Vztahy s Čínou
Piráti jenom škodí, spílal Okamura v Duelu Jaromíra Soukupa

10.10.2019 23:20 Původní zpráva

Do pořadu Duel Jaromíra Soukupa přijal pozvání předseda SPD a místopředseda poslanecké sněmovny Tomio Okamura. Jaký má názor na adopci dětí homosexuálními páry nebo co říká na tureckou ofenzivu zacílenou proti Kurdům?

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský jr (4 hlasy) 10.10.2019 23:27

  Tak jestli opravdu něco nepotřebujeme, tak aby nám nevzdělaný popelář...

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 11.10.2019 04:51

  Zatímco tvá imbecilita odpovídá úrovni tvých argumentů. Zase, jako...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 11.10.2019 06:50

  A proč by ho nepozvali? Proč do eurohujerské televize (ČT) zvou...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 11.10.2019 04:53

  Nastal čas začít bránit tuto zemi zejména před těmi, kteří o ní...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 11.10.2019 04:53

  NASTAL ČAS ZAČÍT BRÁNIT TUTO ZEMI PŘED TĚMI, KTEŘÍ O NÍ ROZHODUJÍ ...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

KOCOURKOV -SVINĚ -SOUKUP
JAPONSKÝ OKAMŮRKAFRANTA lejno kocourek

0 hlasů

Praskaji do Bruselu a melou jen Capim hnizde . Kdyby se starali alespon o zaplaceni Volkswagenu v Dieselgate. To je jim ale jedno .

0 hlasů

https://www.forum24.cz/historik-stehlik-nabidl-okamurovi-kurzy-historie-zdarma-chce-podat-pomocnou-ruku/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

1 hlas

Taky jsem si povšiml, Eda Stehno u mne velmi povýšil. Z vlastence zájmového, na Vlastence praktikujícího.

1 hlas

https://ac24.cz/-/krasna-poslankyne-se-vysmala-slunickarskemu-historikovi-vy-nas-chcete-poucovat-?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D2

1 hlas

Machuro, jdi do_řiti s tím spamováním. Takových historiků je v Česku jako _nasr.....Jakoje ten lampasák z ÚSTRku. Hlavně když se nadává na správnou stranu.

2 hlasy

Vidláku, ten pán je historik, badatel a Vlastenec. Jako nasr... je takovejch vidláků z prdelákovů.

1 hlas

S ohledem na velikost a ekonomickou sílu Číny se všechny ostatní státy smířily s její politikou totalitního režimu a jen imbecilové si hrají na zásadní její odpůrce i za cenu ekonomického sebepoškozování, kterým pochopitelně nic nezmění. Nechápu, že pražští zastupitelé si nechali zvolit na první pohled velice nepříjemného Hřiba do svého čela, který svým arogantním a bezkompromisním jednáním poškozuje nejen celou Prahu, ale i stát.

1 hlas

NASTAL ČAS ZAČÍT BRÁNIT TUTO ZEMI PŘED TĚMI, KTEŘÍ O NÍ ROZHODUJÍ

Vládla odmítla, abychom své domovy a rodiny mohli bránit se zbraní v ruce a odkazuje na tzv. institut nutné obrany… Ten ale spíše chrání pachatele a ne jeho oběť.

To není ale všechno, podívejte se, co dalšího na nás Vláda chystá: Takzvaný institut “strpění cizince”. Migrant, který se dopustí zločinu, bude sice zločinec, ale hlavně uprchlík před válkou a nebude možno jej vyhostit. Tak rozhodla EU a toto má schválit naše Vláda. I člověk, který nedostane azyl a nemá na něj právo, bude mít statut uprchlíka před válkou a nepůjde vyhostit.

Jde o to, že i cizinci, který není hoden azylu, budeme muset přiznat práva uprchlíka a nebude možné jej vyhostit, přestože představuje nebezpeční pro stát nebo byl odsouzen pro závažný zločin. Vyplývá to z novely azylového zákona, která byla předložena do připomínkového procesu. Institut strpění už má dlouhodobě ve své legislativě například Německo. Pachatelé těch nejhorších násilných činů, tedy znásilnění a vražd, mají mít ochranu jen proto, že údajně prchají před válkou? S mobily, ve značkovém oblečení a bez svých rodin?

Kromě zavedení institutu strpění navrhuje ministerstvo vnitra rovněž i novou definici azylanta: „Azylantem má být nově nikoli ten, komu byl azyl udělen, ale už ten, kdo o azyl požádal. Postavení azylanta pak bude mít žadatel po celou dobu procesu vyřizování žádosti včetně soudního řízení u Nejvyššího správního soudu v případě odmítnutí azylu.“ Ano, čtete dobře – ten, koho k nám neziskovky propašují bude mít větší práva, než rodilý občan EU.

Nová definice azylanta v §2 azylového zákona má vypadat takto:

„Azylantem se rozumí cizinec, kterému bylo doručeno rozhodnutí o udělení azylu, a to po dobu platnosti rozhodnutí o udělení azylu. Azylantem se rozumí dále cizinec, u kterého bylo zahájeno řízení o odnětí azylu, a to do doby nabytí právní moci rozhodnutí ministerstva o odnětí azylu, po dobu běhu lhůty pro podání žaloby podle § 32 nebo kasační stížnosti a po dobu soudního řízení o žalobě a kasační stížnosti proti rozhodnutí ministerstva podle soudního řádu správního.“

Návrh také kodifikuje nové důvody neudělení azylu. V §15, odst. 3 navrhovatel zákona rozšiřuje důvody, pro které nelze azyl udělit o tyto dva důvody: c) existují oprávněné důvody považovat cizince za nebezpečí pro bezpečnost státu, ve kterém se nachází, nebo d) cizinec byl pravomocně odsouzen za zvlášť závažný zločin a představuje tak nebezpečí pro společnost.

Oba důvody, pro které nelze udělit zločinci a nebezpečné osobě azyl, se podle návrhu nově stanou důvodem, pro který bude muset stát na svém území takové osoby strpět, pokud o to požádají. Taková soudní rozhodnutí ostatně již v EU padla a toto nás čeká. Toto chystá naše Vláda, poslušná Bruselu. Ti, kteří označují odpůrce ilegální migrace za nácky, ti, kteří takovou migraci podporují, ponesou vinu za to, pokud se v ČR začne dít to samé, co se děje v Německu, Skandinávii, Francii či Itálii.

Pokud by si někdo myslel, že o nic nejde, uvedu tři případy z těch, které se již staly:

V České republice je to případ Čečence, který se dopustil před udělením azylu loupeže a byl odsouzen na tři roky do vězení. Po udělení azylu spáchal další loupež a dopustil se vydírání. Jako recidivista byl odsouzen k devíti letům. Rozhodnutí, že Česká republika této osobě odnímá azyl, napadl zločinec soudně.

V Belgii jde o případ osoby z Pobřeží slonoviny, která byla odsouzena k čtyřem letům za znásilnění dítěte ve věku mezi čtrnácti a šestnácti lety. Proto této osobě Belgie odmítla přiznat statut uprchlíka. Dotyčný se ho domáhá soudně. Ve druhém případu Belgie odňala azyl občanovi Konga odsouzenému na 25 let za loupež a zabití s odůvodněním, že „s ohledem na zvlášť závažnou povahu trestných činů, které spáchal, představuje dotyčný nebezpečí pro společnost ve smyslu tohoto ustanovení.“ Azylant se odvolal.

Tam, kde se pravomocně odsouzení zločinci z řad migrantů odvolali proti vyhoštění, bylo rozhodnuto takto: „Soudní dvůr EU (SDEU) v rozhodnutí konstatuje, že ani zločinec nepřestává být uprchlíkem, i když mu stát nepřizná tento statut a může na území pobývat zákonně. Společný azylový systém EU vycházející z Ženevské konvence včetně zásady nevracení uprchlíka do země, kde mu hrozí mučení nebo nelidské zacházení je nutné bezpodmínečně dodržovat, uvádí v rozhodnutí SDEU.“

Pokud tuto normu přijmeme a pokud podlehneme tlaku EU o minimální výši sociální podpory pro migranty, pak se pro ně stane i Česká republika zemí zaslíbenou. Pak se ale u nás může začít dít to, co se děje jinde v Evropě. Poděkujme za současnou situaci mimo jiné Mirkovi Topolánkovi, který prosadil schválení Lisabonské smlouvy, v rozporu s tehdejším závazným usnesením ODS. Té bývalé ODS…. Dovolím si připomenout, že prezident Václav Klaus do poslední možné chvíle odmítal podpis této smlouvy. Věděl proč.

3 hlasy

Klaus je velezrádce. Kdo ho obdivuje, má místo mozku pochcanej písek.

1 hlas

Myslíte,že ty hlouposti někdo čte nebo jste za ten přenos placený?

0 hlasů

On je jako jehovista-čekatel. Ten taky stojí jako Y se Strážnou věží na rohu podchodu a obtěžuje kolemjdoucí.

0 hlasů

Asi tak jako ty Machuro tou propagací jedné z největších mediálních stok jako je Forum24. Tomu se nevyrovná ani Reflex či Aktualně.cz ,i s tím bývalým bagážistou z Ruzyně. Ato je co říci. Toho lampasáckého prznitele historie Stehlíka ani nebudu komentovat. Ti se v ÚSTRky mohli chytnout s tím svazáckým fukncionářem Žačkem za ruku a jít.

2 hlasy

Nastal čas začít bránit tuto zemi zejména před těmi, kteří o ní rozhodují proti zájmům občanů ČR a likvidují suverenitu a nezávislost České republiky. Je třeba tuto zemi vrátit lidem, o nás si budeme rozhodovat my sami.

https://pravyprostor.cz/nastal-cas-zacit-branit-tuto-zemi-pred-temi-kteri-o-ni-rozhoduji/

CZEXIT

3 hlasy

Máte pravdu. Tak proč do čínské televize zvou Okamuru?

2 hlasy

A proč by ho nepozvali?
Proč do eurohujerské televize (ČT) zvou pořád jen kalouska, halíka, novotného a další "výkvěty"?
CZEXIT

3 hlasy

Franto,já jsem tam furt,mám tam spacák.

0 hlasů

A Pitomia ne?

0 hlasů

Tak jestli opravdu něco nepotřebujeme, tak aby nám nevzdělaný popelář vykládal něco o klimatologických procesech. Soukup ho tam má 10x do měsíce, imbecilita jeho pořadů odpovídá imbecilitě hostů, které zve.

4 hlasy

Zatímco tvá imbecilita odpovídá úrovni tvých argumentů.
Zase, jako každej typickej havlojed tady, nenapsal nic konkrétního, jen nadávat a ponižovat, jako to prase novotný.
A vidím, že demokraté z antify a milovaní noví občané, rozesílaní bolševickou EU řádit nepřestali.

ŠVÉDSKO SE VYMYKÁ KONTROLE
Podle policejních statistik proběhlo ve Švédsku od ledna do konce července 2019 120 pumových útoků.
Jen v malebném švédském univerzitním městě Uppsale, v jehož centru se 80 % dívek necítí bezpečně, proběhly na začátku srpna během čtyř dnů čtyři znásilnění a pokusy o znásilnění.
“Udělejte konec znásilňování – nekašlete na ženy … To, že se ženy nemohou volně pohybovat po ulicích a náměstích, aniž by se musely obávat, že budou napadeny, je vážným omezením jejich svobody a sebeurčení.” – Poslankyně parlamentu za Umírněnou stranu Josefin Malmqvist, Aftonbladet, 24. srpna 2019.

Lídr největší opoziční strany Moderaterna (Umírněná strana) Ulf Kristersson nedávno ve svém článku v deníku Aftonbladet napsal: “Löfvene, ztratil jste kontrolu nad Švédskem.” Ve svém článku kritizoval švédského premiéra Stefana Löfvena za neschopnost řešit nejpalčivější problémy dnešního Švédska. Podle Kristerssona:

“Dvě oblasti, na které my [Umírněná strana] klademe velký důraz, jsou právo a pořádek a integrace. Protože v těchto oblastech dnes spočívají největší problémy Švédska.”

“V loňském roce došlo k 306 případům střelby, při kterých zahynulo 45 lidí. Podle policie se počet obětí střelby od roku 2014 zdvojnásobil. Ve stejném období se podle BRÅ (švédská Rada pro prevenci kriminality) ztrojnásobil počet obětí pohlavního zneužívání…”

“Je nutné přijmout konkrétní reformy. Navrhli jsme je, ale sociální demokraté je odmítají.”

“Zároveň zde máme integrační krizi: Více než polovinu všech nezaměstnaných tvoří lidé, kteří se narodili mimo Švédsko. V našich vyloučených oblastech [utanförskapsområden] jsou školy, kde méně než polovina studentů absolvuje úspěšně všechny předměty… Mnoho dětí, i když se již narodili ve Švédsku, jen tak tak mluví švédsky a mnoho jich je vystaveno rozsáhlému útisku [ve jménu] kultury cti. I v této oblasti jsme vyzývali k přijetí reforem, ale sociální demokraté je odmítají.”

“Imigrace a integrace spolu úzce souvisí. Proto je nutná dlouhodobá přísná imigrační politika. Běžným postupem by mělo být udělení povolení jen k dočasnému pobytu, a co se týče slučování rodin, tak pravidlem by měl být požadavek finanční soběstačnosti.”

“Udělení povolení k trvalému pobytu by mělo být podmíněno znalostí švédštiny a finanční soběstačností.”

https://pravyprostor.cz/svedsko-se-vymyka-kontrole/
-----------------------------------------------
CZEXIT

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.