Vlastní plán
Piráti se spojovat s nikým nechtějí. Mluví o spiknutí

21.07.2019 10:30

Piráti nevidí důvod zapojovat se do předvolebního bloku demokratických stran, o kterém hovořil předseda Starostů a nezávislých Vít Rakušan. Chtějí jít nadále vlastní cestou. Na dotaz ČTK to řekl místopředseda Pirátů a šéf jejich poslanců Jakub Michálek. Podle něj myšlenku takového bloku aktivně razí i premiér Andrej Babiš, protože mu politicky vyhovuje figurovat jako oběť všeobecného spiknutí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Daša Fuksova (3 hlasy) 21.07.2019 18:45

  Proč zde šíříte pomluvy? Opakuji to už asi podesáté. Andrej babiš na...

 • Emanuel Bacigala (2 hlasy) 21.07.2019 17:23

  Piráti na rozdíl od tradičních stran ODS, ANO, ČSSD, KSČM nejsou...

 • Vlastimil Styblo (2 hlasy) 21.07.2019 17:28

  Ani tisíckrát opakovaná 3,14ovina nebude nikdy rozumným názorem. Kór...

 • Emanuel Bacigala (2 hlasy) 21.07.2019 17:26

  Největší udavač co znám je agent Bureš. Byl placený za to, že...

 • daniel Pink (2 hlasy) 21.07.2019 16:17

  bohuzel z PIRATU se stala udavacska strana

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Pirati se nechteji spojovat s nikym? Spis se nikdo nechce spojovat s nimi.

0 hlasů

Blábol roku. ANO o to usiluje, STAN, TOP 09 - nejste vy ulhaný Čech?

1 hlas

Piráti na rozdíl od tradičních stran ODS, ANO, ČSSD, KSČM nejsou prolezlí komunisty a StBáky, typu Babiš, Filip, Štěch apod.

Konečně strana nespojená s marasmem normalizace a komunismu, strana nespojená s rozkrádáním 90. let.

Konečně strana, která Českou republiku vrátí do demokratické Evropy.

2 hlasy

To ani nemusí.Oni si je vytvářejí sami.Do demokratické Evropy nás zaručeně nevrátí,oni si budují něco jako spa.rchantělý komunismus.

0 hlasů

Hm., a v návalu toho démos si udělali "služební cestu" do Thajska. Ani oni si neodtrhují od_huby, tak jako ty staré parlamentní strany. Ve staré dobré Anglii to věšeli na ráhna lodí.

0 hlasů

Kdy my jsme byli v demokratické Evropě? Nemáme se kam vracet, jen tam poprvé vstoupit. Ovšem se svými překroucenými dějinami a vztahem Čechů k Němcům to skutečně nepůjde.

1 hlas

bohuzel z PIRATU se stala udavacska strana

2 hlasy

Největší udavač co znám je agent Bureš.

Byl placený za to, že donášel na lidi! Čtete dobře – BUREŠ BYL PLACENÝ ZA DONÁŠENÍ NA LIDI. Proboha co to musí být za charakter, takto se pro peníze a kariéru zaprodat!

2 hlasy

Co to plácáte? Drtivá většina práskačů za to nebrala nic! Kdo byl placený, nosil hodnověrné informace a byl zpravovajci řízen.

0 hlasů

Bučígalo ty zdredovné smažky a ta cizácká neziskovka TI to zřejmě dělají z přesvědčení a zadara! Evidentně víš_hovno co měla za úkol ekonomicka rozvědka v zahraničí (ostatně funguje to ve světě pořád stejně, akorát se jmenují jinak )

0 hlasů

Jestli neznas nekoho na koho donasel, NELZI!

1 hlas

Proč zde šíříte pomluvy? Opakuji to už asi podesáté. Andrej babiš na základě svého zaměstnání časo cestoval do zahraničí. Tehdy měl stát obavy aby lidé v zahraničí neprozradili nějaké věci ze svého zaměření. Obávali se také o to, aby nebyli zverbování a nezůstali v cizině. Vzhledem k tomu byli tzv. EVIDOVÁNI orgány státní bezpečnosti a označování podle typu použití jako důvěrníci, nebo agenti tajné spolupráce a agenti. Říkat, že byli placeni je nesmysl. Maximálně ten co je "vyslýchal" v restauraci za ně zaplatil kávu a maximálně oběd. To se vykazovalo v jeho tzv. "vytěžení" což byla zpráva o jeho cestě a pobytu v cizině. Pro vaši představu takto "vytěžováni" byli i kulturní pracovníci, učitelé a podobně. Havel měl také zavedenou "kartu" kde byl vytěžován s kým se stýkal as podobně. Také jako "agent" měl i krycí jméno. Ale to bylo po revoluci vše zveřejněno a je to dobře. Poslední poznámka k pousmání je označení těchto lidí jako "estébáci". Jinak každý stát používá ochranu státních tajemství, je to úplně normální, jenom u nás se to svrhlo na hon těch. co jsou v něčem jiném nepohodlní.
Myslet si, že dnes se už neudává je naivní. Jenom ta lákadla Bruselu, tam se dostat za každou cenu je asi snaha všech našich politiků.

3 hlasy

Češi jsou z StB podělaní strachy, aby se nedošlo na jejich práskání, proto tyhle reakce. Že dnes tohle dělá i naše zpravodajská služba, to tomuto trotlovskému národu nikdy nedojde. Že to dělá každá zpravodajská služba, darmo mluvit. Češi mají svoji StB, národ práskačů, na kterou plivou a plivou. Jejich práskání, a to dávno po konci StB, jim ale nikdo nikdy neodpáře. Na souseda, že pašuje cigarety z Polska, například. Každý večer v půl jednácté u něj staví dodávka! Jo. Ona je to sice závozová dodávka firmy, u které soused dělá a vozí ho z dopolední jednou za tři týdny domů, ale když byl tento Čecháček poslán k šípku, hnal stížnost až na policejní prezidium, že se jeho práskáním policie nechce zabývat. Jeden vedle druhého.

1 hlas

Svata pravda pani Daso, skutecni udavaci STB, kteri udavali sve sousedy, kamarady ochotne a radi, si v pohode uzivaji demokracie, ktera jim skyta moznosti se seberealizovat jinym PODRAZACTVIM!

1 hlas

Omyl, stále stejným: Gestapu, StB i Policii, pořád stejně. Nedá se jich zbavit, otravují, když je Gestapo poslalo na české četnictvo, stěžovali si až do Berlína. Gestapo nakonec bylo zahlceno stejně jako StB i policie těmito ne že jedinci, ale davy... K.H. Frank k nim veřejně vyjadřoval odpor ještě za protektorátu a po něm si už nebral servítky vůbec. Všechny, které Gestapo ve výsleších svých úředníků a vytěžení archivů StB uvedlo, StB převzala netušíc ve své hlouposti, že Gestapo jim nekecá, co jsou Češi zač.

1 hlas

Naaajděte nahé 18+ženy ve vašem městě zde : derpy.me/nahe

0 hlasů

Naaajděte nahé 18+ženy ve vašem městě zde : derpy.me/nahe

0 hlasů

A čo takí Piráti? Levice, pravice a nebo všehochuť, zrovna kdo se zmocní mikrofónu?

0 hlasů

Spiknuti zde opravdu je - EU ma v planu nahradit puvodni obyvatelstvo africanama a arabama.
A dredate piratske smazky ji v tom ochotne pomaha.
HNUS
CZEXIT!!!!!!!

1 hlas

Ani tisíckrát opakovaná 3,14ovina nebude nikdy rozumným názorem. Kór když ji mele nějaký t*ouba, co má za to, že jsme jako Češi rasově nejspíš čistí jako lilie. My máme za tisíc let soužití s Němci a mísením se s nimi blíže ke Germánům než Slovanům. Jsme mixem všemožných národů a na naší povaze toho moc zprasit nejde. Migrace nám ublížit moc nemůže, my si na to stačíme totiž sami.

2 hlasy

Vystoupení z EU migraci nezabrání. Existovala vždy a existovat bude.

0 hlasů

Vystoupení z EU migraci nezabrání. Existovala vždy a existovat bude.

0 hlasů

Tak to mají pravdu vašnosti, že migrace existovala. Ale ne organizovaná jako nyní. Tovariš dostal od úřadu "Vaderbuch" a migroval za "prací"(to prací podtrhuji) po mocnářství. Neřeším to, když Stalin přesídlil problémové mohamedány na Kavkaz. Jenže "obranný" pak NATO v čele s Amíky_rozesral nemalou část muslimského světa a zvedl milionovou migrační vlnu.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.