Protest na Mostecku
Po třech dnech. Aktivisté ukončili protest proti těžbě uhlí

31.10.2019 08:20 Aktualizováno 31.10. 17:02

Skupinka aktivistů ukončila téměř třídenní protest proti těžbě uhlí na velkorypadle v lomu ve Vršanech na Mostecku.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Styblo (7 hlasů) 31.10.2019 05:25

  Uhlí patří pod zem. Hm, to řekl kdo? Já vím jen jedno, že mladí a...

 • Bob Kadet (6 hlasů) 30.10.2019 21:06

  No teda budeš muset při příští depeši vyvábět elektř. pro PC třením...

 • cestmir beranek (6 hlasů) 30.10.2019 10:21

  Nejlepší vyjednávač by byl hasič s vodním dělem, který by tu špínu z...

 • Vítězslav Neumann (6 hlasů) 30.10.2019 10:25

  V normální zemi, v normálním státě, kde o zákonech, pořádku a věcech...

 • Honza Hloupý (5 hlasů) 30.10.2019 08:30

  "...vyjednávání byla neúspěšná" - co to má být? Tlupa ekoteroristů...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Buďte rádi, že se někdo takový najde, kdo je ochotný se veřejně angažovat a postavit se zájmům oligarchy. Názor kovaného komunisty Beránka, že by byl nejlepší vyjednávač s vodním dělem, který by "tu špínu" spláchl, je názor nesvéprávného mentála. Jenom mentál totiž nechápe, že ta parta bojuje za fundamentální hranice morálky. Musí, protože se ztrátou někdejší všeobecné víry v Boha, ty hranice už nejsou.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Hezká ukázka "iteligence" novináře "Po třech dnech. Aktivisté ukončili protest" milý presstituti, den má 24 hodin, pokud ta sebranka slezla po 60 hodinách, nejsou to 3 dny (to by museli ještě 12 hodin přidat), ale dva a půl, takže těm šmejdům nepřidávejte, první chladnější noc a už mazali domů k mámě a prsí se jak "bojovali". Blbí jako všichni "aktivisté", neuvědomili si, že v noci je už občas pod nulou a že i někdy sprchne, takže ta jejich tolik vzývaná příroda, jim ten "protest" dost nabourala. Kecy jak tam budou až do rozhodnutí a pak nevydrží ani těch 14 dní :-) prostě mamánci.

0 hlasů

hahahaha, smradlavi mamanci.
nebylo teplouckou, tak si sebrali svoje cinsky ajfouny a mazali do mamahotelu :-))))

3 hlasy

Jj.,mají pravdu vašnosti. Koukám že je tady těch_údu víc, kteří chtělí svítit po večerech smrdutou lojovkou. S ohledem na to, kolik dnů v roce u nás svítí slunce, jak u nás fouká vítr, a voda každý rok v řekách ubývá. I přes to že profesor ekonomie Klaus sen. klimatické změny popírá.

0 hlasů

Vy je znáte? Byl jste tam? 🤢

1 hlas

Machura, a vy je snad znáte? Pokud ano, nepřekvapuje to, vzhledem k blábolům, které tu plodíte. Těm lemplům co slibovali jak neslezou dokud jim nevyhoví, prostě začla být zima a tak mazali domů k maminkám. Asi si ti hlupci neuvědomili, že lézt na střechu se má v létě, kdy je teplo a ne na podzim, kdy teplota klesá pod nulu. Být to na mně, tak jako první nechám na tom rypadle odříznout žebřík (v rámci oprav, samozřejmě) aby tam opravdu zůstali. Pak už bych to nechal na "matce Gaii" jak se s ní srovnají.

0 hlasů

rude vemeno machura neumi cist?????
nejudriv hykali, ze tam budou do konce doby uhelne.
ochladilo se, tak sypou domu :-)))))
ale pro bolsevicke vemeno mechuru asi skoncila tezba uhli :-))))))

0 hlasů

Nebyl, ani by nemohl. Je to uslintanej hologram...

0 hlasů

hologram mozna, ale ten sliz je tvuj sekret na monitoru, jak na nej vzteky prskas :-)))))

0 hlasů

Matouš 3:10, SKOPNIVŠE PŘED BOHEM.

0 hlasů

To citujete z komunistické bible? Správně je Matouš 3.10 část o Janu Křtiteli "Sekera už je na kořeni stromů; a každý strom, který nenese dobré ovoce, bude vyťat a hozen do ohně."

0 hlasů

doufám, že soudruzi zacvaknou škody a pokud na to nemají, pomůže jim gretěnka a rasistický zloděj,semita žid-názi soros.chá,chá,chá.šalóm.ajnštajni.

2 hlasy

Maji recht, dyť tam musela bejt hrozná zima. Takovéto šarády se dělají v létě...

1 hlas

rozjela to ta pakáž v babím létě.teď se trochu ochladí a už utíkají k mami do teploučka.bez uhlí to holt nejde,ajnštajni.poznali to na vlastní kůži,dobytcy.

3 hlasy

Banda darmožroutů, kteří se chtějí trapně zviditelnit. No to je mi teda hrdinství! Já osobně nechci žít v bídě bez teplé vody a elektriky nebo snad nežijeme v 21. století?

1 hlas

Proč byste měl žít v bídě a bez teplé vody a elektriky? 🙄

0 hlasů

Dle aktivistů mám žít ekologicky ne?

0 hlasů

mě by zajímalo co by policie dělala kdyby vlezli do škodovky a zastavili by tam linku na výrobu neekologických aut , to by taky čekali až se jim bude chtít odejít
divím se ze jim na ten velkostroj ještě nedodávají svačiny a teplý grog

1 hlas

Co by měla policie dělat? Dělat, aby si nikdo nestěžoval, aby se nedostali do průšvihu, když chtějí vymáhat zákon. A ještě za ty prachy, co mají, no zedník má značně více. Policie dělá přesně to, co po ní zlodějská společnost chce. Nic.

0 hlasů

Co by měla policie dělat? Dělat, aby si nikdo nestěžoval, aby se nedostali do průšvihu, když chtějí vymáhat zákon. A ještě za ty prachy, co mají, no zedník má značně více. Policie dělá přesně to, co po ní zlodějská společnost chce. Nic.

0 hlasů

Co budou dělat, až jim dojdou baterky v "ajfónech"? Pošlou policajty, aby jim je nabili?

2 hlasy

V této diskuzi je přehlídka amatérů (s výjimkou Přímotopu),kteří komentují něco o čem nic nevědí.Typické pro hospodské povaleče. 😏

2 hlasy

Přímotop řekl jen část faktů, další zamlčel nebo to neví, takže on je jako odborník?

0 hlasů

Woe Machuro, a ty uz jsi se byl_ vyprdět v supermarketu nebo se chytáš vyvenčit čokla! Kdysi v Praze podobná smečka demonstrovala kvůli jatečnímu zabíjení zvířat. Když je poliši předvedli na vachmandu, tak nemálo z nich mělo v batůžku od v maminky řízečky nebo klobásky.

4 hlasy

Zajisté máte tyto informace z policejních protokolů. 🤣

0 hlasů

Zajisté, to by ti mamánci nesměli na netu békat co jim policajti sebrali. Krom toho že policejní mluvčí předává veřejně publikovaletelné svodky médiím. :-)

0 hlasů

Machura jako inkludovaný sluníčkář ani netuší co je "svodka" :-) jen blábolí své žvásty bez nějakého podkladu.

0 hlasů

Nejsem si jist, zda okupační "aktivisté" celou věc vůbec konzultovali s Grétou. Co ona na to?

1 hlas

Uhlí patří pod zem. Hm, to řekl kdo?
Já vím jen jedno, že mladí a zdraví lidé patří do práce. Nebo chcípnout hlady.

7 hlasů

Dokonalá komunistická rétorika.

0 hlasů

přiznal se že krade a za komoušů byl určitě úderník,jako stachanoff.chá,chá,chá.

0 hlasů

Já vím, že se vám nechce dělat, ale budete prostě muset, mamánkové, budete prostě muset. Bez práce totiž nejsou koláče, můj otec nebyl bolševik a tohle mě učil, co učil ten Váš Vás, to tedy pardon.
Pokud se někdo válí po jakémsi rypadle, jistě to tahle chátra nedělá z dovolené. Ona nedělá vůbec. Od někoho, kdo nenese zodpovědnost vůbec za nic, ani za sebe, neví co tlápe, jeho životní zkušenosti jsou třikrát podtržená nula, si nechat vykládat kam patří co, to je teda moc. Pardon, ale to snad nemyslíte vážně.

0 hlasů

Nevidím na mém hodnocení žádnou vadu. Mluvíte jako závěr schůze KSČ, kde se hodnotily dlouhé vlasy mládeže.

0 hlasů

Asi jste tam chodil, když to tak dobře znáte.

0 hlasů

Kdo nechodil v 70kách za Máničku, byl Spejbl. Nebo Hála...

0 hlasů

Bolševik se ohání komunistickou rétorikou, divná to doba.

0 hlasů

Pozor, Stýblo není bolševik. On bolševiky nenávidí, protože se podepsali na jeho rodině. Bohužel, taky na jeho schopnosti rozumového úsudku.

0 hlasů

Hm., tak proto zkvašená ovocenko byl skoro každý okolo Venci flašky stíhán i za příživnictví. Protože vydělat si na žrádlo bylo takové to fuj komunistické. Tak raději pumpnout babku o nějakou kačku z důchodu, nebo si něco přivekslovat prodejem bonů nebo valut.

0 hlasů

na tech bolsevicich je typicke to, ze cpou ostatnim sve idealy, ale sami se jimi neridi.
chteji zit v souladu s prirodou a bez elektriny?
sami9 jsou oveseni ruznymi udelatky, ktera byla vyrobena v te odporne Cine :-))))
kdo z nich ma doma na strese/zahrade fotovoltaiku?
koupit si to dneska muze kazdy.
ale u tohohle bolsevickeho dobytka je jeden zasadni problem: ZA VLASTNI :-)))))

3 hlasy

Podle Evropské komise je tahle elektrárna největší znečišťovatelem ovzduší v čr. Stát se zavázal snižovat podíl uhlí na výrobě elektřiny. A ČEZ je většinově státní. Nechápu, proč Babiš vymyslel tuto ojebávku - místo útlumu elektrárny jí chce prodat tykačovi? Ten už žádá o výjimku, aby mohl v budoucnu vypuštět ještě více rtuti (našim dětem) do vzduchu a urejpat ještě víc z naší krajiny.

2 hlasy

Babiš vymyslel tuto ojebávku třeba proto, aby náklady na odlučovače a filtry nemusel platit daňový poplatník, ale soukromý investor. Sice ano, promítne se to do cen elektřiny, ale postupem času.
My máme pořád spoustu věcí v otřesně zanedbaném stavu, spoustu se toho dalo dohromady, ještě více se toho rozkradlo a jde to tudíž pomalu. Ale takový jsme národ.

0 hlasů

Ty máš nepříjemný zvyk uvalovat vlastnosti jedince na celý národ.On ten náš se liší od ostatních jen tím,že je mnohem menší,tudíž má jiné zkušenosti a od toho navozující řešení vzniklých problémů.Po staletí nás naše povaha chrání před znásilněním a rozpliznutím do jiných"lepších" národů a uchovává si jistou vnitřní svobodu i v dobách okupačních.Já na tom nevidím nic špatné=ho,každý bojuje o přežití.Rovněž nevidím nic špatného na národu,on žádný není bez kazu,jen ty velké nemají potřebu na to upozorňovat.Chce to jen více hrdosti,proč se pořád shazovat?Budou si nás proto vážit?

1 hlas

Ty kecy o největším znečišťovateli... etc. mně dojímají. Když už chcete používat tenhle argument, tak ho vztahujte na jednotku výroby. Třeba na vyrobenou MWh. Ta elektrárna je totiž největší (nebo jedna z největších) v ČR. Je zcela jasné, že elektrárna se jmenovitým výkonem 5 x 200 MWh vypuští více emisí, než elektrárna s jedním 200 MWh blokem.

1 hlas

Možná máte pravdu, to ale není podstatou problému. Problém je přístup státu k ochraně soukromého vlastnictví, k čemuž si sám udělil monopol a což nedodržuje.

2 hlasy

No teda budeš muset při příští depeši vyvábět elektř. pro PC třením liščího ohonu o ebenovou tyč. Aby ti vyráběly elektř. veverky kmitající v kole, to by bylo asi proti tvému smýšlení.

6 hlasů

neříkám, že by se měly zavřít všechny uhelné hned zítra, ale stát se k něčemu zavázal, tak to nemá místo útlumu prodávat. Navíc má čez v Počeradech ještě novou paroplynovou, která se konečně rozjela. Teda pokud jí nedostane tykač jako dárek k té uhelné.

2 hlasy

A on zákon zakazuje privatizovat doly a uhelné elektrárny? Ten zelený xindl je proti jádru, proti uhlí. Voda v přehradách ubývá/nejen tam/, a ten podvod se solárem nic neřeší, pouze bohatnutí některých šmejdů na které jim lidé přispívají v sazbě za kW odebrané elektřiny.

2 hlasy

Kluci, holky, babochlapi, mužoženy, no prostě všichni rypadláci a rypáci držím vám palce. Na pokraji smrti chladem, na pokraji smrti hladem - vydržte do posledního výdechu.

4 hlasy

DOUFAM ŽE TI IDIO.I NEMAJI SEBOU MOBILY ??JINAK BY JIM MĚ MĚLI SEBRAT AŽ NÁM NENIČÍ ŽIVITNI PROSTŘEDÍ VYSILAČE JSOU PŘECE TAKY NAPAJENÉ S UHELNÝCH ELEKTRAREN ŽE !!!???

1 hlas

Desátník Koudelka z BIS se domnívá, že je mezi nimi jeden ruský agent. Možná i dva.

2 hlasy

Co na to z plukovníka na řiťmistra degradovaný čučkař Koudelka z BIS ? Zatím nic, nedostal totiž noty z ambasády USA.

4 hlasy

Řídící oficír to teprve vyhodnocuje.

1 hlas

A to nemůže šachta vyhlasit údržbu a přechod stroje na zimní období než začně mrznout, a pořadně stroj opláchnout vodou!! Z těch vyhulených_smažek se mohou všichni posr... včetně špatně placených sekuriťáků a policajtů.Kde jsou ty kydy disidentského synka poslance Bendy o ústavním právu vlastnit majetek, a právu na ochranu majetku!

4 hlasy

Aktivisté především sedí v redakci. 3/4 efektu celé akce jde na vrub novinářům, kteří se zřejmě "cítí povinni o ni referovat", ale spíš s ní sympatizují, protože a) něco se konečně děje, máme o čem psát a b) novinářství je z podstaty podmíněno aktivistickým vnitřním ustrojením. Nedělat z toho zprávu dne, tak někde mrznoucí partička pošahanců nikoho nezajímá.

3 hlasy

V normální zemi, v normálním státě, kde o zákonech, pořádku a věcech ekonomických rozhoduje vláda a ne nějaká zhulená individua z neziskovek by stačila jedna dávka ze samopalu! Zpočátku by bohatě stačila do vzduchu...

6 hlasů

Ano,to už tu bylo.Proto byla revoluce.

0 hlasů

Nejlepší vyjednávač by byl hasič s vodním dělem, který by tu špínu z rypadla prostě spláchl. A jestli myslí vážně "Za klimatickou spravedlnost budeme bojovat až do konce," tedy že by byli ochotni za svou, jakkoli pomýlenou, ideu položit i život, pak se mi vkrádá myšlenka, že složit jednoho , prostě flintou, ostatní by nejspíš tu ideu o bojování až do konce zřejmě rychle přehodnotili. Další možností, byť ne tak drastickou, by bylo prostě je sundat s použitím násilí, následně je zavřít do "rezervace" kde by mohli žít bez té špinavé elektřiny, tedy bez ledniček, telefonů a podobných ohavností. Tím by si tu "klimatickou spravedlnost" vychutnali až do dna. Ono se to hezky blekotá o zákazech, když ví, že je to v podstatě nezasáhne. Obvykle je tahle špína z dobře situovaných rodin, kde rodiče platí spratkovi apanáž (on by také těžko protestoval kdyby musel ráno v šest zařezávat někde ve fabrice).

6 hlasů

Lepsi jak vodni delo by byla ledova trist ze snehoveho dela. To by byli do minuty dole, zmrzli na rampouch.

3 hlasy

Jj. mají pravdu vašnosti!

1 hlas

Na jak dlouho si vzali dovolenou?
Nebo jsou všichni na dávkách?

4 hlasy

Když chceš vědět, o co jde, sleduj cestu peněz. Myslím, že to nebude dovolená ani sociální dávky.

4 hlasy

"...vyjednávání byla neúspěšná" - co to má být? Tlupa ekoteroristů obsadí soukromý majetek a řešením je "vyjednávání"?

Tzv. "společenská smlouva" mezi státem a občanem velice zjednodušeně říká: plať mi poplatky (daně) a vzdej se použití násilí a já tě za to ochráním, monopol na násilí bude mít stát. Tady vidíte, jak to v praxi funguje.

5 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.