Vysvětlení žaloby
Premiér nemá lhát, zdůraznil šéf Transparency International

11.02.2020 13:11

Ředitel české pobočky neziskové organizace Transparency International David Ondráčka v úterý u soudu uvedl, že premiér nemá lhát, obzvlášť ne účelově. Vysvětlil tak, proč organizace podala žalobu na předsedu vlády Andreje Babiše, který TI v médiích opakovaně označil za zkorumpovanou.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Milan SCHMID (7 hlasů) 11.02.2020 13:40

  NO JAK NÁM DOKÁŽI ŽE NEJSOU SKORUMPOVANÍ ??DOLOŽÍ NÁM VŠECHNY PŘÍJMY...

 • Zdeněk Šmerda (6 hlasů) 11.02.2020 18:16

  Ondráček je také u mě dost podivný chlapík. Jeho TI podporují jisté...

 • Milan SCHMID (5 hlasů) 11.02.2020 13:37

  TRANSPARENTY ??CO TO JSOU ZA NICKY ?,CO V ŽIVOTĚ POSTAVILI CO UDĚLALI...

 • Bob Kadet (5 hlasů) 11.02.2020 16:59

  Podle posledních infromací ten Sorošuv xindl nežaluje toho Jánošíka...

 • Jeroným Pražský jr (5 hlasů) 11.02.2020 15:45

  VŠETCI KRADNŮ! I CELÉ SLAVNÉ ANO: Policie zahájila vyšetřování...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Rozkopat ,mu vejce, tomu pomstichtivýmu, zlodějskýmu šmejdovi, kterej bezúčelně rozmérd@vá státní prachy. Takovejch odpornejch Hejvlovskejch Davídků Vandráků je plnej démentblok.

0 hlasů

ANO - bude líp ! 😁

1 hlas

Huř už opravdu nebude a doba temna byla s dementním šulinem z OF kde byli většinou práskači a vrazi a zlodějí! vyšetřit zločiny šulina havla špiny křivácké a odporné. At žije Chemapol Grup jenž šulin vykradl křivácký narezlí!

0 hlasů

Jestli si Ondráček neráčil všimnout, tihleti panáci, co se derou do politiky, nemají zhusta žádnou sebereflexi a Babiš nelže. Lež je totiž úmyslně uváděná nepravda, což u něj nepřichází v úvahu. Babiš si myslí, že říká svatou pravdu. Že je jenom jeho a že jeho standardy jednání jsou jaké jsou, to Ondráčkovi uniká. Takový amatér v čele TI, to se to pak s nimi vytírá zadel. Co natlápal je naprosto mimo, jako nějaký vesnický strejda.

2 hlasy

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/249834-netanjahu-je-lhar-soukromy-rozhovor-sarkozyho-s-obamou-slyseli-novinari.html

"Netanjahu je lhář". Soukromý rozhovor Sarkozyho s Obamou slyšeli novináři
Rozhovor zachytil nevypnutý mikrofon, před ním oba státníci stáli, upozornil v pondělí francouzský server Arret Sur Images.
Sarkozy si postěžoval na izraelského premiéra. „Nemohu ho vystát. Je to lhář,“ pronesl, načež mu Obama odpověděl: „Ty ho máš dost, ale já s ním musím každý den jednat".

1 hlas

https://www.barrandov.tv/rubriky/zpravy/zahranicni/co-stalo-za-tim-ze-pelosiova-roztrhala-trumpuv-projev_6636.html

Předsedkyně americké Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiová neplánovala, že svou kopii projevu prezidenta Donalda Trumpa o stavu unie roztrhá. Podle svého vyjádření se to ale rozhodla udělat, když v poselství hlavy státu nemohla najít stránku, "na níž by nebyla lež", napsala agentura Reuters.

0 hlasů

to howado nám káže morálku jako kulisák a jeho věrní,ale jejich vlastnost a morálka je založena na lží a cizopasnictví na daňových poplatníků

3 hlasy

Těm taky slouží, jestli jste si neráčil všimnout, na rozdíl do zloděje megery.

1 hlas

"Funkci prezidenta buddu vyykonývat jen jedno období"
Již nikdy nevstoupíme do žádných paktů"
"Budou vám povídat, že budete nezaměstnaní.
Nevěřte jin"

3 hlasy

Ondráček je také u mě dost podivný chlapík. Jeho TI
podporují jisté skupiny doma i ze zahraničí. Z těch peněz
je dobře placen i s přáteli, tj. je poplatný těm, co platí.
Jinak by připomínal, řešil, předkládal ty nestoudné velké
korupce, klientelismus, střety zájmů, utajené vlastníky, kde
jde o sta miliardy. Proti miláčkovi opozice a občan. spolků
podvodníkovi Bakalovy nevystupuje. To sněmovna na něj
musela podat trestní oznámení. Babiš zemi neuškodil tolik
jako Bakala a spol. a jemu podobní.To vše má TI řešit. Tady
si neplní své poslaní a utratí za to 9,5 miliónů. Počkáme na
soud, jestli může TI učelově dehonestovat voleného dobrého
premiéra,nebo i premiér má právo bránit se protiúderem.

6 hlasů

Hovězí dražší o 117 Kč, vepřové o 90 Kč, kuřecí o 42 Kč. V EU se už vážně chystá zdražení masa

Dle nového plánu Evropské unie by mělo zdražit maso. „Frakce Zelených (tam jsou čeští Piráti) a socialistů v Evropském parlamentu začaly projednávat klimatickou daň na maso, jejímž cílem je drasticky snížit jeho konzumaci v celé Unii,“ uvedl ve svém příspěvku na facebooku Institut 2080. Hovězí má zdražit o 117 Kč, vepřové o 90 Kč a kuřecí o 42 Kč. Přečtěte si, co se chystá.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hovezi-drazsi-o-117-Kc-veprove-o-90-Kc-kureci-o-42-Kc-V-EU-se-uz-vazne-chysta-zdrazeni-masa-613212
-------------------------------------------------- - -
KOLIK UŘEZANÝCH HLAV PŘESVĚDČÍ SLUNÍČKÁŘE, POLITIKY A MÉDIA?

V současné době přišel opět na přetřes děsivý případ z Hamburku, kde multikulturní obohacovač v metru brutálně ubodal svoji expřítelkyni a zabil její malé dítě, kterému zároveň uřízl hlavu. Případ, i přesto, že se jej Němci, jak je u podobných činů obohacovačů pravidlem, snažili ututlat, se nakonec utajit nepodařilo.


Tím, kdo je teď ale především stíhaný, je autor článků, který zároveň zveřejnil tato videa z místa činu. Bez těchto důkazů by se zbytek světa nedozvěděl, že se něco podobného odehrálo, případně by byl dán prostor mainstreamovým pisálkům, aby čin bagatelizovali.

Přitom všechny podobné činy multikulturních obohacovačů by měly být stále připomínány ve všech médiích. Jenže to se neděje. Kdykoli dojde k nějakému odpornému činu invazního vetřelce, je snaha vše ututlat. A posléze je uspořádán hon na ty, kdo informace o činu šíří.

Pro osvěžení paměti nejprve připomenu další oběti podobného obohacení. Jen pár týdnů nazpět došlo k brutální vraždě finské sluníčkářky, které po brutálním činu její expřítel tak, jak je u muslimů zvykem, uřezal hlavu. Úplně stejně dopadly i další naivní seveřanky – Dánka a Norka, které se předloni rozhodly navštívit Maroko.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-kolik-urezanych-hlav-presvedci-slunickare-politiky-a-media/
-------------------------------------------------- - ------------------
KOLIK VÁŽÍ SVOBODA?

https://pravyprostor.cz/kolik-vazi-svoboda/

CZEXIT

2 hlasy

premiér by neměl zatloukat, furt neznáme jméno spolužáka,a dělat podfuky,popř.prát spolužákům špinavé dinéro a udávat.na lhaní jsou obyvatelé.zvyklí.ovšem ne od nějakých cizáků.tak jako od standy gross,a.nováka,fracka bém, krysy rath,rittiga,janouška,bureša&spol.,co kradou.máme svých zlodějů dost.

2 hlasy

Hlavně první ti staři zlodějí miliard a dvou bilionů jako byl dementní šulin Havel špina fekální a ty ty jeho tunely v české spořitelně nebo v OKD či Chemapol grup nebo v zemědělských podnících s Kocábem či Horáčkem a Kroupou Zantovským! Aby lidé za šulina to nemuseli furt hradit za primitiva odporného!

1 hlas

bureš bude bručet.moc lže, krade, udával a lhal.

1 hlas

Podle posledních infromací ten Sorošuv xindl nežaluje toho Jánošíka jestli je TI zkorumpovaná (proto že by to bylo klouzání po tenkém ledě), ale proto jestli to může říkat premier. Zřejmě jim tu žalobu psal Al Shabat_ový synek co jim dělá právníka. Jo a už jste někde četli že by si nezkorumpovaná TI otírala mordu o USSáky?? To jim asi jejich centrála v Německu nepovolila.

5 hlasů

Guantanámo, Polsko, Irák, Af... co tam máte ještě, troubo?

1 hlas

O čem to zase blábolíš úde?? Myslíš ten americký ostrov toho démos na Kubě?? Nebo ty ostatní země kde je rozlezlý ten okupant??

0 hlasů

VŠETCI KRADNŮ! I CELÉ SLAVNÉ ANO:
Policie zahájila vyšetřování brněnské sekce ANO, včetně Faltýnka a jeho syna, pro manipulování městských zakázek. Tedy stejné rozkrádačky, za kterou sedí Rath.
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/politika/tricet-procent-pro-efka-detektivove-podezrivaji-faltynkova-s/r~31cbc0e649bc11ea82ef0cc47ab5f122/

5 hlasů

Policie chce obvinit i Faita bývalého ředitele galerie z podvodu! Takže jste měl pane eministře Stanku pravdu a stejně tak i Zeman,že Fait je zloděj!

3 hlasy

bureš bude bručet, afro-aziat semita.

0 hlasů

první bude ale to duo Kocáb s Horáčkem! A kalousek A bakala nebot za ty 2 biliony už musí! Babiš pokud vím musel za ně to zachránit. Kdyby nebylo jeho tak lidé už nechoddí ani do práce. Podniky jako Fatra Napajedla nebo Chemické zavody Pardubice byly vykradeny Junkem a hlavně šulinem křivým narezlým Havlem. Pokud by je Babiš nevytahl tak lidé nemají ani mista!

1 hlas

světově rozjel konjunkturu trump a g. mitchel.bureš s tím nemá vůbec nic společného.čtěte víc,ajnštajn.

0 hlasů

Jenže on odkoupil celý komlex Chemapol grup pod níž patřily oba chemické zavody a diky němu se rozjeli! celý chemický průmysl šel do kytek a jen samotný Chemopetrol byl ve ztratě 863 miionů v roce 1999! Tohleto jaksi ta genialní hlava z Fora Hovorková jaksi nepochopila,že krach Chemapol Grup přuivedl sektor do klinické smrti. Proto i Babiš odmítal pak zaplatit 10 milard korun a vrátil podnik státu. Pokud by Hovorková měla mozek tak na příjde,že Chemapol byl spojen třeba před Agrobohemia a stát chtěl prodat i tuhle část. Díkytomu ,že sbvina Junkova podnik vykladla a přes českou spořitelnu to musel stát vyrovnat a i proto Chemapol grup byl prodan jako prázdná skořápka Babišovi!

0 hlasů

A co těch 35 miliard co vykkradli Kalousci se spícím prasetem a hlavně bendl s Němcovou a se Stanjurou? A další marvanová a Kocourek s Římenam poslední kauze meziskladu za jenu miliardu a taky Jurečka za tu jednu milirdu. A skoro odsouzený Půta ta 500 tisíc a to není konečná!

4 hlasy

Vyšetřování je ve stadiu prověřování nějaké podnětu, nemá ještě ani nikdo sděleno obvinění, takže v klidu.

1 hlas

Jenom to někdo pustil novinářům, včetně podrobností o mnoha měsících odposlechů...

2 hlasy

Z toho je vidět, jak jsou OČTŘ "zaplaceny" a jak rádi si jejich příslušníci přivydělávají... Co s tím chcete pak dělat, když se dacanovi všechno dopředu vytroubí?

0 hlasů

https://cs.wikipedia.org/wiki/Transparency_International_-_%C4%8Cesk%C3%A1_republika

Vedení

Marie Bohatá (1998–2004)
Adriana Krnáčová (funkce výkonného ředitele: 2001–2007)
David Ondráčka (funkce výkonného ředitele: 2008–současnost)

Výměna výkonného ředitele v důsledku obvinění ze zpronevěry

V dubnu 2007 byla TI ČR podezřelá ze zpronevěry státní dotace v souvislosti s pořádáním Mezinárodní protikorupční konference ve dnech 8. až 11. října 2001. Policie ČR vyšetřovala, jak organizace naložila s třicetimilionovou dotací, resp. bezúročnou půjčkou, kterou jí poskytlo Ministerstvo financí Organizace totiž vrátila jen 14,5 milionu
Krčmářová nevysvětlila, kam se 15,5 milionů ztratilo

4 hlasy

A tohle určitě Babiš neví (ha ha).

1 hlas

".... zabývat žalobou Transparency International na ochranu dobré pověsti...."
-.-.Těch transparentních internacionálů, údajně českých, je necelá tisícovka. Podle článku je jejím úkolem potlačit výměnu informací, svobodu slova, zastrašit ty občany, které neovládá, prosadit výhružkami a s využitím justice nejen cenzuru projevu ale také AUTOCENZURU
-.-.
příjmy členů TI :10,22 milionů korun. Z toho z veřejných rozpočtů 6,32 milionů korun (62%) – jmenovitě například od Ministerstva zahraničních věcí 2,897 milionů korun, od Ministerstva vnitra 0,872 milionů korun nebo od Ministerstva práce a sociálních věcí 0,205 milionů korun. od firemních dárců celkem 1,020 milionů korun (10%) a od fyzických osob 0,999 milionů korun (10%).
Je tedy financována penězi získanými vydíráním - t.zv daněmi
peníze prý dostává i od Soroza
-.--.
Centrála členů TI je v Německu tedy slouží zájmům německých velkokapitalistů proti zájmům PRACUJÍCÍCH v ČR
Její činnost směřuje ke zrušení Benešových dekretů a maďarská sekce TI se podílí na přípravě státního převratu v Maďarsku a na přípravě PRIVATIZACE celého Maďarska Sorozem

2 hlasy

NO JAK NÁM DOKÁŽI ŽE NEJSOU SKORUMPOVANÍ ??DOLOŽÍ NÁM VŠECHNY PŘÍJMY SVÝCH RODIN A MAJETEK KTERÝ VLASTNI ????MAJI MOŽNOST TO U SOUDU DOLOŽIT !§TAK AŽ TO UDĚLAJÍ !!§

7 hlasů

Prokazuje se vina, výpatle, ne nevina!

1 hlas

Woe zase jsi při školení hovínkářů z obecní policie nedával pozor. Orgány činné v trest. řízení se ze zákona musí zabývat vinou i (nevinnou) podezřelé osoby. V občansko-právním sporu dokazuješ soudu svou nevinu.

1 hlas

Korupce není občansko právní řízení, policejní vyblíze. Se člověk už ničemu nediví, když takoví odborníci tu firmu vedou...
O dokazování se nikdo nebavil už vůbec.

0 hlasů

Já jsem to tam_hovne někde naspal?? O čem to zase blábolíš ty nedouku?? Občansko-právními spory se zabývá PČR nebo SZ??

1 hlas

Předtím to byli hvězdy jako Tigrid a nebo Dlouhý s vykradenýma bytya Žantovští a Kroupové pravé ruky dementní špiny Havlovi a co danové uniky s ropou a ropnými produkty ,kde šulin řeznicky byl na prvním místě a stejně jako v české spořitelně. A čestí lidé to zase za šulina zaplatíte díky tomu,že jste hloupí a důvěřiví!

0 hlasů

...zase omyl.

0 hlasů

TRANSPARENTY ??CO TO JSOU ZA NICKY ?,CO V ŽIVOTĚ POSTAVILI CO UDĚLALI PRO PRACUJÍCÍ ??ASI NIC BO NICKA NEUMÍ NIC NEŽ KRITIZOVAT NE ??,

5 hlasů

A co děláte Vy ? 🤓

1 hlas

Ondráčka na Hrad!

4 hlasy

A Kadet pod ním šlohne křeslo, co pomůže jeden Ondráček?

0 hlasů

Mě může_nasrat jen iteligent, a ne nějaký poskok z obecní policie co honí babky když se jim vys.. pes v parku!

2 hlasy

Hop na špek, hop na špek...

0 hlasů

Jj. na brněský Špilberk, kde seděl Babinský!

2 hlasy

kur.... brněnský....

2 hlasy

Do basyšulin za těch 15 miliard co byly ukradnuto! Ustuda ničema a bude to někoho osočovat. První jsi zamette před svým vykradeným prahem!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.