Komunismus
Zeman: Palachův čin pomohl ke svržení režimu

20.01.2019 12:21 Aktualizováno 20.01. 14:24

Kdo chce bojovat za svou pravdu, musí pro ni žít, smrtí ničeho nedosáhne. V souvislosti s 50. výročím upálení Jana Palacha to v neděli v rozhovoru na serveru Blesk.cz řekl prezident Miloš Zeman.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský jr (10 hlasů) 20.01.2019 12:38

  Srab Zeman, člověk bez páteře, rusko-čínský patolízal a nechutný...

 • Jeroným Pražský jr (9 hlasů) 20.01.2019 13:39

  Zalez, rusáku. Jako potomek okupantů můžeš tak akorát prosit o...

 • Jeroným Pražský jr (9 hlasů) 20.01.2019 12:41

  O úctě nemáš ponětí. Pokud sesmolíš o Palachovi tenhle ubohý...

 • Jeroným Pražský jr (8 hlasů) 20.01.2019 13:43

  Národ se nám rozdělil na frustrované pohrobky socialismu, ke kterým...

 • Emanuel Bacigala (7 hlasů) 20.01.2019 14:39

  Pravdoláskař je pěkná nálepka, takovou bych chtěl.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Rezident zije pro svou "pravdu"...
RuSSaci a Cinane jemu vrele tleskaji...

2 hlasy

K pádu komunismu přispěli sami komunisté-dohodnutá komedie.Můj známý má rodinu ve Francii a tam už to věděli obyčejní lidé léta dopředu.Dokonce věděli přesně kdo bude presidentem po převratu.To jen my trubky jsme nic netušili a nechali se zmáknout.

0 hlasů

Ale soudruhu,pokud se vám nechtělo z komunistického a sovětského područí,proč jste něco neudělal a nechal se vláčet dějinami?Vždy je na výběr.Chce to ovšem nějaký charakter.

2 hlasy

Ale soudruhu,pokud se vám nechtělo z komunistického a sovětského područí,proč jste něco neudělal a nechal se vláčet dějinami?Vždy je na výběr.Chce to ovšem nějaký charakter.

2 hlasy

Trubka Kosak nic netušil :-))))))))))))))

2 hlasy

Palach byl valach. Gelding.

1 hlas

Tak Tady Zeman tvrdě přestřelil.Snad nemyslel r.1989!?Pokud ano,patřil tedy ke skupině,co věděla,že dobrovolné předání moci bylo pečlivě do detailu naplánováno Gorbačovam a Reaganem,navíc jsme byli jako poslední země.O žádnou "revoluci" se nikdy nejednalo.Asi neví,co je revoluce.To,že Zifčák odvedl studenty na Národní,nastrčená figurka mrtvého "studenta"/agenta/ Šmída byla jen vrcholem téhle komedie.Dejte už s tím pokoj

2 hlasy

Měl bys Zemanovi jako kovaný rudoch vysvětlit, co je to vlastně revoluce. Eman evidentně nebyl v KSČ dostatečně dlouhou dobu (než ho z ní vylili) aby si pamatoval základní poučky marxismu-leninismu a nyní v nich těžce tápe.

6 hlasů

Ač nemá v oblibě Pitharta celou tu havlistickou svoloč,tak jediný Pithart v rozhovoru pro čt /listopad 2018/ popravdě řekl,jak to bylo doopravdy-tedy zhruba jak jsem popsal.Ostatní na to nemaj koule a bojé se o přízeň lidí,je to pokrytecké.Vymyslet si "revoluci",aby mohli ječet proti všemu atd.

1 hlas

Hmm,to takový Svěrák,Putna ti byli v KSČ jak dlouho....?Hlupáčku!

0 hlasů

Porovnávat srovnatelné je pro tebe příliš těžký úkol, debílku. Nějaký Putna nebo Svěrák nikdy nenapáchají tolik svinstev, co náš zaprodaný rezident.

6 hlasů

Jistě myslíš tu Klausovu práskanou amnestii, kdy pustil z krimu své kámoše a další tuneláře. Málem překonal i amnestii Venci flašky.

0 hlasů

Klaus je stejně jako Zeman egoistický sociopat, ale řeč šla o současném ruském švábovi Zemanovi.

6 hlasů

Všech co tady jen věčně nadávají a pomlouvají, mi líto není. Mají jen těžký život a s velkou pravděpodobností měli i neradostné dětství.

2 hlasy

my pamětníci víme,že je to snůžka lží,byli jsme poslední zem,která čekala jak to dopadne,tvoříte zase kult osobnosti jako s disidentami,havlem a podobně,kdy budeme normální a nebudeme lhát o minulosti?

3 hlasy

Tím jste řekl vše,pro lidi bez odvahy zbývá jen to čekání,jak to dopadne.Ono to vždycky nějak dopadne.Lhát o minulosti budeme stále,aby jsme se za sebe nemuseli stydět.

1 hlas

Palach byl duševně rozervaný nešťastník, který svůj čin spáchal pod vlivem alkoholu a rozchodu s holkou. Původně v tom žádná politika nebyla. Ale je potřeba z toho udělat mytologii, což ? Přesně takhle své svaté vyráběla a vyrábí katolická církev. Z různých podivných a podezřelých existencí vytvořila mučedníky. Prostě odmítám zbožštění mladíčka, který se zapálil kvůli nešťastné lásce.

6 hlasů

Palach věděl co a proč dělá.Jen vám straničtí kádři vymyli mozek.Protože sami byli srabi.

1 hlas

Andrej Babiš si v lednu 1989 spokojeně cestoval po světě, budoval kariéru elitního věrného nomenklaturního komunisty a vydělával první milióny na provizích na obchodech s Marokem.
Zároveň ve stejný leden 1989 jeho povedení straničtí kamarádi Ondráček a spol. mlátili v Praze demonstranty a Havel seděl. Člověk s charakterem a s minulostí Babiše nemá v politice demokratické země co pohledávat.

6 hlasů

A Venca Lahev si od ledna psal prezidentstý projev,neb jej připravovali na instalaci prezidenta.Za bujarých pitek s členy Stb dával dohromady svoje koktavé nesmysly

1 hlas

Ovšem když o Palachovi halucinuje ta temná stvůra a zlá obluda z pražské kavárny, která svými padáky odeslala do věčných lovišť několik lid, padákový smrtonoš Kalousek, zvedá se mi žaludek. Z Kalouska i Palacha.

7 hlasů

Přemýšlel jsem,co znamená to b. za jménem.Už jsem na to přišel!

0 hlasů

Zalez, rusáku. Jako potomek okupantů můžeš tak akorát prosit o odpuštění.

9 hlasů

Dobrý den. ,,, Kdo chce bojovat za svou pravdu, musí pro ni žít, smrtí ničeho nedosáhne - (prezident Zeman). ,,, Pan Palach měl tudíž žít !. Bylo by to rozhodně pro všechny lepší. Svojí smrtí stejně ničeho nedosáhl. Život šel dál.

2 hlasy

No právě.Porobený národ z vlastní vůle.Hlavně žít,i když není pro co.Dvakrát okupace,vůbec jsme se nepoučili.Druhou jsme dokonce nazvali bratrskou pomocí.My nejen že nejsme schopni oběti,my ji ani neumíme pochopit.Polsko i Maďarsko sice taky ničeho nedosáhlo,když jim přišli Rusové zatnout tipec,ale alespoň si můžou směle pohlédnout do očí.Udělali,co šlo.

6 hlasů

Nevím, k čemu bylo Polákům polské povstání, ale vím, k čemu bylo nám: vedoucí povstalec a odpůrce ruské vojenské přítomnosti v Polsku Gomulka poslal později ozbrojené poláky k nám - potlačit Pražské jaro.
A národní zájmy lze spíše považovat za uměle živenou fikci, kterou přetřásá vždy ten, kdo z toho chce mít malou (nebo velkou) domů.

0 hlasů

Srab Zeman, člověk bez páteře, rusko-čínský patolízal a nechutný člověk nemá žádný mandát posuzovat Palachův čin. V době, kdy Palach podstupoval ultimátní oběť tenhle šmejd byl ještě členem KSČ.

10 hlasů

Co si myslíte vy, nemá sebemenší váhu. Je důležité, jak vnímá prezidenta národ a ne pár kvičících sluníčkářských Pražáků.

7 hlasů

Pravdoláskař je pěkná nálepka, takovou bych chtěl.

7 hlasů

Ty vemeno,o tebe si tato sekta ani boty neutřela

1 hlas

Národ se nám rozdělil na frustrované pohrobky socialismu, ke kterým evidentně patříte a na zbytek, který je schopen samostatné existence. Podle voleb to máme asi tak 50:50.

8 hlasů

Tak zatím je těch procent o trochu víc. Tak že zvítězila ta Zemanova většina. Na rozdíl od pražské kavárenské stoky, a amerických řitních speologů (což je v podstatě totéž).

1 hlas

Zeman vyhral volby o prsa ... nahe aktivistky...)
Napis "Zeman - Putinova děvka" - odpovida realite ..

2 hlasy

Máte pravdu, nemá. To je možná ta tragedie, že jej národ nevnímá jako rozpadlého pomstychtivého alkoholika.

3 hlasy

Při vší úctě,Palach byl psychicky velice labilní, což potvrzují jeho současníci, a navíc se s ním rozešla holka. A pak udělal to, co udělal. Politika se z toho začala dělat až poté. Uměle vytvořený mýtus z toho čouhá jako flaška šnapsu z Kalouskovy kapsy.

7 hlasů

Při vší úctě jsi ubožák.

6 hlasů

O úctě nemáš ponětí. Pokud sesmolíš o Palachovi tenhle ubohý bolševický slint (tak nějak totiž vysvětlovali bolševici jeho čin v roce 1969), nestojíš za uplivnutí.

9 hlasů

Všechno ce se nehodí je pro blby@bolševický žvást. Nedělal tvůj fotr Jeroným senior kádrováka na ÚV KSČ?? Tvoje rétorika zmoudřelého synkaby tomu odpovídala.

0 hlasů

Tipnul bych si,že ne.Ale tys tam určitě leštil kliky i boty.

0 hlasů

No výborně, rudochu. Dál třímej prapor kominterny, a hrdý buď, žes vytrval, žes neposkvrnil ústa ani hruď atd.atd.však to znáš...
Ať se tu máme čemu smát, vy zastydlí bolševici jste zdroj veselí.

5 hlasů

Přesto ale připustil,že někdy se oběť prostě přinést musí.Nikdo jiný hlavu nezvedl.A máme ji skloněnou dodnes.

6 hlasů




Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >




Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.