Konečně zvolen
Předsedou sněmovny je Jan Hamáček ze sociální demokracie

27.11.2013 13:05

Předsedou sněmovny se dnes stal Jan Hamáček z ČSSD. V tajné volbě dostal podle neoficiálních informací 195 hlasů. Hamáček, který působil na konci minulého volebního období ve funkci místopředsedy komory, byl jediným kandidátem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • daniel Pink (5 hlasů) 27.11.2013 13:24

    a kam se podela primitivni antikomunistka a zlodejka rohliku Mirka

  • Karel Musil (5 hlasů) 27.11.2013 13:26

    Hamáček dělá dobrý dojem. Možná ale měl být raději ve vládě.

  • Pavel Haraším (4 hlasy) 27.11.2013 13:19

    Mirka premiérka, že nebude mít žádnou funkci? Chuděrka od 98 se...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Zase jeden Hamáček ,tlustej mladej hlupáček.
Vlčkův učenlivý žák.
To zas bude ve sněmovně junda.
"Hodní " komouši alias socani mají veškerou moc ve státě.
Jen Jánošík Babiš jim snad nepatří.Alespoň doufám.
Zeman na to zírá z hradu s uspokojením mne si bradu.

0 hlasů

Jeník Hamáček - snaživý ču..... Mládí vpřed !!!

Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské svině založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy.
Tak jako původní bolševici prošustrovali poválečný lup, tak ti nynější stihli vyplýtvat výnosy z privatizace zkomunizovaného majetku do pochybných spřátelených tunelářských rukou. V nové nesametové revoluci už nebude z čeho rozdávat a bude se začínat od nuly.

Nejzkorumpovanější jsou čeští kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
„Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby

0 hlasů


-------------------------------------------------- - ------------------------------

Novými místopředsedy Poslanecké sněmovny jsou Jaroslava Jermanová z ANO 2011, Pavel Bělobrádek z KDU - ČSL a Vojtěch Filip z KSČM. Do druhého kola postoupili Miroslav Kalousek a Tomio Okamura. Naopak Miroslava Němcová ve vedení sněmovny nebude.
Přesně podle koaliční dohody zamířili do čela sněmovny šéf lidovců Bělobrádek (dostal 133 hlasů) a za ANO poslankyně Jermanová (151). Nečekaně velký mandát šéf KSČM Filip, který měl před volbou jistou podporu pouze z ČSSD a vlastní partaje. Nakonec dostal hlas stejně jako Jermanová od 151 poslanců.

Zcela jistě neusedne ve vedení sněmovny její předchozí předsedkyně Němcová z ODS (53 hlasů). Ta prohrála souboj s Okamurou (76) a Kalouskem (62). Právě tito dva poslanci se ve druhém kole pokusí dostat na poslední místo ve vedení dolní komory.

0 hlasů

..jsem nadšen, spokojený a šťastný...

0 hlasů

Tý,jó...

0 hlasů

Hamáček dělá dobrý dojem. Možná ale měl být raději ve vládě.

5 hlasů

Ale nejdřív by si měl sundat skořábku ze zadku

0 hlasů

a kam se podela primitivni antikomunistka a zlodejka rohliku Mirka

5 hlasů

Ty primitive proč tu opruzuješ ty.

0 hlasů

a co krade pseudosvycar, 17 kilometru od Zürich-u ?

0 hlasů

Nevím, ze by paní Němcová kradla rohlíky. No možná vy. :-D

0 hlasů

Mirka premiérka, že nebude mít žádnou funkci? Chuděrka od 98 se nehnula z funkce, co si jenom ta aparátčikyně počne?

4 hlasy

Haraší,haraší Harašímovi haraší.
A těch chyb ,jako maku.
Neměl by jsi dámě tykat, je to nemravné,nevkusné a velmi drzé.Ovšem ,to by jsi musel vědět,co to všechno znamená a nebýt buran s výchovou řeznického psa.Jenže ty jsi buran a výchovu nemáš ani,jako ten řeznickej pes.

0 hlasů

Nu voliči,můžeme si položit otázku,kdo by byl lepší na post místopředsedy parlamentu Němcová,nebo Kalousek? Co tak z nouze ctnost - Okamura.

0 hlasů

A co by tam ten kolovrátek pro slaboduché dělal?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 47/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.