020 10:38

V pondělí v Česku začně platit další vlna uvolňování opatření, která ministerstvo zdravotnictví v souvislosti s epidemiologickou situací v březnu zavedlo.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vampola (6 hlasů) 23.05.2020 11:05

  Hlavně, ať do toho nestrká čumák ta profláklá bolševická obluda,...

 • Jiří Vampola (4 hlasy) 23.05.2020 12:10

  Ta tragikomická eurobolševická instituce, tzv. Evropský soudní...

 • Karel Hrabě (4 hlasy) 23.05.2020 11:33

  KALOUSEK PŘIDAL DŮCHODCŮM ZA ŘI ROKY 120 KČ !!!Nikdo neleží...

 • Ovocenka - (3 hlasy) 23.05.2020 13:28

  Bylo to zajímavý a podnětný čtení, pane Hrabě :-) Zejména kvituji...

 • aztek polni (3 hlasy) 23.05.2020 13:00

  Taky všechno zdražili a ted to bude zas. V televizi at se starají o...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Radim Fiala: Jak informoval server Jungefreiheit.de, nejoblíbenějším jménem pro novorozence bylo vloni v Berlíně jméno Mohamed

Mohamed vítězí i v Brémách a třeba ve spolkové zemi Hesensko se umístil na 3. místě. Dobře se mu daří v i Sársku, nebo Hamburku. Celé to ilustruje postupující a zrychlující islamizaci Německa a západní Evropy.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/islamsky-stat/radim-fiala-jak-informoval-server-jungefreiheit-de-nejoblibenejsim-jmenem-pro-novorozence-bylo-vloni-v-berline-jmeno-mohamed/
------
TURECKO ZAHÁJILO „SALÁMOVOU“ OKUPACI ŘECKA

O hranici mezi Řeckem a Tureckem lze v posledních dnech oprávněně hovořit jako o válečné „frontě“. Obě země od pátku už fakticky jsou ve válce. Bez formálního vyhlášení války turecké ozbrojené síly vstoupily na řecké území – a to hned na dvou místech. Na zemi i v Egejském moři.

Řecká vláda pokračuje v opevňování pozemní hranice v oblasti Evros, kudy se turecká policie s podporou armády v únoru a březnu pokoušely protlačit do EU více než 150 tisíc migrantů. Z velké části tvrdých kriminálníků a válečných zločinů z bojišť od Afghánistánu, přes Sýrii až po Somálsko. Vojenští ženisté před týdnem vyčistili část ŘECKÉHO území v meandru pohraniční řeky Evros. Podle řeckého serveru pronews.gr jde o kus říčního břehu a místo, které je v zimě při vyšším průtoku vody říčním ostrovem. V létě a v době sucha se z ně stává poloostrov vybíhající do říčního koryta.
...¨
Běžní Řekové jsou však velmi naštvaní, protože postup vlády vnímají jako „poraženecký“. Server el.gr klade otázku, co se asi stane, pokud se diplomaticky nepodaří Turky přimět k odchodu a vláda nepřistoupí k vojenskému řešení. Podle Řeků se v takovém případě dá očekávat, že si turecký diktátor Recep Erdogan poté vybere další kousek Řecka, kam opět pošle okupační vojska. A takto by „salámovou metodou“ mohl s tichým přihlížením EU i NATO zabrat Řecko celé…

https://pravyprostor.cz/turecko-zahajilo-salamovou-okupaci-recka/

CZEXIT

1 hlas

Nevíte, zdali má čučkař Koudelka z BIS stále v konečníku zaraženou botu toho starého homosexuálního Roma ?

1 hlas

Velmi dobre to rekla Francie:

Zároveň Peking ostře protestuje proti tomu, že Spojené státy prodávají ostrovu moderní torpéda a že Francie chce Tchaj-wanu dodat protiletadlové rakety. Půjde o první francouzskou zásilku zbraní Tchaj-wanu po osmadvaceti letech, což vyvolalo diplomatickou přestřelku mezi Paříží a Pekingem. Francouzské ministerstvo zahraničí čínský protest proti dodávce odmítlo s tím, že Čína by se raději měla věnovat boji s nemocí covid-19.

1 hlas

To by bylo řevu,říct to někdo z Česka.Už by chystali pranýř,Čína,Rusko,Zeman a naši spoludopisovatelé rudě zbarvení.

1 hlas

ovsem slabsi je,ze teprve po 300 mrtvych lidi soudruzi zacinaji kontrolovat ubytovny.tam meli byt 1.podivejte se na fotku.jeden NEKNUBA vedle druheho.kam se na ne hrabe kalous.i mrtvym sulinem.katastrofa naroda.voli cizaky.odporne.volte naseho Moravaka okamuru.

1 hlas

Mel by jsi se umyt, smradochu.

2 hlasy

nedolejzejte a nevotravujte,ajnstajn.no tak,mesuge.

0 hlasů

KALOUSEK PŘIDAL DŮCHODCŮM ZA ŘI ROKY 120 KČ !!!Nikdo neleží politikům tak v žaludku jako to, že důchodci mají zlevněné jízdné. Nemine den, aby některý si neposteskl, že jsou to vyhozené peníze, které by se mohly dobře využít jinde, třeba ke snížení státního dluhu. Nedávno to mrzelo i pana Zaorálka, který jako novopečený ministr se dostává více do medií. Možná, že si neuvědomil, že zmíněná nešetrnost pošla z jeho rodné strany! Ale vůbec. Na důchodce by se mělo jít přísněji. Vždyť takhle už jich je takové množství, že nějaké životní radosti, jako je cestování po naší zemi za levný peníz jim zrušením možná jejich dlouhověkost trochu přistřihne.


I pan Soukup, miliardář a ředitel Televize Barrandov si onehdy omočil „co s těmi slevami, ale když to těm důchodcům udělá radost …..“, zatvářil se blahosklonně.

Co tedy s tím. Samozřejmě cestování jim zase zdražit a nejlépe víc než ostatním lidem. Cestující důchodce by mohl třeba vypadnout z vlaku a zdržet tím ostatní cestující. Kýžené snížení počtu seniorů budeme hledat jinde, třeba v dalším zdražování potravin, které úplně pohltí stále zdůrazňované zvýšení důchodů.

Dobrou cestou je i to, že senioři s malým důchodem se propadnou hlouběji, než ti s tím větším. Takže méně jídla, méně léků, kratší život. Málem jsem zapomněl na ty léky. Ty je žádoucí také zdražit!

Když už jsme se vydali na dobrou cestu jak vylepšit státní rozpočet, pak doporučuji neopakovat, že od seniorů pochází současné bohatství země a že senioři celý život platili na důchodové zabezpečení. Čím dříve se na to zapomene, tím lépe!

Mělo by se něco udělat i s vyčleněním důchodců do pozadí. Už se to začíná zkoušet u řidičských průkazů. Důchodce za volant nepatří. Ne že by tak vadilo kdyby se naboural, ale oni jsou přece slepí, hluší a nemyslí jim to a mohou poškodit občana v produktivním věku. Ty řeči, že jezdí bezpečněji než třeba řidiči dodávek jsou jen závist. Takový řidič rychlé dodávky řídí a ještě stíhá telefonovat a třídit si faktury. Někteří ještě kouří nebo svačí.

Důchodci, pokud je necháme ještě jezdit, by měli mít zakázanou dálnici a jezdit jen tak třicítkou. Auto by měli mít výrazně označené vhodným nápisem třeba „blikněte na mne a já sjedu do příkopu“. I důchodce chodec by měl být výrazně barevně označen, aby řidiči věděli!

Z podobných důvodů je třeba seniorům sebrat i flintu nebo bambitku. Ať si loví beze zbraní a na obranu si pořídí pejska. Pokud ho uživí.

Když tak přemýšlím jak se s problémem důchodců vypořádat, napadá mne, že sebeúcta není to pravé ořechové, co by se mělo důchodcům
ponechávat. Seberte jim tituly a diplomy. Beztoho si všichni ti doktoři a inženýři ze školy už nic nepamatují.

Mám před sebou krásnou vizi. Přišel jsem na ni, když jsem jednou v lázních absolvoval oxygeno terapii. Moc se mi to líbilo. Seděli jsme, skoro leželi podél stěny tmavě vymalované, pěkně za šera, v pohodlných kožených křeslech. Do nosu nám sestřička strčila trubičku, pustila kyslík a odešla. Člověk zavřel oči, inhaloval a v hlavě se začal nořit nápad. Co kdyby místo kyslíku pustili třeba dusík a člověk by pěkně usnul a hotovo. Kdyby si ještě před tím oblékl třeba papírové šaty, stačilo by pak stáhnout tělesnou schránku na vozík a bylo by uklizeno. Někde už prý k něčemu podobnému dospěli.

U nás se ale obávám, že můj nápad bude prohlášen za nehumánní a asi se vůbec nezveřejní. Spíše budeme dále halasit, jak někteří důchodci dostanou devět set a při tom slyšet jak všichni státní zaměstnanci dostanou svých patnáct set bez rozdílu.

Možná, že můj článek budou někteří lidé považovat za nevděk a urážku za to co pro seniory všechno dělají. Nemýlí se, já je chtěl urazit, protože způsoby, jak společnost s důchodci jedná, je jen snůška pokrytectví a urážek.Všimněte si, že dnes v době pandemie jediný, kdo upozorňuje na pomoc seniorům je Babiš.

Celý demoblok se soustřeďuje jen na kritiku opatření, které vláda dělá.


4 hlasy

Mladí mají vždy radikální názory,nebyli jsme jiní.Já jsem taky všemu rozumněl a u všeho jsem byl.Každý mladý zestárne a bude důchodce.Bude mít takovou oporu,jakou si vychoval a bude slýchat stejně pitomé názory,jaké kdysi sám měl.Hlavní je teď zdraví a dobrá nálada.Asi se nemáme jako jinde ve světě,ale třeba bezplatná lékařská péče,kterou teď budeme potřebovat čím dál tím víc,taky není k zahození,ne?Já si na svá telecí léta rád vzpomenu,nestydím se za ně,to je prostě takový koloběh,a jak se říká,na každého jednou dojde.A věřte,je docela sranda,když se v někom poznám.

1 hlas

Bylo to zajímavý a podnětný čtení, pane Hrabě :-) Zejména kvituji užití malých písmen a členění na odstavce.
K věci samé:
Jakou generaci jste vychovali, taková je realita vašeho postavení. Cti a úcty se můžete dovolávat, křivdu pociťovat, ale realitu už nezměníte. Zaděláno na ni bylo dávno, když vaše generace ještě plnila pětiletky. Když tady byla jen jedna politická strana a ta zničila sama sebe, tím, že chtěla všechno ovládat a řídit. Potřebovala na to lidi a ti lidé zas chtěli kariéry.
Nemžete očekávat úctu k důchodcům, jako stavu. Mají ji jednotlivci, od jednotlivců, nebo skupin definovaných profesně.
Co byste rád.....internet máte, myslí Vám to, rozhlížejte se a pomáhejte lidem vyhýbat se chybám, které oni zatím nerozeznají. V tom je síla stáří.

3 hlasy

Tak vy jste přišel odkud ? Pokud se nemýlím, tak za starého výchova nové generace měla možná i problémy, ale takový bor del v tom jako dnes nebyl ani náhodou. nesmíte se až tak opájet vědomím , že lze na bolševiky beztrestně nadávat. Nikdy, kromě stavu nouze neblbněte na plný plyn.

2 hlasy

Na bolševiky budu nadávat, kdykoli se jejich bolševizmus projeví. To jako vyhrožuješ? Chtěl bys trestat soudruhu? To byste museli zas jednou vyhrát demokratické volby, abyste se pučem dostali k soudní moci.

2 hlasy

ale dete,ajnstajn.rychetsky je komous.ted to drzi semiti zidi,horsi nez komousi.pokud jde o volby prectete si neco o lazarovi kaganovicovi a poslednich svobodnych volbach v sssr v roce LP.1934.sice jen pro komouse z uv ksss,ale byly.vyhral Rus kirov o 300 hlasu vic nez soso.kaganovich pocital hlasy a prihral to stalinovi.o par let pozdeji zarval kirov a vypukly rude terory.proto zidovi NIKDY neverte.a kaganovic zkapal v 90ti letech,par mesicu pred rozpadnutim sssr.dobytek.a to ma jeste na svedomi kolektivizaci a hladomor na uktajine,katynku s berijou,stavbu metra v moskve trestanci.holt PAKAZ.

0 hlasů

cha,cha,cha.musite se opicit po gojimovi jako ja?holt,NEMATE NA ME,ajnstajn.

0 hlasů

Nevykaj a nelepěj se, smrděj!

1 hlas

a fsechno to zacalo zidama okolo trockyho-bronstajna.do te doby jsme byli civilizovani.potom to zabrala ta pakaz afro-aziatska.

0 hlasů

Melete podle medií. Afro azijská pakáž ? A vy by jste raději, aby vládli Pražáci ? Jo ? Kedvinka, vy jste skutečně řízek.

1 hlas

nemelu a volim Moravaka okamuru,ajnstajn.jak dopadla ta afro-aziatska semitska pakaz v jejich otrokarskem state sssr?tam to pekne zavorali,ajnstajni.jenom v gulagu tam zarvalo 13 milionu lidi.dalsi v obcanske valce.a furt se to nemohlo uzivit,ani se stachanovem a kolchozem s vetrolamy.cha,cha,cha!salom.

0 hlasů

Šnícel. Je to RUSÁK.

1 hlas

Pane Hrabě,skvěle,se sarkasmem a ironií vyjádřený názor! Je nesmírně "uvolňující",když na ČíTý skoro se vztekem hovoří Augustová nebo jak se které ty redaktorky zovou,že důchodcům bude přidáno devět "stovek" a jak to strašlivě zatíží rozpočet.Jsou to hajzlyně a hajzlové.

1 hlas

Taky všechno zdražili a ted to bude zas. V televizi at se starají o sebe nebot se na TV nedá dívat. Česká televize začiná být čím dál horší. Zítra zase 168 a zas bude učitě o Babišovi. Už je to trapné a a ncht ukáži zločiny vládyNečase a Topolánka. A to nemluvím o šulinovi retardtovanému Havlovi a jeho odporných zlodějnách jako H-systém nebo 20 miliardová zlodějna Bojar a šulin koko zkuv s knírem Havel ,kterou budeme platit Josefu Štávovi už brzy a ten se bude jen smát!

3 hlasy

Čeho se bojíte?Důchodci dostali přidáno dvakrát po tisícovce a příští rok slíbil Babiš další přídavek.Hlady určitě neumřem.Zdražovazt se bude,vždycky se zdražovalo.Jsou tu i jiné skupiny,kterým by se mělo dostat pomoci.Vy prostě patříte do skupiny,které se nikdo nezavděčí.

0 hlasů

Tobě by měli pětikilo sebrat, za ty nekonečný protistátní kecy.

1 hlas

a vas by meli poslat sakum prdum do zeme zaslibene,mesugene.nic protistatniho se v demokracii neda dit nebo rict.svoboda slova,ajnstajn.stadni mysleni.tupe jak troky.

0 hlasů

Uz jsem se po ranu krasne uvolnil, aniz bych cetl kdejake blaboly.

0 hlasů

V rozhovoru pro sobotní Právo se ukázal velmi "zchytřelý" Al Hamajdí-červená mikina,ještě navíc jidášsky prezentuje jak je premiér zpitomělý.Celá vláda je chytrá asi tak jako ta "chytrá" karanténa.Čili:úplně blbá.

2 hlasy

Asi jsme četli každý něco jiného. Hamáček si přece pochvaluje spolupráci s Babišem. I Kalousek oceňuje vládu za vyhlášená opatření.

0 hlasů

Musile,kdybys nebyl blbý,zjistil by jsi na jiném místě rozhovoru jak červený hadr Babiše shazuje.A to pochvalování spolupráce je farizejština,podotýkám,že vím,že oboustranná.

0 hlasů

Hlavně, ať do toho nestrká čumák ta profláklá bolševická obluda, Evropská unie. Anebo nás hodlá zase dát ke svému slavnému soudnímu tribunálu, ze kterého si zde v ČR stejně všichni dělají srandu ??!!

6 hlasů

Proč tak silně urážíte bolševiky ? Jim ohnuté okurky nevadily. Pozor.

2 hlasy

Zato jim ale vadilo všechno ostatní.

1 hlas

Je pravda, soudruhu, ze soudruzky se nad tvoji vohnutou vokurkou usmivaly.

2 hlasy

Nezamenovat bolsevika a komunisty.

0 hlasů

Tak tak, bolševik je vyznání, komunista příslušnost. U něho to vyznání obvykle chybí.

0 hlasů

Evropský soud není pražádný soud,ten nikdy nerozhodne v neprospěch Evropské Uhnije,je to inkviziční nástroj von der Lejnové,Timmermanse a podobných eurouhnijních hovad.

2 hlasy

Ta tragikomická eurobolševická instituce, tzv. Evropský soudní tribunál, si nás bere do huby poměrně často. Nedávno nás soudili a odsoudili za to, že nebereme migrující muslimy, jak nám brusel nařídila, teď nám vyhrožují kvůli cestovkám. Evropská unie se stává každodenním terčem srandy a ironie.

4 hlasy

Já to vidím pozitivně.Je dobře,že se konečně umíme ozvat.

0 hlasů

Mezi mentály to jinak nikdy nebylo a ani nebude...

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 18/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.