Dlouhodobé přetěžování
Přepracovaní Češi: na pohodu v práci nemají vliv jen peníze

04.08.2019 06:20

Určitou nepohodu v práci pociťuje přes 90 procent Čechů. Na vině je zejména dlouhodobá rekordní zaměstnanost, v důsledku které jsou zaměstnanci často dlouhodobě přetěžováni.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • jadoles nepojedu (3 hlasy) 04.08.2019 10:11

    Delší dovolená to nespasí.Víte,kolik přesčasových hodin za měsíc...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Pokud si české tradiční chytrolínstvo makající desítky soboty, neděle a svátky, připodělané strachem, a ještě s vyplazeným jazykem, po sobě nechává šlapat, jeho problém.
Ty vaše rozumy, které všude kolem sebe chrlíte, holoto, uplatněte na tom, abyste si dělali sami na sebe, v klidu, pohodě a míru. Čím víc budete, vy tupé stádo, hřbety ohýbat, tím více vám na ně naloží.

0 hlasů

Delší dovolená to nespasí.Víte,kolik přesčasových hodin za měsíc musíte oddělat?Kdysi byla osmihodinová šichta a přesčasy málo.Dnes je pracovní doba kratší ale v průměru pracujeme asi 10 hodin denně.Neděláváme dovolenou,svátky,dáte nám delší dovolenou a budeme nadělávat ještě víc.

3 hlasy

Jinak na přesčasové hodiny je zákoník práce. Musíte akorát umřít a jít na záchod. Pokud nechcete tento český blbinec, kdy se dva dna s vyplazeným jazykem přesčasy honíte, aby to bylo hotové a další dva dny to demontujete, protože šéf je kret*n, Rakousko nebo Německo, troj až čtynásobné platy, poloviční tempo práce a všecko punktlich...

0 hlasů

Žádné. Dělám na živnost, od osmi do čtyř ve všední dny, soboty neděle ani nezvedám telefony. Nemusím se nikoho nic dožadovat a dovču si beru, kdy chci. Protože se o vás bijí, čtyři kilča na hodinu a nikdo ani necekne. Nikdy jsme neměl tolik peněz jak mám teď a to ještě za daleko méně hodin než jsem dělal, když jsem byl zaměstnaný.

0 hlasů

Válka imigrantů v Evropě: Invaze na koupalištích, rozmlácená auta a hra “hoď si svého bělocha pod vlak”. Rozmlácený pomník de Gaulla v Normandii. Čtvrtá říše chystá další obří vlnu migrantské invaze

Válka v Evropě vedená současnými elitami ovládajícími EU mimo jiné též za pomoci levicových bojůvek a migračních gangů přechází do další fáze. Většina měst ještě nedávno křesťanského Západu se rychle mění v multikulturní sídla, v nichž hlavní roli přebírají zločinecké gangy namířené proti původnímu evropskému obyvatelstvu. Vždyť, jak víme, to má být podle šílených plánů Čtvrté říše (tzv. Brusel) nahrazeno (respektive v první fázi namixováno) imigranty z Afriky a Blízkého východu.

http://www.protiproud.cz/politika/4567-valka-imigrantu-v-evrope-invaze-na-koupalistich-rozmlacena-auta-a-hra-hod-si-sveho-belocha-pod-vlak-rozmlaceny-pomnik-de-gaulla-v-normandii-ctvrta-rise-chysta-dalsi-obri-vlnu-migrantske-invaze.htm

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.