Předseda vlády z Bruselu
Podle Babiše ubude grantů ve fondu obnovy, i Česku připadne méně

20.07.2020 16:39 Aktualizováno 20.07. 16:51

Česko dostane z grantů ve fondu pokrizové obnovy ekonomik méně peněz, než mělo mít původně. Důvodem je to, že po vypjatých třídenních diskusích poklesne celková částka v balíku grantů z původně navrhovaných 500 miliard eur (asi 13,5 bilionu korun) zřejmě na 390 miliard.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Tom Vochozka (4 hlasy) 20.07.2020 20:14

  My to nepotrebujem! Chapete? Tohle jsou jen darecky pro vladni...

 • megera megera (3 hlasy) 21.07.2020 06:24

  že "odstřižení" země od unijních financí by navrhovala Evropská...

 • Vlastimil Machura (3 hlasy) 21.07.2020 08:05

  I Piráti ho podpořili ? 🤣👌

 • megera megera (3 hlasy) 20.07.2020 20:04

  jak jsem psal již dříve,babiš nás prodá za dotace,podpořili ho...

 • emilek Listopad (2 hlasy) 21.07.2020 08:44

  LEDVINKA NÁSTROJ LEJNOMOČE ŠILERKY FALTÝNKA A Rozkrádačů v brně

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Toto je konec pro Švédů! Muslimové přinutily chlapce, aby si klekl a omluvil se za nic

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/islamsky-stat/toto-je-konec-pro-svedu-muslimove-prinutily-chlapce-aby-si-klekl-a-omluvil-se-za-nic/
------
Švédská matka tří dětí byla brutálně napadena migranty, útok na švédského předsedy vlády

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/uprchlici-zpravy/svedska-matka-tri-deti-byla-brutalne-napadena-migranty-utok-na-svedskeho-predsedy-vlady/
------
GSK informátor: ‘97% příjemců korónové vakcíny se stane neplodnými’ a zbytek zřejmě poddajnými

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/blog/gsk-informator-97-prijemcu-koronove-vakciny-se-stane-neplodnymi-a-zbytek-zrejme-poddajnymi/

CZEXIT

0 hlasů

Hlavně, že si tam ouřadove na své "těžce" vydělané peníze nesáhnou, haha.

0 hlasů

Pan Babiš prosadil neskutečné zadlužení státu s tím, že zajistí překonání koronavirové epidemie a rozjezd ekonomiky. Přistoupením na společné zadlužení států EU zabránil případnému exitu ČR v následujících 30-ti letech, zadlužil naše děti, případně i vnuky a "předal" suverenitu státu "Bruselu" za 40 miliard. Tím se skutečně zapsal nesmazatelně do historie našeho národa.

0 hlasů

MOHL BY POLITICKÝ ISLÁM V EU ZVÍTĚZIT?

Mohl. Protože proti němu nikdo, vyjma Rakouska, nic nepodniká. „Politický islám nemá v Rakousku místo,“ oznámil kancléř Kurz již v roce 2018 (1). O dva roky později, rakouská ministryně pro integraci imigrantů, Suzanne Raabová, představila zřízení nové instituce tj. “Dokumentačního místa pro Politický islám”, a s pohrdáním k jakékoliv falešné politické korektnosti dodala, že „politický islám je jedem pro společenské soužití“. (2)


K názorům Rakouska se velmi opatrně a spíše tiše přidávají někteří činovníci ze států V4 (Polsko, Česká republika, Slovensko a Maďarsko), protože neslučitelnost politického islámu s demokracií a se skutečnými evropskými hodnotami je zřejmá. Z neúspěšných pokusů o modernizaci islámských zemí totiž vznikl politický islám, který proměňuje původní islám z náboženství, kultury a práva v politickou ideologii. Je nutné si uvědomit, že je islámské právo rigidní, a není otevřené změnám a modernizaci, protože to by v ortodoxním pojetí znamenalo odvrhnout příkazy dané samotným bohem, zde tedy Alláhem. Je ale snad i laikovi pochopitelné, že právo ze 7. století našeho letopočtu není vhodné pro svět 21. století. (3)

Směrem od Rozvadova na západ vidíme, že Francie provádí vůči politickému islámu naprostou kapitulační politiku ( 4) a Německo se stalo největším spojencem Turecka, kde se politický islám stal základem ideologického směřování vlády. Co se děje dnes v Londýně, kde horlivý starosta Londýna využívá i hnutí BLM k likvidaci britských dějin vidíme v přímém přenosu. A nejen tam. Ostatně muslimští starostové ovládají mnohá britská města. A mešity s nimi rostou jako houby po dešti: Londýn, Woking, Manchester, Sheffield, Birmingham, Liverpool (5). To by samo o sobě nebylo nic proti ničemu, ale proč je všude slyšet, že komunita z mešit nebude respektovat platné britské, (francouzské, německé = dosadit lze jakékoliv evropské) právo.

Ale od evropských politiků slyšíme ohlušující mlčení. Jako kdyby zjevné nepřátelství politického islámu (nikoliv běžných muslimů, prosím nezaměňovat!) nebylo nebezpečím, jako kdyby neohrožovalo samou podstatu evropské civilizace i mnoha muslimů samotných. Skoro to vypadá, jako když jsou západní politici na výplatní pásce nějakých extrémních donátorů.

O takové rodině Clintonových se to v souvislosti s útokem na Srbsko už psalo. Deset miliónů dolarů na účtě jejich nadace zaslané od Saudské Arábie mohlo mít s bombardování Bělehradu souvislost. Nikdo ale důkaz nepředložil, stejně tak nikdo neprokáže, že kapitulantská a poraženecká politika elit západní části EU je zapříčiněna cizími penězi. Jenomže to tak ale z venku vypadá. A když někdo vypadá jako kachna, chodí jako kachna a kejhá jako kachna, tak to asi bude kachna.

Extrémisté reprezentující radikální islám jsou taktičtí. Jim stačí, až se západní civilizace samým sebeobviňováním zhroutí sama. Její destrukce, a to i ekonomická, má v posledním desetiletí mimořádně rychlý průběh a je to už viditelné. To vše je dnes drtivé většině veřejnosti již známé, ale je podivné, jak se nikdo neptá: A co s tím?

Že se neptají západní politici je nabíledni. Ti se starají jen o sebe, ale že se neptají občané, proč se jejich ochrana stala bezpředmětná a jejich peníze se používají na jejich vlastní destrukci je podivné. Není nikdo, vyjma rakouských politiků, kdo by nejenže nebezpečí politického islámu vnímal, ale také proti němu postavil účinnou hráz.

Ta zbabělost, to pohrdání vlastními občany velmi připomíná předválečné roky minulého století. Až z toho mrazí. Při současném vývoji ve Spojených státech nelze očekávat od NATO žádnou pomoc a pravděpodobný nový prezident Joe Biden, obdobně jak činil Clinton, bude spíše než ochranu členů NATO preferovat spojenectví s politickým islámem. Když se tedy ozývají hlasy, že porážka současného prezidenta USA Donalda Trumpa bude znamenat konec západní civilizace, tak to není až tak přehnané. (6) A to Donald Trump není žádný politický zázrak.

Mezi českými občany se už říká, že ten Putin bude Evropě ještě dobrý. (Pozn. Vladimir Putin, současný prezident Ruské federace) . Ať už je Putin totiž jakýkoliv, politický islám si v Rusku nepěstuje a jeho příznivce nechrání. Ale že by Ruská federace šla jen tak bránit tuto Evropskou unii lze s úspěchem pochybovat. O to větší je riziko vývoje v Evropě. Je proto čas hledat politiky, kteří nepřijímají prolhanou politickou korektnost a začnou vymezovat mantinely pro naše další přežití. A to všemi politickými a technickými prostředky.

https://pravyprostor.cz/mohl-by-politicky-islam-v-eu-zvitezit/

CZEXIT

1 hlas

BABIŠI CO TO JE ???? TAK A JE TO TADY NĚMCI NÁM TADY CHTĚJÍ POSÍLAT PRAVNUKY SVÝCH OTROKU ABY JSME SE O NĚ STARALI A ŽIVILI JE !!!!!!PROČ ONI ,FRANTICI,ITALOVÉ,BELGIČANÉ ŠPANĚLÉ,HOLANĎANÉ A BRITÁNIE NA TOM NEJVÍCE VYDĚLALI !!TI MIGRANTI JDOU K NÍM PRO DLUŽNÉ FINANČNÍ ČÁSTKY KTERÉ NEZAPLATILI JEJÍM PRA, PRARODIČŮM !!CO NÁS DO TOHO MOTAJÍ !!PROČ BY JSME MĚLI PLATIT JEJICH DLUHY

2 hlasy

czEXITeuNATOnow a to okamzite!!!

2 hlasy

To je neskutečné. Evropská unie nám de facto chce zabránit v naší potravinové soběstačnosti. Další důvod, proč vystoupit z EU!

https://www.euportal.cz/Articles/42884-to-je-neskutecne-evropska-unie-nam-de-facto-chce-zabranit-v-nasi-potravinove-sobestacnosti-dalsi-duvod-proc-vystoupit-z-eu-.aspx
------
Francie se rozpadá – Premiér vyhlašuje zákon proti islamistickému separatizmu!

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/islamsky-stat/francie-se-rozpada-premier-vyhlasuje-zakon-proti-islamistickemu-separatizmu/
------
Šokující VIDEO: Přítel se snaží chránit svou partnerku, když jsou napadeny skupinkou černých žen na letišti. Zaměstnanci letiště nedělali nic!

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/kontroverzni-zpravy/sokujici-video-pritel-se-snazi-chranit-svou-partnerku-kdyz-jsou-napadeny-skupinkou-cernych-zen-na-letisti-zamestnanci-letiste-nedelali-nic/
------
Institut Billa Gatese: Co nejrychleji povolte masové přistěhovalectví muslimů a Afričanů do ČR

https://www.eurabia.cz/Articles/44247-institut-billa-gatese-co-nejrychleji-povolte-masove-pristehovalectvi-muslimu-a-africanu-do-cr.aspx

CZEXIT

1 hlas

že "odstřižení" země od unijních financí by navrhovala Evropská komise a schvalovaly členské státy kvalifikovanou většinou.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,......tím,že babiš nepodpořil maďarsko a polsko,nás prodal za svoje dotace,a již nikdy nemůžeme z eu vystoupit.je to kus dobyytka

3 hlasy

My to nepotrebujem! Chapete? Tohle jsou jen darecky pro vladni garnituru!

4 hlasy

jak jsem psal již dříve,babiš nás prodá za dotace,podpořili ho piráti,křestani,top 09,starostové a díky prodejným
politickým děvkám nás zadluží a znemožní nám odchod z eu,my máme ručit
za nevratnou půjčku vyspělým jižním státům ,které jsou před bankrotem,ač
máme 1/3 platy a důchody,komači byli proti nim břídilové

3 hlasy

I Piráti ho podpořili ? 🤣👌

3 hlasy

...musíte si vybrat - buďto dotace nebo hladové pochody.
A nejsme na tom asi tak špatně - zrovna dneska se rozhodl stát ulevit japonské nadnárodní firmě Shimano na daních...Doufám, že Okamura to jentak nenechá :)

0 hlasů

EU jako instituce sama finanční zdroje přece nemá, chce něco přerozdělovat. Je zřejmé, že dosavadní jednání vychází z chybných předpokladů a nečekal bych nějaké dary,kdo by to také měl financovat. Proto musíme trvat na racionální kooperativní spolupráci a strategiích pro další vývoj. Jde nyní především o systém věcných řešení v jednotlivých zemích k revitalizaci ekonomiky, a ne o apriorní masívní výdaje.

0 hlasů

doufam,ze madari a polaci neustoupi.podporit je musi i Cesko a slovensko.ale kde jsou?lisaji se koze merklovic.jak neco takoveho muze delat politiku tak dlouho?ta se mela stat dojickou v jzd ddr a necpat se mezi lidi.

2 hlasy

LEDVINKA NÁSTROJ LEJNOMOČE ŠILERKY FALTÝNKA A Rozkrádačů v brně

0 hlasů

LEDVINKA NÁSTROJ LEJNOMOČE ŠILERKY FALTÝNKA A Rozkrádačů v brně

0 hlasů

LEDVINKA NÁSTROJ LEJNOMOČE ŠILERKY FALTÝNKA A Rozkrádačů v brně

2 hlasy

LEDVINKA NÁSTROJ LEJNOMOČE ŠILERKY FALTÝNKA A Rozkrádačů v brně

1 hlas

Nevyplácí se podporovat režimy směřující k nové totalitě. 😲

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov