Revoluce za dveřmi
Odborář: Začala éra, kdy se budou měnit politické systémy

22.04.2012 19:15 Rozhovor

Odborářům se podařilo dostat v sobotu na Václavské náměstí v Praze kolem sta tisíc odpůrců vlády. Představitelé koalice komentovali akci nejčastěji jako politicky motivovanou a vypadalo to, že si z ní příliš těžkou hlavu nedělají. Jak na to v rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ reagoval šéf Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek?

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • XXXL (35740 hlasů) 22.04.2012 21:40

  Jakápak výměna politických systémů? Vždyť je všechno stejná pakáž.

 • Květa Marková (27780 hlasů) 22.04.2012 20:51

  Je evidentní, že mluvíte za sebe, za svoje přátele, a nepochybně máte...

 • Pr(u)dič Pružina© (27712 hlasů) 22.04.2012 19:43

  Smradlavy komous Dufek se chce privinout na hrud sovetskeho Ruska ...

 • Marseille (19238 hlasů) 22.04.2012 21:22

  Buď v klidu prvoku. Soudruh klaus nás tam dovede dřív.

 • Zdenka Zwiebel (18997 hlasů) 22.04.2012 19:33

  Velmi otevřený rozhovor. Dufek se oprostil od doposud používaných...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jen by mě zajímalo,co si to ten Kalousek se Zavadilem u toho piva povídali.

1 hlas

hlupák co neudělal ani doktorát bude řídit zemi, jen to přihraje komunistům, co jsou odpočatí vzadu..jinak vést dělníky ve fabrice jistě dokáže i bez škol..ale komunista mu to spočítá, oběsí ho jako Slánského, to byl také upřímný aktivista...lidi nikdy nedají peníze komunistum bez krveprolití

1 hlas

Za tvz,TOTALITY,kdy byli u moci komunisté,chod republiky byl financován podniky ve vlastnictví státu ,pracující si užívali sociální spravedlnosti a uržitých životních jistot,stalo se tehdy ROH pouhou formou zájmové činnosti zamněstnanců.Odbory v době socialismu zpohodlněly,neměliy důvod se o něco bít.Proto nejsem členem odborů,nevěřim jim.Nyní ale s potěšením sleduji,jak se oklepávají z letargie socialismu a uvědomují si přítomnost svého nepřítele- kapitálu bez tváře..Konečně!To to trvalo!2 hlasy

Pane Dufek...100 000 lidí na Václaváku je úspěch, který by se ale měl zúročit...jste velká osobnost, která dokáže dostat všechny (nebo více těchto iniciativ ) pod jeden prapor...ZALOŽTE HNUTÍ ZA SOCIÁLNÍ JISTOTY (HZJ)...to obrátí politické dění...jedině tak lze využít účinně momentální potenciál...

1 hlas

Odkud najednou vylezl?

5 hlasů

Na hlasování v diskuzi i na hlasování v článku je vidět, jak se tupá modrá chátra snaží .....
co si myslíte, že tím dokážete, pitomci, jste prostě ve výsernici (staročeský výraz pro záchod neboli hajzlík) a na tom nic nezměníte!

8 hlasů

Tady ale nejde prece jenom o tuto vladu..Tady jde o radeni predevsim socanske zlocinecke koalice ODS - CSSD za poslednich 20 let.Jsou to dva kluby kriminalniku stejnych majitelu..Tato tunelarska pakaz , dosazena a udrzovana v pozici medii nikdy nepracovala pro sve volice. K vyvolani pocitu demokracie u nemyslici, socialsticky zdegenerovane volicske luzy se jedna z nich nazyva pravice, pricemz se obe vetsinou shodnou nejen na zlodejinach, ale predevsim na degeneracnim a az likvidacnim vedeni statu..

At si kazdy rozmysli, nez posle tuto vladu k certu, kdo tam prijde po ni..
Posledni Havlovsky komunisticky puc by mohl lidi varovat.

2 hlasy

Ááááááá !
Idiotský klikač už se zase ukájí ?
Máš z toho alespoň výron semene, blbečku ?

17 hlasů

Jakápak výměna politických systémů? Vždyť je všechno stejná pakáž.

35740 hlasů

"Je to banda zlodějů, která je podpořená mafiány. V téhle republice to jde tak daleko, že se radši ani nepřihlásí o peníze na účtech ve Švýcarsku (kauza Mostecká uhelná a vyšetřování údajného praní špinavých peněz - pozn. red.), protože je to provázáno na loutkáře politiků."

Kdo konkrétně je podle tebe stejná pakáž jako ti jmenovaní, naklikávači?

6 hlasů

Nebo je tou změnou pol.systému myšleno tohle..
http://www.youtube.com/playlist?list=PL7C230D9D18A2C6B0&feature=plcp

7 hlasů

S tou diktaturou šmelinářů to přepískli,už vadí i podnikatelům.Změna je nevyhnutelná.

14722 hlasů

ale ale čechům se zase něco nedaří. po krachu budování socialismu se nedaří vybudovat ani postkomunistickou společnost. kdy se v čechách nekradlo? v minulém režimu? vždyt je to z části věc genetická a z části morální. žádný režim na tom nic nezmění. jedou v tom totiž všichni, jen se liší podle možností si něco přivlastnit. na konec stát už od r.1918 okradl pěknou řádku občanů. vždy na povrch vyvře hulvátství a neschopnost i tendence rodinných a kamarádíčkovských vazeb. jedno jestli u politiků nebo odborářů.

963 hlasů

Je evidentní, že mluvíte za sebe, za svoje přátele, a nepochybně máte pravdu. Vy jste kradli, kradete a krást budete ... vy, i vaše děti.
My, na rozdíl od vás, jsme nekradli, nekrademe, ani krást nebudeme. Víte proč? Protože nás naši rodiče učili, že krást se nemá, my jsme to zase učili své děti. Oni pak budou v dobré výchově pokračovat u dětí svých.
Stačí si přečíst váš příspěvek a člověk hned ví, jaké výchovy se vám od rodičů dostalo.

27780 hlasů

... a navíc má své vrtochy !
A dobře jste mu to napsala, jenomže to je jako házení perel sviním !

14 hlasů

Pro Alici Černou:
Zdravím paní Alice, když čtu podobné články a zvláště pak názory některých zdějších individuí, je mi zle, a zároveň smutno. Kam jsme to za těch 20 let došli? Co je však nejhorší, že současná vláda dělá vše proto, aby naše generace co nejdříve zmizela ze světa a s ní i naše paměť. Co jiného si má člověk myslet o děsivém tlaku na staré a nemocné lidi, kterým stále více utahují šrouby, znemožňují přístup k lékařské péči, štvou proti nim mladé....
Víte, už nemám chuť sledovat ten hnůj, co tu vládne mocí peněz z bezostyšných zlodějen a ničí vlastní národ - fyzicky, a co je nejhorší, morálně.
Poslechněte si, co jsem objevila na netu. Je to krásné, škoda, že tan člověk už nežije.

http://www.youtube.com/watch?v=iBE98zJnBSc&feature=BFa&list=SP70D3DD6418B83589

Pro místní nevzdělané rusofoby podotýkám, že Reboff byl půl Němec, půl Polák a na konci svého života žil v Řecku.

26 hlasů

Taky zdravím Květo, už jsem Vás tu dlouho nezahlédla. Tak vítám.

Jinak je to beznaděj. tahle arogantní sebranka se prostě na nic neohlíží, jen zůstat u koryt. A horší je, že v poslední době už se bojím, že opravdu vytrvají až do totálního rozkradení a rozložení státu. Nevím, jestli to po nich někdo dá dohromady. Dnes jsme se o tom bavili se známými, že by jsme se ani socanům nedivili, kdyby do toho nechtěli jít, tady nebude kámen na kameni. Ale co by pak nastalo, je lepší nedomýšlet.
Díky za odkaz, moc krásné, zazpívané s citem.

23 hlasů

Chodím sem málokdy a obvykle se ani nesnažím reagovat na potroublé výkřiky některých zdejších hlupáků. Jsme teď řadši s holčičkami na zahrádce, kde je stále co dělat. Přestože jsem velkou část prožila v Praze, už bych nikdy zpátky nešla a doporučuju všem, kdo má jen trošku možnost, odstěhovat se na venkov. Je zde krásně, i lidé jsou zde jiní.
Co se týká současného vládního panoptika, myslím si, že pokud se neušlapou sami mezi sebou, dotáhnou to až do dalších voleb. Co bude pak? Zbohatlíci se začnou žrát navzájem. Doufám, že my ostatní budeme mít ještě sílu, budeme se bavit a přát jim to.

19 hlasů

Vynikající rozhovor.Pod každé slovo pana Dufka se lze podepsat.Hlavně se nenechal vtáhnout do politických spekulací, tady přeci už dávno nejde o nějakou levici/pravici. Tato vláda škodí a krade VŠEM BEZ ROZDÍLU

44 hlasů

Čím déle tahle vláda vydrží, tím radikálnější změna kurzu po ní. Tak snad to jen tak hned nevzdají.

71 hlasů

Tak dneska na Nově ve zprávách...pokud jste v pátek viděli to bezohledné napadení cyklisty, učastníka cyklistické jízdy Prahou, kterého holohlavý býčí zátylek knock-outoval k zemi a cyklista leží v nemocnici s vážnými zraněními v obličejové části - tak už mají pachatele!! Je to bratr pražského radního za ODS Radovana Šteinera. Samotný bývalý radní a člen xy komisí a rad u toho byl taky. Po napadení cyklisty odjeli. Po Janouškovsku. K zblití! Prostě odeesácké kurvy si tady dělají co chtějí.

Zde něco o něm: :-)

http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Radovan_%C5%A0teiner

53 hlasů

Dobře, že to bezohledné, pseudosportovní, naduté prase, dostalo přes držku. Položí kolo doprostřed vozovky a za zády policajtů hrdě odchází.

7 hlasů

Na záznamu bylo vidět, že bývalý radní Šteiner dost nešetrně odhodil pryč cizí kolo. A také se tím vysvětluje, proč policajti dělali, že nic nevidí...

32 hlasů

Vy zase v Ostrave mlatite cernochy.

10 hlasů

Možná Tě to překvapi, ale já nejsem rasista.

23 hlasů

Dementál nemůže být ničím překvapen .... :-))))

13 hlasů

Smradlavy komous Dufek se chce privinout na hrud sovetskeho Ruska ...

27712 hlasů

Buď v klidu prvoku. Soudruh klaus nás tam dovede dřív.

19238 hlasů

Opravdu kvalitní názor na sdělení, že další parchant s býčím zátylkem srazil cyklistu a hle ON je to prý ... bratr radního za ODS (!!!) ...
Po napadení cyklisty prý ODJELI !

TO JE PRO TYTO ODSsáky normální? Opravdu už vyrostli do nebe? Mohou mlátit lidi volně na ulici? Jsem zvědavá jak se k tomu "postaví" náš spravedlivý tisk.
To děláte mrtvého brouka, nebo s těmi zloději, korupčníky souhlasíte ? Jste opravdu zajímavý člověk živící se pliváním sprostých slin na druhé.
Asi vám to vynáší - takoví pravičáci jako vy přece nic nedělají zadarmo !

35 hlasů

Dášenko, mohou. Jsou-li odesáci (Šteiner) nebo kmotři (Janoušek) mohou mlátit lidi, mohou přejet lidi - policie nevidí.
Tisk ? Ten mají modráci koupený dávno - denně to novináři dokazují.

32 hlasů

Náhodou to mohou i TOPáci - viz. profackování mladíka na Malostranském náměstí loni v září.

10 hlasů

Jako vždy blbé kecy! Co čekat od někoho, který nemá ani na vlastní nick.

18733 hlasů

začala era,kdy i madlovšti mladi obdivovatele modni pravice nemodně pochopili,že volili zkorumpovane svině,kterym jde jen o koryto a tučne prachy

1787 hlasů

Velmi otevřený rozhovor. Dufek se oprostil od doposud používaných "diplomatiických" frází, nechodí kolem horké kaše, ale pojmenoval stav věcí na plná ústa. Díky.

18997 hlasů

Konečně srozumitelná slova, jasné a přesné věty. Jak uboze tam vypadal Drábek s jeho naučenými poučkami jako ze stranického školení. Když jsem ho pozorovala, on to říká jako flašinet, asi těm blábolům i věří. Takoví jako on dobrovolně koryta neopustí.

1928 hlasů

Já už delší dobu Drábka podezírám, že to není člověk, ale spíš nějaký robot

786 hlasů

A počítačové makovici má nastaveno - nenávist k lidem - vyjma těch s modrou krví.

8 hlasů

Ano,přesně tak

11 hlasů

Ano, opravdu přímé vyjadřování. Já se mu ani nedivím, když pak čte ty hovadiny, co si média vymyslí, to musí být o nervy. A nějaké uvedení na pravou míru, to od médií on čekat nemůže. Docela se ale divím, že to neprostříhali. Pěkné!

1029 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 47/2017 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Interview SK

Exkluziv SK

Sedmička křížovky

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.