Komentář k pandemii
Prymula: Vyjádření WHO o rouškách má bránit jejich nedostatku

31.03.2020 15:18

Vyjádření Světové zdravotnické organizace (WHO) o nesmyslnosti celoplošného nošení roušek má podle náměstka ministra zdravotnictví Romana Prymuly vést k tomu, aby nebyl jejich nedostatek pro zdravotníky.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (8 hlasů) 31.03.2020 15:56

  TOTO NÁS ČEKÁ, ZŮSTANEME-LI V ŽALÁŘI NÁRODŮ EU Už je to tady....

 • Franta Kocourek (7 hlasů) 31.03.2020 15:57

  Utajený projev prezidenta Trumpa, který vám televize neukáže (VIDEO...

 • Franta Kocourek (7 hlasů) 31.03.2020 15:56

  NA BUDAPÉÉÉŠŤ! Z Německa, které už třikrát za sto let rozvrátilo...

 • - - (4 hlasy) 31.03.2020 20:56

  Je dobře, že dobrovolní tapetáři stále neztrácejí zápal pomáhat, aby...

 • daniel Pink (4 hlasy) 31.03.2020 18:55

  Kalousek připravuje pražske povstani proti Babišovi Ma 3 pistolky a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

hlasy dostane od čínského lejna KOCOUR AZTEK JOHAN Z ARKU MEGERA NE MACHURA

0 hlasů

Nebo i od soudružky kopečkářky Layenove-Kalouskové a zlodějky miliard na nichž většina sere a podvodnici a taky tu bavorskou Marfušu co z ni nedávno jsme měli prdel z kopečkářky a další podvodnice DDR a je jen pro prdel lidí!

0 hlasů

FRANTA KOCOUREK SELHAL A ZRADIL 🤡

2 hlasy

STOP EU! BRUSEL SELHAL A ZRADIL. SUNDEJME VLAJKY EU, ZRUŠME LISABON

Brusel selhal při boji s coronavirem i při obraně hranic EU – hranic Řecka s Tureckem. Schůzuje, ale nekoná. EU absolutně selhala a zkolabovala s pomocí členským zemím. Místo pomoci tiskne nekryté miliardy EUR, tleská ve stoje Gretě za to, že vynadala Parlamentu EU a řeší emise.

Turecko soustavně útočí na Řecko a jeho hranice, probíhá „pasivní“ válka mezi dvěma členskými státy NATO! Ursula von der Leyenová zkrachovala jako ministryně obrany Německa a rozložila Bundeswehr, proběhla kolem ní korupční aféra a nakonec byla za odměnu povýšena jako Předsedkyně Evropské komise v roce 2019 do vedení EU. Paní předsedkyně Leyenová mimo jiné „řeší“ i 50 milionů na Čapí hnízdo Andreje Babiše. Přitom Leyenová je v gigantickém střetu zájmů ve výši několika desítek milionů Euro (3,5 mil. ročně).

Manžel vrchní komisařky Leyenové, Dr. Heiko von der Leyen, je zakladatelem a ředitelem centra HCTH (Hannover Clinical Trial Center) a řídí Hannoverskou lékařskou školu (MHH), která je jedním z největších lékařských zařízení v Evropě. MHH teď připravuje gigantickou přestavbu za 2,1 miliardy Euro za podpory dotací EU. Navíc EU dále podporuje centrum a školu dotací 3,5 milionů Euro ročně (70 milionů korun). Nad tím, že paní Ursula van der Leyen je předsedkyní nejvyššího orgánu EU, která dotuje jejímu manželovi provoz a výzkum, se nikdo nepozastavuje.

České Piráty ani nenapadne na tuto nehoráznost poukázat, raději spolu s Jiřím Pospíšilem udávají Babiše, nebo sami Českou vládu Italům. Člověk by čekal, že Ursula von der Leyenová bude konat. Že začne okamžitě jednat s vedením NATO (má ho v jednom městě), aby Turecku nekompromisně vysvětlilo, že tohle se nedělá a pohrozilo mu sankcemi. Namísto toho se tisknou další miliardy Euro pro Erdogana. Namísto toho se planě schůzuje o ekologii a elektroautech.

Lékaři v Itálii a ve Španělsku to začínají vzdávat, jsou psychicky i fyzicky na hranici svých sil, jejich zdravotnictví je na hraně kolapsu. Čekal bych, že těmto zemím Brusel poskytne konkrétní pomoc – odborníky, lékaře, lékařské přístroje, léky. Přístrojů na mimotělní plicní ventilaci a okysličování krve je chronický nedostatek. Brusel Španělsku a Itálii se získáním dostatečného počtu nepomohl, a tak lékaři musí rozhodovat, koho nechají zemřít a koho se pokusí léčit. Namísto Bruselu, pro kterého byla pomoc Itálii v potřebné míře povinností, této zemi pomohl Putin. A tak Italové logicky sundávají vlajky EU a vyvěšují Ruské. Rakušané zase zakrývají symboly EU vlastními a sundávají prapory EU. Kdy začneme my?

Čína postavila a zprovoznila nemocnici ta 14 dní – Brusel neudělal stran faktické pomoci pro Itálii a Španělsko téměř nic. Zajistil lékařům respirátory FFP3? Dodala je Čína. Namísto světových odborníků na Coronavir si Parlament EU pozval navzdory vyhlášené karanténě Gretu, jež sama sebe „vyléčila z nákazy“, nechal si od ní vynadat kvůli emisím, CO2 a podobně a když s nadáváním skončila, ve stoje jí za to zatleskal. Británie po Brexitu zákonem zakázala právo šária, které Brusel v EU mlčky toleruje a mlčky podporuje výuku islámu ve školách některých členských států a tiché, pomalé zavádění šária. Německo povolilo sňatky muslimů s dětmi……. Brusel zahájil zrychlené přístupové jednání do EU se Severní Makedonií (33% muslimů) a Albánii (islám 58,79%).

Přestože země EU omezují různými způsoby volný pohyb osob, do Evropy se podle mnohých medií od ledna a února mělo přesunout přes 40 000 vojáků NATO – z toho USA měly poslat údajně až 37 000 vojáků. Manévry se měly konat na území deseti států za účasti 18 členských zemí NATO. USA plánovaly na cvičení celkem 37 tisíc vojáků a důstojníků, celkový početní stav vojsk měl přesáhnout 40 tisíc lidí. Některé zdroje uváděly dokonce počet 70 000 amerických vojáků v Evropě, na Blízkém východě a Bulharsku, kde se budou budovat tři americké vojenské základny. USA měly přesunout 13 tisíc kusů techniky včetně tanků a obrněnců. Německo(!) přitom hrálo ve scénáři cvičení hlavní logistickou úlohu.

Za tichého souhlasu Bruselu tato největší akce od doby studené války měla proběhnout v dubnu a květnu. Nezastavil ji Brusel, nezastavily ji členské země, zastavil ji až coronavirus. Nakonec USA vyslaly „jen“ 6 tisíc vojáků včetně velitelství divize a bojového týmu obrněné brigády, která je už rozmístěna ve výcvikovém prostoru v Polsku. Zřejmě jsou ti vojáci očkování vakcínou proti coronaviru, která ještě nebyla vynalezena. Armáda USA, jako člena NATO, je na území Evropy O.K., vždyť přece brání a prosazuje zbraněmi demokracii. Ale pokud Putin v Rusku nařídí všem vojákům ranní rozcvičku, tak na něj uvalíme sankce, protože chřestí zbraněmi a exgenerál Pavel by na Rusko rovnou shodil atomovku.

V té souvislosti je smutně úsměvné, když některá media a politici křičí, že Putin do Itálie poslal 100 zelených mužíků (vojáků), když jde přitom o specialisty na pomoc v boji s coronavirem. A ke „cvičení“ NATO v Evropě – coronavirus možná zabránil hrozbě

0 hlasů

válečnému konfliktu, nebo dokonce III. světové válce. Ze shora uvedeného je jasné, že Brusel zcela selhal. Selhal natolik, že to působí až jako kolaps. Krach. Svým diletantismem a neprofesionalitou ohrozil členské země EU. Brusel prokázal, že v krizových situací není schopen řídit Evropu ani po ekonomické, ani po logistické stránce, ani není schopen bránit její hranice (Řecko, Itálie, ale i Španělsko). Členské země EU prokázaly nezbytnost národních států a jejich suverenity. Dokázaly, že jsou schopny si pomoci sami a sobě navzájem.

Nastal čas sundat vlajky a znaky EU a ponechat pouze naše. Tam, kde nejsou, bychom měli naše vlajky vztyčit. Já ji mám na zahradě již tři roky. Řítící se ekonomickou krizi by v ČR nezastavilo přijetí Eura., ale stáhlo by nás to na dno s celou Evropou. Česká koruna může tuto krizi přibrzdit. Je čas stáhnou vlajky Bruselu, odmítnout Lisabon a dát Bruselu v rámci V4 naše jasné a nekompromisní podmínky – návrat před Lisabon k pevnému datu, tedy celoevropské zrušení Lisabonské smlouvy. Pokud toto Brusel odmítne, je třeba zahájit jednání států V4 o společném vystoupení z EU a přizvat Rakousko a Itálii. Nežijme v iluzi, že coronavirus porazíme za měsíc. Bude to trvat nejméně do konce roku, možná to bude trvat roky. Nežijme v iluzi, že se nás ekonomická krize, která se rozjela zrychleným tempem, netýká, nebo že nás mine. Nežijme v iluzi, že Řekové to vyřeší za nás a migranty na hranicích udrží trvale.

Je třeba začít konat. Nemůžeme čekat. Vedle coronaviru je Vláda povinna řešit i tyto věci, o kterých píšu. Tento článek není ničím jiným, než mým osobním, soukromým názorem. Rád bych ale, aby se stal jakýmsi motivem a základem tvorby dokumentu, na jehož přesné a podložené formulaci by se podíleli odborníci. Byl bych rád, pokud bych se mohl jeho případné tvorby v rámci občanské aktivity zúčastnit osobně. Tento materiál by měl být pak prostřednictvím našich zákonodárců, které všichni ve svých volebních obvodech máme, předán jako požadavek občanů této země. Pokud to nepůjde zrealizovat, požádám zákonodárce, ke kterému mám důvěru, třeba paní poslankyni Zuzanu Majerovou Zahradníkovou, aby v závažných věcech, které zde uvádím, interpelovala premiéra Babiše a tato témata navrhla k projednání jako bod jednání schůze Sněmovny. Tyto věci nelze upozaďovat a schovávat je za problém coronaviru.

Není čas čekat, je třeba řešit, konat, nebo bude pozdě a dojde k nevratným změnám. Přeji vám všem, abychom to přežili ve zdraví a bez ekonomických kolapsů. Nejsme prioritně Evropané, ale jsme Češi. Naše děti se nerodí jako Evropané, ale jako Češi. Naši zemi je třeba vzít Bruselu a vrátit ji našim lidem. Bude to těžké, ale musíme to zvládnout a pokud možno ve zdraví a přežít. Až to zvládneme, měli bychom všichni vyvěsit naši státní vlajku, která měla 30.3.2020 stoleté výročí. Vlajku, pod kterou naši lidé bojovali a umírali, vlajku, pod kterou jsme usilovali o svobodu a demokracii, vlajku, pod kterou jsme té svobody a demokracie dosáhli. Nenechme si tu svobodu vzít, nedopusťme, aby naši národní vlajku nahradil modrý prapor EU. I proto mám na zahradě naši státní vlajku, jako vyjádření mého vztahu k naší zemi a jako vyjádření mého postoje k Bruselu.

Přeji vám všem hodně štěstí a sil.

https://pravyprostor.cz/stop-eu-brusel-selhal-a-zradil-sundejme-vlajky-eu-zrusme-lisabon/

CZEXIT

0 hlasů

Za co me zrusila redakce prispevek????? Akorat jsem dal dobry napad k nedostatku rousek. At si daji byvaly pionyri a svazaci pres pusinku pionyrsky satek a novodoby kovbojove, Henex, pan ok, Jubior, Ovocenko pres pusinku kovboysky satek. A nebude zadny problem s rouskama.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

videli jste nekdy chrurga pri praci??
tak podle WHO ma rousku proto, ze mu to slusi.
jako ochrana to pry nema smysl :-)))))

2 hlasy

WHO je zlocinecka levicova organizace, stejne jako jeji matka OSN.

0 hlasů

Je dobře, že dobrovolní tapetáři stále neztrácejí zápal pomáhat, aby všude byly čisté stěny.
FRANTA KOCOUREK je ovšem starý nemytý PYJ, jehož činnost je protispolečenská a TRESTNÁ. Šíření poplašných zpráv se v současné době bude odměňovat pobytem ve vězení NEPODMÍNĚNĚ.

4 hlasy

Určitě nebude nebot na pitomiu Makrelu většina lidí z vysoka sere a na Layenovou-Kalouskouvou taky! Na zloděje jenž oba kradli ve stejném oboru a škody po nich zůstali. A soudružku kopečkářku z Bavor u nás nedávno byla a lidé z ni měloi prdel nebot Marfuša se zesměšnila sama a jen ji lidé řekli co jsi myslí. Jinak velká část lidí má unii na háku a sere na ně z vysoka! Jak to řekl nedávno Klaus zbavme se těch pijavic co nás vykrádají a vyžírají a at táhnou zase zpět odkud přilezli!

2 hlasy

Vezmi lék, pošuku, uleví se ti.

3 hlasy

Ty první chudáku a Bartoše vylečeného alkoholika tu má většina v riti a stejně i zkur unii na nichž většina sere taky ataky demontrace s pošukem Milářem a už se řve a je to zloděj a zas je to zloděj a kdo dementní mental Havel šulin čurácky a špina křivá a zrůda!

0 hlasů

zpitomělá dvojčárko,jsi eurobolševickouhnijní šmejd

2 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Rusko uz je uplne v prdeli, kdyz se nakazil i Putin.
V Rusku se o tom nesmi mluvit, ale suskanda uz bezi naplno.

2 hlasy

Jo, to me pripada to samy kdyz se po cely Anglii 30 let suskalo, ze v BBC (vis kdo to je, odkud Actualne.CZ dostava pravdivy zpravy), znasilnijou maly deti, dohromady 589, a Scotland Yard nic neslysel. Precti si Wikipedii, je tam asi 500 clanku o sexualnim bordelu v BBC.

0 hlasů

Putin uz ma prece davno rakovinu.
nekolikrat.
aspon to tu "zapadni experti" tvrdi kazdy rok :-))))))

1 hlas

Ted by ještě mohla vymazaná Hilari děvka jen její pedofilní Bill ,aby vrazi nevinných lidi trpěli jak museli trpět ,když je chladnokrevně zabijeli jako byli Srbové nebo Syračané či Iráčané! Ta politika debilu ,kteři ničili svět svým vymazaným mozkem!

2 hlasy

Franta Kocourek (3 hlasy) 31.03.2020 15:57
megera kačaba azték

klejna z číny a z lán

1 hlas

Jo ty soudruhu máš máš máslo na hlavě a asi ses naroodil včera! A člověk magor jenž pořád píše o tom vláda je hrozná a kdo krade přitom tu byl jeden dementní šulin čurácký Havel ,který vykrádal krámy! A jeho bilance značně nelichová a měl bys mu chudáku zatleskat za 2 biliony po šulinivi práškači STB Karla Sabinovi žabě čurácké zůstalo a vymaštěnci!

2 hlasy

Na vládě musejí brát opravdu kvalitní matroš - poslední návrh (Prymula) - otevřít hospody, ale uvnitř povinný odstup alespoň 1,5 m. To by jeden nevymyslel.

3 hlasy

Kalousek připravuje pražske povstani proti Babišovi Ma 3 pistolky a kniže mu pujči šavle z Orliku Nedivim se ze jeho pidistranička hnije nad 4% a Babiš ma o 30% vice

4 hlasy

A Vy ve své prostotě této hlouposti věříte. 😍

2 hlasy

Ten netrefí ani potkána ten pomatec a spící prase kopečkářské nevyjde ani ven a hlavně neumí mluvit!

2 hlasy

Vyjádření WHO je naprosto jasné a má hlavně zabránit nesmyslné panice a účelovému lhaní nám všem. Už tím, že se pandemie neustále promílá v médiích začínají někteří lidé tzv. bláznit a strhávají ostatní. Koronavirus není nic jiného než určitý typ chřipky s mírnějším průběhem než klasická chřipka. Problém s tím mají jen senioři, kteří mají i jiné zdravotní problémy a lidé ve stresu, kteří mají oslabený vlastní imunitní systém.

2 hlasy

Vetsina prispevku je pravda, ale je tam jeden problem. Proti chripce jsme vetsina z nas ockovany, takze imuni. Ale na novy koronavirus Covid 19 neni zadna vaccina, a navic zpusobuje velmi tezkou pneumoniji. V nekterych zemich lekari zjistili, ze proti-tuberkozni vaccina pomaha v leceni, tak mozna vivinouu novej lek.

0 hlasů

Má pravdu,předseda.

2 hlasy

Prymula:Obsluha seniorů (také dementů-v České ul.v J.Hradci jich je pohromadě 150!) má s nimi přebývat v jejich zařízeních,aniž by opustili tato zařízení!To je teda blb-vždyť většina těch většinou žen mají rodinu i malé děti!Ten Prymula je vpravdě:blb!

3 hlasy

NA BUDAPÉÉÉŠŤ!

Z Německa, které už třikrát za sto let rozvrátilo celou Evropu a zničilo demokracii, kde jen to šlo, a kde v současné době politické bojůvky nikoli nepodobné těm Adolfovým už zase zcela běžně útočí na nepohodlné politické protivníky, zní, že Maďarsko prý už nepatří do Evropy. Proč? Protože demokraticky zvolený maďarský parlament během koronavirové pandemie odhlasoval demokratické maďarské vládě Viktora Orbána zvláštní kompetence pro krizové období. To nevymyslíš!

A zní to nejen z Německa. Předhánějí a vyznamenávají se i naši politici. Kupříkladu předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Říká:

„Maďarská demokracie chřadne už roky a dnešní rozhodnutí tamního parlamentu je pro nás všechny varováním a připomínkou toho, co může nastat, když v parlamentu získá příliš velkou moc jedná strana. Postupné ochočení veřejnoprávních médií, zkrocení justice, útoky na neziskové organizace i nepohodlné novináře a nakonec situace, kdy parlament předá svoji moc vládě na neurčito. Maďarskou cestou se nesmíme vydat!“

To je věru zajímavé tvrzení. Pojďme si ho trochu rozebrat. Maďarská demokracie prý chřadne. Opravdu? Nekonají se tam snad volby? Konají. Jsou ty volby demokratické? Jsou. Platí jejich výsledky? Platí. Kdo tam vládne? Aha, tady zřejmě je ten problém. To, v čem se Maďarsko od mnohých zemí EU liší, je to, že tam skutečně vládne ten, kdo volby vyhrál, a ne kašpárci poklonkující nikým nevoleným aktivistům z darmožroutských neziskovek, obvykle vydržovaným z korporátních peněz a sosajícím ze státních cecíků. Ano, darmožroutské neziskovky, to je to, co se Pekarové Adamové líbí. Ale s tím ať jde klidně do háje.

Co tam máme dál? Ochočení veřejnoprávních médií. Hm, tak to je také věru vypečené tvrzení. Zvláště pak, když zní z úst političky země, kde si povinným výpalným financujeme veřejnoprávní média, jež jsou za peníze všech hlásnou troubou jedné názorové party. Ano, přesně té, ke které patří i Pekarová Adamová. Je docela přirozené, že právě taková média se Markétě líbí. Mějme pochopení.

Útoky na nepohodlné novináře jsou také kouzelné. Pekarová Adamová jimi zřejmě myslí tu partičku zdejších presstitutů, kteří obvykle v cizích službách, v cizím žoldu a za cizí zájmy plivou na vlastní zemi.

Zkrocená justice! To zní také impozantně. Zvláště pak v zemi, kde justice a orgány činné v trestním řízení jsou tak nezávislé, že jsou nezávislé i na zdejších zákonech, nemluvě o zdravém rozumu. Přičemž jejich oblíbenou disciplínou je pinkání si se starosty, zastupiteli i dalšími funkcionáři sem tam, nahoru a dolů, od soudu k soudu, léta a léta, čehož jediným výsledkem je, že ochota kamkoli kandidovat klesá a klesá, neboť komu by se taky chtělo trávit život ve funkci s obavou, že ať uděláš, co uděláš, stále jsi jednou nohou v blázinci a druhou v kriminále. Takhle to dopadá, když se větším nebezpečím, než je sama korupce, stane boj proti ní.

Na neurčito? Markéto, každá krize jednoho dne skončí. I ta koronavirová.

Takže tak. Na Bělehrááád! Eh, čo to tárám. Na Budapéééšť!

https://pravyprostor.cz/na-budapeeest/

CZEXIT

7 hlasů

TOTO NÁS ČEKÁ, ZŮSTANEME-LI V ŽALÁŘI NÁRODŮ EU

Už je to tady. Imigranti ve Francii nerespektují karanténu, bouří se a rabují. Podívejte se na video

https://www.euportal.cz/Articles/42502-uz-je-to-tady-imigranti-ve-francii-nerespektuji-karantenu-bouri-se-a-rabuji-podivejte-se-na-video.aspx

CZEXIT

8 hlasů

Utajený projev prezidenta Trumpa, který vám televize neukáže (VIDEO CZ titulky)

https://tadesco.org/utajeny-projev-prezidenta-trumpa-ktery-vam-televize-neukaze-video-cz-titulky/
------
Islamistická armáda NATO útočí na syrské křesťany bránicí své domovy ...

https://www.eurabia.cz/Articles/43954-islamisticka-armada-nato-utoci-na-syrske-krestany-branici-sve-domovy-.aspx
------
Imigrant v Norsku podpálil kostel

Pálení Koránu na veřejnosti při protiislamizační akci hnutí Stop Islamisation of Norway v listopadu minulého roku v Norsku má dohru. Imigrantský žhář se nyní mstí na norských kostelích. 21. března podpálil kostel v Dombås a o totéž se pokusil v Selu.

Policie nyní 28-letého imigrantského muslimského pachatele podle všeho dopadla, který své počínání zdůvodnil jako odvetu za loňské veřejné pálení Koránu. Prý je však "mentálně nestabilní“, takže mu „hrozí“ osvobození.

https://www.eurabia.cz/Articles/43953-imigrant-v-norsku-podpalil-kostel.aspx
------
Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

https://www.euserver.cz/Articles/13028-pomoc-ruska-a-nepomoc-nato-a-eu-italii-.aspx
------
Brusel má přesto jasno. Za trable s pandemií koronaviru může moskevská propaganda...

https://www.eportal.cz/Articles/10714-brusel-ma-presto-jasno-za-trable-s-pandemii-koronaviru-muze-moskevska-propaganda-.aspx
------
Evropská unie vojensky podporuje Turecko

Tři ze čtyř obrněných transportérů, které turecká armáda použila na prorážení řeckého plotu, platí EU.

Řecký magazín Defencereview.gr přinesl skandální odhalení. I přes několik týdnů trvající útoky turecké armády na řeckou hranici EU nadále proplácí Turecku nákup vojenské techniky. Kontrakt na dodávku 57 obrněných transportérů ATES (na obrázku), jejichž nákup je ze 75% financován dotacemi z EU, nadále pokračuje.

Prvních 20 vozidel bylo dodáno na jaře 2019. Dalších 27 převzala turecká armáda loni v prosinci. Během letošní migrační krize vyvolané tureckou vládou bylo dokončeno posledních 10 vozidel. Včera byly odeslány turecké armádě. Podle tureckých tiskových zpráv citujících úředníky Katmerciler a Aselsan, které dodávky zajišťují, EU „řádně uhradila“ slíbený podíl na financování jejich nákupu.


Firmy platby z Bruselu obdržely v době, kdy turecká armáda útočila na řecké pohraničníky s cílem prorazit migrantům cestu do EU. Řecký magazín situaci popsal tak, že 3 ze 4 obrněných transportérů, které turecká armáda použila při prolamování děr v plotě chránícím vnější hranici EU, zaplatila EU.

V Evropském parlamentu jsem třikrát navrhoval okamžité zastavení všech plateb z rozpočtu EU Turecku. Poprvé při tureckém útoku na kurdskou provincii Rojava v severní Sýrii loni v listopadu. Podruhé při projednávání nelegální blokády Kypru, který je členem EU. V jeho teritoriálních vodách turecké vojenské námořnictvo prohledávalo lodi plující na ostrov. V obou případech byl můj návrh většinou lidoveckých, socialistických, zelených a Renew europoslanců odmítnut. Můj třetí návrh, který byl zakomponován do balíku sankčních opatření předložených frakcí Identita a demokracie (ID), v níž působí i poslanci za SPD, už nebyl hlasován, protože jednání Evropského parlamentu bylo kvůli koronaviru přerušeno.

Převzato z FB profilu MUDr. Ivana Davida

https://tadesco.org/evropska-unie-vojensky-podporuje-turecko/

CZEXIT

7 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.