Jednání
Zeman nešokuje, pověřil Sobotku jednáním o vládě. Většinové

21.11.2013 17:31 Aktualizováno 21.11. 19:07

Prezident Miloš Zeman pověřil šéfa ČSSD Bohuslava Sobotku jednáním o vládě. "Je reálná ambice, abych ještě před koncem roku předložil konkrétní návrh na jmenování vlády," je optimistický předseda vítězné strany.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Josef Lustig (5 hlasů) 21.11.2013 18:00

  Tohle je saskarana, on ma sestavovat vladu, ale zeman jej nejmenuje...

 • sandokan Stalone (3 hlasy) 21.11.2013 19:28

  Jsem nasraný,ale nic nenadělám. Levejch je tu prostě víc. Sice se...

 • nováková věra (2 hlasy) 21.11.2013 17:45

  Hlavně ať už jenom nekecají a začnou makat. Zeman chce samozřejmě ty...

 • sandokan Stalone (2 hlasy) 21.11.2013 19:16

  Už zase?Co takhle nějakej novej frk? Chápu,že to bolí něco nového...

 • sandokan Stalone (2 hlasy) 21.11.2013 19:30

  ČSOBotka? ´To bude fotka!

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Skončí to novými volbami a neb koalicí socdemáků,flanďáků,ods a top.

0 hlasů

Kdo to viděl, kdo byl u toho? Kde byla ČT? Ukazují nám denně záběry z míst v celé zemi a toto NE ? Kvůli kolenu? Chápu, že Zeman má důvod ke studu, ale on ani neví co to je. Tak PROČ?

0 hlasů

ČSOBotka? ´To bude fotka!

2 hlasy

Jsem nasraný,ale nic nenadělám.
Levejch je tu prostě víc.
Sice se jim nic nedaří a zdražuje se,ale soudruzi si to zase nějak zdůvodní.
Který imperialisti za to budou moci nyní?

3 hlasy

..to máš blbý, že seš nasranej..já jsem nadšený, spokojený a šťastný....měl by ses více modlit a věřit v Boha...

0 hlasů

Děkuji za radu.
It is as it is.
Nemohu se modlit neboť v takové ptákoviny nevěřím.
A ty nelži,je to hřích.

0 hlasů

..jsem nadšený, spokojený a šťastný...

0 hlasů

Už zase?Co takhle nějakej novej frk? Chápu,že to bolí něco nového vymyslet.
Nakonec pokud jedeš na perníku,tak se není čemu divit.Užívej,dokud můžeš a máš na to.
Ale frajeřina je- nemít na to.Takže vlastně jsi frajer.

2 hlasy

Tohle je saskarana, on ma sestavovat vladu, ale zeman jej nejmenuje premierem. Zdrzovat, komplikovat , destabilisovat, to je ukol soudruha na Hrade.

5 hlasů

Myslím, že úkol soudruha na Hradě je naučit se zase mluvit a ovládat své funkce. Jak dlouho ho ještě budou schovávat? A co Mynář? Už si podal žádost?

0 hlasů

Pane,pojďte si radší hrát.
Sereme na politiku a virotika.

2 hlasy

Zeman na to čumí z hradu,mne si bradu.Holcát za ním stojí vzadu.
Noha sem,noha tam ČSOBotku utahám.

0 hlasů

Zeman je mazaný. Dobře ví, že si Hurvínek natluče hubu a znemožní se úplně sám. Švejk se už třese na to, jak dojde na jeho slova. Je nakonec úplně jedno, jestli staré bolševické programy opráší Hurvínek, Švejk, nebo agent Bureš.

Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské svině založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy.
Tak jako původní bolševici prošustrovali poválečný lup, tak ti nynější stihli vyplýtvat výnosy z privatizace zkomunizovaného majetku do pochybných spřátelených tunelářských rukou. V nové nesametové revoluci už nebude z čeho rozdávat a bude se začínat od nuly.

Nejzkorumpovanější jsou čeští kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
„Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby

1 hlas

Jestli bude Bohuš Sodovka předsedou vlády, tak mu v Telnici postaví pomník, nikoho tak slavného v tom lontě nikdy neměli.

1 hlas

A kromě nás na něj budou srát i jiní ptáci.Každému,co si zaslouží.
Levičáci,kabrňáci v ZOO známí vopičáci.
Sociální cítění druhým brát a sobě dávat.
Cirkvím dáme chudobu nevezmou to do hrobu.
Lůze dáme na draka,abraka dabraka.
ČSOBotka ,to bude fotka!

0 hlasů

Musí být hodný,jinak mu Holcát přiškrtí kyslík.

0 hlasů

Hlavně ať už jenom nekecají a začnou makat. Zeman chce samozřejmě ty svoje kamarády nechat vládnout co nejdéle ale už by měli ti nový něco začít dělat.

2 hlasy

Makat?A proč?My jim něco vezmeme?
Ne,oni to zase poserou a po čase si vymnění funkce.
A tak to tady chodí od bitvy na Moravském poli.
Všude samej Falkenštejn

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.