Spor o Koněva
Petříček by měl předvolat k vysvětlení ruského velvyslance, míní Fiala

07.09.2019 14:21 Aktualizováno 07.09. 20:00

Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) by si měl podle předsedy opoziční ODS Petra Fialy kvůli pátečnímu slovnímu výpadu ruského ministra kultury Vladimira Medinského na starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09) předvolat k vysvětlení ruského velvyslance. Diplomatický krok, kterým země vyjadřuje nesouhlas, je podle něj namístě, protože výrok ministra považuje za nepřijatelný.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Jiří Vampola (12 hlasů) 07.09.2019 14:27

    Já také považuji Koláře za nácka, protože jedině náckovi může vadit...

  • Jeroným Pražský b. (11 hlasů) 07.09.2019 14:38

    Petříček ? Myslíte toho zoufalého čulibrka, kterého drží na provázku...

  • Jiří Vejvoda (8 hlasů) 07.09.2019 14:52

    Petříček prý na zahradě ministerstva chová včely a čmeláky. Přesně...

  • Emanuel Vočko (8 hlasů) 07.09.2019 14:53

    Fialový Slize a nudný Blekoto....dej si odchod a dveře zavři zvenčí!...

  • Guru Jára (7 hlasů) 07.09.2019 15:50

    Proboha,koho zajímá názor téhle nuly?Větší b.lb snad v politice...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Fiala žádá, radí, informuje. Vzpomínáte na ten polycajtskej pořad? Politruk jde ve šlépějích bolševika.

1 hlas

Koněv neosvobodil jen Prahu milí pražáci! Pro to, aby byla osvobozena ČR či celá Evropa padlo cca 25 milionů rusáků. Někdo jim prostě musel velet, ikdyž v časech následujících nebyl tím liliově nejčistším. Jenže ten okamžik byl v historii ČR zásadní. Takže milí pražští aktivisté, nedělejte nám hanbu, my mimopražští stydíme se za vás. Oni i pozůstalí obětí po trestných činech amnestovaných Havlem by mohli polévat jeho stolky červenou barvou...

4 hlasy

i prazaci se stydi za tydle aktivisti-povetsine semitsko-zidofska pakaz privadrovala z blizkeho vychoda.afro-aziati.

0 hlasů

Nebuď trapnej, Pepane. Ten pomník v Dejvicích na veřejným place prostě nechceme. Jestli vy v prdelákově ano, tak si ho tam nastěhujte!

0 hlasů

ale chceme,ajnstajn.a kdyz se vam to nelibi,odtahnete do zidostana,meshugene,nejste Cesi,Slovane,evropane a nebo aspon indoevropane.zaslibena zeme vola.

0 hlasů

Zaslíbená země vola Ledvinky. Která to asi bude...:-)

0 hlasů

fiala žádá, radí, informuje!

2 hlasy

fiala žádá, radí, informuje!

1 hlas

Symboly jsou poplatné době. Symbol vojenské hegemonie Sovětského Svazu je už desítky let nemístný a nežádoucí. Navíc byl instalován po napadení Československa vojsky s Rudou armádou v čele.
Takže, buďte Rusáci rádi, že jsme Koněva nechali stát tak dlouho. Taky ho můžeme odstřelit, jako Stalina.

4 hlasy

Ja taky rikam, ze by Koneva meli zamnenit ohromnou sochou Winstona Churchila s cigarou v hube a jak se nad nami smeje. Vzdyt sam nabidl Stalinovi rozdelit Evropu na vychodni a zapadni a jeste mu k tomu dal plan rozdeleni.. Google. Wikipedie: "Percentages Agrerement Churchil" Socha Churchila by byla presne podle tveho gusta. Novodoba, jeste nedavno jsme byli kvuli Winstonovi v komunistickem lagru a jeste by se nad nami smal. Jak hezky!

1 hlas

Argumentační nouze, co... Jen si pindej, na to my jsme zvyklí.

0 hlasů

Omlouvám překlep ve svém příspěvku, má být "Neeskalovat polemiku."

1 hlas

kolar se chce zviditelnit a pouziva k tomu vse,co je k mani.to znamena media,min.zahranici a ted i parlament.ale vinika porad nema.nepolil tu sochu on sam?nebo se soudruhy ok,junyjorem a hemenexem?pouziva FAKE NEWS.vidi,jak jim to funguje v britanii a v usa/soros/,tak se zapojil,dobytek.zadne vysvetlovani NENI NUTNE.fsechno jasne jako facka.dalsi malinka kampan proti nasim bratrum Rusum a panu presidentovi Ruska,V.Putinovi.vedene asi rasistickymi afro-aziaty semity zid-nazi.

3 hlasy

Neskalovat polemiku.
U pomníku maršála Koněva nejde přímo o jeho osobu, ale o symbol vítězství a osvobození ve II SV. A pro Rusko má z pochopitelných důvodů vítězství ve Velké vlastenecké válce mimořádný význam a symboliku. Nelze se divit, že "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá". A platí neatakovat zbytečně neuralgické body v mezinárodních vztazích. Přemístění sochy na symbolicky přiměřené cháněné místo z důvodu jejího zabezpečení by bylo možným řešením, a neeskalovat polemiku. Je potřeba se zaměřit na budoucnost.
Reagovat

3 hlasy

Nemáte pravdu. Jde o Koněva a obecný symbol vítězného tažení Rudé armády na věčné časy.

2 hlasy

... míním, že fiale by jít s petříčkem minimálně do "brusele" ... !!!
:-D

5 hlasů

Petříčka by měl Babiš ihned vyhodit z vlády.Natahal si na MZV 150 poskoků z řad socanů,aby se plnila stranická kasa-potažmo je platíme my všichni.

6 hlasů

to nikdy neudela.
vetsi jelito socani nemaj :-))))

2 hlasy

Proboha,koho zajímá názor téhle nuly?Větší b.lb snad v politice neexistuje

7 hlasů


RUBRIKY
ŽIVĚ
Archiv ČT24















Nacisté a komunisté vstoupili do války jako spojenci. Partnerství stvrdili před 80 lety
23. 8. 2019
Ministři zahraničí Sovětského svazu Vjačeslav Molotov a nacistického Německa Joachim von Ribbentrop podepsali 23. srpna 1939 dohodu o neútočení. V tajném dodatku si rozdělili Polsko a Sověti dostali volnou ruku k okupaci Pobaltí a Moldavska. Spojenectví diktatur trvalo téměř dva roky.

Zvětšit obrázekPodpis paktu Ribbentrop-Molotov o neútočeníZdroj: ČTK/Sueddeutsche Zeitung Photo/Scherl
Sdílet obsah
FACEBOOK
TWITTER
VYTISKNOUT

Nacistická propaganda líčila ve třicátých letech Sovětský svaz jako zemi obývanou podřadnou slovanskou rasou a řízenou nenáviděnými Židy. Němečtí komunisté byli tvrdě pronásledováni. Sověti se obávali expanzivních plánů Adolfa Hitlera a snažili se jeho režim omezovat opatrnou spoluprací se západními zeměmi.

V roce 1936 se tyto diktatury poprvé vojensky střetly, a to ve Španělsku. Podporovaly bojující strany tamní občanské války.

Obě země však měly jedno společné: byly hrubě nespokojeny s uspořádáním Evropy vytyčeným po první světové válce a toužily ho změnit. To je nakonec přimělo hledat společnou řeč.

ODKAZ
Versailleská smlouva před sto lety přinesla mír po světovém konfliktu. Jeho opakování ale neodvrátila
Kdo učinil první krok ke sbližování, nelze podle historiků přesně určit. Pro Německo bylo jedním ze signálů změny sovětské politiky odvolání ministra zahraničí Maxima Litvinova, který se Hitlera obával, byl zastáncem sbližování se západními mocnostmi a byl také židovského původu. Na jeho místo nastoupil Stalinův blízký spolupracovník Molotov.

Hitler už plánoval válku a potýkal se při tom se starým geografickým prokletím Německa: hrozbou bojů na dvou těžce hajitelných rovinatých frontách. Začít chtěl na západě, proto potřeboval na východě klid.

Porcování Evropy
Začala jednání a komunisté v Kremlu nakonec přijali nabídku na uzavření obchodní smlouvy a na zlepšení vztahů. Výsledkem byla smlouva o neútočení, kterou v Moskvě podepsali ministři zahraničí. Obě strany se v paktu zavázaly, že proti sobě nepoužijí vojenskou sílu a nespojí se s nepřáteli té druhé.

Ke smlouvě byl připojen tajný protokol, ve kterém si obě země rozdělily sféry vlivu ve východní Evropě. Sověti dostali volnou ruku ve Finsku, Estonsku, Lotyšsku a rumunské Besarábii, tedy území dnešního Moldavska. Nacisté si vyjednali vliv v Litvě. Území Polska si oba diktátoři rozdělili. „V případě územního a politického přeskupování oblastí náležejících polskému státu budou sféry vlivu Německa a SSSR ohraničeny přibližně linií řek Narev, Visla a San,“ stálo v dodatku. Bylo to už počtvrté v dějinách, co si Rusko s Německem rozdělily polské území.

Zvětšit obrázek
Územní důsledky paktu Molotov-Ribbentrop
Zdroj: Wikimedia Commons
Německá armáda vpadla do Polska 1. září 1939. Dva dny poté sice vypověděly Británie a Francie Německu válku, reálně ale nepodnikly téměř nic. O šestnáct dní později nastoupila z východu Rudá armáda. Na konci měsíce pak Německo a SSSR uzavřely smlouvu o hranicích a přátelství, v níž Sověti dostali Litvu výměnou za část polského území.

Jedním z důsledků takzvaného čtvrtého dělení Polska byl mimo jiné katyňský masakr, při kterém sovětská tajná policie postřílela tisíce zajatých polských důstojníků.

Příliš velké ambice
Stalin brzy začal naplňovat další body dodatku. Zahájil agresi proti Finsku, za což byl Sovětský svaz vyloučen ze Společnosti národů. Válka, která dostala název zimní, skončila Moskevským mírem v březnu 1940. V něm Finové přišli o Karelskou šíji, část východní Karélie a přístup k Severnímu ledovému oceánu. Finsko si však udrželo nezávislost.

V roce 1940 SSSR násilně anektoval pobaltské státy. Rumunsko mu po nátlaku odstoupilo Besarábii, na jejímž území vznikla Moldavská sovětská socialistická republika.

ODKAZ
Pobaltí 25 let od konce SSSR: Obavy z Ruska sílí
Nadále se také naplňovaly dohody o ekonomické spolupráci. Do přelidněného Německa sužovaného britskou blokádou mířily miliony tun obilovin a dalších potravin, ropa, kovy nebo fosfáty. Opačným směrem putovaly vojenské lodě a letouny, lokomotivy, turbíny nebo i zbraně z porobených českých zemí.

Po Hitlerově tažení na západní frontě rostl německý zájem o jihovýchodní Evropu a ve vztazích se Stalinem se začaly objevovat třecí plochy. Nacisté nakonec 22. června 1941 napadli Sověty, kteří tak byli nuceni vstoupit do války.

Komunisté se pokusili dvouleté spojenectví s nacisty vymazat z paměti všech zemí, které po válce ovládli. Území získaná v jeho důsledku si však Sovětský svaz ponechal až do svého rozpadu v roce 1991.

0 hlasů

s nackama si polsko delili semiti zidi a sssr.zadne Rusko,ajnstajn.max litvinov,vlastnim jmenem meir henoch wallach vypracoval s nacky dohodu o deleni polska s ribentroppem.byl vymenen az v kvetnu roku LP.1939.teprve potom,co se mu nackove zacli posmivat,kdyz zurnalisti zjistili,ze je to semita zid.zacali mu prezdivat v novinach finkelstajn a posmivali se mu.proto ho stalin vymenil.3 mesice pred zacatkem valky.ta zacla,jak urcite vite 1.zari 1939.po puci v roce LP.1917 bylo v polidbyru uv ksss 4,25 semitu zidu,jeden Rus a jeden gruzinec.0,75 byl misenec turka,mongola a sveda-soudruh lenin.a 0,25 byla jeho cast-semita zid.z 21 komisaru,ministru bylo semitu zidu 19,v dalsi vrstve byrokratu z 540 bylo 453 semitu zidu.dalsi v cece/pozdeji nkvd a kgb/v armade a presidentem udelali semitu zida jakova sverdlova.a zacli vrazdit.246 vyhlazovacich lagru bylo v sssr a 243 pracovnich.vedli to po vetsine semiti zidi jako trocky,bela kun,michail frunze,neftalij frankel,rita zimmermann a rosalie zalkind zemljacka.sefem gulagu byl spoudruh israel israelovic plinin.Rus gorbacev,1.Rus ktery se stal sefem sssr nas od tohoto otrokarskeho zidovskeho statu OSVOBODIL.

0 hlasů

Petříček je sice kvalitní Pochvovo vemeno, ale na toho Fialovýho wola opravdu nikdo nemá. Co blábol, to perla.

6 hlasů

zavolejte stropnického ,to je taky takový poskok západu,pamatujete jak řešil ruské diplomaty,ač neměl žádné důkazy,ale jak prohlásil ,musíme držet partu,ach jo

3 hlasy

To co předvádí Kolář je bezpochybně "předsudečná nenávist". Policie by měla zasáhnout v souladu s Hamáčkovým zákonem.

6 hlasů

Před sudem ,za sudem... Ty jsi stále nevstřebal, že toto už není policejní stát jako za tvého milovaného bolševika, odpade.

2 hlasy

Absolutni pravda!, zajimave je, ze neda rezignaci at vypada aspon trochu jako chlap.

1 hlas

ten fiala je jeste vetsi jelito, nez se zdalo.
milovnika banderovcu ukoluje, aby zaridil u Rusaka omluvu.
mam takovy zly tuseni, ze budeme muset kupovat predrazeny mirovy huanitarni plyn :-)))))

jak ja se tesim na volby, az ten oranzovej hnus vypadne.
Babis musi doma uchcavat radosti, kdyz vidi, jak jeho souperi skacou dobrovolne do zumpy a s rozebehem :-)))))

6 hlasů

Fialový Slize a nudný Blekoto....dej si odchod a dveře zavři zvenčí! Silně pochybuji, že jej i jeho soukmenovci ještě berou vážně....naopak jsem přesvědčen, že již dááááávno by jej nějaký tamní žralok-odkloňovač zbavil předsednictví, avšak k minimální popularitě gangsterpartaje ODS si to nikdo ještě netroufá učinit.

8 hlasů

105securitas imperiiSTUDIEideovém, hodnotovém, mravním...) s tím víceméně souhlasily nebo se alespoň neod-vážily proti tomuto výkladu něco namítat. rozsáhlé politické, ekonomické a sociální změny, okleštění politické i hospodářské soutěže, glajchšaltizace kultury byly prezen-továny jako zásadní oprava systému první československé republiky, který měl selhat. komunistům ale na rozdíl od „povolených“ demokratů ovšem o žádnou opravu nešlo – usilovali o ustavení společnosti zcela nové kvality, přičemž měly být všechny dosa-vadní buržoazní hodnoty, politické, ekonomické, občanské či kulturní odstraněny.Přitom je dobré si položit na úvod tyto otázky: V čem spočívá tajemství souznění komunistů s národem a jejich víceméně hladká cesta k uchopení moci po roce 1945? Jak to, že se „internacionální“ komunisté stali náhle nejen tolerovanou a přijatelnou silou tuzemského politického spektra, ale dokonce hlavní silou poválečné „národní revoluce“ (mocensky i ideově: dokázali se prezentovat jako hlavní „antifašistická“ síla, která měla rozhodující vliv v nově zřízených revolučních orgánech státu i samosprávy – v národních výborech, prosadili svůj vládní program, obsadili klíčová ministerstva, ve spolupráci s prokomunistickými křídly stran národní fronty určovali domácí i za-hraniční politiku, která byla předehrou k únoru 1948), která měla zabezpečit české národní zájmy, garantovat územní celistvost a bezpečnost republiky, včetně jejího ne-závislého postavení na mezinárodní rovině? k tomu, že se tento „mistrovský kousek“ podařil hnutí, které bylo od začátku protičeské, protinárodní a protistátní, rozhodujícím způsobem napomohli nacisté. existenční ohrožení českého národa ze strany nacistického německa, de facto poprvé v tisícileté historii českého státu, znamenalo pro českou společnost šok, s jehož po-mocí se komunistům podařilo národu vsugerovat, že jsou nejen vítězem nad nacisty, ale i jediným garantem (ve spojení se sovětským svazem) toho, že se nic obdobné-ho už nebude v budoucnu opakovat. Bez „pomoci“ Hitlera by se komunistům, kteří byli v českých zemích sice etablovanou, nicméně extremistickou stranou s volebním potenciálem okolo 10 % hlasů, moc získat bezpochyby nepodařilo. dalším podstat-ným faktorem byla skutečnost, že země byla osvobozena z východu rudou armádou a k přijetí komunistů jako legitimní národní a vlastenecké strany přispěla i sebevra-žedná politika londýnské exilové vlády v čele s prezidentem edvardem Benešem, kte-rá se snažila národ ujistit, že komunistický sovětský svaz v čele se stalinem je pro bezpečnost a suverénní postavení československa na mezinárodním poli ta nejlepší

0 hlasů

Petříček prý na zahradě ministerstva chová včely a čmeláky. Přesně tohle od ministra zahraničí očekávám !

8 hlasů

Slyšel jsem, že je chová kvůli tomu, neboť má problémy se sexuální dysfunkcí, kterou lze potlačit pouze tak, že se Pochvíček naloží do plné vany s horkou vodou, poté utrhne čmelákovi křidélka a nechá ho běhat po svém žaludu....po půlhodině je vymalováno - vlastně vystříkáno. A Pochvíček je opětovně ready, plný nápadů a invence, které tak "kontroverzně" obohacují politiku Čechistánu.

2 hlasy

Petříček ? Myslíte toho zoufalého čulibrka, kterého drží na provázku a postrkuje po place jeho pán a vládce Poche ? O toho bych si neopřel ani kolo, panáka tragickýho. Jinak jsem četl, že Kolář patří do rodiny, která za německé okupace udávala gestapu české odbojáře. Tím by se mnohé vysvětlovalo.

11 hlasů

Zase vyměšuješ ty svoje kraviny, ruská děvko? Hoaxy, které šíří ruská pátá kolona.... k smíchu, prostitute.

2 hlasy

To je přesně ON - mého srdce šampión.....:)

4 hlasy

Já také považuji Koláře za nácka, protože jedině náckovi může vadit symbol vojenské porážky německého nacismu. A toho Pocheho srandovního poskoka a podržtaškového lokaje Petříčka netřeba zmiňovat a už vůbec brát vážně, ten je naprosté většině lidí pro srandu. Nezapomenu, jak při návštěvě Ukrajiny tvrdil, že vyvražďování Čechů banderovci v období II. světové války je "ukrajinská vnitřní věc." Pak se ale ČSSD nemůže divit, že má krásná tři procenta voličských preferencí.

12 hlasů


RUBRIKY
ŽIVĚ
Archiv ČT24















Nacisté a komunisté vstoupili do války jako spojenci. Partnerství stvrdili před 80 lety
23. 8. 2019
Ministři zahraničí Sovětského svazu Vjačeslav Molotov a nacistického Německa Joachim von Ribbentrop podepsali 23. srpna 1939 dohodu o neútočení. V tajném dodatku si rozdělili Polsko a Sověti dostali volnou ruku k okupaci Pobaltí a Moldavska. Spojenectví diktatur trvalo téměř dva roky.

Zvětšit obrázekPodpis paktu Ribbentrop-Molotov o neútočeníZdroj: ČTK/Sueddeutsche Zeitung Photo/Scherl
Sdílet obsah
FACEBOOK
TWITTER
VYTISKNOUT

Nacistická propaganda líčila ve třicátých letech Sovětský svaz jako zemi obývanou podřadnou slovanskou rasou a řízenou nenáviděnými Židy. Němečtí komunisté byli tvrdě pronásledováni. Sověti se obávali expanzivních plánů Adolfa Hitlera a snažili se jeho režim omezovat opatrnou spoluprací se západními zeměmi.

V roce 1936 se tyto diktatury poprvé vojensky střetly, a to ve Španělsku. Podporovaly bojující strany tamní občanské války.

Obě země však měly jedno společné: byly hrubě nespokojeny s uspořádáním Evropy vytyčeným po první světové válce a toužily ho změnit. To je nakonec přimělo hledat společnou řeč.

ODKAZ
Versailleská smlouva před sto lety přinesla mír po světovém konfliktu. Jeho opakování ale neodvrátila
Kdo učinil první krok ke sbližování, nelze podle historiků přesně určit. Pro Německo bylo jedním ze signálů změny sovětské politiky odvolání ministra zahraničí Maxima Litvinova, který se Hitlera obával, byl zastáncem sbližování se západními mocnostmi a byl také židovského původu. Na jeho místo nastoupil Stalinův blízký spolupracovník Molotov.

Hitler už plánoval válku a potýkal se při tom se starým geografickým prokletím Německa: hrozbou bojů na dvou těžce hajitelných rovinatých frontách. Začít chtěl na západě, proto potřeboval na východě klid.

Porcování Evropy
Začala jednání a komunisté v Kremlu nakonec přijali nabídku na uzavření obchodní smlouvy a na zlepšení vztahů. Výsledkem byla smlouva o neútočení, kterou v Moskvě podepsali ministři zahraničí. Obě strany se v paktu zavázaly, že proti sobě nepoužijí vojenskou sílu a nespojí se s nepřáteli té druhé.

Ke smlouvě byl připojen tajný protokol, ve kterém si obě země rozdělily sféry vlivu ve východní Evropě. Sověti dostali volnou ruku ve Finsku, Estonsku, Lotyšsku a rumunské Besarábii, tedy území dnešního Moldavska. Nacisté si vyjednali vliv v Litvě. Území Polska si oba diktátoři rozdělili. „V případě územního a politického přeskupování oblastí náležejících polskému státu budou sféry vlivu Německa a SSSR ohraničeny přibližně linií řek Narev, Visla a San,“ stálo v dodatku. Bylo to už počtvrté v dějinách, co si Rusko s Německem rozdělily polské území.

Zvětšit obrázek
Územní důsledky paktu Molotov-Ribbentrop
Zdroj: Wikimedia Commons
Německá armáda vpadla do Polska 1. září 1939. Dva dny poté sice vypověděly Británie a Francie Německu válku, reálně ale nepodnikly téměř nic. O šestnáct dní později nastoupila z východu Rudá armáda. Na konci měsíce pak Německo a SSSR uzavřely smlouvu o hranicích a přátelství, v níž Sověti dostali Litvu výměnou za část polského území.

Jedním z důsledků takzvaného čtvrtého dělení Polska byl mimo jiné katyňský masakr, při kterém sovětská tajná policie postřílela tisíce zajatých polských důstojníků.

Příliš velké ambice
Stalin brzy začal naplňovat další body dodatku. Zahájil agresi proti Finsku, za což byl Sovětský svaz vyloučen ze Společnosti národů. Válka, která dostala název zimní, skončila Moskevským mírem v březnu 1940. V něm Finové přišli o Karelskou šíji, část východní Karélie a přístup k Severnímu ledovému oceánu. Finsko si však udrželo nezávislost.

V roce 1940 SSSR násilně anektoval pobaltské státy. Rumunsko mu po nátlaku odstoupilo Besarábii, na jejímž území vznikla Moldavská sovětská socialistická republika.

ODKAZ
Pobaltí 25 let od konce SSSR: Obavy z Ruska sílí
Nadále se také naplňovaly dohody o ekonomické spolupráci. Do přelidněného Německa sužovaného britskou blokádou mířily miliony tun obilovin a dalších potravin, ropa, kovy nebo fosfáty. Opačným směrem putovaly vojenské lodě a letouny, lokomotivy, turbíny nebo i zbraně z porobených českých zemí.

Po Hitlerově tažení na západní frontě rostl německý zájem o jihovýchodní Evropu a ve vztazích se Stalinem se začaly objevovat třecí plochy. Nacisté nakonec 22. června 1941 napadli Sověty, kteří tak byli nuceni vstoupit do války.

Komunisté se pokusili dvouleté spojenectví s nacisty vymazat z paměti všech zemí, které po válce ovládli. Území získaná v jeho důsledku si však Sovětský svaz ponechal až do svého rozpadu v roce 1991.

0 hlasů

Zalez , rusáku.

2 hlasy




Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 08/2024 najdete >




Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov