Velká rodina
První česká paterčata jsou na světě, matka i děti jsou zdravé

02.06.2013 09:07 Aktualizováno 02.06. 12:25

V Praze se v neděli ráno narodila první česká paterčata. Matka i děti jsou v pořádku, řekl lékař v podolské porodnici. Čtyři chlapci a dívka, kteří přišli na svět císařským řezem, jsou na novorozenecké jednotce intenzivní péče.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karel Bůna (22 hlasů) 02.06.2013 09:54

  Opět matení pojmů, u našich pisálků obvyklé. Nikoliv první česká...

 • petr petr (14 hlasů) 02.06.2013 09:57

  Tak a máme tady dalších pět černých vyžírků a jsem si jist že se z...

 • Jan Novák (10 hlasů) 02.06.2013 10:05

  Česká rodina,no je i není.Myslím,že klasická určitě ne :-)..

 • Bohus Stejskal (8 hlasů) 02.06.2013 13:52

  Tož ale totok nic nemění na tom, že je o 5 čmoudů víc...!!!

 • jan janík (7 hlasů) 02.06.2013 12:00

  Doufám, že ostatní cikáni si vezmou od nich recept a bude vystaráno o...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Češi se opět projevili jako závistivý a nenávistný národ... (a samí experti na sociální dávky). Buďte rádi, že je nepotřebujete...

0 hlasů

Přeji Vám všem zdraví a trošinku štěstí..

1 hlas

Pokud vím, tak prvnímu dítěti je 6 let a chtěli k němu ještě holčičku. Nemohou za to, že se jim povedla paterčata. Maminka má maturitu a otec pracuje, nevypadá to, že by dělali děti kvůli dávkám. Přestaňte nadávat a zamyslete se nad sebou. Jsou přece mezi nimi i slušní.

6 hlasů

Máte pravdu, na blistech píší -

Narození paterčat v Česku vyvolalo další vlnu rasismu

Na internetových fórech českých novin bylo nutno velké množství čtenářských příspěvků kvůli rasismu vymazat. Zůstaly ještě takovéto (Novinky):

Božena Tesařová, Havlíčkův Brod

P.S: Můžete mi prosím někdo vysvětlit, proč se jim říká ČESKÁ paterčata? Děkuji.

...................

Maminka i tatínek jsou Češi a děti se narodily v Česku

XXX

To není argument. Maminka i tatínek jsou Romové a proto to mají být ROMSKÁ paterčata. Klidně mě umínusujte, ale mám podezření, že vám vůbec nevadí, že ty kofoly budete živit. V podstatě je živíte už teď. Kdo asi zaplatí za matku stovku denně za dvouměsíční pobyt v nemocnici?? Nejste doufám tak naivní, že si myslíte, že maminka sama.
http://blisty.cz/art/68747.html

3 hlasy

Já bych jen ještě dodala, že by se paní Božena Tesařová měla se stejnou razancí obrátit na naší současnou vládu, která za 23 let rozkradla lautr celou ČR.
Podpora paterčat naši zem nezruinuje, nechci hájit Romy, ale tihle vypadají opravdu slušně.

4 hlasy

Který debil může dát do nadpisu že "matka i děti jsou zdravá"? Copak redaktoři nemusejí umět alespoň elementární pravopis?

4 hlasy

Třeba bude svatba :-))
Rodiče A. Krosčen a A. Kiňová se třeba při 6 dětech (1 prcka už mají) vezmou - záleží holt jak se vyplácejí výhodněji soc. dávky :-)))

6 hlasů

Jak říkáte, takže pravděpodobně nevezmou.

4 hlasy

Taky mě štve, že česká média nedokáží být objektivní.
Třeba nějaký Jan Kříž měl pro jedny noviny dělat stážistu. Jeho úvodním článkem měl být posudek o tom, kolik lidí nepracuje v jednom daném městě. Proto zašel na tamní Pracovní úřad a všechny údaje si opsal tak, jak mu byly předloženy. Do svého článku z údajů napsal, že v daném městě nepracuje 65% Romských obyvatel, 25% Čechů a 10% tzv. přistěhovalců. Článek s těmito údaji odeslal v řádném termínu na redakci novin a dostalo se mu jasné odpovědi: „ Váš článek nemůžeme otisknout, protože obsahuje špatné údaje, se kterými nesouhlasíme. Dospěli jsme k názoru, že pro naše noviny nejste vhodným uchazečem o stáž…“ Jak mohl mít špatné údaje, když si je den předem obstaral na příslušném pracovním úřadě? Dokonce k článku doložil oskenované prohlášení i s datem vystavení, ale nic. Bohužel, některé věci se smí psát a některé ne.

7 hlasů

Vy všichni, kteří jen nadáváte na tu rodinu, vy je znáte? Proč je urážíte? Dojeďte si do Milovic, podívejte se, jak žijí, pracují a pak teprve nadávejte, bude.li důvod. Znám Romy, kterých se bojím i ve dne a znám Romy, kteří celý život pracují, děti se dobře učí. A znám "bílé", mladé, kteří sedí u rodičů doma a nic s nimi nehne. Rodiče je odhlašují z bydliště, protože se bojí dluhů svých potomků - to je snad dobře? Cikáni jsou jiní, ale šmahem všechny zatratit - to také nejde. Já s tím nesouhlasím.

6 hlasů

Naprostý souhlas. Dnes se Češi v diskuzích ukazují v opravdu úžasném světle. Slušné noviny diskuze raději zavřely, ty populističtější dávají průchod primitivní lidské zlobě. Zlobě vůči někomu, o kom osobně nevědí vůbec nic.

0 hlasů

Měla byste spíš napsat"někteří Češi".A nebo Vy nejste Češka?

2 hlasy

Jsem. A stydím se, že tak diskusní fóra vypadají, i když tak nepíšu zrovna já... Myslím, že je to jistá specialita (většiny) Čechů brblat úplně na všechno... Místo gratulace těm lidem, vždyť to není žádný med mít kolem sebe denně 5 plačících miminek, i kdyby těch peněz od státu dostali bůhvíkolik; místo radosti nad tím, jak profesionální jsou u nás lékaři - přijde okamžitě většinový odsudek kvůli barvy kůže.....

0 hlasů

Přidávám se, taky se mi nelíbí, jak si každý kopne. Mně se ti lidé zdají slušní a nechápu tu nenávist a zlobu.

2 hlasy

A ty tak obdivuješ blba z blbštejna, který se v 15:00 projevil jako kripl.

1 hlas

Každý má právo vyjádřit svůj názor, i Rab. Není to důvod, že bych se do něho pustila a začala ho urážet. :-))

2 hlasy

Tož ale totok nic nemění na tom, že je o 5 čmoudů víc...!!!

8 hlasů

ať jsou všichni zdraví a ať z nich mamka vychová slušné a pořádné lidi, kteří se budou umět aspoň trochu o sebe starat a nebudou natahovat jen ruku na sociální dávky a křičet dejdejedej

7 hlasů

Internetové diskuse k paterčatům jsou strašlivé..S námi by měl Hitler ještě méně práce než s Němci. Nenávistných rasistů, které neobměkčí ani narození miminek, je u nás zřejmě víc, než tenkrát v Německu. A já si říkal, že média nějak málo jásají, že se mají narodit paterčata. Nejsem takový "rasový odborník" abych hned té v okaté holce poznal cikánku. Oni novináři jsou asi takoví, jako je většina národa...
Ale nebývalo to takové. Rasisté tu byli i před převratem, ale nenosilo se to a byli v médiích označováni za paka. Dnes si novináři většinou přihodí polínko..

6 hlasů

Děkuji, vážím si Vás. Nejen, že si novináři přihodí polínko, oni i některé zprávy manipulují tak, aby to v lidech vybudilo vášně. Je vidět, jak všichni zapomínají. Když jde o Stalina, nebo Gottwalda, to si pamatují dobře, ale čím začínal Hitler, najednou nikdo neví .....

2 hlasy

já také podle fotky nepoznám jakého je mamka původu, může to být maďarka, slovenka...ale co se týče toho rasismu milý jane tak ten zasévají a kypří tupí, líní a zbabělí úředníci,kteří měří dvojím metrem, vyžírkovské neziskovky které na sociálně znevýhodněných parazitují, dále zbabělé a tupé státní orgány, které opět neumějí měřit jedním metrem všem, výsledkem toho je utajený ale velmi silný rasový odpor vůři určité skupině obyvatel, kdyby se úřady a státní oragány s podivnými neziskovkami nechovali jako trotli nemuselo by to být, ONI škodí rasové otázce víc než parta tupých holých hlav

7 hlasů

Doufám, že ostatní cikáni si vezmou od nich recept a bude vystaráno o další nosný pilíř pro příští důchodce. A budou moci chodit do důchodu již v 50 letech, taková pracovní síla je lehce uživí. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-))))))))))

7 hlasů

Vadí vám barva kůže, ale že vlastní jazyk neovládá český redaktor ani korektor, to je v pohodě...

4 hlasy

to že mediální prestitutky neumějí pořádně česky, se stalo v této zemi pravidlem, bohužel,

6 hlasů

Česká rodina,no je i není.Myslím,že klasická určitě ne :-)..

10 hlasů

Tak a máme tady dalších pět černých vyžírků a jsem si jist že se z nich stanou stálí klienti úřadu práce ,sociálky a vězeňské služby !!!

14 hlasů

Kdyby všichni ti, co teď blijou na všech serverech svoje nadávky, že se zase narodilo dalších pět "černejch", všichni ti "bílí, vzdělaní pracovití, inteligentní, v posilovnách a adrenalinovými sporty nabušení Češi" místo onanování na netu taky občas vlítli na maminu a dělali děcka, tak by populace mohla vypadat jinak. A nebo že by vám ten SA58 už nefungoval, vy drsňáku?! Tak zkuste, tenhle měsíc máte možnost si nechat vyšetřit bezplatně spermie.

6 hlasů

Souhlas!

4 hlasy

rodiče nevypadají moc černí. A jinak - až se sem nacpe půl miliónu arabů, ještě budeme vzpomínat, jací byli cigáni milí a slušní lidé.

4 hlasy

máš strach o své místo v udaných institucích ty nízká osobo?

6 hlasů

Opět matení pojmů, u našich pisálků obvyklé. Nikoliv první česká paterčata, ale první paterčata v Česku!!!!

22 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.