Televize Barrandov
Babiš v Duelu Jaromíra Soukupa SPECIÁL: Pravda je na mé straně. Vyhraju!

21.11.2018 23:55 Původní zpráva

UVNITŘ ANKETA. Ve speciálním dílu politicko-diskusního pořadu televize Barrandov Duel Jaromíra Soukupa hovořil moderátor a generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup s premiérem vlády a lídrem hnutí ANO Andrejem Babišem. V pořadu se řešila aktuální politická situace, tedy nejen kauza premiérovy farmy Čapí hnízdo, ale také vláda a páteční hlasování o vyslovení nedůvěry.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Dluhoslav Henex (16 hlasů) 22.11.2018 00:05

  Babiš si mne získal. Nevolil jsem ho, ale budu. Je to dobrý hospodář....

 • František Mach (11 hlasů) 22.11.2018 00:15

  Opozice organizuje a provádí s manipulovanými občany lynč na Babiše....

 • Emanuel Bacigala (8 hlasů) 22.11.2018 10:21

  Babiš je starý zbabělý komunista, který chodí pouze do servilních...

 • Ludek Polak (7 hlasů) 22.11.2018 00:36

  Je dobry hospodar, hlavne pro sebe. V dobe konjuktury bych si ale...

 • Josef Dobeš (7 hlasů) 22.11.2018 09:51

  Babiš je bezesporu nejlepší předseda vlády, kterého měla Česká...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Bacigala,ty jseš kandidát na kok.ta roku.

0 hlasů

Oni si ti "invegistatici" ze Seznamu mysleli, že si mohou ve Švajcu dovolit to, co si můžou dovolit v té naší žumpě, zvané Česká republika. Doufám, že jim tamní orgány činné v trestním řízení pořádně natrhnou prd...l, v případě Slonkové něco pr.deli blízké.... Už vidím demokrata Kalouska, jak řve o svobodě slova tak, že mu panty v té jeho odporné a lživé tlamě vyskočí !!!!!!

0 hlasů

V červnu společnost Imoba z koncernu Agrofert vrátila 50 miliónů korun, které v minulosti získala jako dotaci na projekt Čapí hnízdo = přiznání podvodu.

3 hlasy

Ohledně pana premiéra Babiše. Vzkaz pro jeho kritiky : Nejdříve je nutné zamést si před svým vlastním prahem, tak se do toho dejte a tady zbytečně nekecejte :-)
P.S Závist je fakt hrozná vlastnost !!!

2 hlasy

Tak přísahal na zdraví svých dětí. Buď se mu Bůh pomstil a obě děti zešílely, nebo je to kamufláž. I tak se to dá vyložit. Že se rouhal.

4 hlasy

Přečtěte si lék.zprávu z r.2015 a potom krafejte,kravko:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sokujici-DOKUMENT-Ja-jsem-Obama-Hlasil-pri-prevozu-do-blazince-syn-Andreje-Babise-560464?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

0 hlasů

Parlamentní listy? Si děláš prd.l, bejku. Máš potuchu, kdo píše do parlamentek? Málo informací na té pastvě.

1 hlas

Soničko pusť si svoji oblíbenou čt,půjč si od tatínka anální kolík a užívej večera.Ten kolík dej zase na noc taťkovi..

0 hlasů

Na jedné straně evidentně ekonomicky úspěšný Andrej Babiš, na straně druhé vožralej Kalousek a fašizující pražská kavárna. Neúspěšní a zoufalí frustráti nenávidící úspěšného manažera. To je vožralej Kalousek a pražská kavárna.

7 hlasů

Ta pražská kavárna, to je nejhorší.

0 hlasů

Kecáš zase bludy, trolle.

5 hlasů

Ke je Babiš ml. a proč již 6.den po návštěvě otce s ním není možný jakýkoliv kontakt, ani policie, když zřejmě odmítl přečíst takové prohlášení jako jeho matka a setrval na stanovisku, že na Krymu byl proti své vůli?

1 hlas

Babiš je starý zbabělý komunista, který chodí pouze do servilních médií, která mu pochlebují a nekladou nepříjemné otázky.

8 hlasů

Já p.Babišovi věřím a slibuji na zdraví a život svých dětí pokud by někdy v budoucnu oněmocněli duševně odveze je můj dobrý kamarád řidič na Krym a tam je předá do péče cizí ženy na 14dní.

6 hlasů

Tebe ty kravko měli dávno odvézt na lůžkové oddělení psychiatrie.A přednostně dát klecové lůžko

3 hlasy

Tak tak ale jedině na Krym tam jsou nejlepší psych.lékaři a péče!!

6 hlasů

Nejdřív si ale musíš vyléčit hnisavý výtok,aby jsi nezamořila celý Krym,ju?Podívej,Slonková má už zakázaný vstup do Švýcarska,měla podobný problém

2 hlasy

Zalez Putinovi do pr…. a zůstaň tam alespoň do velikonoc, osle

5 hlasů

Emane,Emánku jdi laskavě do prdele

0 hlasů

Přesně tak, Babiš je vítěz soutěže Otec roku 2018

6 hlasů

Bacigalo, ty seš zase vítězem soutěže hňup roku.

0 hlasů

Babiš je bezesporu nejlepší předseda vlády, kterého měla Česká republika o začátku. Nevytahuje se, neslibuje neuskutečnitelné a pracuje - pro lidi republiky, ne pro sebe ( to nemá zapotřebí)

To ovšem nemůže opozice a zejména TOP09 a ODS(ostatní jsou jen jakési kejhající husy, která jsou tak trochu před odchodem do zapomnění) vydržet, protože jaksi si myslí - nebo si myslí, že ostatní lidé v republice si musí myslet totéž - že je tou "jedinou spravedlivou", což nám již dokázala svým jednáním, když byla u vlády - nakonec tomu dala korunu Klausova amnestie, když skončil své prezidentování.
Za to vše by chtěla ODS být lidem zbožňována a tak soptí vztekem, že tomu tak není. Kalousek jí v tom pomáhá vymýšlet z ústraní podrazy.
ODS a ostatní se bojí jako čert kříže předčasných voleb, dobře vědí, že by pravděpodobně s účastí v parlamentu skončily TOP09, Starostové, , možná i ČSSD a ČSL. Ostatně ČSL je stranou, která kde byla ve vláděi, tam vládla padla. Naštěstí je dnes v opozici.
Ovšem ta hraná suverénost a sebevychvalování, namyšlenost a opovrhování jiným názorem je pro ODS charakteristické již od doby, kdy tam předsedal Klaus - ostatně - jaký pán, takový krám!
Žádný konkrétní program, jen směsice ekonomických nesmyslů a zaklínání se "Liberální" demokracií (co to vlastně je?) a to si ODS myslí, že to bude lidem zcela jasné, věrohodné a nadšeně zvolí stranu, kázající nesmysly na první pohled.
ČSSD ostatně taky zabředla to politických nesmyslů a personálií a pravděpodobně dříve nebo později v politice skončí.
Divím se Pirátům, divím se jim, jak skáčí na špek straně, plné starých krokodýlů - nakonec to dopadne s nimi asi tak jako přátelství domorodců s krokodýly,- maso krokodýli sežerou a kůži nechají ležet. Ostatně je nepochopitelné, proč strana mladých lidí s radikálními názory se paktuje se stranou, plnou konzervativních dědků, kteří ji k lizu stejně nepustí a opovrhuje Okamurou a ANO, které jsou ji názorově nejblíž. Vypadá pak jako strana mladých , nerozumných dětí, kterým stačí bonbónek ke stěstí. Kdo je časem bude volit, až Piráti ztratí lesk bojovnost mládí? Noví mladí to nebudou, pro ně to budou rovněž již jen krokodýlové a starší jimi pohrdají již dnes.
Strana kritiků všeho a předkládání nesmyslných požadavků nemá dlouhou životnost. Živit se jen křikem - "S trestné stíhaným předsedou vlády nikdy" se hodně podobá jiné straně, které její vůdčí heslo znělo a viselo na každém rohu " S SSSR na věčné časy" a ten kdo k tomu nedodal "a nikdy jinak!" byl zatracen a poslán do pekel. Mimochodem. co říká ODS? No přece "S liberální demokracií navždy a nikdy jinak!!" Tak trochu (dost) podobné...... Nezdá se vám to taky? A dá se tomu vůbec věřit?

7 hlasů

Porovnávat heslo " S SSSR na věčné časy" s heslem "S trestné stíhaným předsedou vlády nikdy" je pitomost. První po nás chtělo abychom milovali své okupanty, to druhé je o rovné páteři. Pokud toto nechápete, tak zanechte vší naděje - jste nenávratně poškozen.

4 hlasy

Když budu posuzovat konání vlády, viditelnost premiera na schůzkách v Bruselu, kdy hovoří s Macronem, Merkelovou, Junckerem,Kurzem, tak musím říci, že něco pozitivního pro ČR dělá.
Ohraná story Čapího hnízda je akce neschopných, anebo "schopných všeho".
V současném vedení stran není alternativa !!!!
Petr Fiala ?- sličný s hezkou pěšinkou, hlava prázdná
Jiří Pospíšil ?- bude radši sedět v EU parlamentu za hezký peníz, jak ukázal v Praze.
Mirda Kalousek - exhibicionista a dlouhodobý parlamentní škůdce - jedina pronesená pravda - jsem
Hamáček by na to asi měl , ale je v blbé straně
Ostatní nekomentuji

7 hlasů

Demo-bloku to nějak nevychází a tak se snažili. Ani s reportáži Slonkové.
Babiš zásadně nepochybil ani v kauze „Čapí hnízdo“. Zpráva OLAF
je dnes v tichosti zapomenuta, protože neurčitě vlastně konstatuje jediné :
„… z pohledu EU k ničemu zásadnímu nedošlo, a pokud Babiš porušil
české zákony, vyřiďte si to doma a nás do toho netahejte. My máme svých
starostí dost!“. Babiše do EU napráskal zdroj z nejdůvěryhodnějších, anonym!
V Česku to sice není moc ve veřejném zájmu, ale v zájmu opozice.

0 hlasů

Když si vzpomenu,jaké prasárny udělal s amnestiemi Havel,Klaus,možná by bylo od věci,kdyby Zeman tenhle tyátr ukončil milostí a zastavením tr.stíhání.Oproti předchozím podvodům s amnestiemi,by to byl jen slabý odvar.Konečně by byl klid od těch bláznů z Demobloku

6 hlasů

Prostě pan Babiš je úspěšný premiér a to Demožumpa neodpouští.V mediích nějak zapadla slova Hamáčka z tiskovky,že poslanci z Demožumpy za ním a jinými socany lezou s prosíkem ,aby vládu podrželi.Proč?Že by měli panický strach z předčasných voleb?Konečně by se sněmovna vyčistila.Zoufalí topáci už ,jak dál,Kaalousek opět prohrál-jako vždy.Bbaiš tohle s přehledem ustojí a bude o mnoho silnější!

6 hlasů

moc se tesim na volby, kde budou za oranzady dienstbier, pochve a zaanalek :-))))))))

4 hlasy

Opozice organizuje a provádí s manipulovanými občany lynč na Babiše. Oni jej už odsoudili a neštítí se i napadat jeho rodinu, chovají se jako hyeny. Dejme Babišovi šanci a rozhodovat by měli soudy a ne ulice.

11 hlasů

Babiš si mne získal. Nevolil jsem ho, ale budu. Je to dobrý hospodář. Na rozdíl od toho stupidního a vožralého hulváta z TOP 009 a zdivočelé pražské kavárny, padákového smrtihlava Kalouska.

16 hlasů

Je dobry hospodar, hlavne pro sebe. V dobe konjuktury bych si ale hospodareni pro stat predstavoval jinak. Ale spousta lidi uvazuje jako Vy. Mysli si, ze za tu vseobecnou celosvetovou konjukturu muze Babis. Jiste s Vami souhlasim, ze MK je sprosty hulvat a opilec, ale vedl MF v dobe krize, coz nebyl zrovna med a celkem jsme to prestali. Jo a ty padaky, fakt si myslite, ze v CR zije tolik navrhovatelu padaku, ze si muzeme vybirat treba z deseti lidi? Ten kontrakt vyhral clovek, ktery navrhoval padaky pro radu tymu ve svete, ale to asi slyest nikdo moc nechce, ze. Pral bych CR I sobe nezavislost soudu a policie. Snad se nekdy dozvime, jak to doopravdy bylo.

7 hlasů

S těmi padáky je to samozřejmě blbost, ty jsou v pořádku a dodnes se používají. Jsou pouze nevhodné pro výsadek z 1km, jsou to řiditelná křídla, brácha na tom uletěl 25km. Kalousek akorát přihrál ten kšeft lidoveckému bratrovi...

1 hlas

Dekuji za odpoved. Pokud vim, tak ten clovek, jakysi architekt na padaky byl asi nejlepsi, co mame, ale fakt nejsem expert na padaky.

0 hlasů

" V dobe konjuktury bych si ale hospodareni pro stat predstavoval jinak." A to jak, vážený kritiku, kdybyste to uměl? Raději se naučte psát česky, ne spatlaninou v QUERTY. Jakou vůbec dostáváte známku z češtiny? A z jaké školy? Doufám, že ne z nějaké té "od Plzně"-

0 hlasů

Kdybych byl takovy borec, tak bych nedelal co delam, ale delal bych ministra financi. Jen mi ten deficit pripada prilis velky a investice do budoucnosti prilis male. Alespon tak tomu rozpoctu zhruba rozumim, ale nejsem expert na sestavovani statniho rozpoctu a to mozna Vy ano, prominte. Z CJ jsem mival 1-2 na gymnaziu, pisu na ang. klavesnici a nechce se mi to prehazovat. Pokud Vas chybeni diakritiky urazi, mate moznost to necist.

0 hlasů

Nechte toho plivání, Dobeši. Nemáte na to abyste psal něco, co má hlavu a patu, smiřte se s tím.

5 hlasů

tak si jdi tim kalouskopadakem skocit, jinak jsi jenom ubohej bolsevickej lhar.
ale to uz asi vis :-))))))

jinak nejlepsi ministr financi na svete kalda nas zadluzil uplne ze vsech nejvic. a to vsem sliboval obrovsky rust. asi byl zrovna v deliriu :-)))))))

7 hlasů

vidim, ze jste zrejme expert na padaky a pravdepodobne jste ten kontrakt nevyhral Vy. No treba priste. Nektere veci maji dopad az za radu let, nevim, do jake miry to tehdejsi zadluzeni vede k nynejsi prosperite. 5 let je velmi kratka doba, dost me treba zdesilo,, ze pokud udelame zmeny v system vzdelavani novych pedagogu, bude efekt videt za 20 let. To same asi plati I ve zdravotnictvi. Ale jinak souhlasim s tim nize napsanym, mel asi kolem sebe sikovne lidi. Nekdy je dobre jen neprekazet. To intrikovani mu jde ale fakt dobre....Ten soucasny soudruh ale odhazuje kosti pod stul a jak vidim zde, tak rada lidi je rada chyta a pripada jim to dost.

0 hlasů

Pokud ses zadlužil, zadlužil jsi se sám. Kalousek v době krize dělal co mohl. A byl oceněn, což všichni ví. Teď je najednou špatný? Protože nějaký estébák rozhazuje drobečky a pro sebe hrabe miliony?

4 hlasy

Samozřejmě, že dělal co mohl, to každý. Bohužel jeho schopnosti nejsou až tak veliké. To v intrikování je mistr, to se musí nechat...

1 hlas

Je vidět, jak jsi těmi demagogy z TOPky a STaNu i ODS zmanipulovanej (???podplacenej???) a píšeš bludy.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.