Po kapele Ortel a zpěvačce Olivii Žižkové přichází na řadu další "celebrita", která se rozhodla hudebně vyjádřit k tématu islamizace Evropy. Modelka a bloggerka Dominika Myslivcová svůj protestsong věnovala všem českým ženám s jasným vzkazem: "Změnu tu nechceme!" A nejen to. Také na svém facebookovém profilu oznámila vstup do politiky. Údajně bude kandidovat v Moravskoslezském kraji za Úsvit, kde by měla zaujmout třetí místo na kandidátce ve volbách do krajského zastupitelstva.
Myslivcová v hudebním klipu nejdříve představila výbušnou směs elektronické hudby, drsné dikce, růžové barvy a bujného poprsí s obřím plyšákem na klíně. Nešlo ovšem o žádnou parodii, nýbrž o poselství směrem k lidem. A hlavně k ženám, kterých by se podle ní islamizace nejvíce dotkla.
"Denně utrácím za hadry a kosmetiku, abych se líbila sobě a okolí. Sama si vybírám, jestli dnes půjdu ven v triku, anebo v šatech. A ne, že mi to nedovolí! Nechci ven chodit v hábitu a šátku, proč kvůli někomu měnit své růžové zvyky?" rapuje s vážným výrazem ve tváři.
"Mluvím za všechny ženy, co jsou rády vyfintěný," neváhá se jmenovat do role mluvčí. V pokračování klipu se přidávají další a další ženy, přičemž v pozadí běží obrázky Prahy, Karlových Varů, Českého Krumlova, známých i méně známých památek a českého venkova. "To my jsme tu narozený, my chceme rozhodovat o změnách v naší zemi," zní text "růžového" protestsongu.
Dále se hlásí o právo nosit plavky, nebát se o své děti či jíst jakékoliv maso od deseti do deseti, čímž pravděpodobně naráží na svátek ramadán, během něhož se nemohou přes den konzumovat potraviny, pít nebo provozovat jiné aktivity. Vysvětluje také, že je levnější míti jen jednu ženu, než-li dvacet, protože kupovat jeden mercedes je určitě lepší, než jich kupovat dvacet. A to poslední, co by chtěla, je schovávat své drahé oblečení na sobě "pod ubrousky".
Nebylo to poprvé, kdy veřejně kriticky vystoupila k uvedenému tématu. V uplynulém měsíci natočila vlog z návštěvy z Teplic, kde ji šokovaly například arabské nápisy na obchodech i velké množství muslimů, kteří se podle ní chovali ve městě jako doma.
Po zveřejnění hudebního klipu následovalo i oznámení spojené s fotkou z poslanecké sněmovny, že je připravena vstoupit do politiky, aby prosadila svou "růžovou budoucnost", které dává přednost před tou černou. V příspěvku uvádí spojení svého jména se stranou Úsvit, která je podle všeho nejblíže k jejím ideálům.