Ministr zemědělství
Podání žaloby je standardní, v minulosti jich bylo sedm, tvrdí Toman

05.02.2020 13:52

Žaloba na Evropskou komisi u Soudního dvora EU kvůli neproplácení dotací pro firmu Agrofert se bude podávat striktně na základě doporučení právníků. Novinářům to řekl ministr zemědělství Miroslav Toman (za ČSSD). V minulosti podle něj ČR podala sedm takových žalob. Toman odmítl námitky opozice, že se kabinet pro žalobu rozhodl kvůli tomu, že se jedná o zájmy Agrofertu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Henex - (3 hlasy) 05.02.2020 17:25

  K čemu by vám ta jména byla? Žalobu je třeba podat už jen z toho...

 • Karel Musil (3 hlasy) 05.02.2020 16:56

  Bylo by zajímavé znát jména těch právníků, kteří doporučují vést...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 06.02.2020 08:47

  V Africe jsou místa s 30% nakažených AIDS. Kolik z nich přichází o...

 • emilek Listopad (2 hlasy) 05.02.2020 17:34

  komunistický r od TOMANŮ-svinky zemědělství a podlézací rodiny...

 • Bob Kadet (2 hlasy) 05.02.2020 22:36

  Jen ať tu žalobu podají, aby si ten xindl z Brusele nemyslel že si o...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Česko by mělo zažalovat brusel za řízenou likvidaci evropských národů a ne řešit podružné problémky na zakrytí největší genocidy všech dob.

V Africe jsou místa s 30% nakažených AIDS. Kolik z nich přichází o Evropy jako uprchlíci?

V Africe jsou lokality, ke je až 30% populace nakaženo AIDS. Kolik z nakažených je na cestě do Evropy? Kolika evropským ženám hrozí nakažení AIDS, když je znásilní Afričan? Proč vlády nechají nakažené Afričany proudit o Evropy a netrestají neziskovky a aktivisty, kteří sem tyto nakažené vozí a pomáhají jim?

https://www.eurabia.cz/Articles/33769-v-africe-jsou-mista-s-30-nakazenych-aids-kolik-z-nich-prichazi-o-evropy-jako-uprchlici-.aspx
-------------------------------------------------- - ----------------------
ISLÁM OHROŽUJE NÁS, NE MY ISLÁM

Francie je rozdvojená tím, co udělala udělala 16 letá žákyně. Vyjádřila se ve videu, které se rychle šířilo internetem, tvrdě kriticky o islámu a Koránu. Použila při tom i velmi drsná slova.

Francie je rozdvojená tím, co udělala udělala 16 letá žákyně. Vyjádřila se ve videu, které se rychle šířilo internetem, tvrdě kriticky o islámu a Koránu. Použila při tom i velmi drsná slova.
Od té doby dostává výhrůžky smrtí od válečníků Alláha. Řekla, že Korán a islám jsou plné nenávisti a proto je nenávidí. Francouzská média uvedla, že se nyní musí ukrývat u příbuzných a nemůže chodit ani do školy. Ti, co jí hrozí smrtí, si zjistili kde chodí do školy a na internetu dali výzvu všem “věřícím” (tedy muslimům), aby ji “bezbožní nevěřící” adekvátně potrestali.

Mladá žena se vyjádřila pro média Libération, že si stojí za tím, co řekla o islámu, a že jen obecně kritizovala religii, ale nikoho neurazila ani nevyzývala k násilným aktům, jak to nyní muslimové dělají proti ní.

Přesto vyhlásila Francouzská Islámská Rada CFCM, že výhrůžky a hrozby, které byly vzneseny vůči dívce, jsou plně oprávněné. Člen Rady Abdallah Zekri řekl pro Radio Sud, že kdo seje vítr, musí počítat s tím, že sklidí bouři a proto musí dívka počítat s “nepříjemnými” konsekvencemi.
To vyvolalo v široké francouzské veřejnosti bouřlivé dikusie.

Zde už totiž jde o jednoznačné zasahování islámu do francouzského práva a do francouzských zákonů. Tento fenomén se bude zintenzivňovat a časem se islámské právo prosadí i oficiálně. Na to si Evropa při současném vývoji a současné politice bude muset zvyknout.

Islám totiž rychle nabývá i etnickou převahu. Islámské rodiny se rozmohou mnohem rychleji než křesťanské. Podle oficiálních údajů v Německu až 44 procent muslimek má více než 3 děti. Naproti tomu u etnických Němek je to jen 14 procent. Statistika už nejde dál a neříká kolik z těchto žen v Německu má více než 5 dětí. Neoficiální odhad je, že zde je poměr až 11 ku 1 ve prospěch muslimek. Také je známo, že islámské rodiny jsou jen absolutně výjimečně bezdětné, na rozdíl od německých.

Do diskuse, jejíž intenzita se stále více stupňovala, se po reakci Abdalláha Zekriho zamíchala i francouzská státní sekretářka pro práva žen Marlene Schiappa a označila výpověď Zekriho za kriminální.

V ostrém kontrastu k tomu, co řekla Schiappa, byla reakce francouzské ministryně spravedlnosti Nicole Belloubet pro vysílač Europe 1:

“Urážka islámu 16 letou studentkou je útokem na náboženskou svobodu.”

I z toho vidět kam Evropa směřuje a kdo ji bude brzy ovládat. Vše mluví pro to, že už tu jedná o ireverzibilní proces.

Právník studentky označil komentář ministryně za šokující a zahanbující. Řekl, že ministryně už jen poslušně opakuje to, co chce dosáhnout islamistická propaganda v Evropě a sice uzákonit, že tzv. urážka Alláha a islámu bude trestána.

https://pravyprostor.cz/islam-ohrozuje-nas-ne-my-islam/#comment-1035471
-------------------------------------------------- - --------------------
Vůdčí eurokrat vyvozuje z Brexitu poučení, že národy je třeba více zbavit suverenity

https://tadesco.org/vudci-eurokrat-vyvozuje-z-brexitu-pouceni-ze-narody-je-treba-vice-zbavit-suverenity/
-------------------------------------------------- - ---------------------
Brexit ukázal, že historie neskončila. Francouzský arogantní centralismus v kombinaci s německou precizní důkladností vytvořily v Bruselu děsivý byrokratický systém

https://www.eportal.cz/Articles/10677-brexit-ukazal-ze-historie-neskoncila-francouzsky-arogantni-centralismus-v-kombinaci-s-nemeckou-precizni-dukladnosti-vytvorily-v-bruselu-desivy-byrokraticky-system.aspx

CZEXIT

1 hlas

V Africe jsou místa s 30% nakažených AIDS. Kolik z nich přichází o Evropy jako uprchlíci?
-------------------------------------------------- - ----------------------------
Netušil jsem,že je Franta Kocourek tak miluje,až se bojí AIDS. 👥

2 hlasy

Jen ať tu žalobu podají, aby si ten xindl z Brusele nemyslel že si o ČR bude otírat boty. Bez ohledu na to jestli se jedná o toho Jánošíka nebo někoho jiného.

2 hlasy

komunistický r od TOMANŮ-svinky zemědělství a podlézací rodiny Husákovi,babišovi, ovarovi a rusákům

2 hlasy

A hlavně těch národních zlodějů jako byl had vlnitý a jistý Kubát a hlavně šulin narezlí Havel špina fekální a s pomoci ještě jistého Gottwalda z drnovického zázraku byly družstva vykradeny a ted k nám vozí hnusné odporné maso a zeleninu!

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Bylo by zajímavé znát jména těch právníků, kteří doporučují vést beznadějný spor s Evropským soudem o českém Agrofertu

3 hlasy

K čemu by vám ta jména byla? Žalobu je třeba podat už jen z toho důvodu, že v případě žádné odezvy vznikne precedens, nevýhodný pro ČR. V podstatě bychom projevili souhlas (mlčení rovná se souhlas). Jen ať se to všechno pěkně vyjasní...

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi