Randák: Z reakce Topolánka soudím, že nejde o falza

09.09.2009 12:00 Rozhovor

UVNITŘ ČASOVÁ OSA A ANKETA. Přestřelka mezi expremiérem Mirkem Topolánkem a bývalým šéfem civilní rozvědky Karlem Randákem pokračuje. Topolánek uvedl, že se na něj chystá kauza Toskánsko 2. Randák kontruje: "Pokud takové materiály dostanu, zveřejním je."

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jmeno (195 hlasů) 09.09.2009 14:32

  Standa musel odejit kvuli pul milionu. Tehdy modry prasata jako ty...

 • ! (191 hlasů) 09.09.2009 12:08

  To je borec ten Randak! Jenom bacha na Icko...

 • otmara (135 hlasů) 09.09.2009 12:28

  TOPOLÁNEK, místo toho, aby takticky držel hubu, sám začíná "otvírat"...

 • Molly (134 hlasů) 09.09.2009 13:08

  Tedy, jak může Topolánek vědět, že se připravuje další jeho kauza?,...

 • Triple dot (115 hlasů) 09.09.2009 12:26

  Uvidime dalsi chapadlo krakatice?

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Fuj, Topolánek musí mít okousané nehty dokrvava.

34 hlasů

Vazeni diskutujici,vychazejme z faktu.Panove Dalik a Topolanek si pronajali vilu od nejake firmy.Na foto jsme videli vilu i dve plastiky od mladych ceskych vytvarniku.O panu Dalikovi je znamo,ze sbira/je proziravy/ dila mladych soucasnych umelcu...Jak se ta dila dostala do Toskanska ? Byla to nahoda,ze si nejaky Ital koupil dila,ktera kupuje pan Dalik????Premyslejme!!!

49 hlasů

Kdyz je tam krivak Roman tak se tam vzdycky pripravuji tunely a levoty !!

70 hlasů

Randák je zasraný fízl,co se chytá praktik STB a nic jiného!! Paroubek chrochtá blahem ale počkej ty chrochtající prase i na tebe dojde!!

25 hlasů

Ty střevo buď rád, že někdo tu špínu a korupci odhaluje.

43 hlasů

Především je to užvaněný lampasácký přiblblík. Asi jsem ovlivněn četbou Forsytha a LeCarré, ale takto by se bývalý šéf tajné služby chovat neměl. Ten pitomec se pro svých pět minut slávy nechá vyfotit a zasahuje ve prospěch politické strany (v tomto případě je jedno, že zrovna ČSSD), tzn., že není loajální k zájmům státu. Kdo tam toho cyklistu jmenoval buď nevěděl nebo v horším případě věděl, co dělá.

39 hlasů

já jsem vlivně četbou článku S. Slonkové z "aktuálně", která píše o mnoha protestech partnerských institucí, když Langr odvolal Randáka a nejvíc protestovali Američané!!

30 hlasů

i kdybyste měl pravdu,je důležité,že poukazuje na špínu,kterou platíme my,poplatníci.Takže,není důležité kdo to říká, ale čeho se to týká !!!!!

57 hlasů

U mě si hrdina.Tupol musí krást i o dovolené!Modrým zvířatům to ale nevadí!1000 pod mostem 1 na jachtě.Všechny zákony proti korubci smeteny a takový šmejd by chtěl byt premier.ODSS=MAFIE.Škoda,že volby nejsou veřejné!Dal bych zkontrolovat duševní stav voličů ODSS.Volít je může buď dement nebo zloděj!!!!!!Za 20 let z TYGRA Evropy státní bankrot!Hrstka dementů se napakovala a zbytek nech chcípne hlady.Kde nějaký podraz na občany tam souruh Benda.A kde sídlí ti šmejdi s papa tunelem v modrém ráji.My jsme za vodou a Vy chcipněte hlady!!

54 hlasů

A myslíš, že oranžády jsou lepší? Ale na chvost Evroppy z předválečné špice nás dostali komouši 1948-1989.

43 hlasů

Jen leváky Tupola s Dalíkem žeňte bejkovcem pane Randáku.

86 hlasů

Ještě před chvílí zde byla zpráva, že se cikáni chtěli setkat s papežem při jeho návštěvě ČR. Byli však odmítnuti s tím, že papež má již pevný program. Dále bylo uvedeno, že romské sdružení vyzývá cikány k emigraci do Kanady. Pod článkem byla opravdu výživná diskuse! Ta vyděsila cenzora tak, že odstranil diskusi a pro jistotu i článek!

54 hlasů

Randak je frajer.

64 hlasů

A von bude i libovej!

27 hlasů

ODS se už raděj vykašli nebo z toho budeš mít stihomam, jak odésáci z Paroubka

41 hlasů

Užij si své endofíny z Jyříka, ale nechoď s nima na dětské hřiště. Za to jsou dost vysoké tresty.

60 hlasů

kolik jsi dostal?

57 hlasů

třeba i mohlo nahlédnout do Kubiceho zprávy, pravé ucho sice možná zaslechlo, ale marně, když celý mozek nepobral (a to ani gramatyku - ty Jyřiku), jak to skončilo. Vždyť Ty už musíš být potrestaný sám o sobě

36 hlasů

Kde je smraďoch tralala?

64 hlasů

Nechceme hloupého premiéra Topolánka!!!!!!!!!!!!!!!!!

72 hlasů

Raději budeš stát v pozoru a poslouchat ty prasečí keci Paroubka?

51 hlasů

tvůj písemný projev je občas až prasácky změkčilý. Škoda, že jsi nepřidal ten známý slogan o nevzdělaných sockách, byl bys pak přesvědčivější

44 hlasů

Z reakce Randáka soudím, že spolupráce STBáckých a mafiánských brachů Randáka, Kočky a P*ciny je teď všem naprosto zřemá.

39 hlasů

po bifi to bývá - pořádná hnačka, to teda jó

38 hlasů

Tak tohle je zřejmé, tak blbcum.

73 hlasů

Podle tvéhovyjádření a s ohledem na Randákův výrok soudím, že patříš mezi vypatlance dona Číča.

36 hlasů

nedělej mi v tom bo rdelu bo rdel, telefon mám na Mirka a žádná Čičolína s náma nebyla, takže s ohledem na Tvé vyjádření jsi v řiti s přehledem

45 hlasů

To, že máš ve svým bordelu bordel, je opravdu, ale opravdu, jenom tvůj problém. Ale nic si z toho nedělej. Chudák Škromach v Mršinově bordelu taky netrefil na pokoj. A je vidět, že tvoje řiť se z tvého pomateného bloudění ještě nevzpamatovala.

29 hlasů

Proč Topolánek lže Proč Topolánek nepřizná od koho si tu vilu pronajal?Nebo od koho si¨ji pronajal Dalík?Zatím předložili jen nějaké padělky smluv, což bylo dokázáno.

71 hlasů

Na to aby vypadl z politiky mu měl stačit skandál BERLUSCONI 1

73 hlasů

Na to, aby vypadnul z politiky, mělo stačit opuštění manželky a dítě s milenkou !

81 hlasů

V civilizované zemi by bohatě stačila kausa Kořistka! A ne k vypadnutí z politiky, ale k nástupu k výkonu trestu!

82 hlasů

na mě další aféru Toskánsko, bojí se Topolánek Chystají se na mě říci, že mi patří ta vila a já bych nebyl schopen dokázat, že jsem na to neměl.Tak bacha, nevěřte jim, zůstante věrni mému hlasu.Váš Topolánek

49 hlasů

Mozna, ze kdyby se choval slusne, tak by na nej zadnou "aferu Toskansko" nikdo nikdy nevytahl, protoze by zadna nebyla. Mel by se nad tim zamyslet.

52 hlasů

Topol to na sebe sám vybleje, tak je blbej! každýmu musí být jasný, že až se to provalí, že je to pravda. Někam ty korupční peníze vrazit musel, aby se nezjistilo, že tolik peněz nemůže mít legálně. Teď tají, že to patří jemu.

92 hlasů

Randák musí být pěkný uko ješita, že není schopen skousnout, jak ho Ičko s Topolem sundali..Myslím, že by našel z fleku uplatnění jako profesor psychologie, z pár vět analyzuje hysterii a tím sebeusvědčení Topola a na alespon tip, jaxe chovat, když na místě Topola neco takového zjistíte jaxi..ehmmm..zapomněl... ale pravděpodobnost toho, že mu to přistane nevyloučil..každopádně přeci o ničem vubec nic neví...tomu muze verit pouze idiot, kterých je v této zemi bohužel bezpočet...

34 hlasů

V každé normální zemi se šéfovi tajných služeb najde práce v dipolmacii na druhém konci světa, nebo útulná nadstandardní cela, případně je vyznamenán im memoriam ! V žádném případě se nevyhazuje na dlažbu ! To ovšem buranům Topolánkovi, Langerovi a vám nedošlo ! Ano, v naší zemi je hodně buranů a idiotů !

63 hlasů

nevíš a ani já ne co vtom bylo, nicméně souslasím, že obecně vzato by se to stát nemělo..to je fakt..meli mu neco prihrat...ale ta vysluha také není zrovna malá..takže na dlažbě zrovna není

30 hlasů

Volby by měly býti zítra , nebo to Topol zase posere .

51 hlasů

Mám rád oranžovou barvu a né modrou.Tu měli svazáci.

61 hlasů

Tak jsem onehdy přemýšlel přo si tehdy vybrali tu modrou barvu. Snad měli na mysli modrou krev, inu elita národa. Zná někdo jak to bylo?

77 hlasů

Randáku, poskoku Pupkina, už jsi toho nažvanil dost! Sklapni!!

60 hlasů

tady orel, tady orel, zjemni, již žádné vojenské povely, CD na cestě, ústup do ilegality až do zklidnění situace, poznávací znamení "splihlá pera, top, top, top"

60 hlasů

Topolánek musel studovat Dr.Plzáka: Zatloukat, zatloukat a ještě jednou zatloukat. Nejdříve nahotu před mnoha lidmi u Berlusconiho, pak mlžení kolem ty vily-jachty-jeepu, teď už pro jistotu zatloukat předem ať se vynoří cokoliv.Struktury velkokapitálu, mafiánů a některých politiků je třeba rozbít. Potřebujeme českého komisaře Cataniho, třeba to bude Randák..

84 hlasů

Catani byl tak trochu apolitický, pokud si dobře vzpomínám..nebo v tom seriálu měl nejakého "paroubka"..?

29 hlasů

Je zajímaví, kolik lidí věří bolševickým pohrobkům. Kdyby byl Randák poctivým člověkem, tak oznámí, kdo to nafotil a s jakým úmyslem. On dokonce předpovídal, že bude ještě hůř! Tak věděl, nebo nevěděl? A novináři tomu dávají patřičnou št´ávu. Jen tak namátkou, dnešní blesk přinesl zprávu, že si vedení sněmovny zakoupilo 5 luxusních aut. č Článek doplnil snímkem Kasal, Němcová a Talmanová. Nějak se jim vytratil portrét Filipa a Zaorálka. A samozřejmě i předsedy parlamentu.Co myslíte je to nedorozumění, nebo záměr? A ještě něco. V poslední době se na obrazovkách ČT objevují moderátoři v oranžových košilích nebo alespoň kravatách. Je to modní trend /jako Paroubek/, nebo záměr? Nechci nikoho urazit, ale je na čase používat vlastní mozek a nenechat se manipulovat zhrzenými špiony a zaprodaným tiskem.

39 hlasů

Tak s tebou bych si chtěl zahrát šachy. S tvy IQ by to asi byla zábava.

70 hlasů

Přesná ukázka bolševické komunikace! My si tykáme??? A ještě bych prosil vysvětlit co to je TVY IQ. Pravděpodobně je to nějaký kod člena Menzy.

25 hlasů

Je zajímaví, kolik lidí věří bolševickým pohrobkům, jako je Topolánek.

45 hlasů

Dne 9.9.2OO9 v 21 hodin jsem nebyl přítomen u počítače. Od l9 hod. do 22.3ohod jsem se zúčastnil akce kde bylo cca 5O účastníků. TENTO PŘÍSPĚVEK JE PRACH SPROSTÝ PODVRH !!! Zde máte jasný důkaz o čem mluví Topolánek.

52 hlasů

račte prominout, ale Vy jste vůl

36 hlasů

Pepo, stejně jako Vy se divím, proč se ta odkecaná existence Randák k tomu vyjadřuje, jako by o tom snad něco věděl. Nedělám závěry, je brzy. Ale obviňovat média z podprahové manipulace s voliči ve prospěch socdem mi připadá zhruba stejně pitomé, jako když to dělal Paroubek - ten je obviňoval z manipulace ve prospěch pravice.

44 hlasů

Ale Radko,vrať se k jinému svému nicku.I když vím,že ty to máš pod každou přezdívkou "těžký". Zkrátka stále jenom plácáš nesmysly.

27 hlasů

kdo se diví, je mu divno, kdo si hoví .... nabízí se odpověď, ale konec žertování typu íčko a nabízím seriozní odpověď: Protože se ho Týden cz na to zeptal

35 hlasů

Oceňuju Váš humor, ale nechápu, proč na otázku Týdne stručně neodpověděl, že se nebude vyjadřovat k něčemu, o čem nic neví. Takhle působí jako nevěrohodný mediální onanista, ale ono se najde dost hopíků, co na to skočí.

16 hlasů

Tak ještě jednou: V každé normální zemi se šéfovi tajných služeb najde práce v dipolmacii na druhém konci světa, nebo útulná nadstandardní cela, případně je vyznamenán im memoriam ! V žádném případě se nevyhazuje na dlažbu ! To ovšem buranům Topolánkovi, Langerovi nedošlo ! Vám asi taky ne !

36 hlasů

a tobě ty burane nedošlo že to je jediný způsob jak se zčásti těch štěnic zbavit "dostat je do sebe"dovést Krejčíře chytit Pitra pohrozit těžkýmy yeary a máme novou sněmovnu a pronajmou věznici v Thajsku je to levnější tvá řešení je jak 1maj také vše ok

13 hlasů

skvěle řečeno...

18 hlasů

pepocliftone, čistému vše čisté, říká se, a Vy na nás ne jako šachista, ale spíš úplný dělostřelec tupolánek (bolševičtí pohrobci, luxusní auta, módní trendy v TV, bububu). Takže faktická: podle Vašeho vkusu mají být ti TV moderátoři v modrých trenclech? Nechci urazit, ale ten svůj mozek raděj snad ani k manipulaci nenabízejte, A šachista?►♀◄

65 hlasů

Standa musel odejit kvuli pul milionu. Tehdy modry prasata jako ty kvicela jako cely prasecak. Jachta za 50 milionu z ukradenych statnich penez u politickeho hovada z ODS nevadi. Volici ODS jsou odporna prasata.

195 hlasů

at uz je to jakkoli, jsi kreten vole. a to nevolim ODS. jak muzes byt tak naivni a myslet si ze jina politicka strana je proste "JINA"?

15 hlasů

standa a pul milionu .. ha ha ha ha... ste mu drzel plácacku na perone, ne?

13 hlasů

Ano, to jsou. Úplně přesně stejně jako voliči ČSSD. Mezi těmito dvěma stranami totiž není vůbec žádný rozdíl, to mi věřte.

17 hlasů

Váš slovník přesně ukazuje, kdo používá mozek a kdo řitní otvor. POdejte trestní oznámení, jistě máte důkazy!!!

16 hlasů

Zapni IQ!!!! A podívej se na slovník fandy ODS tralala.

54 hlasů

Trestní oznámení komu? Vesecké nebo Salichovovi?

32 hlasů

fakt máte mozek šachisty? Já jen z obavy, že synek teprve začíná

32 hlasů

pro pepašachista - 15:49: no, právě že Vy jste mne těmi argumenty a slovníkem nejdřív vylekal a tím logickým úsudkem i dorazil. Jsem čtenář, nejsem šachista, ale mám svoji představu o šachistech. Jinak o synka strach mít skutečně nemusím, protože i on si přečetl

33 hlasů

Jen toho svého synka nechte, u šachů se naučí čestnosti, žádné fauly a podpásové tahy.Fandím mu, aby v budoucnosti používal jen svůj mozek a nenechal se manipulovat. Dokonce ani tím, že jeho tatínek k urážkám má velmi blízko. Naučí se, že je nutné argumentovat a ne urážet.

46 hlasů

Pamatuji si na tu dobu jak naháněli Grose. Ptal jsem se včera i dnes, kde je moralista Kalousek? Proč opět nerozvine iniciativu za právo a sravedlnost. Kalousek mlčí a mlčí, to také o něčem vypovídá.

52 hlasů

Nenakradl si nahodu Gross neco kolem 100 milionu? Za pul milionu si asi byt na floride nekoupil zaslepeny ubozaku. A ty naklikane hlasy jsou ubohe.

24 hlasů

A co když ty Grosovi miliony , bylo držhubné .

18 hlasů

ftáka vynechám, protože trousí hrubky, ale ten shin, ten mne teda zaujal nejen svým přehledem socdem autorů, ale všimněte s jakou dojemnou slušností, že by dnes již povinná četba dříve zavrhnutých autorů na Jánském vršku? Proč tedy inteligentní shin nezjeví i názvy povedených dílek oblíbeného autora? Protože neví a pamatuje si jen to, co mu řekli a od té doby rád poradí, co tam je, ale neví kde

29 hlasů

Za prvé Grossovy miliony a ne Grossovi miliony a za druhé skoro tři roky po něm šla Langerova policie a nic na něj nenašli ! Jistě k velké Íčkově "radosti" !

37 hlasů

pokud mohu poradit, socdem pan Zeman napsal nejake knizky..prectete si...kazdopadne ho tam nazval zlodejem..

39 hlasů

On o voze,ty o koze.

30 hlasů

Ale Pepánku šachisto, to my přece děláme. Používáme vlastní mozek a nenecháváme se manipulovat modrými špiony a zaprodaným tiskem. Pláčeš na špatném hrobě - proč tak vehementně nevyžaduješ morálku a poctivost od modrých ptáků?

52 hlasů

Naopak, já vyžaduji poctivost od všech, ne však poctivost "bolševickou", kde jakékoliv poznámka domovní důvěrnice /zaprodaného redaktora, zkrachovaného funkcionáře, zhrzeného politika/ byla brána jako protistátní čin. Vadí mi např. to, bývalí t.zv. NEZÁVISLÍ činitelé, jaké vrchní státní zastupitelka Brožová, ze dne na den se stala fanatickou političkou. Jak je možné, že NEZÁVISLÝ Randák se snaží rozvrátit českou společnost. Na to skutečně stačí selský rozum.

18 hlasů

Neurážejte sedláky vy jste modrý od hlavy až k patě a vaše argumenty se přirovnají k modrému ¨mikymu.jsou to skrz na sktrz korytáři a jen my voliči jim to můžem spočítat ,píši to neustále ,agitujte na Idnes tam se budete dobře číst ,my jsme u vás jen socky a vy jste nadlidi s malinkým mozečkem a hlavně jak komouši melete to svoje.

35 hlasů

Můj rod pochází ze sedláckého gruntu /než nám ho bolševici vzali/ ! Nevíte vůbec nic o selském rozumu. Byla by čest každého, kdo by ho používal! Věřte, že vím o čem mluvím.

42 hlasů

Doufám, že pan Randák mám nějako dobrou ochranku. Topol, Íčko, M.D., mají dlouhé prsty - viz Mrázek. Držím palce!!!

66 hlasů

Vám nevěřím ani že jste z našeho státu a že jste tu kdy žil.Přece každý a to tedy vaši rodiče taky museli volit nebo jste byli disidenti a dnes jsou z vás ohromní demokraté bez ohledu na to co se děje z obyčejným lidem ,podnikatel zaměstnává na ŽL podnikatele,vyplácí co nejmenší msdu a bokem něco z tržby a vyučit se nebo dělat školu v rodině kde jsou dvě děti je tak neúnosné i kdyby padali rodiče na hubu v různých řemeslech tak to neuživí,ze dne je bez práce a vy modrý trotlové nám dávejte rady ,Je mi jedno jak přišel Gross k milionům šel od válu a bylo vymalováno ale tito VAŠI omezenci žerou dál a lžou celému národu a on jim to spočítá sice pozdě ale přece,doufám že jste na gruntu z dotacemi spokojen.Držím Randákovi také palce majko z gruntu!!!!!!

28 hlasů

Jestli je více takovýchto vemínek v rozvědce tak by to chtělo pořádnej uragán a rozvědku pročistit. Ten člověk je věrohodnej jako Grossova manželka Sárinka pracující pro firmu jež fungovala na metodách blízkých vymývání mozků Amway.

19 hlasů

VOLE !!!! Chtel bych vedet,u ktereho vyrobniho pasu stojis. Chlapi z rozvedky a kontrarozvedny,to maji vsechno vymaknuty a neverim,ze obchoduji s necestnym materialem. Jen se divim,ze nemas vlastni Nick a pouzivas jmeno toho,koho spinis.Musis byt pekna zadacka svine.

63 hlasů

no tak to sou slinty...

29 hlasů

Trochu slušnosti a hlavně přemýšlej o tom co píšeš. Párkrát se zamysly nad svou větou a třeba ti to dojde: Chlapi z rozvedky a kontrarozvedny,to maji vsechno vymaknuty a neverim,ze obchoduji s necestnym materialem. Napovědět by ti mělo i to, kde Randák dříve pracoval a co vyvádí nyní... Kdyby měl nějakou profesionální čest, tak ho od rána do noci fackuje.

18 hlasů

Ano souhlasim,za impertinenci se omlouvam,ale nejen za sluzbou,ale i za Randakem stojim.Ti chlapi nejsou z testa plk.Kubiceho,ani ve stinu mafianske branze Renaty Vesecke.Vse bude jeste pred volbami a po volbach budou zavery.Ze ODS si vypije sve i odvar z CSSD,bude mit co vysvetlovat na to vemte jed!

53 hlasů

Jasně, kdežto Topolánek je věrohodnost sama.

78 hlasů

tralala se tady každý den sprostě vyjadřuje a Vám to nevadí, redakce? Už s tím proboha něco dělejte, ten jeho slovní průjem je něco příšernýho. Vy nemáte nějakého chlapa nebo ženskou na úrovni, aby to nepustili do éteru? Hnus.

31 hlasů

Jen ať lidí vidí,jací lidé tady volí pravici.Škoda ho házet do pytle.Takový reprezentativní vzorek se hned tak nenajde.

70 hlasů

Trala je modrá žumpa, která zasmradí každou diskuzi. Navíc ještě podvádí - kliká si hlasy, krade nicky - pryč s takovým póvlem!

63 hlasů

ty jsi tady chybela bolsevicka cubko

21 hlasů

To tralala -i na těchto stránkách by měla být možnost vymazání nevhodných(v tomto případě trvale sprostých)příspěvků - pravděbodobně se po jejich napsání vždy "uděláš" .

50 hlasů

Chovej se slusne zmrde.

26 hlasů

Chovej se slusne zmrde.

18 hlasů

Radši nám něco zazpívej.

35 hlasů

Nereagujme na toho vola!A že nebývám sprostá to jsou jen oni ale vytočí tou sprostotou i nás .co jsme se tu snažili vést slušnou a věcnou diskusi

26 hlasů

kde modro tam sprosto

45 hlasů

Topolánku, máš už na kahánku.

83 hlasů

Správně, p.Randáku jen nás informujte, až se něco dovíte. Myslím, že konečně se dovíme kdo si vilu v Toskánsku koupil, za prachy daňových poplatníků. Topol je ještě větší bl... , než jsme doufali.

60 hlasů

Začínám věřit, že Topolánka nesahl kamínek štěrku, ale pořádný šutr. Jak jinak si vysvětit jeho bláboly?

70 hlasů

Randákoví věřím , tomu ztopořelému topolánkovi ani slovo .

76 hlasů

Chce se mi věřit, že Randák je rovnej a statečnej chlap.

48 hlasů

Pane Randák, žádné Toskánsko 2 není zapotřebí. Tlučhuba Topolánek se odrovná sám. Ježiš a něco takového nám dělalo premiéra!!

74 hlasů

Ten Topolánek tak nějak ví všechno dopředu. Znal i Kubiceho zprávu dříve, než to divadlo začalo na veřejnosti. Přál bych si mít v republice jednoho dne zdravou pravicovou stranu. ODS je prolezlá kriminálními živly. Když namátkou kohokoliv z nich byste zavřeli do kriminálu, tak se nedopustíte justičního omylu.

80 hlasů

Tedy, jak může Topolánek vědět, že se připravuje další jeho kauza?, když o ní ještě nikdo jiný neví. To jí musí připravovat někdo, kdo mu to řekl. Že by někdo z ODS?

134 hlasů

Možná bych ODSákům doporučil do čela jiného Kašpara. Tenhle je dost profláknutej a je to skutečně gauner. Stejně tak, jako Langer.

72 hlasů

Z reakce Randáka soudím, že to budou jasná falza

32 hlasů

Máme v živé paměti, že se o Paroubkovi hovořilo jako o pedofilovi. Tenkrát se mu to nelíbilo, takže na tom (podle logiky pana Randáka) něco bude

22 hlasů

Az budou fotky Paroubka s holcickou, tak jakou jsou fotky Topolanka s "podnikatelama", tak na tom neco bude.

60 hlasů

Vážený pane Randák, váš byznys ve jménu spravedlnosti skvěle skvétá. Kdo byl Vaším školitelem? Avšak nebude Vám to nic platné, školitel za Váš amatérský počit, Vám nedá jinou šanci, než začít pracovat jenom rukama a neberte věci dvakrát do teplých. Budete dříve unavený.

21 hlasů

TOPOLÁNEK, místo toho, aby takticky držel hubu, sám začíná "otvírat" tuto, ještě nezveřejněnou caussu? Že by mu až takto tekly nervy? To zřejmě bude nářez!

135 hlasů

Uvidime dalsi chapadlo krakatice?

115 hlasů

kde je bolsevicka svine a fizl z lihace Bodik? asi fasuje 'dukazy' od umasteny bradavice a estebaka Roka

21 hlasů

Chce se i jen říci: "IMPOTENTE"

23 hlasů

S údivem čtu Váše dílo.A nedá mně to, abych nepoznamenal že zřejmě trpíte nějakou duševní poruchou .Pokud by to bylo jen v intencích této diskuze, budiž.V horším variantě by ovšem ve Vašem případě mohlo jít o důsledek neléčené venerické choroby a tam bych doporučoval navštívit nejbližší zdravotní zařízení.

97 hlasů

On asi čeká, že se mu složíme na poplatky, jinak to není možné, že by ho tam už rodiče nedotáhli.

39 hlasů

To je borec ten Randak! Jenom bacha na Icko...

191 hlasů

Randák, skoro stejně velkej borec jako Jandák. vlastně všichni ti oranžový jelita.

42 hlasů

pepek Vyskoč alis modrý pero

29 hlasů

Co chcete od takvého pseudovojáka, který celou vojenskou kariéru dělal jen sport. Funkci v tajne službě považoval za odměnu a poděkování za sportovní výkony. Hodnost generála mu snad dali za najeté kilometry, protože jinou odbornost a schopnost kromě toho, že všechno prozradí nemá.. Podle jeho zveřejněných keců poblikovaných v mediich bych řekl, že tento člověk má nísto mozku sval. Z takové chování by byl takový ukecaný šéf agentu dávno mezi kitičkama. Já osobně bych s timto člověkem nešel ani na WC z obavy, že celý národ bude o tom vědět dřív než já dostanu první nutkání jít se vymočit.

18 hlasů

Tož to si kuní ksicht nedovolí - asi sa někde v kůtku třepe a čaká až dojde i na něho-na Randáka nemá dochtor jakýsi.

51 hlasů

víte, co je ale hrozný - kolik z nás, voličů, spoléhá jen na pana Randáka. Jistě, je borec, jenže v té přesile, jak se ukazuje...

67 hlasů

Randák je oranžová rozvědka. Ten se mstí za vyhazov od policie a protože si zadal s oranžovými šibaly, ti ho dneska vydírají a používají jako užitečného idiota. Chtěla bych věřit tomu, že jakmile vypadne Paroubek se svou mafiánskou smečkou z vedení ČSSD, ČSSD se stane přijatelnou a volitelnou stranou. Do té doby ať nás chrání všichni andělé strážní.

34 hlasů

chtěl bych věřit, že se dočkám toho, že rozvědka bude konečně bez přívlastků a bez možnosti použití jako "užitečného idiota" a hlavně bez tzv. "střídavých andělů strážných", zkrátka barvoslepá, ale zato neomylně rozpoznající grázla

34 hlasů

Pro mne je jen rozhodující, jestli má pravdu na své straně.

29 hlasů

Zapomněla jsi dodat - andělé strážní modří. Amen!!

42 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 2/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.