Bývalý hejtman
Rath nezaplatil pokutu uloženou soudem, do věznice nastoupí v pondělí

07.10.2019 15:06

Bývalý středočeský hejtman za ČSSD David Rath nezaplatil peněžitý trest deset milionů korun, který mu uložil soud za korupci při zadávání tendru na rekonstrukci zámku Buštěhrad na Kladensku.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • karel ledvinka (4 hlasy) 07.10.2019 15:42

  pozde,ale prece.poeticka spravedlnost,tesne pred jomem jde...

 • Vlastimil Styblo (2 hlasy) 08.10.2019 07:10

  Zase jsi je měl pod postelí? Františku, ty z toho jednou strachem...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 08.10.2019 06:32

  V Hustopečích na Břeclavsku ulovili pět migrujících negrů (4 samci a...

 • Vlastimil Styblo (2 hlasy) 08.10.2019 07:11

  No vy máte dost! To je věc pocházející z trestné činnosti! To...

 • o k (2 hlasy) 07.10.2019 18:18

  Zabavili mu peníze ukradené.Ale má přece nemovitosti etc., u...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

PRIMOTOP
Zabavili mu přece víc, než 10 milionů, to není možné použít na pokutu?
------------------
Osm milionů si vzala ta policistka a policisté, co ho zatkli Takže Rath nemá nic. Nějaké peníze uloupili policisté jeho otci
Když nškoho oloupí policistky a policisté nebo soudkyně a soudci, tak to ale není loupež, ale zabavení
Z pohledu toho oloupeného nebo zabaveného je to jedno - on už ty svoje peníze nemá
Soudkyně a soudci, tay zabaveně uloupené peníze vyperou přes státní rozpočet a dostanou je ve výplatě

1 hlas

No, tak už má první den na přibyláku zua sebou a učí se pořádně ustlat "límec" na posteli. Další nevinný v kriminále, teď bude snít věčný sen všech muklů o amnestii.

1 hlas

Uprchlíka nevyhodíme: Kradl. Odsouzen. A zase kradl... A takové si tu musíme nechat. Rozhodla EU

Česká republika zavede podle serveru ceska-justice.cz institut strpění cizinců ze třetích zemí na svém území. „Reaguje tak na letošní rozhodnutí Soudního dvora EU, podle kterého se i cizinci, který není hoden azylu, musí přiznat práva uprchlíka a není možné ho vyhostit, ač představuje nebezpečí pro stát nebo byl odsouzen pro závažný zločin. Vyplývá to z novely azylového zákona, která byla předložena do připomínkového procesu. Institut strpění už má dlouhodobě ve své legislativě například Německo,“ poznamenala Irena Válová, jež o dané změně informovala.

Azylantem má pak být dle jejích slov nově nikoliv ten, komu byl azyl udělen, ale už ten, kdo o azyl požádal. „Nová definice azylanta v §2 azylového zákona má vypadat takto: Azylantem se rozumí cizinec, kterému bylo doručeno rozhodnutí o udělení azylu, a to po dobu platnosti rozhodnutí o udělení azylu. Azylantem se rozumí dále cizinec, u kterého bylo zahájeno řízení o odnětí azylu, a to do doby nabytí právní moci rozhodnutí ministerstva o odnětí azylu, po dobu běhu lhůty pro podání žaloby podle § 32 nebo kasační stížnosti a po dobu soudního řízení o žalobě a kasační stížnosti proti rozhodnutí ministerstva podle soudního řádu správního,“ píše Válová.

„V České republice jde o případ Čečence, který spáchal před udělením loupež a byl odsouzen na tři roky do vězení. Po udělení azylu spáchal další loupež a dopustil se vydírání. Jako recidivista byl odsouzen k devíti letům. Rozhodnutí, že Česká republika této osobě odnímá azyl, napadl zločinec soudně," popisuje Válová.

„Soudní dvůr EU (SDEU) v rozhodnutí konstatuje, že ani zločinec nepřestává být uprchlíkem, i když mu stát nepřizná tento statut, a může na území pobývat zákonně. Společný azylový systém EU vycházející z Ženevské konvence včetně zásady nevracení uprchlíka do země, kde mu hrozí mučení nebo nelidské zacházení, je nutné bezpodmínečně dodržovat, uvádí v rozhodnutí SDEU,“ uzavřela.

„No, a je hotovo... Vzpomínáte na toho Afričana, co znásilnil holku na poli u Litoměřic? Ano, ten byl v německém režimu strpění. Prostě tady budou, budou mít svá práva a nic s nimi nenaděláme. Že to ovšem bude zákonem definovaná možnost, to je odporný podvod na nás všech!“ poznamenal k tomu právník Tomáš Tyl.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprchlika-nevyhodime-Kradl-Odsouzen-A-zase-kradl-A-takove-si-tu-musime-nechat-Rozhodla-EU-598769

1 hlas

Blb se konečně dozvěděl, jak funguje ženevská konvence, po asi stu letech jejího fungování. Ono to platí od roku 1860 a něco!!!! Sice se začalo válečnými problémy, ale od konce druhé světové války platí čtyři úmluvy a nějaké dodatky. Už se Kočičoun vzbudil? Dobré ránko, blbe!

1 hlas

No Rath je všechno, jen ne totálně blbý. Nezaplatí pokutu, nic se nestane. Přece nedá státu prachy, co si nakradl a skrz co jde taky sedět, a nezůstane s holou zadnicí. Co mu stát udělá? Pošle exekutora, ale až bude na svobodě.
Rath se sebere, vyháčkuje do ciziny a nazdar, pitomci!

1 hlas

Rath je vych.canej jak díra do sněhu,přesvědčen o své geniálnosti.Ale zárověň je z narcisů ten nejnarcisovatější,takže občas se nechá svým egem převálcovat a myslí si,že mu všechno projde.Proto ta fatální chyba s prachama v krabici,to je přece bota jako hrom!A jeho samolibé kydy v odposleších,vůbec ho nenapadlo,že by mohl mít odposlech!On,Rath Veliký!!

0 hlasů

Rath je vych.canej jak díra do sněhu,přesvědčen o své geniálnosti.Ale zárověň je z narcisů ten nejnarcisovatější,takže občas se nechá svým egem převálcovat a myslí si,že mu všechno projde.Proto ta fatální chyba s prachama v krabici,to je přece bota jako hrom!A jeho samolibé kydy v odposleších,vůbec ho nenapadlo,že by mohl mít odposlech!On,Rath Veliký!!

0 hlasů

jenom totalni blb se necha nacapat s penezi z uplatku nejakym gojimskym policajtem,ne?zbabelce?moc kradete,semiti zidi.a potom blbe lzete.kdyz uz,mel mit pripravene nejake vysvetleni.misto toho cumel jako jelen do svetel,trumbera.cha,cha,cha!shalom.opec se dnes omluvi?jeji kandidat.

0 hlasů

V Hustopečích na Břeclavsku ulovili pět migrujících negrů (4 samci a jedna samice)

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=238580
-----------------------------------------
Systematická infiltrace klanů migrantů do německých orgánů stále pokračuje

Systematická infiltrace postupuje, nejsou zasaženy pouze policie a soudnictví, kurdsko-libanonské klany se snaží rozšířit svůj vliv na imigrační úřady, přijímací úřady nebo úřady práce.

https://ac24.cz/-/systematicka-infiltrace-klanu-migrantu-do-nemeckych-organu-stale-pokracuje?redirect=%2F
---------------------------
VIDEO: ČTRNÁCTILETÁ NĚMKA ŘEKLA NAHLAS O MIGRANTECH TO, CO SE BOJÍ ŘÍCT VĚTŠINA NĚMCŮ

Na demonstraci protimigrační strany AFD, promluvila i mladá, pouze čtrnáctiletá dívka. Řekla nahlas to, co se bojí říct většina Němců. Zkritizovala migraci a hovořila o tom, že se bojí s kamarádkami chodit ven či do města, kde po nich pokřikují migranti a otravují jim život. Dívka tvrdí, že už nežijí bezstarostně.

https://pravyprostor.cz/video-ctrnactileta-nemka-rekla-nahlas-o-migrantech-to-co-se-boji-rict-vetsina-nemcu/
---------------------------------------
Muslim se pokusil zaútočit na synagogu v Berlíně

https://www.eurabia.cz/Articles/33462-muslim-se-pokusil-zautocit-na-synagogu-v-berline.aspx

CZEXIT

2 hlasy

Zase jsi je měl pod postelí? Františku, ty z toho jednou strachem pojdeš.

2 hlasy

On je patrně zaúkolován na roznášení pitomostí.

0 hlasů

Tak s nemocným je to vždycky těžko. Ten má svoje migroše... jo, si představte, co tenhle ichtyl bude dělat, když migroši nebudou! On je bude aktivně přemlouvat, aby migrovali!

0 hlasů

Zabavili mu přece víc, než 10 milionů, to není možné použít na pokutu?

1 hlas

No vy máte dost! To je věc pocházející z trestné činnosti! To nemůžete myslet vážně! Nebo je ta veřejnost vážně tak blbá?

2 hlasy

Zabavili mu peníze ukradené.Ale má přece nemovitosti etc., u normálního člověka by už na dveře klepal exekutor.

2 hlasy

...psali, že i nemovitosti mu zabavili. Důležité je, že co ze státního nakradl, to mu bylo zase zestátněno nebo ne? Kdyby soud zabavil rozkradené peníze např. také u H-Sytému, mohli tam dnes všichni bydlet.

0 hlasů

pozde,ale prece.poeticka spravedlnost,tesne pred jomem jde BRUCET,krysa.vyvlastnit,10 let navic v pracovnim lagru a potom VYKOPAT do zidostana.

4 hlasy

Konečně jsi se tohoto momentu dočkal, že?

0 hlasů

netykejte,meshuge.ted cekam na buresa.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi