Komentář opozice
Problém s plagiátorstvím? Hledáme ministra. Vysoká škola nevýhodou

25.07.2018 11:04

Opoziční politici komentují podezření z plagiátorství v případě diplomové práce ministra obrany Lubomíra Metnara převážně ironicky.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Zahradník (4 hlasy) 25.07.2018 11:54

  Tak takové starosti nemá Karel Jan Nepomuk Josef Norbert Bedřich...

 • Bob Kadet (4 hlasy) 25.07.2018 11:52

  Hlasná trouba Kradouska a pražské kavárenské stoky veřejnopravní ČT,...

 • Martin Koutný (3 hlasy) 25.07.2018 11:27

  Komedie, komedie, komedie. Čeští politici jsou snad ta úplně největší...

 • Martin Koutný (2 hlasy) 25.07.2018 12:58

  Oběti byly tři, hned poté byly tyto Kalouskovy vraždící padáky z...

 • Bob Kadet (1 hlas) 26.07.2018 10:05

  Tak Metnar se na ní musí podtívat, je z roku 2004. To ODSák Benda...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

No, když už se nenašel jiný způsob, jak kopat do vlády, našel se jeden aktivista - podobný tomu Petrikovi ze zelených Dětí země, který soustavně podává různá odvolání ke stavebním povolením na dálnice a daří se mu !"úspěšně" brzdit výstavbu dálnic o celé roky.
Co tak se podívat ne onoho "detektiva přes diplomy", co pod záminkou čistoty vlády otravuje a zdržuje. Kdy už konečně někdo řekne, že ministr nepotřebuje ke své funkci nějaký diplom z VŠ?
Ale na druhou stranu, těm plagiátorům dobře tak - proč se honili po různých papírech, potvrzujících, jak dotyčný blb je chytrý a co se teď se třásou strachy v koutě, že to na ně někde a někdy vyhrabe? Ostatně zajímavé je, že ten pan čestný "Hrabal v papírech" ještě nevyhrabal nějakou špínu na příslušníky "demokratické opozice"? Tam by si asi moc smlsnul..., ale nikdo by mu to nezaplatil.

0 hlasů

novinarska Slonkovska zumpa a prazska povalecska kavarna s miliony chvilek s chlastem a s abstinentem Kalouskem

0 hlasů

Metnar se musí na diplomku podívat a teprve potom se rozhodne. Tak to on ani neví, co v ní je? Asi ji koupil a ani nečetl. Co jste to tady proboha za podvodníky?

0 hlasů

Tak Metnar se na ní musí podtívat, je z roku 2004. To ODSák Benda jun. když chtěl v Plzni dělat rigo, tak rovnou ošlehl svou magisterskou práci. Bylo toho málo, tak ve Wordu nastavil místo předepsaného řádkování(1,5) větší. Ale vzhledem že se jednalo o zasloužilé disidentské dítko, tak to nikdo moc neškrábal.

1 hlas

Tož já bych se teda dyžták nabídnul.
Voboru sice vůbec nerozumim, ale diplomku sem hudělál poctivě.

https://youtu.be/YlEnXChgIbk

0 hlasů

Tak takové starosti
nemá Karel Jan Nepomuk Josef Norbert Bedřich Antonín Vratislav Menas kníže ze Schwarzenbergu, protože ten se ani hajným nedoučil. A to dělal kancléře Venci Flašky a dokonce za vlád ODS ministra zahraničí.

4 hlasy

Hlasná trouba Kradouska a pražské kavárenské stoky veřejnopravní ČT, se zřejmě snaží likvidovat Babišovi pícníky, kdyby na sůl nebylo, a hledají v diplomkách každé špatné slovo. Už aby si ten xindl vydělával na svůj provoz sám , tak jako ostatní komerční TV, a pak si nadržují legálně komu chtějí. A nenutili každého kdo má připojení na elektriku platit koncesionářské poplatky.

4 hlasy

Komedie, komedie, komedie. Čeští politici jsou snad ta úplně největší špína na světě. Třeba - ale nejenom - věčně vožralej Kalousek a jeho vraždící padáky.

3 hlasy

Vraždící padáky jsou blbost. Zabil se jeden voják a to nejspíš díky své nezkušenosti a nešikovnosti, na padáku žádné technické závady zjištěny nebyly...
Kalousek má na triku jiné závažné skutky...

0 hlasů

a proto temi "padaky" zacli radeji prikryvat bedny ve skladech :-)))
nejdrazsi plachtovina na svete.
procpak si rude vemeno hemenex sam nevyzkousi seskok tim skevelym kalousko-padakem :-)))
protoze je to jenom prolhane rude jelito :-)))))))

0 hlasů

Hemenex, zase kecáš fíčoviny jako věšinou. Padáky VTP100 se po otevření trhaly, příp. se z obvodové lemovky vrchlíků vytrhávaly šňůry. Zřejmě to byla náhoda že výběrové řízení vyhrál člen užšího vedení KDU-ČSL bratr Andrlík. Který zřejmě neměl ani Singrovku po babičce, a v době výběrového řízení ani založenu firmi. Za lidoveckého vedení resortu Šedivý MO - Kalousek, ekonomický náměstek MO. Sportovně na nich nějaký čas po "úpravě! skákali civilové z Vojenského paraklubu Plzeň, kteří měli zapůjčeno několik vrchlíků..

1 hlas

Ve všem ostatním máš pravdu, ale na tomto typu padáku se zabil jen jeden voják a nebylo to kvůli technickému stavu padáku...

0 hlasů

Ano máš pravdu, byla to součást kompletu padáku, látkové pouzdro pod záložním padákem, které se používá na zásoby, munici, rádiost. a pod. Primárně však byla příčinou závada na hlavním padáku, a malá výška seskoku pro méně zkušené paragány. Po závadě na hlavním padáku, se prázné pouzdro zásobníku přehrnulo kvůli rychlosti klesání přes záložák na břiše, a neumožnilo otevřít záložní padák.Již nebyla výška k řešení této situace. Ostatní nehody byly na v té době zavedených kruhových padácích řady OVP.....z KRASu Chornice (MARS Jevičko??). Bylo na nich naskákano tisíce seskoků.

1 hlas

Oběti byly tři, hned poté byly tyto Kalouskovy vraždící padáky z výzbroje kvůli konstrukční závadě vyřazeny. Ostatně výraz "padákový smrtihlav Kalousek" vznikl přímo ve vojenském prostředí. Navíc firma, která tyto "padáky" vyrobila, byla vlastněna Kradouskovým kámošem.

2 hlasy

Ti dva další se zabili na jiném typu padáku. Ve všem ostatním máš pravdu, Kalousek je protřelý darebák...

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.