Odsouzený Neff Novák: Nechám se přejmenovat

09.10.2008 17:40 Exkluzivně

Robert Neff Novák popisuje v exkluzivním rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ, co ho vedlo k vraždě manželky Ireny Neffové.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • pragma tik (108 hlasů) 10.10.2008 16:54

  tragédie dnešní doby: vrah mladé ženy poskytuje rozhovory médiím,...

 • Eva (104 hlasů) 09.10.2008 23:30

  Hezke, vrazde rikat "moje selhani".

 • alba (98 hlasů) 09.10.2008 19:47

  ...z toho rozhovoru se nedá vlastně vzpamatovat. (Co je asi na...

 • Mojin (87 hlasů) 10.10.2008 08:53

  "Být její otec, zabiju ho.." A byl pak nějaký rozdíl mezi vámi a...

 • temp (83 hlasů) 11.10.2008 20:00

  http://www.hry.cz/hry/slovni-fotbal/start?lxM5v1P

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

http://www.hry.cz/hry/slovni-fotbal/start?lxMHEgK

76 hlasů

http://www.hry.cz/hry/slovni-fotbal/start?lxMrHrh

74 hlasů

http://www.hry.cz/hry/slovni-fotbal/start?lxM5v1P

83 hlasů

tragédie dnešní doby: vrah mladé ženy poskytuje rozhovory médiím, otec oběti to samé . Bulvár a bulvární TV si mnou ruce ..Uniká ta skutečnost, že byl zavražděn člověk a vrah tahal chladnokrevně za fusekli policii . délka trestu je směšná

108 hlasů

"Dominika tím přichází o část svého dětství. " To je opravdu krásná věta! On jí zabije mámu a dovolí si říct, že ona přichází o kus dětství tím, že neuvidí jeho rodiče...!?!? A způsob, kterým celou dobu mluví - naprosto klidně a vyrovnaně - naznačuje, že měl dostat nejvyšší možný trest, i když 15 let je pořád málo.

73 hlasů

Budu se jmenovat Kulinský....

70 hlasů

Jsem zdeseny neprofesionalitou autora rozhovoru. Podle meho nazoru byly otazky vedeny tendencne. Ze by je autorizoval advokat Novaka? Proc se pan Krivka neptal na svedectvi Davida Neffa o domacim nasili? Pana redaktora snad nezajima, proc Novak hral 3 tydny tu habaduru? Jak dlouho mu trvalo vykopani Ireninyho hrobu? Proc po navratu z lesa na internetu pod Ireninymi jmenem objednaval Dominice obleceni? Pak pane Krivko radeji piste pro nejakou reklamni agenturu.

78 hlasů

Hezke, vrazde rikat "moje selhani".

104 hlasů

Nechci zlehčovat čin Roberta Neffa Nováka, je to děsné co udělal, ale jsem přesvědčen, že pan Ondřej Neff a jeho syn nemají pravdu. Psychotronicky mi vychází, že dcera Irena mimořádně vynalézavě svého partnera ponižovala až za pro něj únosnou mez. Mezi námi je plno těch, co nemají schopnost své vnitřní trauma dovedně a výmluvně uvolnit a ti co to dobře umějí se po nich vozejí. Když se pak trauma naakumuluje, tak může přímo explodovat.Jeho osudová chyba byla, že včas neodešel a tak hrozně ji miloval až ji zabil.

81 hlasů

Souhlasím s Vámi, a dodám že ke všemu musí být dva.

71 hlasů

Zdá se mi neskutečné, že seriózní týdeník se vybavuje s vrahem. K čemu? Je potřeba mu dávat prostor k sebeobhajobě? To nestačí bulvár? Jak se asi cítí pozůstalí, když slyší ty lži tohohle slabošského zmetka? Dostal 13 let, to je tedy trest. Protože je slaboch, bude vzorným vězněm a po 8 letech bude zaručeně venku, převychován. Irenu už nikdo neoživí. Být její otec, zabiju ho..

73 hlasů

"Být její otec, zabiju ho.." A byl pak nějaký rozdíl mezi vámi a vrahem? Tahle vaše reakce se dá pochopit, nikoli omluvit. Podobné je to i s činem RN... Jinak souhlasím s tím, že jde o zbabělého alibistického člověka, který svého činu nelituje.

87 hlasů

...z toho rozhovoru se nedá vlastně vzpamatovat. (Co je asi na dalších stránkách?) Neffovi mají pravdu, ten člověk si vůbec nepřipouští jakoukoli vinu! Dál pyšný, ješitný na sebe i moc, kterou nadále má nad tou rodinou díky jejich utrpení a Dominice! Je to on, kdo si to dítě bere jako rukojmí! Jako jedinou oběť pociťuje sebe a dokonce \"morálně\" posuzuje, vlastně vyhrožuje!, Zničí několik lidských životů, ten Irenin nevratně, odsedí si 6,5 roku, a tím svým imaginologickým stylem bude páchat manipulativně zlo dál. Ta nechutnost a nehoráznost tohoto vraha je v tom, že je profesionálně demormovaný, že si na základě sebelásky a inteligence tuto deformaci pěstuje jako přednost obelstít kohokoli a vytěžit z toho, co to dá. Prezentuje se spočítaně roli, kterou na sebe vzal, teď jako vrah (tak určili jiní), nikoli, že by se vrahem cítil, protože se tak miluje, že nějaká vražda je pro něj pouze chyba v kalkulaci jeho jinak dokonalé schopnosti ovládat to, co slouží jeho sebeuspokojení. Je to vlastně netvor. Svým způsobem zrůdnější, než pedofil, co zabije dítě. Vskutku, žádná lítost, jen sebelítost, přesná flexibilní sebeprezentace. Po tomto rozhovoru lze i uvěřit, že nemohl zabít v afektu, protože i afekty vypočítaně hraje (hrál). \"Je mi líto\", konstatuje bez lítosti, kalkuluje s lidskostí jako slabostí, nebrání se, protože je to vlastně výhodné, za 6,5 roků si chladnokrevně promyslí další image trpitele a kladného hrdiny, stejně jako scénář, komu zavaří. Mimořádně odporné!

98 hlasů

Za 6,5 roku ne. V případě těchto trestů se může propustit až po dvou třetinách trestu. A soudy samozřejmě někdy něco odpustí, ale nikdy to není hned, jak to jde, ikdyž si to většina lidí myslí. A v případě vražd je to opravdu málokdy. Ale samozřejmě souhlasím, že max. trest 15 let je málo.

75 hlasů

Ano, to bylo vidět u toho napraveného vraha, co zabil před pár týdny tři lidi. Pustili ho po 6 letech a znovu zabil. Tentokrát více lidí a byly to chladnokrevné popravy. Je vidět, k čemu jsou ti znalci v oboru psychologie...

81 hlasů

zajímavý je, jak ty jeho odpovědi působí klidně, naprosto bez emocí, věcně.

78 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.