Plagiát
Ondráček z KSČM ve své dizertaci opisoval

08.11.2019 10:51 Aktualizováno 08.11. 11:47

Poslanec Zdeněk Ondráček ve své disertační práci užil pasáže z jiných zdrojů, aniž je uvedl. Potvrdila to Univerzita Palackého v Olomouci, kde poslanec před osmi lety získal doktorát.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (4 hlasy) 08.11.2019 13:39

  Komunisti/socialisti vždycky kradli, kradou a krást budou, pokud...

 • megera megera (3 hlasy) 08.11.2019 14:19

  mnozí naši podnikatelé a ti správní politici ani neopisovali a...

 • jadoles nepojedu (3 hlasy) 08.11.2019 12:49

  On umí psát?

 • daniel Pink (3 hlasy) 08.11.2019 11:08

  že se nepodivaji na praci jisteho Marecka Bendy-ten smrdi ve snemovne...

 • Bob Kadet (2 hlasy) 08.11.2019 12:28

  Dobře mu tak, opisovat se nemá! Jen by mě zajímalo jak je to s tou...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

No tak opisoval. Věřím, že ti redaktůrkové a nebo ti, co jsou ve "správné" politické straně ( ODS, TOP09, STAN ....) opisovali také, ale po těch se nešmíruje.

1 hlas

Vy jste s nimi „studovala“? 😋

0 hlasů

Posranec Ondráček je pologramotný příslušník VB, ten by bez opisování nedal dohromady ani nadpis. Zde je potřeba vnímat jak nízkou úroveň mají obecně soudruzi, kteří zastupují komouše kdekoliv v čemkoliv.

1 hlas

Maník co učil na jedné nejmenované škole na jihu Moravy vyprávěl, jak tam policejní vedení poté, co museli mít všichni velitelé aspoň Bc, studovalo. Napřed ty tukany na dva týdny nahnali na kurz, kde do nich tloukli správné odpovědi na přijímačky a pak je teda vzali do školy. Prošli všichni. Ve škole už to byl systém kdo si placenou školu zaplatil, ten to dostal. Kadet by to mohl potvrdit, on tak studoval taky.

2 hlasy

"Odborníci z univerzity....." (podle ČTK)
-.-
Jací to jsou ODBORNÍCI kteří , před osmi roky, nepoznali, že Ondráček, v dizertační práci OPISOVAL - vedoucí doktoranda, oponenti doktorandské práce, členové komise, kteří rozhodli o titulu.
--.
Členové ČTK jsou známí LHÁŘI ale žádní profesionálové. Jejich výměšky zapáchají po Radiu svobodná Evropa

1 hlas

mnozí naši podnikatelé a ti správní politici ani neopisovali a dostali tituli za dara,jenom být v té správné straně

3 hlasy

Vy byste mohl dostat titul z češtiny

1 hlas

🤣 !!

0 hlasů

Komunisti/socialisti vždycky kradli, kradou a krást budou, pokud budou mít příležitost. Kradli továrny, obchody, grunty, proč by komouš Ondráček nekradl cizí texty? Vždyť by se zpronevěřil své ideologii.

4 hlasy

Hm., ta všechny modrozlodějské straky nebyly v KSČ (zvláště ti mladší). I když to spolu s papa Tunelem posunuli do vyšší lewelu. A dali tomu nový název " odklánění a tunelování". I když je s podivem, že potom co vše rozkradli komunisté toho tady ještě zbylo dost, aby vznikla přes noc vrstva milionářů a pár miliardářů. Zvláště se při tom nežinýrovali emigranti.

2 hlasy

Vrstva milionářů vznikla téměř výlučně jen z komunistů, protože to jediní měli přístup k majetkům v rukou státu jakožto ředitelé těch podniků atd atd. Naradli miliony, tehdy to byly velké prachy, samozřejmě jak nic neuměli, asi jak vy, všecko taky za pár let prošustrovali no a dnes mají zase kulové, jako měli vždycky. Jako má každá líná socka.

1 hlas

Stýblo zase plácáš_cocotiny jako vždy. Krejčíř, Mrázek, Horáček, Macek, Bakala,Janeček Kožený, Vostrý a další penězoměnci byli v KSČ. Tak jako mladí šíbři kteří tahali topný olej a dál ho přeprodávali jako naftu?? Hlavní roztáčeči "Klausova zlodějského kapitalismu bez přívlastků", kdy ti ekonomové zdrhali před právníky, a byli tou pravou Klausovou podnikatelskou solí země! Bylo málo podniků kde lopaty vyhnaly komunistické ředitele, pod vlajkou OF se zvolili za ředitele a za pár týdnu to dovedli vytunelované do_zadele. Totéž v nemocnicích, kdy si různí Cvachové nasadili trikolóry, vyhnali přednosty a staré primáře a dopadlo to jak to dopadlo. A když si pak ti staří praktici otevřeli v různých kvelbech soukr. ordinace tak čuměli s otevřenou hubou a záviděli. Jo a jen tak na okraj, já nemusím vstávat v 5,30 hod. do hokny.

1 hlas

"level" není s "w"- proč se, lidičky, snažíte používat cizí jazyky, když většinou neovládáte ani tu mateřštinu.

1 hlas

Rád si nechám poradit od nějaké emigrantské "krafky"! Což ale nemění nic na tom co jsem napsal. A kdo že zatáhl do českých médií ty amerikanismy ??!

0 hlasů

Blahoslavený vidlák chudý duchem :-)))

1 hlas

honzo hloupý děláš čest svému jménu

2 hlasy

On umí psát?

3 hlasy

Dobře mu tak, opisovat se nemá! Jen by mě zajímalo jak je to s tou "tvůrčí činností" těch turbostudentů u médi Mývala „zez“ Plzně. Kde vystudovali někteří přes jarní prázdniny, jedna ODSácká studentka si dokonce ani nepamatovala kdo jí zkoušel a zda měla nějaký index, a u Bendy jun. se při pokusu o toho JUDra zjistilo že nemumí nastavit řádkování ve Wordu, a tím i počet stran opsaných z bakalářské práce (šéf ústavně právního výboru PS:- ) ha ha). No na druhou stranu v lepším případě nastoupili s důchodci jako studenti "třetího" věku, a po roce z nich byli bakaláři. Bylo zde i několik spec. tříd (skupin) pro zaměstnance státní správy (policie, bachaři, hasiči měst.policie, a různí prominentní úředníci bez patřičného vzdělání na své funkce, včetně justiciálů..). Proto to nikdo moc neškrábe ( na rozdíl od té „nadstavby“ komunisty Ondráčka a dalších z té nesprávné strany pol.spektra). Nic s tím nenadělal ani ten růžovoučky mamánek Pospíšil, a dnes odvolaná SZ Zelená.

2 hlasy

bij bij studenty, s pinkema klausem je na vrcholu špinavé politiky

0 hlasů

Kurňa Emilku, po 12 hodině ještě nebývá gentlemoun na šrot! :-)

0 hlasů

že se nepodivaji na praci jisteho Marecka Bendy-ten smrdi ve snemovne desitky let a je to nejodponejsi tlučhuba spolecne s kolegyni Mirkou

3 hlasy

Ale vždy ho někdo do té sněmovny dotlačí.Vždyť by jinak chcípnul hlady,neumí nic.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.