Humanitární pomoc
Přijměme ty sirotky, ať nemáme ostudu, tlačí Kalousek na Babiše. Ovčáček: Odporné

18.09.2018 11:59 Aktualizováno 18.09. 14:22

TOP 09 navrhne ve středu Poslanecké sněmovně přijmout usnesení, ve kterém by vyzvala vládu k přijetí 50 sirotků z uprchlických táborů.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Zdeněk Novotný (13 hlasů) 18.09.2018 12:40

  Politici vytvořili virtuální problém. Nikdo nás k tomu nenutil, jen...

 • doctorX doctorY (10 hlasů) 18.09.2018 12:56

  poslete Kalouska do Syrie, at tu nedela ostudu

 • Jiří Jílek (9 hlasů) 18.09.2018 12:30

  Syn Šojdrové se živí podvodnými půjčkami, které vedou k exekucím a...

 • václav Ludvík (7 hlasů) 18.09.2018 13:55

  Šojdrové gang připravuje lidi půjčkami o majetky a po nich syroty...

 • Zdeněk Novotný (7 hlasů) 18.09.2018 12:46

  Jo a ještě k té mezinárodní ostudě. Nikdo nás o přijetí sirotků...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ovčáček se již uchýlil k výrazu, že Šojdrová je "morální hrůza". Mlůžeme se o ní myslet co chceme, ale mluvčí prezidenta, který má tlumočit názory svého šéfa nesmí takové výrazy používat, protože jsou žalovatelné.

0 hlasů

jak to dopadlo s temi sirotky z vietnamske valky.je po valce,clovek by cekal,ze se sirotci po vitezstvi vrati budovat vietnam.ale radsi jedou drogy u nas.az je ta koza vrati,muzeme zacit diskuzi.

0 hlasů

Kalousku ty raději potlač přihřátého Pospíšila ......víš kde,

1 hlas

Po vymytí mozků, vyškolení a výcviku bude těm "sirotkům " 18 roků a budou vráceni do Syrie
Budou obdobou tureckých Janičárů

1 hlas

Ostuda bude,až za sirotkama,kteří mezitím fouknou do Německa,přijedou rodiny i s početným příbuzenstvem.Pochybuju,že by někdo doopravdy věděl,co jsou ti sirotci zač.

3 hlasy

doufam že tato iniciativa pomuze TOPKDUSTAN nepřekročit 5% hranici

1 hlas

Ostudy máme beztak dost. S Kalouskem, panovníkem království pravdy a lásky Schlafenbergem i jejich novým žákem, sympatizantem výzvy vědců Ferim. Ani náhodou, ani jednoho!!! Jejich úkolem je obnova jejich země, nikoliv hnití na dávkách kdekoliv v Evropě.

3 hlasy

Žádný džihádisty sem netahej,nám stačej problémy s tebou,Kalousku dementní !

3 hlasy

Hned zpočátku uvádí Klicperová věc na pravou míru: českým politikům o sirotky nejde. „Chtěla jsem ještě chvíli cítit slanou chuť moře, ale přijedu a hned se rychle mění v docela hnusnou pachuť. Debata o syrských sirotcích. Jakmile se nějaký politik začne ohánět sirotky, zbystřím. Stejně jako v Sýrii nejde nikomu o civilisty, tak ani českým politikům nejde ani o jedno jediné syrské dítě,“ píše. Prý kdybychom chtěli, tak už jich mohly být v ČR tisíce, a jako bohatá země bychom podle ní byli schopni se o ně postarat. „To bychom ale nesměli mít takovou politickou reprezentaci, jakou máme,“ dodává novinářka. „Proč zpozornět, pokud jde o sirotky?“ táže se dál. Protože na Blízkém východě nejsou prakticky sirotčince a o děti bez rodičů se vždy a bezvýhradně stará širší rodina. I v uprchlických táborech. Popisuje své zkušenosti z oblasti: „Byla jsem svědkem toho, kdy jedna z manželek džihádistů IS v uprchličáku u Rakka přijala k sobě do stanu sirotky po egyptském bojovníkovi. Velmi pravděpodobně ty děti mají nějakou rodinu a ta se o ně stará, pokud jsou v uprchlickém táboře, dostávají na ně příděly. Je otázka, nakolik je dobré tyto děti vzít z jejich rodin (které je dost pravděpodobně milují) a přemístit je do naprosto nepřátelsky naladěné republiky, kde v nich každý bude vidět jen teroristy.“

1 hlas

Napřed se podíváme, jak KDU, TOP09 v Bruselu hájí české zájmy,
např. aby Česko nebylo jen levná montovna a zlatý důl pro
šibali ze západní EU.
Pak připomenout, že postarat se o sirotky je záslužný skutek,
jako kdysi u žid. dětí, ovšem ty ze slušných vzdělaných rodin.
Hlavně, aby to výrostkům mezi 12-17 lety to pro život prospělo.
Mnozí se po Evropě rozběhli za svými "zájmy" bez kontroly.
Důležité ale trvat, že lepší pomáhat tam, kde se narodily.
P.S. snímek děvčátka bude asi zavádějící. Působit na city.

3 hlasy

...."pro šibaly", když už, ale definujte mi, prosím, české zájmy.

0 hlasů

...."pro šibaly", když už, ale definujte mi, prosím, české zájmy.

0 hlasů

klidne prijmu takovouhle ostudu.v syrii zaclo ted chodit do skol 4 miliony deti.dalsich 50,nebo i 1000 nebude pro asada problem.mame tady uz dost neprizpusobivych-viz ostrava a hokej.

5 hlasů

Kalousku, Kalousku už zase meleš nesmysly ? Sirotky z kulturně odlišné země plné muslimů a ti sirotci jsou muslimové či aspoň pořádně načichlí ( v Německu zabíjejí taky tak staří muslimové ) tím svinstvem. Nebrat od toho tam mají kopec muslimských zemí co by se měli o sirotky muslimů postarat. K nám islám nepatří a ani jej tady nechceme a každá vláda co toto poruší půjde od válu a bude se zodpovídat.

3 hlasy

Místo věcných řešení se politika stále chce proti někomu a něčemu vymezovat. Ten problém je vážný a nejde o nějaký formální mechanizmus spolupráce. Situace v Sýrii i regionu asi nedá moc možností vrátit sirotky do jejich domovů. A vůbec bych se nedivil nenávisti, kterou si vůči příčinám své situace mohou nést do dalšího života. Ideály humanitní nestačí, je potřeba vídět praktické problémy budoucnosti těchto dětí, budoucnosti bez pocitu nerovnosti aj. Problémy syrských občanů by měly řešit především ty státy, které rozpoutaly nesmyslnou válku v Sýrii i okolí nebo se na ni v rozporu s lidskostí podílejí.

3 hlasy

4 miliony zaclo tendle mesic chodit do skoly v syrii.prakticka humanita NESMI byt ZNEUZIVANA globalisty.kdy se rekne dost?az u nas bude 50 milionu cinanu?at se o ne postara ten rasista soros.

2 hlasy

Já bych to viděl tak. Přijmout těch 50 nebožátek, Šojdrovic Jen by jim dal do začátku nějakou tu bezúročnou půjčku, Kalouskovic Míra by je vychovával ten má ránu a umí liščit. No a bydlet by mohli v Letech a v místních knížecích lesích by mohli sbírat toho smrkožrouta.

3 hlasy

kalousek to u nas terazky opravdu pokakal.ne, posral.

2 hlasy

Kalouskovo pr....ase se zase zviditelňuje. Policistům a hasičům bral peníze, zdanil důchodce a najednou na nějaké syrské tzv. "sirotky" peníze budou? Pak se u několika sirotků nějakým islamistickým zázrakem najdou příbuzní a podle evropského zákona o slučování rodiny jich tu bude najednou několik tisíc. Kalousku, celý národ tě má plné zuby, co kdybys už el do pr....dele!

7 hlasů

az se zase budou mistni souzi vlastenci zastitovat krestanskymi hodnotami, tak si laskave prectete, co to znamena. Desetimilonovy stat neni schopen prijmout 50 valecnych sirotku?

1 hlas

No to teda určite NE !!!!. Ani náhodou a ani jednoho..

0 hlasů

Kalousku, nic vám nebrání aby jste se svými starnickými kolegy šel příkladem a poskytl ubytování a výchovu několika sirotkům. Musel bysta je ale napřed naučit spostu věcí. Muslimové nepijí alkohol tak je to musíte naučit aby se cítili dobře.díky této bohulibé činnosti určitě svoje volební preference ustálíte mezi 3-4%. Děkuji.

1 hlas

Kalousku, nic vám nebrání aby jste se svými starnickými kolegy šel příkladem a poskytl ubytování a výchovu několika sirotkům. Musel bysta je ale napřed naučit spostu věcí. Muslimové nepijí alkohol tak je to musíte naučit aby se cítili dobře.díky této bohulibé činnosti určitě svoje volební preference ustálíte mezi 3-4%. Děkuji.

2 hlasy

K smíchu tihle tzv. sirotci. Je to komedie TOP-09, hlavní to vlastizrádné strany. Fuj, je to hnus, odporná manipulace veřejným míněním, kdy se za sirotky vydávají dospělí halamové. Že se rozhodli k cestě do Evropy a dopadlli tak jak dopadli je fakt jen jejich problém. A Šojdrová ať se laskavě vystěhuje někam, kde jí budou tyhle pitomostí žrát. Jo a může s sebou vzít Kalouska a věčného spáče K.S.

6 hlasů

Šojdrové gang připravuje lidi půjčkami o majetky a po nich syroty zůstávají do vězení s babou prohnanou.

7 hlasů

... jak může kalousek se svými 5 % někoho někam tlačit ... ?!
:-D :-D :-D

6 hlasů

Západ udělá doslova cokoli, aby sem k nám muslimy nacpal. Teď do toho zapojil vlastizrádce z ČSSD a tu věčně vožralou trosku, padákového smrtihlava Kalouska. Za sebe říkám NE. Žádné muslimy. Staré ani mladé, tlusté ani hubené. A už vůbec ne ty, které zde chce vožralej hulvát Kalousek.

7 hlasů

Kalousek tu akci SIROTEK opuncoval - PODLOST, KLESLOST, LUMPÁRNA.

5 hlasů

Šojdrová hýří nápady. Kdysi držela hladovku za Ukrajinku Savčenkovou vězněnou tehdy v Rusku, ale přežila to, prý ji držela jen jeden den, zřejmě od 22 hod do druhého dne do 8. Teď už hladovku za ní nedrží, když je buď vězněná nebo jí hrozí pro změnu vězení na Ukrajině.

7 hlasů

Jen jeden den hladovky a tak katastrofální vliv na její inteligenci. Ještě jeden den a bude tak blbá, že přestane i škodit ČR.

0 hlasů

kalousek může odletět a na místě se starat , nakrad si dost aby užívyl 50 čmoudů

7 hlasů

V této divnozemi nemáme v pořádku infrastrukturu, nemáme zdravotní sestry, nemá kdo pořádně pracovat, máme premiéra ze Slovenska importovaného STBáka a jediné co je problém pro masu je 50 sirotků ! Hustá partička oblbnutých ovcí....

4 hlasy

Sedláčková, sama jsi STBáčka a budeš to psát o jiných. Dej si doma jednu přes hubu, oblblá ovce.

0 hlasů

Nikdy jsem si nedělal hlavu s tím, co si o mě lidi myslí, je to jen jejich problém, jakápak ostuda? Myslím, že by nebylo od věci, kdyby navrhovatelé přijetí malých , zlých muslů si je rozdělili poctivě mezi sebou, část KDU- ČSL a část TOP 09 a je po problému a nebudou mít ostudu, protože za tu havěť převezmou osobní zodpovědnost formou adopce.Já jim nic nedlužím a muslovi bych nepodal kelímek vody, nemám k nim vůbec žádnou odnost ani vztah, natož kousek empatie.

4 hlasy

poslete Kalouska do Syrie, at tu nedela ostudu

10 hlasů

říkám -kategoricky NE.Nemáme zájem sem tahat cvičené vrahy.Postarejte se o naše děti,které žijí v bídě a není jich málo-vidím to dnes a denně -myslím tím majoritní společnost ..

3 hlasy

Proč by se měla majoritní společnost starat o cigánské děcka, o ty se mají starat jejich cigánští rodiče, my jim je nenadělali, navíc tupí cigáni díky inkluzi narušují výuku našich dětí a vnuků. Těm taky nic nedlužíme, to oni by nám měli vracet, jsem za to, aby byly cigánské podpory, dávky a rodinné přídavky i důchody vypláceny pouze z daní zaměstnanců cigánského etnika, které odvedou státu!

2 hlasy

Jo a ještě k té mezinárodní ostudě. Nikdo nás o přijetí sirotků nežádal, ani Merkel, ani Macron, ani Juncker. Ostuda je spíš to, že podobné spory naši politici řeší přes média, místo toho, aby to řešila např. na půdě parlamentu.

7 hlasů

Politici vytvořili virtuální problém. Nikdo nás k tomu nenutil, jen si paní Šojdrová vyjela za sluníčkem do Řecka a aby to mohla nějak proúčovat vytvořila problém.Podle mne jen zdánlivý. Zaplatíme sirotkům přesun do Česka, oni si zjistí jak jedou vlaky do Německa a během pár dnů budou stejně fuč. Nebo si snad paní Šojdrová myslí, že je jejich snem učit se česky, což jim bude při cestě do Německa dřív nebo později stejně k ničemu. Vidím jiný problém a sice to, že politici jako Kalousek, Pospíšil neváhají využít sirotky jako předvolební téma. To se mi zdá naprosto odporné.

13 hlasů

Já jsem pro. Přijmul bych holčičky do deseti let, ale nesmějí být vdané...

2 hlasy

;o)

0 hlasů

A souvěrci v Kataru nebo SAE sirotky nepřijímají?
Tady jim bude v zimě pěkná kosa... :-)

5 hlasů

Co Kalousek nazývá ostudou je ve skutečnosti úspěch a prestiž. Raději by měl táhnout do brusele.

4 hlasy

takze vrah tlaci na premiera???
a rude vemeno v redakci mu jeste dava prostor :-))))

3 hlasy

Kalda tlačí oči poulí až má na, tenkém střevě bouli on ještě neví že ŠOJDROVÉ GANG ŽIVÍCÍ SE ÚŽEROU A ZLOČINEM SIROTKY VYRÁBÍ U NÁS .

6 hlasů

jake sirotky u nas? kam na to chodite?

1 hlas

Syn Šojdrové se živí podvodnými půjčkami, které vedou k exekucím a přopravují lidi o domy. Je docela možné že někdo z obětí spáchal sebevraždu a zůstali po něm sirotci.

Naznačuje to skutečné hodnoty jejich rodiny. Však také akce Šojdrové lidovce ve volbách pěkně potopí, ale ona tím nejspíš usiluje o nějaké teplé bruselské místečko.

9 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 22/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.