Zemědělství
Oproti loňsku bude letos nižší sklizeň obilovin a řepky

03.07.2020 10:20 Aktualizováno 03.07. 10:47

Sklizeň základních obilovin letos podle prvních odhadů proti loňskému roku klesne o 3,3 procenta na 6,784 milionu tun. Jejich hektarový výnos má být nižší o dvě procenta. Řepky by měli zemědělci sklidit 1,135 milionu tun, meziročně o 1,9 procenta méně. Vyplývá to z prvních odhadů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Stalin Lenin (1 hlas) 07.07.2020 17:52

  Ty urady jsou podplaceny a proto se nesmi ani zrusit

 • Radola Alodar (1 hlas) 05.07.2020 18:28

  Letos bude velmi úrodný rok prakticky na...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 04.07.2020 10:38

  “Black Lives Matter”: Anglickou katedrálu bude zdobit obraz poslední...

 • Radola Alodar (1 hlas) 03.07.2020 15:35

  Tyto "údaje" svědčí o neuvěřitelném blbství uvedených inštytucí a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Letos bude velmi úrodný rok prakticky na všechno-obiloviny,okopaniny,řepku,ovoce,zeleninu - ,chmel-nechťlaskavě diletanti vč.nachrouplých ouřadů drží huby.

1 hlas

“Black Lives Matter”: Anglickou katedrálu bude zdobit obraz poslední večeře. Ježíš Kristus je znázorněn jako černoch

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/zpravy-k-zamysleni/black-lives-matter-anglickou-katedralu-bude-zdobit-obraz-posledni-vecere-jezis-kristus-je-znazornen-jako-cernoch/
------
Učitel v Malmö svědčí: „Děti se o Švédech učí jako o nevěrných psů již na škole od nejnižších ročníků“

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/islamsky-stat/ucitel-v-malmo-svedci-deti-se-o-svedech-uci-jako-o-nevernych-psu-jiz-na-skole-od-nejnizsich-rocniku/
------¨
Čestný předseda TOP09 Schwarzenberg šíří desinformace a lži o běloších a černoších v USA

Když je třeba kopnout si do prezidenta Miloše Zemana za kritiku amerického neomarxistického hnutí Black Lives Matter, tak je českým pravdoláskařům dobrá kdejaká lež a manipulace. Čestný předseda TOP09 Karel Schwarzenberg napsal na svém facebookovém profilu lež o počtu černochů a bělochů zabitých americkou policií. Podle Schwarzenberga "rukou policie tam ale zahyne mnohem více Američanů tmavší pleti než ostatních. Z toho vznikl onen slogan, že černé životy jsou důležité."

Jde o očividnou lež, podle údajů neziskové organizace, sledující násilí ze strany americké policie, z roku 2019, tak bylo americkou policii zabito 588 bělochů a pouze 259 černochů! Tedy tvrzení Schwarzenberg o tom, že je zabito mnohem více černochů je evidentní lež. Naopak je zabito dvakrát více bělochů než černochů ...

https://www.eurabia.cz/Articles/44200-cestny-predseda-top09-schwarzenberg-siri-desinformace-a-lzi-o-belosich-a-cernosich-v-usa.aspx
------
PRÁVO ŠARÍA V EVROPSKÉ PRAXI

To, že je islám protěžován současným vládnoucím evropským systémem, je jasné už delší dobu. Na sociálních sítích je zapovězena jakákoli kritika islámu, mnoho lidí už si kvůli kritice islámu prošlo soudním řízením, mnoho dalších to čeká. V Evropě najdeme jen málo zemí, kde by se podobné výroky netrestaly, někde dotyčný skončí s podmínkou, jinde s pokutou, vězením, ale mnohdy je právě vězení zcela jasným rozsudkem smrti.

Jen v posledních dnech došlo v evropských zemích minimálně ke dvěma soudům, které potvrdily jisté paralely v rozsudcích napříč Evropou. Za výroky, které se týkají muslimů, jsou lidé odsuzováni s tím, že je čin kvalifikován coby rasismus. A to bez ohledu na to, že islám není rasa. Tyto rozsudky jsou si stejně podobné, jako verdikty nad “psychicky nemocnými” muslimskými násilníky z řad černých nebo arabských invazistů. Zatímco ti druzí jsou protěžováni a za násilné trestné činy souzeni velmi mírně, za kritiku islámu může být v krajním případě i v Evropě trest smrti.

První případ se odehrál ve Finsku, kde odvolací soud potvrdil původní trest za údajný rasismus. Finský zákonodárce Sebastian Tynkkynen (PS) prohrál odvolání proti pokutě za FB příspěvek o islámu. Skutečnost, že islám je zodpovědný za množství vražd a nepokojů po celém světě, byla zpolitizovaným finským soudním systémem považována za „podněcování nenávisti proti etnické skupině“. Pokuta Sebastiana Tynkkynena ve výši tisíců eur za podněcování nenávisti k etnické skupině tak zůstává v platnosti. Odvolací soud v Rovaniemi potvrdil pokutu, kterou Miika Sebastian Tynkkynen dostal u prvoinstančního soudu.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-pravo-saria-v-evropske-praxi/
------
SEXUÁLNÍ RASISMUS: NECHCETE MÍT SEX S ČERNOCHEM? JSTE ODPORNÝ RASISTA

https://pravyprostor.cz/sexualni-rasismus-nechcete-mit-sex-s-cernochem-jste-odporny-rasista/

TOTO JE ZÁPAD????
NAS.RAT NA ZÁPAD!!!!

CZEXIT

1 hlas

No tak snad tu ránu přežijeme.

0 hlasů

Jednou takhle po ránu,
stojí to v Koránu,
Matějka,Křeček,Kovanda
sulejschlupcka do burgánů
chytrá karanténa-švanda!

0 hlasů

Žblepty totálních hlupáků o nejdůležitějším odvětví NH.To je na broky do prde.lí!

0 hlasů

Matějka,Křeček,Kovanda=na slovo vzatí odborníci na technologii vysokého sr.aní.Takoví bl.bci!

0 hlasů

Tyto "údaje" svědčí o neuvěřitelném blbství uvedených inštytucí a ouředníků-letšní úroda všech druhů obilnin,obzvláště pšenice a také i řepky bude naprosto abnormálně vysoká-o 10 až 15%,porosty již díky vydatným srážkám tíhou klasů mírně proléhají,což výši výnosu neuškodí,jen to svědčí o budoucí vysoké úrodě!Opravdu "odborníci" na slovo vzatí,spíš ale úmyslná manipulace za účelem "tvorby" vysokých (neoprávněně) cen produktů!Takovou drzost úřadů jsem již dlouho nezažil!

1 hlas

Ty urady jsou podplaceny a proto se nesmi ani zrusit

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 20/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Nebezpečné vztahy

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička pro ženy

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov News

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.