Festival LGBT
Prahou podeváté prošel duhový průvod, účast byla letos nižší

10.08.2019 12:07 Aktualizováno 10.08. 17:02

Poslední účastníci pochodu Prague Pride Parade dorazili kolem 15.15 na Čechův most, odkud se vydali po schodech na Letnou, kde akce pokračuje kulturním programem. Podle policie se akce zúčastnilo 25 tisíc až 30 tisíc lidí, organizátoři se přiklánějí k vyššímu odhadu. Loni se pochodu zúčastnilo kolem 40 tisíc lidí. Duhovým pochodem vyvrcholil týdenní festival s tématikou leseb, gayů, bisexuálů a translidí (LGBT). Na pořádek dohlížely desítky policistů.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karel Musil (10 hlasů) 10.08.2019 12:18

  Komický je ten název Pride=hrdost. Hrdost na co?

 • jadoles nepojedu (9 hlasů) 10.08.2019 12:57

  Mně ti lidé nijak neiritují.Nikoho se na orientaci neptám a posuzuje...

 • Jeroným Pražský b. (9 hlasů) 10.08.2019 12:25

  Buzeranti mi nevadí, vadí mi vlastizrádný ksindl z ČSSD, pro kterou...

 • Jeroným Pražský b. (8 hlasů) 10.08.2019 13:26

  Tvrdí se, že v TOP 09 je až 70 % teplých bratří a homoklád. A když se...

 • Jeroným Pražský b. (7 hlasů) 10.08.2019 15:04

  Pražská kavárna, no. Homokládami se to tam jenom hemží. Koukněte...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Podle presstitutů policie zasahovala proti "extremistům". Zřejmě v pojetí extremismu té pražské pirátské šmíry a Hamtáčka jsou lidé kteří hájí spojení muže a ženy (bez ohledu zda jsou manželé nebo žijí na psí knižku) extremisté. Jak ty zdredované smažky může normálně myslící člověk volit! I když u Pražáků o tom "normálním" myšlení lze úspěšně pochybovat!

0 hlasů

Nebudeme se tady hrát na bohy, panstvo, jak to pořád neumíme a jak všecko matláme!
Příroda to tak zařídila, i v jejím snažení je odpad, co se týká jedinců schopných reprodukce. Od toho ale dala příroda člověku rozum, aby ho používal a i tihle jedinci, kteří nejsou o nic lepší ani horší než ostatní heterosexuální osoby, mohou děcka vychovávat. Mohou. Má to sice nějaká omezení ale ta jsou platná obecně - autorita a otcovský vzor u leseb třeba. Kluci maminky nikdy nerespektují a tvoří velmi často zákazníky policie - do prvního dopadu chlapské tlapy na mladíčkovu držku.
Je třeba přírodu (kdo chce tak Boha) respektovat, tak to bylo stvořeno a příroda nám ukazuje v jakékoliv naší idiotské činnosti, jak je chytřejší a mocnější než my.
Zvyklosti a jejich rámec: bývaly doby, kdy si chlap v rámci zvyklostí tahal ženu do své jeskyně za vlasy. Nebo kdy se někdo označil za čarodějnici a upálil se. Atd.

1 hlas

Tady je zase extremistů. Tak pisálkové začali nazývat ty,co s veřejnou propagací módního sexuálního zaměření nesouhlasí. Extremista je ale ten, kdo dělá něco mimo rámec zvyklostí. A tak nevím, kdo je extrémista.

3 hlasy

Prague Pride je jeden z důvodů, proč jsem k této komunitě ztratil jimi požadovaný respekt a postupně přicházím i o toleranci. Orientace těchto osob i většiny je věcí osobní, nikoliv veřejné oslavy.

2 hlasy

Posunovači howen všech světů a galaxií - SPOJTE SE!!! Nejlépe pro buzíky pod biskupem - a pro olizovačky frajtrů použijte štětky na bidety....uaáááááá, jsem duhová víla, jsem duhovej Jura z TOP09....

1 hlas

Proč jsem hrdý na to,že jsem normální a ne posunovač exkrementů?

1 hlas

Příroda to tak zařídila a tak je to normální. Vaše žvásty o své normálnosti jsou jen hraním se na Boha. Heterosexuálové si vymysleli, že budou mít děti až po třicítce, prej nemají prostředky na jejich zabezpečení!!!! Rozuměno v praxi: nemohou jim všechno ulehčovat, aby z nich byli ničemové, co z nich dnes jsou. Nepoužitelní. A následky na děckách jsou parádní. Samý blb, asociál, závislák na internetu, fyzická zdechlina jeden vedle druhého, autista a další problémy. Zase chceme přechytračovat přírodu a výsledky máme zase na vlastní hlavě.

0 hlasů

Dneska se v Praze dají péct buřty na přímo na dlažbě. Takové je tam teplo.

5 hlasů

kdyz pujdou na tu Letnou, tak by mohli recyklovat transparenty z minula a Babis by mel vyhrane volby v kapse :-))))
proti homousum nic nemam, ale nechapu proc se na ne musim divat na alegorickych vozech jak na 1. maje za bolsevika, a v horsim pripade na nahou pr*del uchyla v pruvodu.
ale tyhle odrazky sem rude vemeno v redakci neda, i kdyz kazdej rok je toho na youtube a fb hromada :-)))))

3 hlasy

Co Ovčáček se Soukupem, jsou hrdými účastníky pochodu?

0 hlasů

Melo by se zacit s "Prague Straight Pride", aby si politici priste rozmysleli s kym pujdou!

2 hlasy

Tož dívajte na "hrdé" pražáky... Su to hňupi !!!

5 hlasů

Pražská kavárna, no. Homokládami se to tam jenom hemží. Koukněte třeba na teplárenskou bukvici kryjící se jménem Pospíšil.

7 hlasů

Co znamená to "b." na konci tvého nicku? Jako že jsi teplej, nebo blbej...?

0 hlasů

Tvrdí se, že v TOP 09 je až 70 % teplých bratří a homoklád. A když se podíváte na Pospíšila či Feriho, vypadá to dost pravděpodobně. Docela by mne zajímalo, jak taková stranická schůze či konference vypadá. Padákového vraha Kalouska prý při těchto seancích přeřízli už alespoň tucetkrát.

8 hlasů

Kalousek už povýšil,je to druhý rozkuřovač topáků,hned po Posíšilovi

0 hlasů

Sám jsi ruský prostitut, tak máš být účastníkem pochodu a mávat tam ruskou vlajkou, špíno.

0 hlasů

V obsáhlém průzkumu vyslovilo souhlas s těmito pytložvejky 5,4 miliónu obyvatel a 8 miliónům nevadí - tvrdí se dnes na webu Blesku zřejmě nějakým debilem objednaný článek na obhajobu těhle lidí.Celkem tedy ve státě s cca 11 milióny obyvatel včetně nemluvňat 13,5 miliónů příznivců 4%

3 hlasy

V Praglu musí být opravdu horko a doufám,že jim velí nažhavený Jirka Pospíšil s celou TOP 09.

5 hlasů

V Praze je hodně teplo dokonce i na radnici. Piráti zřejmě odhalili svou skutečnou tvář, samý teplý kamarád. Mimochodem být teplý je nemoc či vrozená vada a tak co dělají nemocní lidé v ulicích a odhalují se? Jdu se vybléjt abych se na to nemusel dívat.

3 hlasy

A kdo z nás může říct, že je úplně zdravý...? Je to jen otázka nastavení norem, dohoda. Podívej se na sebe...

0 hlasů

Ty vemeno,ty jsi obojetný!Právě jsi se proflákl.Fujtajbl dobytku

0 hlasů

Mně ti lidé nijak neiritují.Nikoho se na orientaci neptám a posuzuje podle skutků.Totéž očekávám od ostatních.Nechte nás žít,my necháme vás žít.Ani my,ani vy se nemáme dohromady čím chlubit,a už vůbec ne se takhle zviditelňovat.Jsem žádostiv,který kašpar z našich moderních a vstřícných politiků tam bude mít nejplamenější projev.

9 hlasů

Taky si myslím. Když je tedy homosexualita normální, tak proč dělat podobné opičárny. Asi se potřebují vyblbnout...

0 hlasů

VITAČI PIRÁTI !!NAPŘED TADY CHTĚJI MUSLIMY ATEĎ TADY VITAJI TEPLOUŠE !! CO TO DĚLAJI MUSLIMOVÉ TOTIŽ TEPLOUŠE NEMUSÍ ???NEBOJI SE ZLOČINU ?? NO NIC DÁM SI TEPLOU KÁVU PO TEPLÉM OBĚDĚ

1 hlas

Skutečně nevím, proč demonstrovat hrdost nad odchylkou od normálu a oslavovat to. Pozor ale na frustraci ve společnosti, která může být živnou půdou nápodoby.

5 hlasů

To není odchylka od normálu, tak to zařídila příroda, i zvířata to tak mají, to je normál. Hrdost není na to, že má homo orientaci, ale na to, že je dobrý člověk i když má takové stigma ve společnosti hetero polobohů, kteří měli jen to štěstí, že se jim nestalo totéž. Jo, je mi to odporné, nebudu to tajit, ale tím to končí a nechávám si to všude pro sebe.

0 hlasů

bože kam to naši korektní,pošahaní politici dotáhli za 30 let,mladé rodiny nemají kde bydlet,prosazují multikulti ,mladí studenti jim to žerou,ale hlavní téma je rusko ,zem díky klausovi a jiným podobným expertům totálně rozkradená ,zadlužená na několik generací

2 hlasy

Hmm... Mladí nemají kde bydlet... Zatím co za bolševika bylo bytů přehršel...
A Rusko je hlavní téma, respektive jedno z hlavních témat. Rusové se do všeho montují, jsou nebezpečím pro lidstvo. Ostatně jako každý primitiv, který se dostane k technologiím, které nezvládá...

0 hlasů

Takže popořádku: mladí nemají kde bydlet? Tak a kdo jim to bude zařizovat? My? Já jsem si od jednadvaceti lepil domek jako vlaštovka hnízdo, sedm let v kuse z jedné výplaty, bez dovolených, bez jakéhokoliv orazu. Dodneška to lepím a pláču, jaká jsem chudinka? Mladí se musejí umět postarat, ne kňučet.

Za bolševika nebylo pro mladé bydlení taky. Taky se tak naříkalo. Nekecejte tady, za něj jsem se stavbou začal. Za bolševika byl problém materiál sehnat, po Havlově rrrevoluci ho zaplatit.

0 hlasů

me taky vadi jak se namontovali do Lybie, Iraku, Afghanistanu....
miliony mrtvych.
a odkudpak je v Evrope nejvic slimaku???
tam vsude to ten Rusak znicil, to nebezpeci pro lidstvo.
jojo, banderovci jako tenhle hemenex/ok maji misto mozku peknou hnedku. lae aspon se snadno poznaji :-)))))))))))))

2 hlasy

Buzeranti mi nevadí, vadí mi vlastizrádný ksindl z ČSSD, pro kterou je zájem Bruselu a Pentagonu nadřazen zájmu českému.

9 hlasů

Tak šup mezi soudruhy, ruská buzno.

0 hlasů

A co ty tady děláš, měl jsem dojem že se povedeš v průvodu za ruku s USSáckým ambasadorem, když ty bukvice tak podporuje. Apropos, děláš maminku nebo tatínka??

1 hlas

Komický je ten název Pride=hrdost. Hrdost na co?

10 hlasů

Sranda je, že slovo PRIDE může také označovat smečku divokých predátorů, jako třeba lvi.

:-)

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov