Očima Jakuba Kvasničky
Po Slovácích se nám teď smějí i severní sousedé

03.08.2019 21:15 Glosa

Některé Čechy na dovolené už ani nepoznáte. Odmítají škatulky. Ale pořád převažují jistoty, u kterých češství vyrezonuje hned. Na dovolené ve Španělsku jsme měli klasického Pepíka "v plné palbě" – čepice ležérně dozadu, triko Gant, sexy tříčtvrťáky Alpine Pro, sandály + ponožky (hrozná floskule, já vím, ale pořád to nosíme).

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Petr Rozlil (6 hlasů) 03.08.2019 22:38

  Hlavne, ze vy a Vlastik se nemuzete vynadivat a vychvalovat ruzne...

 • jadoles nepojedu (4 hlasy) 04.08.2019 10:00

  Bohužel bezvadný pravopis z vás lepšího člověka neudělá.Sice bez...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 04.08.2019 06:13

  Válka imigrantů v Evropě: Invaze na koupalištích, rozmlácená auta a...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 04.08.2019 14:26

  Mráz nepřichází z Kremlu, ale z Berlína a Bruselu. V Německu vládne...

 • karel ledvinka (2 hlasy) 04.08.2019 20:06

  urcite do te vetsiny patrite i vy,ajnstajn s hemenexem.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

velice zajimave,jak se nam tady vokazuje vlastik.bez nejakych dukazu zde BECI nenavisti vuci Cechum.tahnete tedy do zidostana,zaslibena zeme vola.pokud se nelibi.uz jste priznal,ze kradete.nenavist,zavist je hnusna vlastnost,meshugene.zvlast kdyz je podtrzena hlouposti.

2 hlasy

Bože, to sem dnes nahnali všechny z Bohnic? Administrátore zruš diskuzi.

0 hlasů

Mráz nepřichází z Kremlu, ale z Berlína a Bruselu. V Německu vládne cenzura, tyranie politické korektnosti a všeobjímající kontrola toho, co si občané mohou myslet. Za kritiku islámu a imigrace jsou trestně stíháni!

Politici tzv. demobloku, ve skutečnosti Demagogického bloku, nám často dávají Německo za vzor. Za vzor té „pravé“ západní „liberální“ demokracie. Mají pravdu v tom, že Německo je opravdu vzorem „liberální demokracie“, která je ve skutečnosti novou totalitou. V Německu totiž vládne cenzura, tyranie politické korektnosti a všeobjímající kontrola toho, co si občané mohou myslet. Lidé se tam podobně jako v dobách komunismu bojí říkat to, co si doopravdy myslí – a jde především o témata migrace a islámu. Za kritiku islámu a imigrace jsou dokonce i trestně stíháni! Je to šokující, že se vracíme tam, odkud jsme odešli. Mráz nepřichází z Kremlu, ale z Berlína a Bruselu. Pokud chcete opravdovou svobodu a demokracii a chcete, abyste měli právo říkat, co si myslíte, bez obavy z perzekuce, podporujte prosím hnutí SPD.

https://www.euportal.cz/Articles/21476-mraz-neprichazi-z-kremlu-ale-z-berlina-a-bruselu-v-nemecku-vladne-cenzura-tyranie-politicke-korektnosti-a-vseobjimajici-kontrola-toho-co-si-obcane-mohou-myslet-za-kritiku-islamu-a-imigrace-jsou-trestne-stihani-.aspx

2 hlasy

Pisatel Franta Kocourek je starej zvadlej _ůrák. Navíc šíří ty svoje zkvašený chcanky všude kam dosáhne. Co vlastně chce....že by uznání?

0 hlasů

Tupost, lenost a blbost je v Česku, tradičně, hojně obdivována. Mně se tohle stát, nevylízám z kanálu studem, ta hova*a si ještě nechávají o sobě psát.
Jim někdo bránil se ve škole učit a nedělat bordel? Jít na učení a dělat řemeslo a vydělávat si pořádně, že nemají prostředky na blbý výlet do Polska a zpět? Že by jejich kámoši Lenost, Tupost a Ignorance?

0 hlasů

pravdu dite.tudle jsem videl presne tak oblecene lidi na plazi-semiti zidi.lini,tupi ignoramusove co hlasite BECI,lzou a kradou.narazil jsem i na semitku ziduli z turecka.tlacili ji do SATLAVY za zlodejnu.holt co chcete,nizoucke IQ a priroda se nezapre.cha,cha,cha!shalom.

1 hlas

nevenuji tomu moc pozornosti,jak kdo chodi oblecen.ale!jdu do kihovny,DNESKA!z knihovny kraci semita zid v cernych dlouhych kalhotach,cerne fusekle a bile sandaly.kloboucek na palici.cha,cha,cha!kitsch?vrchol mody?art deko?cha,cha,cha!shalom,ajnstajni.

0 hlasů

Víme,proč jsou chudí?Když jsme živili děti,taky jsme měli hluboko do žlabu.Na dovolenou v cizině jsme ani nepomýšleli,jezdili jsme vlakem po Česku.Později s krosnou pod širák.Dodnes na to rádi vzpomínáme.To se mají zadlužit do konce života,aby vypadali jako ostatní?

2 hlasy

Chudí jsou napřed duchem, až pak penězi. Je to jejich věc, ale vystavovat to ještě na odiv, to je už moc.

0 hlasů

Válka imigrantů v Evropě: Invaze na koupalištích, rozmlácená auta a hra “hoď si svého bělocha pod vlak”. Rozmlácený pomník de Gaulla v Normandii. Čtvrtá říše chystá další obří vlnu migrantské invaze

Válka v Evropě vedená současnými elitami ovládajícími EU mimo jiné též za pomoci levicových bojůvek a migračních gangů přechází do další fáze. Většina měst ještě nedávno křesťanského Západu se rychle mění v multikulturní sídla, v nichž hlavní roli přebírají zločinecké gangy namířené proti původnímu evropskému obyvatelstvu. Vždyť, jak víme, to má být podle šílených plánů Čtvrté říše (tzv. Brusel) nahrazeno (respektive v první fázi namixováno) imigranty z Afriky a Blízkého východu.

http://www.protiproud.cz/politika/4567-valka-imigrantu-v-evrope-invaze-na-koupalistich-rozmlacena-auta-a-hra-hod-si-sveho-belocha-pod-vlak-rozmlaceny-pomnik-de-gaulla-v-normandii-ctvrta-rise-chysta-dalsi-obri-vlnu-migrantske-invaze.htm

3 hlasy

Mourek, vy, český kapitulant a nacionalista, budete první, kdo kolem čmoudů bude obletovat. Vy jste z nich už dneska tak vyděšený, že musíte mít i tep nad 120.
Naše vláda dlouhodobě odmítá právě to, co si ze své země udělalo Německo, Francie, Itálie, ale od Mourka neuslyšíte, jako od správného českého mudrlanta, že naše vláda to dělá dobře, ne, on ji bude stále vinit a všechny, kdo neříkají jeho názor, bolševika zaje*aného kádrováckého, že sem někdo chce tahat netáhla. Kope kolem sebe a přitom kolem něj tahači netáhel ani jejsou. My jsme si, vlastní zásluhou, už totality užili dost, a tu islámskou skutečně nepotřebujeme, ale taky se tak chováme, ale Kocourkové a další vyděšenci s IQ truhlíku s mátou budou furt s očiskama vyvalenýma jak šprůdláky řvát ty svoje s*ance společnosti, která dobře ví, že si sem špínu Islámu nesmí pustit a taky to dělá. Nestojíte vy si na vedení? Nestojíte, pardon, truhlík máty žádné vedení nemá.

1 hlas

nase vlada to dobre nedela,ajnstajn.deportace nevidim,tresty take ne.cernochu vic a vic.semitu zidu taky.to potrebuje VYKOPAT,jako adama s efcou z raje.

2 hlasy

Tobě už z toho protiproudu definitivně hráblo, odpade. Jen úplní bezmozci jako ty čtou tyhle sračky.

2 hlasy

Neurážejte bezmozky, truhlík s mátou má jen kořínky!

0 hlasů

Styblo a OK jsou cigosi, ktere kdosi naucil trochu psat cesky, proto v komentarich jdou proti vlastnim lidem.
Jsou to placeni ubozaci, kteri by bylo nejradsi, kdyby italie vsechny cmoudy cpala rovnou sem k nam.
Ale jak se rika - na kazde svine se voda vari a na vlastizradne svine zvlast.

2 hlasy

Soudruh kádrovák, to se nezapře. Sice tupý jako brusle v létě, ale uvědomělý a hned má nepřítele. Donašeč, hlásič za tepla, on estébákům, jeho fotřík Gestapu a obě instituce z jeho rodiny byly na mrtvici.

Vás ani jako Čecha nikdo pravopisu evidentně nenaučil, což je mezi námi rozdíl: lenoch kádruje toho chytrého. Ubožák, který nepoužívá diakritiku, nazývá jiného ubožákem.

1 hlas

Slovane nikdy krovaci nebyli,ajnstajn.spis tak hebrejci.a potom to gradovalo na zradce a udavace jako michal cohen v usa.dlouha tradice,prinejmensim uz ta prostituka v jerichu porazila mesto.zidule.a potom na zlodeje a vrahy,teroristy.viz esther,jidas,ben gurion,josua,adam,krysa rath,rittig,stephen paddock,madoff,bures&spol.krasna to tradice.

1 hlas

oprava...jerichu podrazila...zlodejsky semita zid nazi soros,marc reich...atd....

1 hlas

Bohužel bezvadný pravopis z vás lepšího člověka neudělá.Sice bez hrubek,ale přesto jste se představil jako zlý a nenávistný člověk s křivým vnímáním světa.Vy jste vlastně chudák.

4 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Na nácky taky!

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Toto popisují autoři už z devatenáctého století... Nic si z toho nedělejte, my jsme takoví zamindrákovaní a taky i sociálně slabší ubožáčci celá staletí.

0 hlasů

Nesmíte nás porovnávat podle sebe.Že takoví nejsme už se zmínil autor článku.Ale to jste určitě nepochopil.

1 hlas

Ne všichni, ale většina
1 hlas

urcite do te vetsiny patrite i vy,ajnstajn s hemenexem.

2 hlasy

Bože, samozřejmě že ne všichni, jenom ze sta Čechů, ublížených, nevinných, holubičích povah, vám sto bude tvrdit, že nás Anglie v Mnichově zradila, přitom na Googlu si mohou snadno za deset sekund najít, že Anglie s námi žádnou dohodu neměla a taky to, že ani Francie s námi žádnou dohodu už neměla, Locarn padl.
Když jim řeknete, že většina výbojů vedla z českého království ven a nikoliv dovnitř, zděsí se. Když srovnáte práva Čechů za Protektorátu a za Rakouska Uherska, tak autonomii, co měi Češi za Protektorátu za R-U ani náhodou nedosáhli atd atd. My lžeme jako když tiskne, co se týká naší historie. Ve dvou světových válkách jsme byli na straně poražených, ale neplatili jsme ani Ká náhrad a reparací a po té druhé jsme ještě před spojenci zatajili prostředky na válečné reparace, které jsme získali okradením národnostních menšin, které jsme obvinili z krachu svého vlastního nacionalismu.

0 hlasů

Hlavne, ze vy a Vlastik se nemuzete vynadivat a vychvalovat ruzne zapadni chovani, Jako pred par lety se vam asi moc zamlouvala skupina ozralych Britu co pochcali celou sochu Svateho Vaclava, A zrejme jste byli nadseni kdyz Nizozemsky drbani serezali cisnika na Staromestkym namesti. Opravdovy Cesi,

6 hlasů

Pane Rozlil, bavíme se o vlastnostech a historii českého národa. Opakuji pro pomalejší Rozlily: českého národa. Až se budeme bavit o historii a chování Britů, nebude to taky nic moc. Jenže Britové na rozdíl od Čechů, pane Rozlil, svoji historii dvě stě let nafalšují.

1 hlas

Pravda ani se s tou historií moc nechlubí. Když u nás sluníčkáři vyvěšují vlajky toho tibetského otrokářského státu, tak se zřejmě z cudnosti vynechává jak si tam Angláni v jedné soutěsce vyzkoušeli na ženách a dětech jak fungují nové kulomety Maxim.

1 hlas

Pravda ani se s tou historií moc nechlubí. Když u nás sluníčkáři vyvěšují vlajky toho tibetského otrokářského státu, tak se zřejmě z cudnosti vynechává jak si tam Angláni v jedné soutěsce vyzkoušeli na ženách a dětech jak fungují nové kulomety Maxim.

1 hlas

To u vás v Rusku jsou samí abstinenti, co se vodky ani nedotknou a vůbec se neperou. Tedy jen občas hrdinsky seřežou manželku.

1 hlas

V Rusku je mozna podle tebe serezou. Za to u vas v anglosaxonsku primo manzelky popravujou a jeste k tomu verejne. Tak jak se zbavili manzelek kral Jindrich a hned osmi, potom kral Henry, tri, a jedne bylo jen devatenact. Asi Henry chtel jinou, mladsi. A potom radi ve vasi anglosaxonji radi znasilnujete deti jak tricet let znasilnovali deti v BBC. Google: BBC sex abuse scandal. Wikipedie: Jimmy Sevile BBC sex abuse scandal

2 hlasy

Menší rozdíl: v době, kdy západ poprasvboval královny, sem tam, se v Rusku ženská nemohla dovolat ani práva na menstruaci. Ovšem máme 21. století a Rus stále leží ožralý u domku venku v prachu hlíny, viz svěcdectví našich legionářů, německých vojáků z Velké války i té druhé, kdy německé jednotky, rozezlené chováním Ivanů, začaly přidělovat osamělým ženským ve svém týlu ruské zajatce na práci. A trvalo léta, než s tím chlapem, vlastním, tupým ožralým ho*adem, ty ruské ženské začaly jednat jako s člověkem. Všichni si tohoto všimli, všichni svědčí stejně. Ženské na polích, u soustruhů a chlapi ožralí doma...

0 hlasů

Tampusi, vlastně tampóne....je líbezné sledovat, jak se hned ozve čehuúnské kokotisko, kterého jediným "moudrem" je obligátní - KDO NESKÁČE, NENÍ ČEHUÚÚÚÚÚN...."....:):)hahaha...tak si zahopsej, ty havlistické tupé kokotisko!

2 hlasy

Tato žumpa sockovské sprostoty je tady dvakrát jako kvalitní názor! Češi...

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.