TV Barrandov
Okamura v Duelu Jaromíra Soukupa: EU dělá z našich žaludků odpadkový koš

22.05.2019 23:08 Původní zpráva

Do pořadu Duel Jaromíra Soukupa přijal pozvání lídr hnutí SPD a místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura. V pořadu se probírala nejen aktuální témata, ale došlo také na diskuzi o Okamurově politické cestě, dvojí kvalitě potravin a v neposlední řadě i blížících se volbách do Evropského parlamentu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 23.05.2019 05:32

  Podpora přesídlování a přijímání uprchlíků Anketa Chcete, aby...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 23.05.2019 05:31

  POZOR!!! ZDE JE SEZNAM NEVOLITELNYCH VLASTIZRADCU Takže tady je...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 23.05.2019 09:53

  Mrzí mi,že jsem ten pořad neviděl. Ti dva géniové jsou lepší než...

 • Josef Novák (1 hlas) 23.05.2019 12:41

  Soukup a samuráj Pitomio ,řekl bych že jsou milenci!!!

 • Josef Novák (1 hlas) 23.05.2019 12:34

  Tebe blbečku musel Pitomio pořádně vymyt ten tvůj malí slepičí mozek...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Hlavně ale nesmíte zapomínat,že ty šmejdy stále kupuje hodně lidí.Bez naší účasti k žádné změně nedojde!

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Brilantní věcný jasný řečník Okamura. Přišel mi jako
jediná alternativa pro možné reformování EU, bez
Juncker. schématu. Když nic, tak Brusel aspoň trochu oživí.

1 hlas

Soukup a samuráj Pitomio ,řekl bych že jsou milenci!!!

1 hlas

Řekl bych, že ty budeš milenec řiťomrdné teplobuzny Honzy Musila.

0 hlasů

Proč taková otázka že Pitomio přijal pozvánku do pořadu J,Soukupa, vždyť ten Pitomio je u Soukupa víc než doma z rodinou!!!Už mi to připadá jako by to měl Pitomio u Soukupa předplacené!!!

1 hlas

Pitomče Nováku, ty zase trávíš spoustu času se Soukupovým řiťomrdným teplobuznou Honzou Musilem a nikomu to nevadí.

0 hlasů

Čeho se ten samuraj bojí? Z Polska se snad suroviny na "suši" nedováží.

1 hlas

Aby neutrpěl zažívací trakt různých vidláků.

0 hlasů

A ty máš ty XXXL ještě z dob totáče, nebo jsi jen nafouklý jako malý černoušek v Sudánu.

0 hlasů

Mrzí mi,že jsem ten pořad neviděl. Ti dva géniové jsou lepší než všelijací komici.Mohl jsem se válet smíchy.

2 hlasy

POZOR!!!
ZDE JE SEZNAM NEVOLITELNYCH VLASTIZRADCU

Takže tady je máte: Tihle čeští europoslanci hlasovali pro podporu migrace, uprchlíků a kvót

Evropský parlament „vzhledem k tomu, že stále více afrofobních útoků v Evropě v poslední době přímo směřuje na státní příslušníky třetích zemí, zejména na uprchlíky a migranty; žádá členské státy a orgány EU, aby uznaly, že lidé afrického původu jsou obzvláště vystaveni rasismu, diskriminaci, xenofobii, a obecně nerovnému požívání lidských a základních práv, což představuje strukturální rasismus, a že mají nárok na ochranu před těmito nerovnostmi jako jednotlivci i jako skupina včetně pozitivních opatření na propagaci a na rovné požívání svých práv“.

Připomeňme si proto, kdo pro citovanou rezoluci z českých europoslanců hlasoval (detaily na straně 68 a 69): Martina Dlabajová (ANO), Dita Charanzová (ANO), Petr Ježek (ANO), Pavel Telička (ANO), Jan Keller (ČSSD), Miroslav Poche (ČSSD), Olga Sehnalová (ČSSD), Jaromír Kohlíček (KSČM), Kateřina Konečná (KSČM), Jiří Maštálka (KSČM), Luděk Niedermayer (TOP 09), Stanislav Polčák (TOP 09), Jiří Pospíšil (TOP 09), Jaromír Štětina (TOP 09), Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), Pavel Svoboda (KDU-ČSL), Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Takze-tady-je-mate-Tihle-cesti-europoslanci-hlasovali-pro-podporu-migrace-uprchliku-a-kvot-582445

2 hlasy

Tebe blbečku musel Pitomio pořádně vymyt ten tvůj malí slepičí mozek když už určuješ kdo je v této zemi zrádce a kdo ne!!!Od kdy děláš pro Pitomia špinavou práci ? Není náhodou před volbami ?Pro mne je důležité jak se k migraci postavila vláda a pokud dobře vím tak se vláda jednohlasně postavila proti kvotam Jasné hlupáku?

1 hlas

Hňupe a pitomče Nováku, líp než Franta Kocourek bych tvoje kvality nepopsal a co řoťomrdná teplobuzna Honza Musil? Dělá tátu, nebo mámu? Nebo si to po týdnu střídáte? Netoužíš už po nějakém africkém milenci s řádnou ostravskou klobásou? Byla by to vzpruha po unaveném, starém buzerantovi Musilovi, že?

0 hlasů

A tys vylezl Svarcenbergovi z anusu a probudil se ted, ze, ty primitivni prase?
Co je mi do toho, co je pro nejakeho curaka z horni dolni dulezite?
Dulezite je, jak budou tito vlastizradci hlasovat v budoucnu po volbach, ty vykastrovany chobote!!!!!
Tahni do Nemec ke svoji matce Merkel a tam si nabrnkni nejakeho Afghance a prestan smrdet tady, svine jedna proradna!!!!!

0 hlasů

Podpora přesídlování a přijímání uprchlíků

Anketa
Chcete, aby premiér Babiš odstoupil, jak žádali demonstranti na Václaváku?

Ano
12%
Ne
88%
hlasovalo: 10920 lidí
Další diskutovanou záležitostí byla otázka uprchlíků ze Sýrie.
18. května Evropský parlament přijal usnesení s názvem Strategie EU pro Sýrii, ve kterém členské státy vyzývá k dalšímu přijímání uprchlíků ze Sýrie, a to za situace, kdy se Česká republika pod hrozbou sankcí brání přijetí tisíců migrantů podle kvót EU.

Evropský parlament v usnesení „vyzývá členské státy EU, aby projevily větší odhodlání při sdílení odpovědnosti a umožnily uprchlíkům, kteří utíkají z válečných oblastí v Sýrii, nalézt ochranu za hranicemi bezprostředně sousedícího regionu, a to i prostřednictvím programů přesídlování a přijímání uprchlíků“. Jinými slovy: poslanci, kteří hlasovali pro, podpořili via facti, aby si Česká republika převzala více uprchlíků ze Sýrie.

Pro usnesení hlasovali tito zástupci České republiky v Evropě: Telička, Ježek, Charanzová (zvolení za ANO), Zdechovský, Šojdrová, Svoboda za KDU-ČSL, Štětina, Niedermayer za TOP 09, Polčák ze STAN, Poc a Poche z ČSSD.

Kvóty na imigranty

Pokud jde přímo o zavedení kvót na imigranty, 29. dubna 2015 přijal Evropský parlament usnesení o tragédiích, k nimž došlo v poslední době ve Středozemním moři, a o migrační a azylové politice EU, které obsahuje bod č. 8, kde se vyzývá Evropská komise, aby zavedla závazné kvóty k rozdělování žadatelů o azyl mezi všechny členské státy. Při hlasování o zařazení bodu č. 8 do usnesení, které prošlo většinou 438 hlasů, hlasovali pro Pavel Poc, Olga Sehnalová a Miroslav Poche, čímž tedy podpořili kvóty na imigranty.

vzhledem k tomu, že stále více afrofobních útoků v Evropě v poslední době přímo směřuje na státní příslušníky třetích zemí, zejména na uprchlíky a migranty (z přijatého textu B8-0212/2019)
Při hlasování o usnesení jako celku, kde byl i bod č. 8 zahrnující podporu kvót na imigranty, hlasovali pro Jan Keller, Pavel Poc, Olga Sehnalová a Miroslav Poche z ČSSD, Luděk Niedermayer, Stanislav Polčák a Jaromír Štětina z TOP 09/STAN a dále také Pavel Svoboda, Tomáš Zdechovský a Michaela Šojdrová z KDU-ČSL. Tím tedy podpořili usnesení včetně kvót na imigranty.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.