Nevyužití úředníci
Mrtvá sněmovna aneb Placené čekání na nové poslance

21.10.2013 06:01 Původní zpráva

Poslanecká sněmovna už dva měsíce připomíná prázdninovou školu. O chod jednoho z největších ústavních orgánů se běžně starají stovky úředníků. Co dělají, když komplex budov zeje prázdnotou?

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • josef Slavík (4 hlasy) 21.10.2013 06:42

  To je tedy síla fuj! A pak nám Kalousek může dávat kázání,že jsme...

 • josef Slavík (2 hlasy) 21.10.2013 06:51

  Že je hanba nefackuje včetně užvaněné pí.Němcové!

 • Jiří Fejgl (2 hlasy) 21.10.2013 10:32

  Víte, co nechápu ? Jak někdo může volit toho zdegenerovaného a pižmem...

 • Tom Kut (1 hlas) 21.10.2013 12:20

  Státní zástupce není od toho, aby něco předkládal veřejnosti, ale...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Lůzovitému pronárodu chybí bzučící vosí hnízdo. Diskuzní socky už jsou celé žhavé na to, jak se nažerou levicových slibů.

Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské svině založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy.
Tak jako původní bolševici prošustrovali poválečný lup, tak ti nynější stihli vyplýtvat výnosy z privatizace zkomunizovaného majetku do pochybných spřátelených tunelářských rukou. V nové nesametové revoluci už nebude z čeho rozdávat a bude se začínat od nuly.

Nejzkorumpovanější jsou čeští kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
„Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby

0 hlasů

doufam ze tam nebudou sedet asocialni zrudy ala Kalousek Benda Drabek Hanakova....

0 hlasů

Poslanci umí jenom pít víno a kázat vodu, kdyby to mysleli vážně žijeme si jako třeba Švýcaři, jenže jim se nic měnit nechce, proč by se omezovali...zato lidé dole platí všechno a mají tímto oprávněný a negativní pocit, že jsou obelháváni, okrádáni a buzerováni a nejsou ochotni platit ani řádně daně, jelikož nejsou peníze správným směrem využity na maximun a jsou rozkradeny a není se čemu divit, takhle to fungovat nikdy nemůže ani tím demokratický system po česku

0 hlasů

Tak v našem "Absurdistánu" je všechno jak se zdá stále v pořádku. Vláda padla po policejním nočním útoku a po vášnivém hledání nějakých důkazů v úřadu vlády. Policie i pan Ištván dosud nic veřejnosti nepředložili. Myslím ale, že už si nikdo za pár týdnů ani nevzdechne jak padla vláda? Máme už úplně jiné starosti například další intriky pana Zemana a jeho vykutálené strany, předvolební kydání hnoje na ty "nové" strany a ty osvědčené volají po hlasování těch "dlouhodobě zavedených". Jenom ne proboha žádné experimenty z nově zavedenými. Chcete se spálit jako s VV. Varují nás ti největší zloději a korupčníci. Volte nás, známé firmy! Máte alespoň jistotu, že nás znáte. Samozřejmě také tu křišťálově čistou stranu s panem Ráthem a ze všema těma Špidlama, Grossama a aferkama jako Lyberta, stavěním nejdražších dálnic, odváděním peněz na kdejaké ostrovy a daňové ráje...... Už toho raději nechám. Babiš trhal v mládí mouchám křidýlka a je bohatý, tak je to také hajzl. Koho teda volit? Po 40 let osvědčené komunisty? To jsme úpěli v kriminálech a žili za ostnatým drátem..... Jsem úplně na dně a jedině jistoty z ČSSD mě určitě zase postaví na nohy. Že i v době největšího našeho růstu udělali největší dluh ve státní pokladně? Ale dluhy ve státě nejsou přeci nikoho a já je nemusím platit........

0 hlasů

Státní zástupce není od toho, aby něco předkládal veřejnosti, ale soudu. Přečtěte si trestní řád (zák. č. 141/1961 Sb.), kde orgány činné v trestním řízení mají dané postupy.

1 hlas

Víte, co nechápu ? Jak někdo může volit toho zdegenerovaného a pižmem nasáklého velblouda, Kchárla Švanctrumperka ? Ten šišlající hňup vůbec nezná slova české hymny, zato tu rakouskou zvládá dokonale. Přesto chtěl být českým prezidentem. Jak někdo může toto panoptikální rakouské zombie volit ?

2 hlasy

Že je hanba nefackuje včetně užvaněné pí.Němcové!

2 hlasy

To je tedy síla fuj! A pak nám Kalousek může dávat kázání,že jsme obyč. dan.pooplatníci všechno prožrali!

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.