Týden s prezidentem
Pokud by stíhání Babiše pokračovalo, zastavil bych ho, řekl Zeman

19.09.2019 20:51 Původní zpráva Aktualizováno 19.09. 21:00

Prezident Miloš Zeman plánuje zastavit případné stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO) v kauze dotace na stavbu farmy Čapí hnízdo, pokud by nyní bylo obnoveno.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Pavel Horak (6 hlasů) 20.09.2019 07:03

  zda se, ze vite o cem je rec. holt, neni nad vlastni osobni...

 • Zdeněk Novotný (5 hlasů) 20.09.2019 08:22

  " Je to suché konstatování skutečnosti. Třetina obyvatel této země...

 • Zdeněk Novotný (4 hlasy) 20.09.2019 08:15

  Jak to vidí Miloš Zeman - 21. prosince 2012 - Já bych v podstatě...

 • Jaro Ovsina (4 hlasy) 20.09.2019 07:06

  Prezident perfektně-havloidní nejvyššíst.zástupce siuž neškrtne

 • Vlastimil Machura (4 hlasy) 20.09.2019 09:32

  Úroveň prezidentových výroků odpovídá úrovni čínské TV Barandov a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Když slyším, že prezident republiky je poslední pojistka právního státu, tak tohle vyjádření už není karikatura právního státu, to je skutečně škleb. Škleb takového zlého krále nebo černokněžníka, který říká: dělejte si, co chcete, vy červi. A je to takové napůl výhrůžné, napůl pohrdavé. Já to rozhodnu, já budu poslední.

S abolicí je třeba nakládat uvážlivě. V rozhovoru pro Deník N to říká bývalý předseda a nyní soudce Nejvyššího správního soudu Josef Baxa. Prezident Miloš Zeman podle jeho názoru oznámením, že by v případě obnovení trestního stíhání předsedy vlády použil právo abolice, říká, že práce orgánů činných v trestním řízení je zbytečná. „Abolice fungují, ale za předpokladu, že ústavní činitelé jsou lidé na svých místech,“ míní Baxa.
“Tohle není právní stát. Samozřejmě nikdo prezidentovi neupírá abolici, o kterou se dělí s předsedou vlády nebo jím pověřeným členem vlády. Ale je třeba uvážlivosti, zdrženlivosti, nechat orgány činné v trestním řízení dělat to, co je v jejich pravomoci. A případně do toho vstoupit, to jistě, ale ne tím šermovat.“

1 hlas

Česko sklouzává k Mečiarismu:
https://video.aktualne.cz/dvtv/zeman-je-tragikomicky-a-jeho-abolice-zvracena-je-to-cisty-me/r~3c0d4680dbd811e9b1410cc47ab5f122/

0 hlasů

Když to tady celé čtu, tak jsem pro každou možnost zastavit to kňučení, kňourání, plivání ba Babiše a nechat ho dělat práci PRO STÁT A OBČANY. Je sice jasné, že ti co se cítí být velkými a chytrými ( ale občané jsou opačného názorun) nepřestanou. Není možné je nějak uspokojit? Dát jim nějakou hračku aby se mohli projevovat?

0 hlasů

Odposlechnuto v MHD:
"Zeman neuspěl s Nikulinem, tak teď dostal za úkol oduznání Kosova, k čemuž si ochočil Bureše, který to má dostat do vlády."

0 hlasů

Je třeba podporovat prezidenta Zemana a všechny pro-vítače poslat do ha.jzlu. Jde o Piráty a celej dement-blok.
Chcou k nám nas.rat araby a Zeman je proti. To je se.re nejvíc.
CZEXIT

2 hlasy

Salam alejkum! Arabe

0 hlasů

Je třeba podporovat prezidenta Zemana a všechny pro-vítače poslat do ha.jzlu. Jde o Piráty a celej dement-blok.
Chcou k nám nas.rat araby a Zeman je proti. To je sere nejvíc.
CZEXIT

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

uru Jára se ve filipínském vězení oženil. Vzal si Japonku Yoko | Foto: archiv Barbora Plášková

Tentokrát se však obžalovaní dozví jen to, zda jsou v případě znásilnění sedmi klientek školy Poetrie vinni, či nikoliv.

Loni v lednu byli Jaroslav Dobeš s Barborou Pláškovou pravomocně odsouzeni za znásilnění pouze jedné z osmi poškozených žaček školy Poetrie, kterou založili a vedli. Dobešovi byl udělen trest ve výši pět a půl roku vězení, Pláškové pak o půl roku kratší.

„Vrchní soud konstatoval, že uložené tresty jsou dostačující s ohledem na dlouhou dobu, která uplynula od spáchání skutků,“ vysvětlila v pondělí z usnesení vrchního soudu předsedkyně senátu Iveta Šperlichová, proč toto současné řízení nepovede k dalšímu trestu.

„Jde nám o to, aby v těchto sedmi případech soud rozhodl o nevině,“ komentovali u soudu případ obhájci Jaroslava Dobeše a Barbory Pláškové, Michal Krčma a Petr Drapák. Oba také trvali na výslechu všech svědků. Hlavní líčení proto bylo v pondělí znovu otevřeno.

Státní zástupkyně klade obžalovaným za vinu, že při provozování léčebné metody zvané odháčkování, provedli znásilnění dívek.

„V důsledku dýchání do takzvané flétny a růže (holoptropního dýchání – pozn. red.), byly poškozené přivedeny do stavu bezbrannosti. Hlava myslela, ale tělo pociťovalo křeče a ony se nemohly bránit,“ uvedla žalobkyně. Dívky prý dopředu
Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/pripad-gurua-jary-znovu-pred-soudem-20190916.html

0 hlasů

Přeloženo ze zemanovštiny do češtiny:
Pokud by někdo chtěl mého oblíbeného zloděje nadále hnát k zodpovědnosti, udělám tomu přítrž. Všetci kradnů, terazky kradneme my.

3 hlasy

Pevně doufám a věřím,že nyní bude premiér vůči opozici postupovat razantně a neoblomě,stejnou razancí jako oni doposud proti němu!Opzice a Milionchlív vyčerpali téma a mohou nám všem vylízat prdel:Dobrou chuť Jeronýme jr a další svoloči!

0 hlasů

Co to je za výraz prezidenta aby se to v tom někdo "vrtal". V právním státě tato rozhodnutí pražských státních zástupců podléhá přezkumu nejvyššího státního zástupce a tento přezkum není žádné "vrtání", je to právní proces. Ten výraz asi naznačuje nátlak na NSZ, což je jistě nepřípustné.

2 hlasy

Úroveň prezidentových výroků odpovídá úrovni čínské TV Barandov a Jaromíra Soukupa.

4 hlasy

vetsi problem je uroven verejnopravni CT Vetsina obcanu ji plati a jeji jednostrane nadrzovani prazske chvilkařske Topacke luze vyvollave u slusnych lidi zvraceni

3 hlasy

miliony chvilek a povyšena pražska kavarna dostava dostavaji pekne tafky Babis ma svych 30% jistych Zato sponzoři prazske nenavistne chvilkařske luzy TOPKDU STAN se placaji na hranici volitelnosti

2 hlasy

miliony chvilek a povyšena pražska kavarna dostava dostavaji pekne tafky Babis ma svych 30% jistych Zato sponzoři prazske nenavistne chvilkařske luzy TOPKDU STAN se placaji na hranici volitelnosti

3 hlasy

miliony chvilek a povyšena pražska kavarna dostava dostavaji pekne tafky Babis ma svych 30% jistych Zato sponzoři prazske nenavistne chvilkařske luzy TOPKDU STAN se placaji na hranici volitelnosti

0 hlasů

v předvolebnímu duelu s Jiřím Drahošem na ČT v lednu 2018 byl Zeman opačného názoru

. “Proboha, proč bych Babišovi dal abolici, a tím se naprosto zesměšnil?!, uvedl tehdy prezident s tím, že Babiš by se měl očistit sám.3 hlasy

Škoda,že jste to neviděl,nebo nečetl v jaké souvislosti to bylo řečeno.Hlupákům stačí jen titulek článku.B.lbečku!

1 hlas

Takže neváhá se v zájmu Babiše zesměšnit. Má ho Babiš něčím v hrsti, že takhle riskuje ztrátu důvěryhodnosti?

2 hlasy

Babišovi abolici nedám. Kdybych změnil názor, naprosto se zesměšním, sliboval voličům Zeman

Prezident Miloš Zeman před druhou prezidentskou volbou v lednu 2018 slíbil, že premiérovi Andreji Babišovi abolici nedá.

Nebudu dávat milosti a ustupovat řevu, říkal Zeman ve vánočních projevech
úterý 26. prosince 2017
Popáté, naposledy před lednovou volbou prezidenta, vystoupí současná hlava státu Miloš Zeman s vánočním poselstvím. Bude tak mít šanci i v době Vánoc, kdy se prezidentská kampaň logicky zklidní, oslovit v několika českých televizích i rádiích své voliče i odpůrce.

.... Připomněl sliby ze své kampaně. „Dal jsem vám pět základních slibů. Ten první byl slib, že nebudu vyhlašovat amnestii a že nebudu udělovat milosti s výjimkou případů nevyléčitelně nemocných, kteří se nedopustili závažného trestného činu. A tak se nemůže stát, že by milost dostal například muž, který zabil svého otce, populární cyklista, který při dopravní nehodě zabil tři nevinné lidi,“ říkal Zeman. Narážel na případ cyklokrosaře Radomíra Šimůnka, jenž zavinil dopravní nehodu a milost mu dal prezident Václav Havel.

Sám Zeman pak o několik let později dal milost Jiřímu Kajínkovi, na doživotí pravomocně odsouzenému za dvojitou nájemnou vraždu.

„Ve svém inaugurační projevu jsem se zavázal, že se pokusím spíše sjednocovat, než rozdělovat. Nemluvím teď o rozdělení společnosti na příznivce a odpůrce jednotlivých prezidentských kandidátů - tato válka skončila prezidentskou volbou - mluvím o daleko hlubším rozdělení, kde osa vedla mezi těmi, kdo byli nespokojeni s tehdejší koaliční vládou a těmi, kdo s touto vládou byli spokojeni,“ vykládal také Zeman v prosinci 2013. ......

3 hlasy

Zrůda vystrkuje drápy. Na věžích Temelína bude brzo rudá hvězda.

https://youtu.be/uLEYzXjp4c4

2 hlasy

a zase VAS - teda spodnich 10 milionu O B L B N O U - ,,očůrá" lid ....
psal se rok 2011 - ani nahodou zadneho politika ani soudruha nenapadlo, ze SMEJD soudruh StBak se muze mezi politiky v CR dostat ......
Zeman: Andrej Babiš je n e d ů v ěr y h o d n ý - psal se 11.2011 - Bývalý premiér a čestný předseda Strany práv občanů - zemanovci (SPOZ) Miloš Zeman označil za nedůvěryhodného podnikatele Andreje Babiše, který stojí za novým hnutím ANO 2011. .. Zeman na tiskové konferenci uvedl, že člověk, který působí v politice, má-li být dlouhodobě úspěšný, nesmí krást, nesmí podrážet a musí dodržovat uzavřené dohody.


!!!!! D o d a l , že je to pro něj dostatečný důkaz Babišovy nevěrohodnosti, nehledě na další podezření, které se, jak doufá, časem prošetří. !!!!!

.... samo, ze zace "OCURAVANI" - soudruh M.Zeman mel pred VOLBAMA - Volba prezidenta republiky konaná ve dnech 11.01. – 12.01.2013

NOOOOOO aaa DALSIIIII OCURAVACI stupen . . . .

4.11.2013 - Bez lustračního osvědčení ministry nejmenuju, vzkázal Zeman - Zájemci o ministerská křesla si musí připravit lustrační osvědčení. Prezident Miloš Zeman vzkazuje, že nejmenuje nikoho, kdo ho nebude mít čisté. „Žádné výjimky zákon nepřipouští a prezident republiky splnění všech podmínek pro jmenování členů vlády vyžadoval a nadále vyžaduje,“ sdělila LN Zemanova mluvčí Hana Burianová.
AAA - ,,očůrávání" lidu - 5.12.2013 - Zeman: Babiš bude ministrem, pokud služební zákon projde prvním čtením - Pokud služební zákon projde v prosinci prvním sněmovním čtením, bude to pro prezidenta Miloše Zemana dostatečná garance, aby jmenoval předsedu hnutí ANO Andreje Babiše ministrem financí.
Dokonáno! P U C se zdařil. Komunisté si udrželi vliv, moc a hlavně majetek. Stále jsou pány v tomto státě. Pokračuje se v kultuře papalášství, kradení, úslužnosti policie a soudů k vládnoucí třídě.
Výchova kádrů od sedmdesátých let byla úspěšná. Nejprve byli manažery puče a potom těmi kdo dohlíží na uhlazení stop z nejvyšších ústavních funkcí.

NO A VELKE FINALE - Pokud by stíhání Babiše pokračovalo, zastavil bych ho, řekl soudruh-pritel Milos Zeman

3 hlasy

Jen pro pořádek. Neexistuje právní důkaz, že byl Babiš agentem STB. Soud, ke kterému se Babiš obrátil v této věci dosud, za mnoho let, nerozhodl. Zajímavé, jak někteří nepřesně hodnotí, zejména politické, děje a události. Vaše poslední věta je vytržená z kontextu, podobně jako všechna pro demoblok pracující média,zvláště ta veřejnoprávní, že o abolici Zeman uvažuje, protože se obává o svobodu Babiše. Jak správně uvádí Týden, prohlášení vydal z toho důvodu, že by další pokračování kauzy považoval za politickou darebnost, ke které by se Šaroch a nadřízený zástupce s ohledem na jejich kvality, nesnížili. Nikdo nemá lépe zpracovanou kauzu s ohledem na fakta jako oni dva.

1 hlas

Jen pro pořádek? Jak Krajský soud v Bratislavě, tak Nejvyšší soud na Slovensku odmítly vymazat Babiše ze seznamu spolupracovníků STB. Babišovi už zbyla jen ústavní stížnost, která ale na daném právním stavu nic nemění. Navíc Babiš vyhořel i se svou stížností k Evropskému soudu pro lidská práva, který ji zamítl.

2 hlasy

Jen pro pořádek; kdo byl estébák? a) spolupracovník-vázaná osoba
b) zpravodajský důstojník ve služebním poměru

Je přemnoho lidí, kteří nerozlišují mezi zlodějem a okradeným.

0 hlasů

Charakteristika Miloše Z e m a n a

Miloš Zeman po veřejné stránce :

prokomunisticky a proputinovsky laděný kariérista, který svým směřováním a činy destruuje zahraniční i vnitřní politiku a svými názory, vystupováním i životosprávou dělá ostudu ČR ve zbytku kulturního světa. Obklopuje se a navazuje styky s osobami s podivnou minulostí i s bývalými nomenklaturními kádry.

v osobní rovině :

samolibý, nenávistný, mstivý, nereprezentativní, alkoholický, ve sprostotě si libující člověk, který využívá ke zvýšení své popularity laciné nabídky a neplnitelné sliby, které zabírají v úrovni 4.cenové skupiny, ale bohužel někdy i u naivních, méně vzdělaných nebo vypočítavých lidí. Odměňuje své oblíbence a patolízaly, hanobí oponenty, jimž svým projevem většinou nesahá ani po kotníky.

3 hlasy

vubec , ale vubec ani v roce 2019 - jste nepochopili, ze v CESKE KOTLINE vesele a dal BUDUJETE jeste horsi variantu presne TOHO - CO JSTE Sametakem 1989 chteli ZRUSIT .......

budujete M A F I O K R A C I I ........ Mafiokracie je unikátní společenský systém, který vznikl v Rusku v devadesátých letech. Tento systém se podstatně liší od demokracie i komunismu. Jeho hlavními znaky jsou:

- několik mocných skupin organizovaného zločinu má plnou kontrolu nad národním hospodářstvím;

- zkorumpovaná vláda a bezpečnostní složky slouží jako nástroje organizovaného zločinu; formální vládci země nechtějí (a nemají možnost) bojovat proti organizovanému zločinu a korupci;

- absence opravdově demokratických institucí a mechanismů, paralýza nezávislých soudů;

- potlačení tržních mechanismů.

Ruský spisovatel a nositel Nobelovy ceny míru Alexander Solženicyn napsal v listopadu 1996: ”Rusko ani zdánlivě nepřipomíná demokracii a je na hony vzdáleno skutečným tržním reformám. Současní vládci Ruska nejsou o mnoho lepší než komunisté. Stabilní a uzavřená oligarchie zhruba 150 až 200 lidí rozhoduje o osudu národa. Během posledních deseti let vládnoucí kruhy okradly svůj lid o národní bohatství v částce mnoha bilionů dolarů, zapříčinili bídu milionům lidí a pravděpodobně smrt mnoha tisícům. Ruský hospodářský chaos je výsledkem téměř kriminálních reforem, které umožnily vznik nové třídy kapitalistické mafie.”. Podívejme se blíže na hlavní rysy ruské mafie.

1 hlas

tak nammmm - STRANE A STATU - tedy SOUDRUHOVI - PRITELI Milosovi Z E M A N O V I soudruh-StBak Andrej BABIS - Bures jako jediny pomohl DOTAHNOUT svoji osobni pomstu tahnouci se od roku 2003 - kdy ho, soudruha-pritele Milose ZEMANA jeho stranici z CSSD zadupali - potupili - vyhnali Svinskym krokem z politicke mapy CR - Z e m a n o návrat do politiky skutečně pokusil, když na základě svého vítězství ve vnitrostranickém referendu v roce 2003 kandidoval na funkci prezidenta České republiky. Při v o l b ě prezidenta dne 24. ledna 2003 však n e u s p ě l , byl vyřazen již v prvním kole. V tajné volbě prohrál v souboji s bývalým předsedou ODS Václavem Klausem a senátorkou Jaroslavou Moserovou. Překvapivě nízký počet hlasů dokazoval, že ho nevolili ani někteří zástupci ČSSD. -

Po tomto fiasku se stáhl a politické dění již pouze příležitostně glosoval. Přesto nadále ovlivňoval politickou scénu zejména prostřednictvím svých stále četných příznivců v ČSSD, např. Zdeňka Škromacha. Ostře kritizoval působení jak Vladimíra Špidly (ačkoliv jej původně doporučil jako svého následovníka), tak jeho nástupce Stanislava Grosse + Bohuslava SOBOTKU , které považoval za hlavního viníka svého neúspěchu při prezidentské kandidatuře...

noooooooo a soudruh-StBak Andrej BABIS - Bures byl jediny - j e d i n y - ktery soudruhovi Z E M A N O V I skutecne dovedl pomoc - DOKONAT SVOU OSOBNI POMSTU ....

no a za ZASLUHY - MUSI BYT soudruh-StBak pozasluze neeee potrestan - ALE O D M E N E N ........

2 hlasy

“Zápaďácká” levice chytá poslední dech po italském puči, šikuje se v migračním a globalizačním analfabetismu proti V4 a naši levicoví spartakiádníci by rádi dál předváděli tanečky a pro své západní centrály sbírali body… Můžete nacvičovat nové sestavy a při výročích je občanům zatancovat, ale i každá spartakiáda musí jednou skončit a je třeba pracovat. Po Havlově amnestii desítky obětí propuštěných vrahů, po Klausově amnestiti stovky majetkových křivd, no a Zeman si občas po svém uleví svému egu…

3 hlasy

Nepsal jste úvodníky do Rudého práva?

3 hlasy

Je krásné, jak novodobí levičáci, když jsou v úzkých, začnou nálepkovat, hledat chyby v textu, označovat všechny komunisty či STBáky, jejichž pohrobky jsou právě oni. No prostě novodobé levičácké praktiky, které často přerůstají v agresivní chování, kam se ti naši teprve dopracovávají. Soud je objektivní, dokud jim jde rozsudek pod vousy, volby jsou demokratické dokud jsou schopni slepit různé hrůzospolky.

1 hlas

" Je to suché konstatování skutečnosti.
Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. " - 21. ledna 1992 poslanec SN M. Zeman.
.... Obyčejnými lidmi Zeman pohrdal už jako premiér, říká pro INFO.CZ jeho exporadce Šarapatka .... Podle Šarapatky Zeman pohrdal obyčejnými lidmi už v čase, kdy byl předsedou české vlády. Avšak zatímco tehdy byl podle jeho mínění současný prezident horlivým příznivcem Evropy a NATO, a navíc výkonným tahounem menšinové vlády, v současnosti ho označuje za kolaboranta Kremlu a loutku oligarchů. „Účelově se spojuje s Andrejem Babišem, který chce udělat ze státu svoji soukromou firmu a pro svůj byznys vysává daně a dotace,“ říká Šarapatka s tím, že Zeman také nikdy nevynechá vášnivé líbánky na Rhodosu, kam jezdí za ruským miliardářem Jakuninem.
Z ředitele školy jste postoupil rovnou na post poradce premiéra?
Nezapomeňte, že v roce 1998 na sociální demokracii nestály extra fronty odborníků. A protože byl zrovna v té době na Miloše Zemana uražený jeho nohsled Šlouf, který po něm chtěl i přes bariéru lustračního zákona křeslo vedoucího Úřadu vlády a ne „jen“ pověřeného šéfa premiérových poradců, přijal mě Zeman i bez něj.
Jak se ovšem záhy ukázalo, ke Šloufově značné nelibosti. Byl jsem totiž jediný, koho premiérovi nepřivedl on sám a navíc jsem nepocházel z jeho party exaparátčiků ÚV KSČ a ÚV SSM, kterou pak Zemana obklopil. Brzy mezi námi vznikla válka, byl jsem cizorodé těleso. Předtím jsem Zemana osobně vůbec neznal.
A jak na Miloše Zemana z této doby vzpomínáte jako na člověka?
Sám asi tušíte, že nelze srovnávat nesrovnatelné. Tehdy to byl ještě chlap, ne zbabělec. Neschovával se za ansámbl obskurních figurek typu Ovčáčka nebo Mynáře, nepotrpěl si na opulentní ceremonie a monarchistické manýry, ani na okázalé policejní manévry kolem sebe. Přestože byl do značné míry manipulován svým Šloufem......

5 hlasů

DOKONALE - pro LUZU pouzit cizi slovo a tvarit se zase na veci ...... A b o l i c e ...... soudruh-pritel Milos ZEMAN + jeho propagandisticky tym MOC DOBRE ZNA spodinu v CR - MOC DOBRE VI , ZE CIZI SLOVA Cechacek nezna-nerozumi jim ........

... " Je to suché konstatování skutečnosti.
Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. " - 21. ledna 1992 poslanec SN M. Zeman.

A b o l i c e - je pojem trestního práva, označující prerogativu hlavy státu, na základě jejíhož využití vznikne nepřípustnost trestního stíhání. Může být jak ve formě individuální milosti, tak kolektivní amnestie. Spočívá v tom, že oprávněná osoba, např. hlava státu, nařídí, aby se trestní stíhání pro určitý trestný čin nezahajovalo, a pokud již zahájeno bylo, ale nebylo doposud pravomocně skončeno, aby bylo zastaveno.

2 hlasy

Jak to vidí Miloš Zeman - 21. prosince 2012 - Já bych v podstatě žádné milosti neuděloval a samozřejmě ani amnestii. ... Ale ve skutečnosti bych opravdové milosti nikdy neuděloval prostě proto, že to pokládám za feudální přežitek. ...

moderátorka
--------------------
Stejně jako předchozím kandidátům přímé volby prezidenta i vám, pane Miloši Zemane, položím další otázky. Na rozdíl od svých předchůdců, vy byste zavedl mnohem přísnější metr pro udělování milostí.

Miloš ZEMAN, kandidát na prezidenta
--------------------
Já bych v podstatě žádné milosti neuděloval a samozřejmě ani amnestii. Já bych uděloval jenom to, čemu říkám humanitární gesto. To znamená, že když někdo umírá ve vězeňské nemocnici, zbývá mu pár týdnů života a chce těchto pár týdnů strávit v domácím prostředí, pokud ovšem nějaké má a nedopustil se tak závažného trestného činu jako je například vražda, tak bych něco, čemu bych opravdu neříkal milost, protože to je akt na pár týdnů, udělil na základě lékařské zprávy. Ale ve skutečnosti bych opravdové milosti nikdy neuděloval prostě proto, že to pokládám za feudální přežitek.

4 hlasy

Prezident perfektně-havloidní nejvyššíst.zástupce siuž neškrtne

4 hlasy

Fibrozně-gumoidní mozeček, ne?

3 hlasy

Je potřeba pochopit, že nad stereotypem byrokracie musí stát státnictví.

0 hlasů

to rozhodne, jeste tak mit nejakeho statnika ...

2 hlasy

Blahopřeji pane prezidente i já bych rád viděl ty protažené obličeje plné nenávisti a vzteku naší opozice. Tolik času a úsilí věnovali a dělali vše možné proto, aby to nešlo. A ono nic !! Budou volby a tam se jim to všechno hezky spočítá, šmejdům !!

4 hlasy

uru Jára se ve filipínském vězení oženil. Vzal si Japonku Yoko | Foto: archiv Barbora Plášková

Tentokrát se však obžalovaní dozví jen to, zda jsou v případě znásilnění sedmi klientek školy Poetrie vinni, či nikoliv.

Loni v lednu byli Jaroslav Dobeš s Barborou Pláškovou pravomocně odsouzeni za znásilnění pouze jedné z osmi poškozených žaček školy Poetrie, kterou založili a vedli. Dobešovi byl udělen trest ve výši pět a půl roku vězení, Pláškové pak o půl roku kratší.

„Vrchní soud konstatoval, že uložené tresty jsou dostačující s ohledem na dlouhou dobu, která uplynula od spáchání skutků,“ vysvětlila v pondělí z usnesení vrchního soudu předsedkyně senátu Iveta Šperlichová, proč toto současné řízení nepovede k dalšímu trestu.

„Jde nám o to, aby v těchto sedmi případech soud rozhodl o nevině,“ komentovali u soudu případ obhájci Jaroslava Dobeše a Barbory Pláškové, Michal Krčma a Petr Drapák. Oba také trvali na výslechu všech svědků. Hlavní líčení proto bylo v pondělí znovu otevřeno.

Státní zástupkyně klade obžalovaným za vinu, že při provozování léčebné metody zvané odháčkování, provedli znásilnění dívek.

„V důsledku dýchání do takzvané flétny a růže (holoptropního dýchání – pozn. red.), byly poškozené přivedeny do stavu bezbrannosti. Hlava myslela, ale tělo pociťovalo křeče a ony se nemohly bránit,“ uvedla žalobkyně. Dívky prý dopředu
Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/pripad-gurua-jary-znovu-pred-soudem-20190916.html

0 hlasů

Prezident je rovný a férový chlap. co se nepo.... z nějaké uřvaní opozice. Tak jen do toho kavárna, ať se máme komu smát. Zrzavče, doufám, že ti sponzoři připraví hodně bezesných nocí. Nesplnil jsi úkol :D

3 hlasy

A to je dobře, že prezident zase pěkně zamával s opozicí. Tady nikomu nevadí, že se dá objednat trestní stíhání a když prezident dá najevo, že je to pořádná lumpárna a hezky řekne na plno jak rozhodne, tak to se můžou všichni z opozice zbláznit. Jen svou abolicí napraví to, co někdo zpackal.

3 hlasy

Pro-srali jste to socani a deb-ilbloku, co jste si objednali trestní stíhání na Babiše. Jste v pr-deli. Je konec a na tahu je Babiš.

4 hlasy

co vas tak strasne frustruje?

2 hlasy

Celý Debil.blok a Milionchlív bude mít popraskané rekta a snad i nenávratně cévky!!!!

3 hlasy

zda se, ze vite o cem je rec. holt, neni nad vlastni osobni zkusenost.

6 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.