Prognóza na duben
Pozitivních na COVID-19 bude v polovině dubna 8000 lidí

01.04.2020 09:48

V polovině dubna bude v Česku podle modelů zdravotnických statistiků kolem 8000 laboratorně potvrzených případů nemoci COVID-19. Na konci měsíce 14 200. Podíl nakažených seniorů může stoupnout zhruba na 40 procent.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • daniel Pink (8 hlasů) 01.04.2020 10:17

  radeji Hamaček než šilena Nemcova či Adamova slizky Benda či Farsky...

 • Radola Alodar (6 hlasů) 01.04.2020 12:43

  Mladý nedochůdný pitomečku.

 • Radola Alodar (5 hlasů) 01.04.2020 10:14

  Kdy vláda sáhne k ekonomickému opatření,kterým jest snížení platů...

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 01.04.2020 15:52

  VIDEO Spálené vlajky EU. Italským internetem se šíří drsná výzva ...

 • Fred Jameson (4 hlasy) 01.04.2020 13:48

  Mazej zpátky do skopčácka, německá čubko.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

LIDI, KAŽDÝ Z TĚCH WEBŮ, POSKYTUJE INFORMACE, KTERÉ VÁM SRA.ČKOMETY PLACENÉ BRUSELEM CHTĚJÍ ZATAJIT!!!!!
PROSÍM CHODTĚ PRAVIDELNĚ NA VŠECHNY TYTO WEBY PRO CELKOVÝ OBRAZ DĚNÍ VE SVĚTĚ.
NEBO CHCETE BÝT JEN ČUČÍCÍ OVCE, KRMENÉ TÍM CO "ONI" CHTĚJÍ A CO "JIM" VYHOVUJE?

novarepublika.cz
vlasteneckenoviny.cz
pravyprostor.cz
sputniknews.com
protiproud.cz
prvnizpravy.cz
parlamentnilisty.cz
ceskoaktualne.cz
svobodnenoviny.eu
outsidermedia.cz
aeronet.cz
tadesco.cz
nwoo.org
zvedavec.org
tydenikobcanskepravo.cz
ac24.cz
bezpolitickekorektnosti.cz

CZEXIT

0 hlasů

Kocourek je placený ruský troll. Jeho seznam je přesně seznam ruských propagandistických sračkometů, placených Kremlem.

0 hlasů

NEBO SI FAKT MYSLÍTE, ŽE LIDI JAKO MERKEL, MACRON A NEBO I TI NEJUBOŽEJŠÍ Z NÁS JAKO JE MÍSTNÍ JERONÝMOVA EUROBOLŠEVICKÁ TLUPA, TO S NÁMI ČECHY MYSLÍ DOBŘE?
KAŽDÝ Z NICH NENÁVIDÍ ČECHY A ČESKO A KOPU ZA GERMANISTÁN A ZA VÝMĚNU OBYVATEL V EVROPĚ!!!!
UŽ SE KONEČNĚ PROBUDTE.

CZEXIT

0 hlasů

Polib nám prdel, rusáku.

0 hlasů

Proč je dobré zrychlit šíření infekce? Protože, čím je více nakažených, tím je o týden později více vyléčených. Nechápete? Vyléčení již infekci nešíří. V Bělorusku je vyléčených 99,83%. A proto tam ani nemusejí nosit roušky. a všeci pracují. https://youtu.be/kkuEfOQ6IZc Projev Lukašenka

2 hlasy

To si nemel vubec psat! Ted sem vlitnou rozcileni Henex, Jeronym, Ovocenko, pan ok, Rozlilovic. To zas bude sprostych nadavek!

0 hlasů

budeme muset vyměnit celou to vládu nekňubů, počínaje BUREŠEM a hamáčkem.na tajwaně 200 nakažených, ve švédsku nic moc,v j.koreji také.chceme našeho Moraváka OKAMURU!

3 hlasy

Okamuru?? vzdyt ten v minulosti BURESE podrzel hned nekolikrat, klidne bude vladnout s nim nebo komousema, hlavne ze bude u koryta.

1 hlas

Pořád lepší než dementli šulin Havel mental a primitiv zlodějský a čurácky a špina křivá zlodějská a fekální!

0 hlasů

A pújde tam kriminálník Kalousek 35 milard co má ted 4 procenrta a staři zloději jako vykradené knihy Němcova-Macková a další statý zloděj Stanjura a Bendl čisti vlaků! A to budou mít lidi dobře a zůstanou jen vykradené krámy!

1 hlas

Nezer soulet. Prdis a smrdis.

1 hlas

netykejte mešugenské mecheche.nejsou schopní v majsloffce přijít s něčím novým?i pro toho ajnštajna aztéka?zabedněnci?nižší IQ to vysvětlí.chá,chá,chá.šalóm.

1 hlas

Pro Tebe soudruhu a doba temna už nebude jelikož kriminálník Kalousek padá dolů a staři zloději zůstanou mimo dění. Stejně jako dementní šulin křiví Havel primitiv a špina zlodějská s bachorem vypitých konáků práskač STB Karel Sabina i s tou chartou chcaní a sraní do díry pro primitivy a vymaštěnce!

0 hlasů

neopakujte se a netykejte,mešuge ajnštajn.kapiš?

0 hlasů

Klidek soudruhu! At žije šulin křiví Havel špina čuracká a podvodná a ubožák a notorický blb!

0 hlasů

V Praze Rusove skupuji pohanku a posilaji ji do Ruska. Fakt magori!

0 hlasů

Rusové jsou naši Slovanští bratři,mecheche.ne jako afro-asiatští cizáci semiti.

1 hlas

VIDEO Spálené vlajky EU. Italským internetem se šíří drsná výzva

Itálií se šíří pozoruhodný internetový virál. Jeho základem není nic menšího než spálit vlajku Evropské unie. Nejlépe za zvuků italské hymny z časů boje za sjednocení země. Vše pod heslem „chráníme se“.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Spalene-vlajky-EU-Italskym-internetem-se-siri-drsna-vyzva-619052

CZEXIT

4 hlasy

Kocourek je ruský placený troll.
Zde je seznam dezinformačních webů, napojených na ruské dezinformační zdroje:
novarepublika.cz
vlasteneckenoviny.cz
pravyprostor.cz
sputniknews.com
protiproud.cz
prvnizpravy.cz
parlamentnilisty.cz
ceskoaktualne.cz
svobodnenoviny.eu
outsidermedia.cz
aeronet.cz
tadesco.cz
nwoo.org
zvedavec.org
tydenikobcanskepravo.cz
ac24.cz
bezpolitickekorektnosti.cz

Odsud pramení všechny ty sračky, kterými tu Kocourek tapetuje.

1 hlas

SUPER, DÍKY PRAŽSKÁ PÍCZO :-))))

LIDI, KAŽDÝ Z TĚCH WEBŮ, CO TU VYJMENOVAL EUROBOLŠEVICKÝ TROTL, POSKYTUJE INFORMACE, KTERÉ VÁM SRA.ČKOMETY PLACENÉ BRUSELEM CHTĚJÍ ZATAJIT!!!!!
PROSÍM CHODTĚ PRAVIDELNĚ NA VŠECHNY TYTO WEBY PRO CELKOVÝ OBRAZ DĚNÍ VE SVĚTĚ.
NEBO CHCETE BÝT JEN ČUČÍCÍ OVCE, KRMENÉ TÍM CO "ONI" CHTĚJÍ A CO "JIM" VYHOVUJE?

CZEXIT

0 hlasů

v zájmu objektivity zveřejněte dezinformační zdroje napojené na okrajinu,mosad,jdl,opec židostán,birobidžán,sorosa,aipac a na BUREŠA.

0 hlasů

Hlavně i dementní mental šulin Havel špina křivá orangutaní vymaštěnec a práskač STB Karel Sabina-Emanuel Moravec žaba čurácká a ty je podvody a křivarny!A lidé budou dal za šulina to hradit dementního fekála!

0 hlasů

Vy dva dementní šulíni si kupte nějaké silné léky. Na blbost nic není, ale veterináři mají silná sedativa pro hovada.

0 hlasů

STOP EU! BRUSEL SELHAL A ZRADIL. SUNDEJME VLAJKY EU, ZRUŠME LISABON

Brusel selhal při boji s coronavirem i při obraně hranic EU – hranic Řecka s Tureckem. Schůzuje, ale nekoná. EU absolutně selhala a zkolabovala s pomocí členským zemím. Místo pomoci tiskne nekryté miliardy EUR, tleská ve stoje Gretě za to, že vynadala Parlamentu EU a řeší emise.

Turecko soustavně útočí na Řecko a jeho hranice, probíhá „pasivní“ válka mezi dvěma členskými státy NATO! Ursula von der Leyenová zkrachovala jako ministryně obrany Německa a rozložila Bundeswehr, proběhla kolem ní korupční aféra a nakonec byla za odměnu povýšena jako Předsedkyně Evropské komise v roce 2019 do vedení EU. Paní předsedkyně Leyenová mimo jiné „řeší“ i 50 milionů na Čapí hnízdo Andreje Babiše. Přitom Leyenová je v gigantickém střetu zájmů ve výši několika desítek milionů Euro (3,5 mil. ročně).

Manžel vrchní komisařky Leyenové, Dr. Heiko von der Leyen, je zakladatelem a ředitelem centra HCTH (Hannover Clinical Trial Center) a řídí Hannoverskou lékařskou školu (MHH), která je jedním z největších lékařských zařízení v Evropě. MHH teď připravuje gigantickou přestavbu za 2,1 miliardy Euro za podpory dotací EU. Navíc EU dále podporuje centrum a školu dotací 3,5 milionů Euro ročně (70 milionů korun). Nad tím, že paní Ursula van der Leyen je předsedkyní nejvyššího orgánu EU, která dotuje jejímu manželovi provoz a výzkum, se nikdo nepozastavuje.

České Piráty ani nenapadne na tuto nehoráznost poukázat, raději spolu s Jiřím Pospíšilem udávají Babiše, nebo sami Českou vládu Italům. Člověk by čekal, že Ursula von der Leyenová bude konat. Že začne okamžitě jednat s vedením NATO (má ho v jednom městě), aby Turecku nekompromisně vysvětlilo, že tohle se nedělá a pohrozilo mu sankcemi. Namísto toho se tisknou další miliardy Euro pro Erdogana. Namísto toho se planě schůzuje o ekologii a elektroautech.

Lékaři v Itálii a ve Španělsku to začínají vzdávat, jsou psychicky i fyzicky na hranici svých sil, jejich zdravotnictví je na hraně kolapsu. Čekal bych, že těmto zemím Brusel poskytne konkrétní pomoc – odborníky, lékaře, lékařské přístroje, léky. Přístrojů na mimotělní plicní ventilaci a okysličování krve je chronický nedostatek. Brusel Španělsku a Itálii se získáním dostatečného počtu nepomohl, a tak lékaři musí rozhodovat, koho nechají zemřít a koho se pokusí léčit. Namísto Bruselu, pro kterého byla pomoc Itálii v potřebné míře povinností, této zemi pomohl Putin. A tak Italové logicky sundávají vlajky EU a vyvěšují Ruské. Rakušané zase zakrývají symboly EU vlastními a sundávají prapory EU. Kdy začneme my?

Čína postavila a zprovoznila nemocnici ta 14 dní – Brusel neudělal stran faktické pomoci pro Itálii a Španělsko téměř nic. Zajistil lékařům respirátory FFP3? Dodala je Čína. Namísto světových odborníků na Coronavir si Parlament EU pozval navzdory vyhlášené karanténě Gretu, jež sama sebe „vyléčila z nákazy“, nechal si od ní vynadat kvůli emisím, CO2 a podobně a když s nadáváním skončila, ve stoje jí za to zatleskal. Británie po Brexitu zákonem zakázala právo šária, které Brusel v EU mlčky toleruje a mlčky podporuje výuku islámu ve školách některých členských států a tiché, pomalé zavádění šária. Německo povolilo sňatky muslimů s dětmi……. Brusel zahájil zrychlené přístupové jednání do EU se Severní Makedonií (33% muslimů) a Albánii (islám 58,79%).

Přestože země EU omezují různými způsoby volný pohyb osob, do Evropy se podle mnohých medií od ledna a února mělo přesunout přes 40 000 vojáků NATO – z toho USA měly poslat údajně až 37 000 vojáků. Manévry se měly konat na území deseti států za účasti 18 členských zemí NATO. USA plánovaly na cvičení celkem 37 tisíc vojáků a důstojníků, celkový početní stav vojsk měl přesáhnout 40 tisíc lidí. Některé zdroje uváděly dokonce počet 70 000 amerických vojáků v Evropě, na Blízkém východě a Bulharsku, kde se budou budovat tři americké vojenské základny. USA měly přesunout 13 tisíc kusů techniky včetně tanků a obrněnců. Německo(!) přitom hrálo ve scénáři cvičení hlavní logistickou úlohu.

Za tichého souhlasu Bruselu tato největší akce od doby studené války měla proběhnout v dubnu a květnu. Nezastavil ji Brusel, nezastavily ji členské země, zastavil ji až coronavirus. Nakonec USA vyslaly „jen“ 6 tisíc vojáků včetně velitelství divize a bojového týmu obrněné brigády, která je už rozmístěna ve výcvikovém prostoru v Polsku. Zřejmě jsou ti vojáci očkování vakcínou proti coronaviru, která ještě nebyla vynalezena. Armáda USA, jako člena NATO, je na území Evropy O.K., vždyť přece brání a prosazuje zbraněmi demokracii. Ale pokud Putin v Rusku nařídí všem vojákům ranní rozcvičku, tak na něj uvalíme sankce, protože chřestí zbraněmi a exgenerál Pavel by na Rusko rovnou shodil atomovku.

V té souvislosti je smutně úsměvné, když některá media a politici křičí, že Putin do Itálie poslal 100 zelených mužíků (vojáků), když jde přitom o specialisty na pomoc v boji s coronavirem. A ke „cvičení“ NATO v Evropě – coronavirus možná zabránil hrozbě

3 hlasy

válečnému konfliktu, nebo dokonce III. světové válce. Ze shora uvedeného je jasné, že Brusel zcela selhal. Selhal natolik, že to působí až jako kolaps. Krach. Svým diletantismem a neprofesionalitou ohrozil členské země EU. Brusel prokázal, že v krizových situací není schopen řídit Evropu ani po ekonomické, ani po logistické stránce, ani není schopen bránit její hranice (Řecko, Itálie, ale i Španělsko). Členské země EU prokázaly nezbytnost národních států a jejich suverenity. Dokázaly, že jsou schopny si pomoci sami a sobě navzájem.

Nastal čas sundat vlajky a znaky EU a ponechat pouze naše. Tam, kde nejsou, bychom měli naše vlajky vztyčit. Já ji mám na zahradě již tři roky. Řítící se ekonomickou krizi by v ČR nezastavilo přijetí Eura., ale stáhlo by nás to na dno s celou Evropou. Česká koruna může tuto krizi přibrzdit. Je čas stáhnou vlajky Bruselu, odmítnout Lisabon a dát Bruselu v rámci V4 naše jasné a nekompromisní podmínky – návrat před Lisabon k pevnému datu, tedy celoevropské zrušení Lisabonské smlouvy. Pokud toto Brusel odmítne, je třeba zahájit jednání států V4 o společném vystoupení z EU a přizvat Rakousko a Itálii. Nežijme v iluzi, že coronavirus porazíme za měsíc. Bude to trvat nejméně do konce roku, možná to bude trvat roky. Nežijme v iluzi, že se nás ekonomická krize, která se rozjela zrychleným tempem, netýká, nebo že nás mine. Nežijme v iluzi, že Řekové to vyřeší za nás a migranty na hranicích udrží trvale.

Je třeba začít konat. Nemůžeme čekat. Vedle coronaviru je Vláda povinna řešit i tyto věci, o kterých píšu. Tento článek není ničím jiným, než mým osobním, soukromým názorem. Rád bych ale, aby se stal jakýmsi motivem a základem tvorby dokumentu, na jehož přesné a podložené formulaci by se podíleli odborníci. Byl bych rád, pokud bych se mohl jeho případné tvorby v rámci občanské aktivity zúčastnit osobně. Tento materiál by měl být pak prostřednictvím našich zákonodárců, které všichni ve svých volebních obvodech máme, předán jako požadavek občanů této země. Pokud to nepůjde zrealizovat, požádám zákonodárce, ke kterému mám důvěru, třeba paní poslankyni Zuzanu Majerovou Zahradníkovou, aby v závažných věcech, které zde uvádím, interpelovala premiéra Babiše a tato témata navrhla k projednání jako bod jednání schůze Sněmovny. Tyto věci nelze upozaďovat a schovávat je za problém coronaviru.

Není čas čekat, je třeba řešit, konat, nebo bude pozdě a dojde k nevratným změnám. Přeji vám všem, abychom to přežili ve zdraví a bez ekonomických kolapsů. Nejsme prioritně Evropané, ale jsme Češi. Naše děti se nerodí jako Evropané, ale jako Češi. Naši zemi je třeba vzít Bruselu a vrátit ji našim lidem. Bude to těžké, ale musíme to zvládnout a pokud možno ve zdraví a přežít. Až to zvládneme, měli bychom všichni vyvěsit naši státní vlajku, která měla 30.3.2020 stoleté výročí. Vlajku, pod kterou naši lidé bojovali a umírali, vlajku, pod kterou jsme usilovali o svobodu a demokracii, vlajku, pod kterou jsme té svobody a demokracie dosáhli. Nenechme si tu svobodu vzít, nedopusťme, aby naši národní vlajku nahradil modrý prapor EU. I proto mám na zahradě naši státní vlajku, jako vyjádření mého vztahu k naší zemi a jako vyjádření mého postoje k Bruselu.

Přeji vám všem hodně štěstí a sil.

https://pravyprostor.cz/stop-eu-brusel-selhal-a-zradil-sundejme-vlajky-eu-zrusme-lisabon/

CZEXIT

3 hlasy

Polib nám zadek, trolle.

0 hlasů

Tak v Praze Rusove skupuji pohanku a posilaji ji do Ruska. Fakt magori!

0 hlasů

Myslis tu nasi pohanku, kterou jeden cas destilivali ve sklepe, michali s antifreezem a zemerelo nam po ty pohance pres 40 lidi a nekolik stovek osleplo? Pochybuji, ze jsou tak blby a kupovali ceskou pohanku.

1 hlas

Nejsem jasnovidec,ale chci vás všechny upozornit,že přichází pomalu a jstě, nový vir tzv. Korunavir a bude husto na účtech lidí v bankách a i v peněženkách doma,tak pozor na něj,je to také parchant.

0 hlasů

to už tady předpovídám nekňubovi BUREŠU a rusňokovi už čtvrtým rokem.blbej vexlák na to holt NEMÁ.chá,chá,chá.šalóm.ajnštajn.

1 hlas

Ale nezůstavaji po něm křivárny jako po demenrtním mentalovi Havlovi špině křivé zlodějské a vymaštěnec! A slibuji na svou čest kriminálníka a práskače STB Karla Sabiny-Emanuel Moravec že budu vykradat krámy škoda bude 2 biliony po žabě čurácké a vymazaném mozku primitivním!

1 hlas

Dost uz s tema blbyma recma. Zadny lek na Covid 19, nebo 34, nebo 123 neni. Zacnete sportovat jako Putin, kung fu, hrajte hokej, chodte na ryby a budete zdravi jak Vladimir, lenosi lini.

3 hlasy

Fakt dobrá hláška. Palec vzhůru - kdyby nebylo vidět autora...! Nu što, ješčo ty zabyl dajving.

0 hlasů

A ty si dej palicku cesneku do prdele misto cipku.

1 hlas

Uz jsem ti napsal, kdyz jsme pajzanove a budes se chovat jeden den slusne, psat slusny prispevky tak ti reknu co mas pozirat aby se Covid nedostal k tobe ani na 5km. Zrejme chces dostat nevylecitelny Covid.

1 hlas

„Já osobně o tomto případu v této chvíli nic nevím. Obecně ale mohu říct to, že pravidla, jak postupovat, jsou jasně dána,“ řekla k tomu Právu ředitelka protiepidemického odboru Krajské hygienické stanice v Olomouci Růžena Halířová."
V HS vždy seděly arogantní (zakrývající tím vlastní neschopnost) krá.. na hlavě rohaté.Tady se s.Halířová vyjadřuje k postupu v domech seniorů a dalších sociálních zařízeních.Pro tu krá.. je vše jasné.Až na maličkost:že ty její pindy jsou nerealizovatelné.

3 hlasy

Opatření musejí skončit, protože lidi už déle nesmí zůstat bez peněz. Opatření se měla dělat, až by byl stav neúnosný a nemocní se nevešli do nemocnic a né na začátku, když nikomu nic není. To neřídí žádní odborníci, ale trottli, co byli špatní v matermatice. A ohánějí se výpočty, kterým nerozumí.
Ochranné opatření nás finančně zrujnovalo a zároveň nikoho nezachránilo od smrti. Pro nic za nic nás Babiš okradl a společnost tím nic nezískala.

1 hlas

Bures to dela pro svuj prospech, po vzoru Orbana utahuje srouby. To ze krachuji firmy mu vyhovuje, on je zastoupi sam. Proc se zavira spousta aoutomobilek a buresovskej podnik zadnej? Vsichni tam maji nakradeny rousky co chybi zdravotnikum

0 hlasů

Dementní šulin čuracký Havel notorický blb ten vkradal vše orangutaní špina křivá! A družstva i banky primitiv a šulin odporný a ten jeho projev ta charta chcení a sraní a udavání práskač Karel sabina žaba čurácka s projevem: Slibuji na svou čst špiny čuracké ,že budu vykradat krýmy já kriminálnik z charty chcaní a sraní a praskání pro STB!

0 hlasů

Drz uz hubu, ty rusky kretene.

3 hlasy

Anglosaxonsky troubo, precti jak jsou chytri tvoji zapadaci v Americkych novinach na prvni strance. Novinar se ptal Pentagonu proc jim trva tak dlouho poslat tech tisice vetrniku co maji na skladech. Pentagon odpovedel: A kam je mame poslat? Do dneska nam nikdo nerekl kam je chteji poslat. K smichu, neni, anglosaxone?

2 hlasy

Mazej zpátky do skopčácka, německá čubko.

4 hlasy

Není to ruský kretén, ale český, podívej se na jeho profil na fb...

2 hlasy

Celý omyl je v tom, že oni si myslí, že opatření zabrání nakažení nějakého počtu lidí. To je omyl. Nezabrání, jen odloží, opozdí. Lidi se slabší imunitou se nakazí třeba za 4 měsíce, půl roku. Já jsem třeba teď chytil rýmu, i když nosím roušku a nechodím mezi lidi. Opatření jsou k ničemu, a až je zruší, tak hádejte, co nastane.

1 hlas

Ze se nakazi vetsina musi byt kazdemu asi jasne, tady jde prave o to zpomaleni, jinak by to nestihali vubec. Uz takhle jim to dava zabrat. A s tou rymou jsem na tom uplne stejne. Takze zadnou paniku, a nebo KEEP PANIC !!!!

3 hlasy

Ty jsi opravdovy chytrolin. Davas si do prdele misto cipku strouzek cesneku? Tvi rusti bratri takhle preziji i COVID-19.

1 hlas

Kdy vláda sáhne k ekonomickému opatření,kterým jest snížení platů všech státních zaměstnanců,dřepících ve vysokých křeslech:soudců,st.zástupců,poslanců,senátor - ů,různýchprezidentů a všelijakých předsedů,ředitelů a další svoloče?!Jejich platy byly naprosto nemravné ještě před koronavirem!!!

5 hlasů

Na každou složitou otázku existuje jednoduchá,snadno pochopitelná nesprávná odpověď. Takto odpovídá Pitomio. 😛

1 hlas

Mladý nedochůdný pitomečku.

6 hlasů

Starý moudrý suchý hajzle.

0 hlasů

Hlupáci na Seznamu.cz i další melou pořád to samé nablblé:pozitivních "bude" 8.000 v ČR(!),je to mediální lhaní,ty počty jsou z počtů testovaných,takže při předpokladu,že je z počtu testovaných 15% nakažených,je možné,že nakažených může být v ČR až 1,5 milionu občanů.Zatím nikdo z těch přechytrých vědců nebyl schopen sdělit,zda nakažením musí projít všichni,jak hlásila ropucha Merkelová.

3 hlasy

Podívejme se jak je to u chřiky. Koronavirus je vlastně mírnější chřipka. Při jarní schřipce bývá nakaženo 60% lidí. 40% získá imunitu a nenakazí se. Ochrannými opatřeními (oddalovacími) se nezmenší celkové počet nakažených, jen se roztáhne na delší období, např. půl roku. Ale to jen za předpokladu, že by ochranná opatření také trvala půl roku (a lidi byli bez peněz půl roku). Ale jestli ochranná opatření skončí 13. dubna, tak se zase zrychlí proces náksazy.

1 hlas

Mas v prispevku neco dobre a neco spatne. Proti chripce jsme vsichni ockovany (mimo Henexe a Jeronyma, stale roznaseji po Cesku nemoce), tudiz imuni. Na Covid neni zadny lek a zpusobuje onemocneni plic, Nekteri lidi se vyleci a nekteri, hlavne lidi, kteri maji jine nemoce se vylecit jeste nedaji.

1 hlas

Rozlile... proč je v Moskvě vyhlášena týdenní karanténa, když Rusové s tím koronaprevítem už dávno zatočili...?

2 hlasy

Moulo, to nevis, ze vsechno tam privezli turisti? a dalsich 140 tisic rusaku, co zustali na letistich v Evrope a Ruske linky pro ne museli letet. To je odkud k nim prisel koronavirus. Jak se ti libi jak zatocil s Covidem Kadyrov v Cecne? Tomu se rika lider. Zavrit hranice, nikdo nesmi vyjit ani prijit.

1 hlas

Reaguji na toho pod sebou! A hlavně,že to íří markela pitomia a soudružka Layenova-Kalouska špina zlodějská kopečkářka ze zkuv unie jíž má většina lidi na háku. A pak soudružka Marfuša z bavor další kopečkářka a z nichž měli lidi prdel a zesměšnili figurku!

0 hlasů

...a dalsich 140 tisic rusaku, co zustali na letistich v Evrope...
kde cilene sirili virus

0 hlasů

Ještě štěstí,že ve Vás máme tady odborníka. 🤣

0 hlasů

Posunovac problemu a polovzdelanec Hamacek se veze na vlne schopnych odborniku .

3 hlasy

radeji Hamaček než šilena Nemcova či Adamova slizky Benda či Farsky nebo odporny Kalousek a Fiala

8 hlasů

hlavně ne něco jako mají v usa,prolhaného rasistického teplého buzeranta semitu žid-náázi adama schiffovic.

1 hlas

Výborná byla vražedkyně hilari a ten jeji pedofilní Bill vrah společně s vrahem Bushem a chudáci nevinní zabití Asiate a bratři Srbové jenž oni popravili! A k tomu potřebovali i dementního mentála Havla nulu a vymaštěnce aby nás vyžrali a bykradli. Za hnupa křivého se i většina lidi styděla špinu praskáčkou s vysraným mozkem!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.