Policisté našli pohřešovanou seniorku mrtvou v řece Jizeře

Domácí
31. 7. 2019 16:15
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Policisté odpoledne našli pohřešovanou osmašedesátiletou nemocnou ženu z Mladoboleslavska, po které pátrali od pondělí. Nalezena byla mrtvá v řece Jizeře nedaleko Mnichova Hradiště, řekla policejní mluvčí Lucie Nováková.

Žena v pondělí v brzkých ranních hodinách odešla z obce Klášter Hradiště nad Jizerou neznámo kam. "Do pátrací akce bylo nasazeno několik desítek policistů, kteří po pohřešované intenzivně pátrali. Povolán byl i vrtulník s termovizí," řekla Nováková.

Tělo našli policisté ve spolupráci s hasiči. "Příčinou i dalšími okolnostmi případu se mladoboleslavští kriminalisté zabývají a ve věci byla nařízena soudní pitva," uvedla mluvčí

Autor: ČTK Foto: ČTK , Janovský Alexandr

Další čtení

ilustrační obrázek

Temelín modernizuje systémy druhého bloku, investuje miliardy do bezpečnosti

Domácí
9. 7. 2026
Profesionální i dobrovolné jednotky zasahují u požáru ve skladu obuvi v devátém patře budovy č. 34 v bývalém areálu Svitu

Hustý dým nad Zlínem: Hoří budova v baťovském areálu, lidé nemají větrat

Domácí
Aktualizováno: 9. 7. 2026 10:21
ilustrační obrázek

Letní počasí v Česku nekončí, tropické teploty vydrží i příští týden

Domácí
9. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ