Sokolov
Při pietním aktu byla odstraněna vlajka USA

09.05.2020 11:47

Vedení města Sokolov odstranilo při pietním aktu k uctění památky sovětských zajatců z roku 1945 vlajku USA. A to přesto, že to byli právě američtí vojáci, kteří město i zajatecký tábor osvobodili. Starostka Sokolova Renata Oulehlová (ANO) připustila, že šlo o chybu, ale nebyl v tom prý zlý úmysl, řekla ČTK.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • aztek polni (5 hlasů) 09.05.2020 12:42

  přesně tak díky oslom Kolářom ,kteři vyvolali konflikt! Astejně tak...

 • Jan Dvořák (4 hlasy) 09.05.2020 12:37

  když musel zmizet Koněv, může zmizet i americká vlajka. No problem.

 • aztek polni (4 hlasy) 09.05.2020 16:05

  Mezi největší ničemi kromě dementného šulina vylhaného čurackého...

 • aztek polni (3 hlasy) 09.05.2020 14:47

  Horší byl jen dementní šulin vylhany slizky čurácký odpad fekální...

 • aztek polni (3 hlasy) 09.05.2020 13:13

  Vlajky vrahů odporných Buschu a pedofilního vraha billla a dementní...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Mám obavy,že starostka Oulehlová o úmyslu dobře věděla.Ono zavděčit se je stále v kurzu.

1 hlas

Hlavne by jsme si meli zapamatovat jmeno starostky at vime koho volit v pristich volbach na prezidenta. Ta se na olizovani a volozovani akorat vite co.apamatovat a volit na prezidenta:
Renata Oulehlova, pristi nas prezident

0 hlasů

Ty budeš buď volit Putina, nebo zmizíš beze stopy. Na Tvým místě bych byl opatrnej a k volbám v Česku se nevyjadřoval.

0 hlasů

Migranti dostávají kontakty na italské právníky ještě předtím, než překročí Středomoří

Dva migranti byli schopni kontaktovat právníka a zahájit odvolání k Evropskému soudu pro lidská práva, zatímco byli stále v procesu překračování Středozemního moře v gumovém člunu, krátce poté, co opustili přístav Al Khoms nedaleko Tripolisu.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/uprchlici-zpravy/svobodnenoviny-eu-migranti-dostavaji-kontakty-na-italske-pravniky-jeste-predtim-nez-prekroci-stredomori/
------
Sociální sítě našly selfie Merkelové s předpokládaným sebevražedným atentátníkem

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/uprchlici-zpravy/socialni-site-nasly-selfie-merkelove-s-predpokladanym-sebevrazednym-atentatnikem/
------
Viktor Orbán odsuzuje politiku, dle níž by imigranti měli vyměnit evropskou populaci, ačkoli to některé síly v EU podle něj prosazují + VIDEO

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/uprchlici-zpravy/viktor-orban-odsuzuje-politiku-dle-niz-by-imigranti-meli-vymenit-evropskou-populaci-ackoli-to-nektere-sily-v-eu-podle-nej-prosazuji-video/
------
Tomio Okamura: Skandál z Bruselu. A česká média mlčí. Evropská komise chce nově dovážet toxické osivo z Ukrajiny a zneužívá COVID-krize, aby povolení prošlo bez rozpravy v Evropském parlamentu

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/blog/tomio-okamura-skandal-z-bruselu-a-ceska-media-mlci-evropska-komise-chce-nove-dovazet-toxicke-osivo-z-ukrajiny-a-zneuziva-covid-krize-aby-povoleni-proslo-bez-rozpravy-v-evropskem-parlamentu/

CZEXIT

2 hlasy

Petr Kubis (* 28. listopadu 1968 Sokolov)[1] je český politik a bývalý policista, od roku 2020 hejtman Karlovarského kraje (předtím v letech 2016 až 2019 náměstek hejtmanky), od roku 2014 zastupitel a radní města Sokolov, člen hnutí ANO 2011.
HEJTMAN K KRAJE-přítel Foldýny a hamáčka

0 hlasů

Mezi největší ničemi kromě dementného šulina vylhaného čurackého slizkého slepičího Havla pattřili i Žantovský z ODA a s ním další krimiminálnik Dlouhý a Kroupa mající na svědomí ODK a 7 miliard se šulinem křivým čuráckým Havlem! A další JOsef Lux patřící i do drnovického zázraku s Vladimirem Gottwaldem a Radovanem krejčířem! Vytunelovaná družstva patřící do sekce s kubátem pravé ruky dementnímu šulinovi Havlovi! A ted ještě skupina s Junkem co vykradala podniky jako Chemapol grup!

4 hlasy

Ničemi? Tak proto ti dali hajzl misu misto Koneva, kdyz mas v hlave nasrano, rudy dedecku.

2 hlasy

Chudáku táhni do sufdet za okupanty šuline at žijou vrazi a špiny jako byl dementní šulin slizký čurácký vylhaný Havel slepičí odporný fekální estebák!

2 hlasy

co to volime za ourady?oulehlova,novotny,kolar a hrib?to je hruza.bures?

2 hlasy

Horší byl jen dementní šulin vylhany slizky čurácký odpad fekální Havel! Chorý demenr a ožran a vymazanec jako Adolf hitler chudáci topužicí mo moci a zničení všeho. A šulin odporný fekální odpad s knírem buran a bachor vypitých konaků!

3 hlasy

tohle dovolil blby bures.sulin s tim nema co delat.kde je min.vnitra,kdyz je potrebuji?VYKOPAT do zidostana ty neknuby.naprosto neschopna svoloc ve " vlade ".

0 hlasů

Na šulina vylhaného dementního slizkého estebáka čuráckého Havla nikdo neměl! Chudák zlodějský a vymaštěnec z charty chcaní a sraní šulina retardovaného nazetleho šulina žabího!

2 hlasy

jo,ale sulin uz je po smrti.bures skodi dnes.proc tam u te sochy nejsou kamery.jsou skoro po cele praze.nebo policie jako v anglii u sochy valecneho zlocince semity zida arthura harrisa?k nevire.NEKNUBOVE. ajeste vetsi neknubove,po vetsine cizaci,toho zlodejskeho jidase voli.opicak po trumpovi,jako blby novotny.holt pakaz.

0 hlasů

Jenže za šulina vylhaného čurackého slizkého slepičího Havla lídé stále doplací na trotla retardovaného a vymaštěnce za jeho podvody a tunely! A i pes měl víc rozumu než orangutaní zrůda s knírem a bachor vypitých konaků co byl ožralí 23 hoddin denně šulin křiví bezpateřní zloděj a vrah! A ty kauzy s Bojarem nebo H-system budou lidi dál platit a doplacet a toho šmejda jenž vykradl tuto zemi retardovaný šulin žabí odporný fekál!

0 hlasů

kdyz muze byt odstranen pamatnik vrchniho velitele ozvobozenecke armady, tak at si jdou s americkou vlajkou treba do hajzlu :-))))
hemenex/ok a dakesi ruda vemena ji budou pouzivat misto hajzlpapiru.
v banderistanu totiz nejde koupit :-))))))

3 hlasy

Na hajzl muzes ted ty, Vomacko. Na Praze 6 mas misu:-)

2 hlasy

lejno ruské osvobodily vás sovětské tanky 21.8.1968 JAKO ROD Z NĚHOŽ POCHÁZÍ RADA MĚSTA SOKOLOVA,že

aztek polni 09.05.2020 12:36
kirvono

ještě jsme k nim přidat ty estebáky a konfidenty jako byl dementní šulin čurácky kriminální slizký slepičíFILIP. Odporný fekál a špina zlodějská z CILE PERO KLAUS chcaní do díry a sraní šulina žabího

2 hlasy

Dementní šulin čurácký vylhany estebácký Havel! Odporný fekální špina zlodějská z charty chcaní a sraní šulina žabího!

3 hlasy

Dementní šulin čurácký vylhany estebácký Havel! Odporný fekální špina zlodějská z charty chcaní a sraní šulina žabího!

2 hlasy

když musel zmizet Koněv, může zmizet i americká vlajka. No problem.

4 hlasy

Proč zmizela US fangle je jedna otázka. Proč tam je ale ta ruská je mnohem divnější. Pokud se nepletu za něco takového by je v roce 1945 postavili nejspíš ke zdi. Osvobodil nás Sovětský svaz, nikoli nějaké Rusko, které vzniklo 55 let po válce. Takže pokud tam měla být vlajka tak asi ta červená se srpem a kladivem. No a v době osvobození, bych si tipnul, že to bylo odtržené území a tedy německo, takže i ta vlajka ČR (mírně se lišící od té ČS) je silně sporná.

1 hlas

Plnej souhlas.

0 hlasů

DVORAK-IVAN Z ROKU 1968 FOLDÝNA A SPD A KSČM A ČSSD A ANO

1 hlas

Dementní šulin čurácký vylhany kriminálník a kryl estebácký Havel odporný fekál z charty chcaní a sraní šulina žabího fekálního. Dělal jen ostudu ožran ,zloděj a vrah a vymaštěnec z OF kriminnálník a chudák!

2 hlasy

přesně tak díky oslom Kolářom ,kteři vyvolali konflikt! Astejně tak pablb Hřib zrali na vyšetření z mozkem chudák i s Bartošem oba vymaštěnci!

5 hlasů

SVINĚ JAKO ANO CELÉ
V komunálních volbách v roce 2014 byla z pozice členky a lídryně kandidátky hnutí ANO 2011 zvolena zastupitelkou města Sokolov.[2] V listopadu 2014 se navíc stala 1. místostarostkou města.[1] Ve volbách v roce 2018 mandát zastupitelky města obhájila.[3] Dne 5. listopadu 2018 byla zvolena novou starostkou města.[4]

V krajských volbách v roce 2016 byla za hnutí ANO 2011 zvolena zastupitelkou Karlovarského kraje.[5]

Ve volbách do Senátu PČR v roce 2018 kandidovala za hnutí ANO 2011 v obvodu č. 2 – Sokolov. V prvním kole voleb získala 25,72 % hlasů, umístila se na druhém místě a postoupila do kola druhého. Ve druhém kole prohrála proti nestraníkovi za hnutí STAN Miroslavu Balatkovi, když poměrem hlasů 40,52 % : 59,47 % skončila celkově na druhém místě.[6][7][8]

V Den vítězství 8. května 2020 nechala starostka Oulehlová odstranit americkou vlajku od památníku padlých sovětských zajatců v Sokolově. Byla to přitom právě americká 3. armáda generála Pattona, která osvobodila Sokolov 7. května 1945 a nechala pohřbít mrtvé sovětské zajatce, které

1 hlas

Ještě že tam nenechali dát obraz vrahu Busche nebo vraha Reegana kolik nechal šulin odporný zabít lidi a stejně tak pedofilní Bill a vražedkyně dementní děvka Hilari! Elita vraůl hnusných a jejich vlez prdele jako dementní šulin čurácký vylhaný estebák a prase konfidenrské Havlovo fekální! Chudák primitivní vymaštěnec a špina z charty konfidentu sraní a chcaní do díry šulina žabího!

1 hlas

To je proto, že jsme tu bolševickou verbež nechali v 89 žít. Měli vyset, všichni do jednoho!

3 hlasy

Viset zní líp. Souhlas.

0 hlasů

ještě jsme k nim přidat ty estebáky a konfidenty jako byl dementní šulin čurácky kriminální slizký slepičí Havel. Odporný fekál a špina zlodějská z charty chcaní do díry a sraní šulina žabího!

2 hlasy


P. Novák 9.5.2020 12:02

Návod na obranu před dezinformacemi:

Pokud uvidíte na konci článku napsáno ČTK, zbystřete a ověřte si informace někde jinde.

reagovat
nahlásit příspěvek


P. Novák 9.5.2020 11:55
svinka ouhelhová- leží s mužrem z KSČ A SPD

Sovětská vlajka jednoznačně patří vedle vlajky americké. Oba tyto režimy si zaslouží, aby jejich vlajky ležely vedle sebe.

1 hlas

Vlajky vrahů odporných Buschu a pedofilního vraha billla a dementní děvky Hilari špiny a jejich vlez prdele jako dementní šulin slizky vylhaný čurácký slepičí Havel! Nula a odporná špina s knírem fekál dutý!

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 21/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Sedmička pro ženy

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov News

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.