Pandemie
Prodloužení nouzového stavu? Vojtěch to zatím nechce předjímat

26.03.2020 14:46

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) zatím nechce předjímat, jestli bude nutné prodloužit nouzový stav, který v Česku platí kvůli epidemii koronaviru do 11. dubna. Řekl to novinářům po jednání vlády.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Petr Rozlil (4 hlasy) 26.03.2020 20:09

  Zadny Rusy jste tady nikdy nezazil. Jestli jste se splet a mate na...

 • aztek polni (4 hlasy) 26.03.2020 20:39

  Přesně tak a byla tam i vojska NDR a taky se k tomu Byli právě oni...

 • aztek polni (4 hlasy) 26.03.2020 23:48

  Musím reagovat na toho šílence pod sebou a smát se. US okupanti pokud...

 • aztek polni (4 hlasy) 26.03.2020 19:45

  Horší než okupanti US a vrazi už to nebude. Rusko nikdy nikoho...

 • Přímotop (4 hlasy) 26.03.2020 19:55

  Vypadá to vážně. Snižuji králíkům s okamžitou platností dávku suchého...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tak ono i to "aztek polni" je ruská veš....to by jeden neřekl...možná Karel Sabina žaba :-D

0 hlasů

Hlavně dementní šulin Havel špina zlodějská a vyšetřit zločiny soudruha ničemi. Nelibí se mě ,že pořád Rusku něco předhazuje a všechno přitom za velkou část mohou okupanti US a vrazi z NATO. Přestanme přepisovat dějiny jak byli jen ,aby jsme někoho furt očernovali a přepišme část křiváren i vrahům US za Koreu nebo i Karibskou krizi a hlavně Syri!

0 hlasů

Skoč do zdi.

0 hlasů

spíše ty a demenrní šulin Havel špina zlodějská a zrůda orangutaní!

0 hlasů

https://www.televizeseznam.cz/video/strunc/nakazene-koronavirem-pocitame-spatne-je-to-ucelova-prezentace-varuje-primarka-adamkova-64047436?dop_ab=0&dop_source_zone_id=1&dop_req_id=25WXvvyAcqs-202003270547&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=_var

1 hlas

Franta kocourek nemyslí. On ví ! 🤡

1 hlas

COVID-19: Evropská unie „od počátku neúnavně pomáhá“, jak sama tvrdí – a hodlá podpořit Turecko

Zítra budou poslanci Evropského parlamentu většinou na dálku přes internet hlasovat o návrhu Evropské komise o „Nařízení Evropského parlamentu a rady… za účelem poskytnutí finanční pomoci členským státům a zemím, se kterými se jedná o přistoupení k Unii, jež jsou vážně postiženy závažným ohrožením veřejného zdraví“. Mezi tyto země patří i Turecko.

https://www.eurabia.cz/Articles/43939-covid-19-evropska-unie-od-pocatku-neunavne-pomaha-jak-sama-tvrdi-a-hodla-podporit-turecko.aspx
------
ERDOGAN OBKLIČUJE ŘECKO MIGRANTY: 30 TISÍC JICH VYSLAL DO ALBÁNIE, TA VYHLÁSILA VÁLEČNÝ STAV

https://pravyprostor.cz/erdogan-obklicuje-recko-migranty-30-tisic-jich-vyslal-do-albanie-ta-vyhlasila-valecny-stav/
------
Podpora migrace na západě Evropy kvůli zjevné neochotě migrantů podrobit se omezením, zkomplikuje průběh epidemie. Co se stane, až následná hospodářská krize omezí jejich sociální podporu...

https://www.euserver.cz/Articles/13027-podpora-migrace-na-zapade-evropy-kvuli-zjevne-neochote-migrantu-podrobit-se-omezenim-zkomplikuje-prubeh-epidemie-co-se-stane-az-nasledna-hospodarska-krize-omezi-jejich-socialni-podporu-.aspx
------
Snaha oslabit historickou vinu tehdejšího a donedávna jednoznačně vnímaného agresora, totiž Německa

https://www.euportal.cz/Articles/42494-snaha-oslabit-historickou-vinu-tehdejsiho-a-donedavna-jednoznacne-vnimaneho-agresora-totiz-nemecka.aspx
------
NEVĚŘÍM A NEUVĚŘÍM….

Koronavirus postupuje republikou s děsivou rychlostí, nemocní přibývají po stovkách, ve světě tisíce lidí umírají. Já již nevěřím tomu, že tahle nová metla lidstva je přírodního původu. Nevěřím tomu a neuvěřím, ať si mě třeba kamenují.

Virus údajně způsobil kdosi, kdo prý v Asii spocíval pár vařených nebo pečených netopýrů. To je pohádka a blábol pro malé děti, kterým se nás světoví pohádkáři snaží uchlácholit, abychom prý „nepanikařili”, či spíš, abychom se nezačali moc ptát.

Především netopýři, krysy, opice a podobné lahůdky se v zemích Asie a Afriky jedí po celá staletí. Často z hladu. Ale nikdy se nestalo, že by výsledkem byla smrtící epidemie na kterou nikdo nemá lék. Ano, byla tu kdysi takzvaná španělská chřipka, ale ani o té se dodnes neví, co to vlastně bylo. Nicméně v moderní historii se objevilo několik nákaz. Prasečí chřipka, ptačí chřipka a ebola.

Objevily se jen v některých zemích a přesto že turistický ruch jel na plné obrátky, žádná karanténa se nekonala, Evropany, kteří se nakazili bychom mohli spočítat na prstech. A teď přišlo TOHLE. Epidemie, která se šíří po světě rychlostí blesku, kosí ve velkém a nikdo na ni nemá lék. Připadá vám to normální? Mě ne!!! Ano, přesně tak, přestávám věřit, že tohle svinstvo je dílem naštvané matky přírody. Daleko spíš začínám pomalu věřit tomu, že tohle svinstvo je umělého původu. Že je to megasvinstvo, která vzniklo v nějaké pokoutní laboratoři bůhví kde. Otázka je proč a nenapadá mě v souvislosti s konspiračními teoriemi nic jiného, než válka a biologická zbraň.

Konec 20. a začátek 21. století je na planetě dobou neustálých válečných konfliktů a cíleně organizovaných státních převratů. Docházejí peníze, suroviny, přírodní zdroje a svět konzumního kapitalismu neumí řešit svoje strašné ekonomické problémy jinak, než válkou, dvě už tady byly.

Proto nevěřím, že tenhle virus vymyslela příroda. Nevěřím tomu, že v době, kdy vám medicína dokáže přišít utržené ruce a nohy, které se hýbou, dokonce i našít nový obličej, by si taková medicína neporadila s přírodním chřipkovým virem. Jedině že by se jednalo o uměle vytvořené svinstvo s maximální odolností, které bylo vyrobeno pouze k tomu, aby ničilo, zabíjelo a nedalo se zvládnout.

Otázka je, pokud je to svinstvo umělého původu, jak se dostalo ven. Náhodou nebo cíleně? To už je dneska jedno. Důležité je, pokud je to skutečně výrobek lidských rukou, aby ty zrůdy, které ho vytvořily okamžitě dodaly na trh protilátku, pokud ji mají a pak táhly ke všem čertům a před mezinárodní soud. Popraviště je pro ně málo. Ale toho se zřejmě nedočkáme, spíš vůbec ne. Přece nikdo nepřizná, že dokázal vyrobit něco tak hnusného s cílem ovládat a zabíjet, a tak budou tisíce lidí umírat. Než se jako deus ex machina objeví na trhu zázračný lék a všechno se potichu zamete pod koberec. Že moje představa o tom, že koronavirus není dílo přírody, není tak zcestná, svědčí názor doktorky Soni Pekové.

Česká molekulární bioložka podrobně vysvětlila, proč zastává názor, že takzvaný Coronavirus vznikl v laboratoři a v USA se kvůli tomu strhl poprask do takové míry, že na serveru Nature Medicine se objevil text, který se snaží tvrzení vyvrátit s odkazem, že jde o přirozenou mutaci! Na začátku analýzy je plné vyvrácení, na konci už se ale mluví pouze o nízké plausibilitě a o potřebě nasbírat více dat o tom, jak to tedy doopravdy je! MUDr. Soňa Peková odhalila příliš nepohodlnou pravdu...

https://pravyprostor.cz/neverim-a-neuverim/

CZEXIT

1 hlas

Já si myslím, a někdo by to měl říct naplno: Že je třeba obětovat 100 důchodců, aby mládež mohla zpátky do školy a nebyl ohrožen její správný vývoj. A také lidi se chtějí bavit, naběhnout do hospod. Myslím si, že nikdo z nás netouží po tom, aby se zvyšovaly ceny, lidi byli bez peněz, a došlo ke zvýšení daní. To je přece úplně obráceně, než by to mělo být!. Mládež frčí a její zájmy mají přednost. Důchodcům, kteří to přežijou, by žádný papaláš neměl svými příkazy a nákazy snižovat budoucí důchod!

0 hlasů

Je správné, že nechce předvídat, kdy opatření zruší. Předně nouzový stav byl už zrušen. Nyní je nařízení ministerstva zdravotnictví, které kontroluje a sankcionuje szpi.
Naproti sobě stojí 2 veličiny. Jednak proamerické dezinformace, které zveličují vbražednost viru, straší lidi, kteří čekají ochranu. A na druhé straně informace od vyléčených, které říkají, že koronavirus je přibližně 2 krát slabší chřipka.
Je otázka čemu dát přednost. Jestli se nechat hospodářsky zničit, aby odbytiště českých firem převzaly americké, anebo šokovat vystrašené ovečky, že musí hupky do práce čelit smrtelné infekci.

0 hlasů

COVID-19 je nebezpečný především pro starší věkovou kategorii obyvatel. Měl by zmutovat a být nebezpečný pro hlupáky, kteří dosud nepochopili v jaké srabu se v souvislosti s tímto koronavirem nachází celý svět.

0 hlasů

PRAVDA, ale tu mutaci bych vypiloval k dokonalasti takto: at sezere bolseviky, komunisty, rusofily, babisovce a pro jistotu i buresovce spolu se zemanem

1 hlas

At sežere ty ničemi jako byl spící prase a kopečkář a dále hlavně špinu Kalouska a bíle koně dementního Havla jako Práskač Horáček a ničema Ruml a Kroupa a další práskač Stanislav Deváty aby ničemové trpěli!Zloději a grazli dostali co proto!

0 hlasů

Takže by sežral tebou vyjmenované idioty a zůstali by jen tebou opomenití idioti... :-)

1 hlas

Vypadá to vážně. Snižuji králíkům s okamžitou platností dávku suchého chleba na polovinu.

4 hlasy

Jak od Renčína :-)

0 hlasů

Konecne nam vysvetlili ve vcerejsim clanku, ze Covid je horsi nez chripka, ale trvalo to. Aspon o zakernym Covidu vime (konecne) a vsichni musime karantenu dodrzovat, jedine jak se Covidu zbavime.

1 hlas

Tak tobě to někdo musel vysvětlit a pochopil jsi to až včera. No co bychom měli očekávat od ruského mužika...

3 hlasy

Sam jsi to nevedel az do vcera, ze je Covid horsi nez chripka. Lidi byli v domneni, ze ne. Ani prihlouplej Rozlilovic Pjotr (troll Jack Henex) o tom nevedel.

0 hlasů

https://www.forum24.cz/la-stampa-vetsina-ruskeho-materialu-pro-italii-je-k-nicemu/

0 hlasů

Lepší je ten od okupantů jako byl pedofilní Bill a ta jeho děvka hilari vražedkyně nevinných lidi! At žijou vrazi z NATO prasata a okupant a vlez do prdele šulin Hvel špina křivá zlodějská a práskač STB Karel Sabina žaba čuracká s mozkem slepičím chudák pat a mat s knirem vymaštěnec!

2 hlasy

Vyberte si - NATO, nebo Rusoví. Jiná možnost neexistuje. Já už Rusy jednou zažil a nikdy víc. Děkuji, nechci,.

3 hlasy

Zadny Rusy jste tady nikdy nezazil. Jestli jste se splet a mate na mysli rok 1968, tak v tom roce na nas poslal vojska Wasavske smlouvy gensek - vudce SSSR Ukrajinec Leonid Breznev. Prvni okupacni vojska byly Ukrajinsky, potom se pridali Polsky a druhe verbeze, jako Rumuni, Bulhari atd. Rusove prisli posledni a jen jako korospondenti.

4 hlasy

Pocházel z ruské rodiny a považoval se za Rusa a takto je a byl vnímán. To je ale podružné. Z Ruska k nám nikdy nepřišlo nic dobrého a nelze očekávat, že by kdy mělo přijít. Vše co jsme a máme, máme a jsme pouze díky naší příslušnosti k západu. Jen se podívejte na to, co s námi udělalo 40 let v područí Ruska. A nevymlouvejte se a¨na socialismus. Máte v Rusku za sebou 30 let kapitalismu a jak tvrdíte i demokracie a jste na tom stále stejně bídně.Zůstaňte si v Asii, kam patříte a nechte Evropu na pokoji..

1 hlas

Pocházel z ruské rodiny a považoval se za Rusa a takto je a byl vnímán. To je ale podružné. Z Ruska k nám nikdy nepřišlo nic dobrého a nelze očekávat, že by kdy mělo přijít. Vše co jsme a máme, máme a jsme pouze díky naší příslušnosti k západu. Jen se podívejte na to, co s námi udělalo 40 let v područí Ruska. A nevymlouvejte se a¨na socialismus. Máte v Rusku za sebou 30 let kapitalismu a jak tvrdíte i demokracie a jste na tom stále stejně bídně.Zůstaňte si v Asii, kam patříte a nechte Evropu na pokoji..

1 hlas

Přesně tak a byla tam i vojska NDR a taky se k tomu Byli právě oni ,kteři k tomu Moskvu tlačili a pak Gomulkovo Polsko! Jen Jugoalavie odmítala do toho jít a Rumunsko. A pokud by někdo chtěl Jugoslásvce chválit nesmí zapomenout ,že maršál Titov držel i se západem i východem!

4 hlasy

Horší než okupanti US a vrazi už to nebude. Rusko nikdy nikoho neokupovalo narozdíl od vrahů a prasat z US kteří byli ve Vietnamu a dále Iraku či Sýrii a díky nim bylo zabito hodně bevinných lidi jako i třeba Srbové. Německá opupace neskočila a chovají se k nám jako meně cennemu národu! A diktují nám co máme dělat! Jak to řikal Klaus v sobotu už klidně bez nich at jsi najdou jiné hlupáky!

4 hlasy

Znova musím zareagovat na další šílená blábol a tihleti mladiství neví nic. Soudruzi okupanti US pro nás dosud nic neudělalia jen nás vyžírali a vykradli. Naopak jsme ruské armádě pořád málo vděční,že ve Staligradu se semkli a obratili se. A soudruzi z US nám nikdy nepomohli. Za koho položili život. Taková soudružka dementní Hilari a ten její pedofilni osel Bill jen se někde natlačit. Naposled ve Venezuele! Ostuda pár blbcůse pořád snaži očernit dějiny a Rusku jsme vděční,že jsme neskončili na Sibiři a Němci se mám tu znova vrátili. Soudružka pitomka Makrela nám ještě diktuje co bysme měli. Nejlepe i vláda zloděju jako Layen- Kalousek ničema zloději a dostat sem všechny imigranty a ještě je živit na ůkor nás všech obyčejných lidí! Politika soudruha šulina Havla přivedla tuhle zemi do pekel a ukazuje se,že tento vymaštěnec a primitiv se slepičím mozkem tuhle zemi přivedl k likvidaci. Stačilo tam málo a naše země mohla být jako Švýcar a nenechat se manipulovat do všem nesmyslů jako Afganistan a ještě za to platit US okupantům a pomáhat vrahům a zabíjet nevinné lidi jako Srby jen proto,že dementní šulin byl vylízaný vlastizrádce a chudák s popleteným mozkem!

0 hlasů

Příšerně kecáte, ale Rus je holt velký vlastenec. Co je to ale všechno platné. Jedná se o zkušenosti, které máme my. S Ruskem to nejhorší a s USA to nejlepší. A to se okecat nedá.
USA nám zařídila po WW1 samostatnost. Bez USA by nebyla vyhrána WW2 a nenastalo by osvobození od ruské okupace v podobě výhry ve studené válce. Z Ruska přišla jen bída a znásilňování.

1 hlas

Musím reagovat na toho šílence pod sebou a smát se. US okupanti pokud jsi pamatuji nevtrhlí do Asie a destabilizovali velkou část tohoto světadílu. A nebo do Libye! Kdo bez vyhlášení války napadl Irák a od té doby je ve stavu sraček a stejně tak Sýrie už v roce 2011! Nebo Srbsko ve kterém umírali naši bratři Srbové. A už 1990 napadli prvně Irák a přitom on vedl s někým boj ovšem okupanti to nebyli. Naopak ruský prezident Putin se zapojil do války v Sýrii jen proto ,aby uchránil většinu zemi před migranty a před zkázou ,kterou způsobila pitomá Makrela a odnesli bysme jsi zase naše malé země! Jo tím jak zničili svět tak i proto se mstí část skupin atentaty na nevinných lidech. Kdo rozsevá nenavist ve většině Asie a Afriky! Smutné,že šilený člověk píše o tom jak někoho okupují a je to nesmysl. Krym se chtěl připojit k Rusku protože na něj Kyjev kašlal a ekonomicky padal a lidé sami chtěli nebýt otroky a dostávat almužnu!

4 hlasy

no mensi dodatek , na
"Rusko nikdy nikoho neokupovalo"

rusko neokupuje krym
rusko neokupuje cast gruzie, abchazie
a to vse pod tupym dohledem osn nato atp.

bych chtel videt, co by se delo, kdyby nekdo okupoval byt, jediny centimetr ruskyho uzemi.. ktery rusko/sovet/bolsevik ziskal uplne stejne jako donekonecna dehonestovana amerika ( a to OKUPACI a VYVRAZDOVANIM PUVODNICH OBYVATEL) si oba muzou podat ruce, az na to ze rusove to delali mnohem drive,,,, studujte , ukrajina byla puvodni obyvatel, az pak prisli PARAZITI kterym se rikalo MOSKEVane.

3 hlasy

"Rusko nikdy nikoho neokupovalo"

Ty zvanile co to meles za sracky, odprostim se od toho ze rusko neni sovet kterej okupoval uplne vse okolo sebe. Ale kde dnes pusobi rus?, syrie, to neni okupace?? ze si koupi diktatora a muze si tam delat co chce, tak jako bolsevik, vyvrazdovat civilni obyvatelstvo po stovkach ( jo pardon kdyz v syrii amik za tyden zabil omylem 2 civily, tak to byl poprask) ale kdyz rusaci ve jmenu asada diktatora vrazdi po stovkach civily (hlavne at zaplavi migranti €vropu) tak se nic neresi, nic se nedeje, vse je v poradku.

Z vas fanatiku je mi opravdu blujno, a to jsem rekl slusne jinak by zakrocila mistni cenzura.. :))

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.