Kritika
Ředitelka domova pro seniory vzkázala Vojtěchovi a Maláčové: Nedělejte z nás blbečky

29.03.2020 11:25

S kritikou ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) a ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) vystoupila ředitelka domova pro seniory U Biřičky v Hradci Králové Daniela Lusková.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • o k (11 hlasů) 29.03.2020 11:42

  To, že není odborník ve zdravotnictví, to je to poslední, co bych mu...

 • Jeroným Pražský b. (8 hlasů) 29.03.2020 11:54

  Kalousek by to vzít nemohl. Je na tom tak, že v poledne je už na šrot...

 • jadoles nepojedu (8 hlasů) 29.03.2020 11:36

  No co by chtěla od ministra,který byl v nemocnici jenom když mu...

 • Jan Blažek (7 hlasů) 29.03.2020 13:05

  Tady je názorně vidět,kdo taky může dělat ředitele.A jak to dopadá.Ta...

 • petr dvorak (6 hlasů) 29.03.2020 14:33

  Ta ředitelka by měla místo hledání viníků řešit situaci na správných...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Nikde není,kdo si ten "Otevřený dopis" objednal.
Kdo ho první pustil do oběhu a kdo ho šíří!

0 hlasů

Z Babiše,Vojtěcha a Maláčové skutečně není třeba dělat blbečky. 🤣 !!

2 hlasy

Tož co s takú neschopnú ředitelku, která sama neumí nic zajistit...

1 hlas

bubák burešů nezvládá krizovou situaci, nekňuba.typický semita žid.potřebuje VYKOPAT i s celou tou jeho " vládou " břídilů,neumětelů a zlodějských LHÁŘŮ.

2 hlasy

Výborný byl dementní šulin Havel neknuba a nula a vymaštěnec! A s chorým mozkem kriminálníka!

1 hlas

Asi jako ten Váš mozek ? 🧠

1 hlas

Základní otázka je: Kdo je zřizovatel toho domova U Biřičky? Tak na toho by se pí ředitelka měla obrátit, ať jí zajistí potřebné. Pokud stát, tak je v tom ministerstvo, pod které domovy spadají. Toto je normální postup bez hysterie a politiky.

3 hlasy

daleko základnější otázka je,PROC ten zblblý mecheche vydal rozkaz k centrálním nákupu rousek?v krizi? čekal na kick-backs?chtěl se napakovat a potom to NEZVLÁDL, břídil? podezřelé, zvlášť u semity žida.

2 hlasy

Dementní šulin Havel nesehnal ani trakař z družstva a špina křivá a vymaštěnec! A jen bachor vypitých konáků a mozek vymazaný a prázdný!

1 hlas

Paní zřejmě hodlá vstoupit do politiky. O roušky jí nejde...

0 hlasů

V životě jsem neviděl tak nesympatickou babu...

0 hlasů

Evropské hodnoty v akci: Potřební nedostali nic. Začátek konce EU? Solidarita ve světle epidemie a invaze. Probuzení národních států. Suspendovat zdravý rozum umíme. Vydírání na hranicích zafungovalo

JUDITH BERGMAN popisuje, jak problémy s epidemií nové chřipky a vydírání EU tureckým prezidentem obnažily až na kost nesmyslnost udržování při životě tohoto byrokratického molocha

Po vypuknutí epidemie koronaviru se Italové dozvěděli důležitou věc, totiž že se ostatní členské země EU neřídí těmi báječnými hesly Evropské unie – a už vůbec ne ve všech pádech skloňovanou solidaritou.

Výsměch Itálii
EU se odvolává na zásadu solidarity, především pokud jde o přijímání migrantů: Během migrační krize v roce 2015 přidělil Brusel každé zemi pevnou kvótu imigrantů. V roce 2017 zažalovala EU u Soudního dvora Evropské unie Maďarsko, Polsko a Českou republiku kvůli jejich odmítnutí přijmout migranty. Koncem října 2019 prohlásil generální advokát, právní poradce Soudního dvora EU, že právo EU musí být dodržováno a že zásada solidarity EU "nutně někdy znamená sdílení společného břemene." Soudní dvůr EU o této kauze dosud nerozhodl, obvykle se však řídí doporučením generálního advokáta.

EU má dokonce zvláštní úřad - Koordinační středisko pro reakci na mimořádné situace (ERCC, Emergency Response Coordination Centre) - který funguje v rámci mechanismu civilní ochrany EU, a který pomáhá členským zemím EU i některým státům mimo EU při řešení krizí v souladu se "zásadou solidarity". Právě tento úřad požádala Itálie o pomoc, když se zemi vymkla z rukou epidemie - a nedostala nic. "Požádali jsme o dodávky zdravotnického vybavení a Evropská komise předala naši žádost členským zemím EU," řekl časopisu Foreign Policy italský vyslanec při EU Maurizio Massari. "Ovšem nedostali jsme nic."

Kromě toho Německo a Francie, přední členské státy EU navíc promptně zakázaly nebo omezily vývoz roušek, respirátorů a jiných ochranných prostředků. To vyvolalo opatrnou kritiku ze strany úředníků Evropské unie, jako je Stella Kyriakides, komisařka pro zdraví a bezpečnost potravin, která tomuto "motoru EU" bezvýsledně připomínala, že "solidarita je klíčová."

https://www.protiproud.cz/politika/5011-evropske-hodnoty-v-akci-potrebni-nedostali-nic-zacatek-konce-eu-solidarita-ve-svetle-epidemie-a-invaze-probuzeni-narodnich-statu-suspendovat-zdravy-rozum-umime-vydirani-na-hranicich-zafungovalo.htm

CZEXIT

1 hlas

Franta Kocourek v akci: Potřební nedostali nic. 🤡

1 hlas

Já si myslím, a někdo by to měl říct naplno: Že je třeba obětovat 200.000 důchodců, aby mládež mohla zpátky do školy a nebyl ohrožen její zdárný vývoj. A také lidi se chtějí bavit, naběhnout do hospod. Myslím si, že nikdo z nás netouží po tom, aby se zvyšovaly ceny, lidi byli bez peněz, a došlo ke zvýšení daní. To je přece úplně obráceně, než by to mělo být!. Mládež frčí a její zájmy mají přednost. Ani důchodcům, kteří to přežijou, by žádný papaláš neměl svými příkazy a zákazy snižovat budoucí důchod!

1 hlas

Poprav svy prarodice, pak rodice, stryce, tetky. Pujdes tak prikladem ostatnim hnupum s podobnym nazorem jako mas ty. Neco takovyho nenapadne ani kim-conga z kldr

0 hlasů

Ušetřených 200 tisíc důchodů se pak použije pro nově příchozí...

1 hlas

Tak snad je rovnou postavit ke zdi,ne?Bude to rychlejší.Pak naběhněte do hospod,on se zase najde nějaký b.lbec,který posléze zas vás bude strkat do penálu.

2 hlasy

Obětueme Tebe a tvé přibuzné a s tebou ničemu Kalouska a další koně soudruha dementního Havla za vykradené krámy jako byl STB Horáček či zloděj Kocáb a pak s nima i Kroupu a Dlouhého a Žantovského!

2 hlasy

Tenhle směšný český Ken vykřikoval na konci ledna, že jsme připravení, vykřikoval na konci února, že jsme připravení a všeho je dost, aby se pak v půlce března zjistilo, že nemáme nic a nejsme připravení ani trochu. Ten manekýn patří na Mírov!

4 hlasy

Takto kritizovat umí jen ten, který v životě neměl nic na starosti. Kromě sebe.

6 hlasů

Kalousek by tam musel být už 20 let a dementní šulin Havel špina křívá ta už 30.12 .1989 a na trvalo. Jak se lidem dobře žilo a i bez banánů a bez zkur unie a těch vrahů z Nato skopčáků a kopečkářů!

1 hlas

Tenhle směšný český Ken vykřikoval na konci ledna, že jsme připravení, vykřikoval na konci února, že jsme připravení a všeho je dost, aby se pak v půlce března zjistilo, že nemáme nic a nejsme připravení ani trochu. Ten manekýn patří na Mírov!

2 hlasy

Ty babo bláznivá, jdi dělat svoji práci a vykašli se na nějaké komentáře. Asi máš času dost, když se tady předvádíš.

4 hlasy

Ta ředitelka by měla místo hledání viníků řešit situaci na správných místech. Typický vztah lidí k objektivnímu problémů. Situaci řešící a nebo plkání o ničem. Klasická ukázkabyka v rozdílu mezi TV Prima s ministrem Havlíčkem a Schillerovou a pak u sebestředného Moravce. Na Primě se v klidu avěcně debatovalo o tom, jakými cestami se bude správa státu ubírat k odstranění důsledků pandémie. OVM pak byla o tom, jak se Moravec snažil vymýšlet hnidy, kterých se dopustila vláda Babiše za úpřímné snahy odborářky, vše pak vyvrcholilo v navození téma, aby odstoupil ministr Vojtěch. Ten rozdíl v přístupu k problému byl markantní. Věcnost proti hledání viníků na straně vlády. To takový premiér Británie je v klidu, nic vláda neřešila, až nyní, kdy sám onemocněl napsal dopis občanům, kde jim doporučuje, aby co nejvíc zůstali doma.

6 hlasů

To bylo řečí o ochraně seniorů především. V domovech důchodců jsou z nich to nejohroženější a pro ty se neudělalo nic. Málo špatně placeného personálu, ten neměl až do dnešních dnů ochranné pomůcky, byl zákaz návštěv a vycházení, tak to ti přinesli zvenčí.

1 hlas

Uz na zacatku jsem rikal, ze to bude velka sranda.

0 hlasů

Tady je názorně vidět,kdo taky může dělat ředitele.A jak to dopadá.Ta paní ani neví,kdo je její šéf.Není to vláda.
Domov je příspěvková organizace Královéhradeckého kraje-hejtman Jiří Štěpán- ČSSD.Stížnost může adresovat tam.* A když už Týden něco zveřejňuje,měl by
pitomosti uvést na pravou míru.

7 hlasů

Moc se v tom nevyznám ale zřizovatel neziskové organizace je Kraj !!???Tak proč kraj a panÍ ředitelka neobjednali ochranné prostředky už v lednu když to propuklo v Čině TAK MĚLI DOST ČASU NE ???? Zrušte kraje na co jsou když nic nedovedou zajistit !!!! Propustě zaměstnance co mají na starostí zásobování pro nečinnost za co jsou placení ???? Snad ještě nechtějí na krajích aby jim šel pan ministr zajišťovat kávů ????

5 hlasů

Ochranné pomůcky by v prvé řadě měl zajistit zaměstnavatel a to v součinnosti s vedením příslušného pracoviště, takže i každý domov seniorů by měl mít zásoby pro případ nenadálé události...

0 hlasů

Přesně patřící pod kraje a ty jsou povinné objednat a sehnat! Když nemocnice a ustavy převedli na kraje těžko by ministr mohl mít je v kompetenci!

1 hlas

Ředitelka domova se zlobí a přitom by ji to mělo udělat radost. Udělat z blbce jen blbečka je svým způsobem pocta. Jinak, za mých mladých let se říkalo: Kdo se stará, ten má. A tady se zřejmě jen čekalo s nataženou rukou, a teď se za vlastní chyby jen kritizují jiní.

4 hlasy

čína u nás:
Mynář-Prymula čínský-bab iš v průšvihu.,hamáček čínský b lbeček, havlíček-ruská holka, šilerka-nbrněnská ANO v ohrožení-rozkrádání.

2 hlasy

Hlavně dementní šulin Havel špina zlodějská a orangutaní a STB Karel Sabina-Emanuel Moravec šmej čurácký křiví!

2 hlasy

Bolševický lampasák a americký ocas, takzvaný maršál Pavel, v tom má jasno. Za všechno mohou čínské roušky. A Kalouskova nedopitá flaška šnapsu.

6 hlasů

Za všechno mohou bl*ci jako jste vy.

6 hlasů

Uz aby to vse prevzala "odborna" opozice . Kalousek , Fiala , Benda , Dolinek , Bartos ....

2 hlasy

Ačást krimánllníků a ještě chybí spící prase kopečkář a Žantovští a STB Horáček a ničema Kocáb! A ODS může zase vykrádat vše!

2 hlasy

Každý hlupák by to dělal lépe, než tato vláda. A to má Babiš ještě tu nehoráznou drzost, že píše Trupovi a radí mu, jak to mají v Americe dělat. Zavřít aspoň do blázince, když už obsadil tu justici a byl by pokoj

3 hlasy

Kalouska do basy a k němu i spicí prase kopečkář a jeho věrné zloděje jako Kroupu nebo dlouhého a Kocába a bude elita zlodějská v base!

2 hlasy

Kalousek by to vzít nemohl. Je na tom tak, že v poledne je už na šrot a kymácí se jako třtina v hurikánu.

8 hlasů

další Blb, co je stejně zblblý jako aztek polní

0 hlasů

Až o tom budeš něco vědět tak to piš! Máš máslo na hlavě a hlavně zloději Kalousek 35 milard pak ti jeho další Šimonovští aLux a Jurečka a máme elity zlodějské!

1 hlas

No co by chtěla od ministra,který byl v nemocnici jenom když mu trhali mandle?Copak je to odborník?

8 hlasů

Výborný byl Julínek nebo děvka Filipiová! A taky Bojar a nebo Rzbáš a za ty budeme platit 20 miliard Štavovi ten se bude smát jen proto,že jsme měli dementy jako byl ten dementní šulin a vymaštěnec Havel a jeho tudá hlava jen pro zlodějny a tunely!

2 hlasy

To, že není odborník ve zdravotnictví, to je to poslední, co bych mu zazlíval a co by vadilo. Jeho problém je, že není dobrým manažérem a že je vlastně pouze cvičenou opicí toho
nejvyššího podvodníka.

11 hlasů

STBak Bures moc dobre vi ze potrebuje jen cviceny loajalni opice. To je ta jeho vlada "odborniku"

0 hlasů

No a to si právě myslím,že by odborník nebyl cvičenou opicí,a mohl by být i dobrý manažer.

0 hlasů

Přihlas se svým jménem, ať vím, kdo se skrývá za tou idiocií. Nestyď se se za své myšlenkové geniality.

4 hlasy

Stanjura nebo bendl to byli panečku mistři a nima zůstali jen podvody nebo Martin Říman či Kocourek a za nima zůstala jedna 1 miiarda v kauze co už chtěli cajri 4 odložit a naše Marie Benešová ju vždy vrací k došetření! Jen šetřete zlodějny soudruha dementního šulina Havla jeho věrných koní jako OKD za 7 miliard a ukažte ty zloděje dlouhé či Kroupou či kalouska at máme tabuli zlodějů!

4 hlasy

azteku polní pěkně tě ten gros, rath a paroubek vycvičil mozek. Stanura někdy něco ukradl,nebo někdy o někom říkal,že je zloděj? o p,Bendlovi jsem to slyšel od ratha, A všichni víme, jak to dopadlo!!!!

2 hlasy

Jojo čti a budeš to vědět,že zloděj Stanjura známá zlodějská figurka a Bendl dohazoval černé kšefty té svoji Tamarce čistění vlaků a dalších! V ODS tam bylo zlodějů Řebíček adále Ičko a další Ivan kočárník a Vodička a Ivan Pilip!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.