Podzimní volby
Reedová: ODS nevyléčí jeden gynekolog

02.10.2010 16:30 Rozhovor

Kandidátkou na post pražské primátorky za Věci veřejné je Markéta Reedová. Do pražského zastupitelstva byla zvolena již v roce 2002 za stranu Demokraté Jana Kasla, později přejmenovanou na SNK - Evropští demokraté. O čtyři roky později mandát obhájila a stala se náměstkyní primátora Pavla Béma. Na funkci rezignovala minulý rok poté, co se jí nepodařilo prosadit protikorupční strategii.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • varan josef (44 hlasů) 02.10.2010 18:10

  Co vlastně ta paní říká? Sice jsem s ODS 3 roky seděla na magistrátu...

 • varan josef (35 hlasů) 02.10.2010 18:18

  V překladu: v mongolštině mozek =penis, Nechal jsem si to projít...

 • varan josef (27 hlasů) 02.10.2010 19:31

  Předně v minulých volbách měli modří v Praze přes 50% a Reedová a...

 • varan josef (25 hlasů) 02.10.2010 20:08

  V překladu: V mé jurtě (prudice 33) se mnou bydlí 8 velbloudů, 9...

 • varan josef (23 hlasů) 02.10.2010 18:14

  V překladu: Kdybych nebyl(prudic33) kastrován, svědila by mne z...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Reedová má pravdu. ODS je v krizi a je to dost znát. Z nabídky kandidátů je nejpřijatelnější právě M. Reedová.

11 hlasů

To je ta jejich slavná kapitalistická koalice,nejednotná,rozhádaná.To v naší koalici ČSSD + KSČM táhneme všichni za jeden provaz .Volte naší koalici a modrá lejna se budou třást hrůzou,dostanete 13. důchody z výnosů ČEZu ,statečná bojovnice proti imperialismu s. Brožová-Polednová bude propuštěna a rehabilitována , majetky tzv. podnikatelů budou rozdány našemu lidu a znovu se přitulíme k našim sovětským(ruským) bratrům .

10 hlasů

Jeste dodam, ze proletari nebudou muset travit veskery volny cas na ochutnavkach v Kauflandu a Lidlu.

6 hlasů

ODS a ČSSD jedno jsou.

ČSSD a ODS jedno jsou.

Jen ČSSD se snaží své "tiché" aktivity dělat více
nenápadně.

4 hlasy

mafiansja pravičacka ODS 2010==estebacka levicova KSC 1950--krast uzurpovat mentorovat manipulovat

18 hlasů

Felixi,o tvém mdlém rozumu víme všichni,ale srovnávat naši bratrskou KSČM s těmi modrými kreaturami,to je opravdu silná káva.

8 hlasů

Nechte mluvit soudruha Josefa Varana, zaslouzileho clena predlistopadoveho UV KSC.

9 hlasů

V překladu: V mé jurtě (prudice 33) se mnou bydlí 8 velbloudů, 9 jaku,4 vepři a 2 miliony vší! Je to jako na sjezdu mé(prudicovi33) milované ods!

25 hlasů

Josefe, chapu, ze ho mas mekkyho, ze ke tvrdymu nikdy nedoslo. Ale snaz se to dodrzovat aspon v pravopisu.

11 hlasů

V překladu: Můj život(prudice33) je natolik ubohý že si ze mne utahuje i mongolská lůza i jaci se mi na pastvě smějí! Když mě(prudice33) viděl orgoj chorchoj umřel síchy! Navíc jsem kastrován(prudic33) a místo penisu mám(prudic33) takovou divnou prohlubeň ze které každý měsíc krvácím. Nejsem nakonec já(prudic 33) nějaký mutant?

18 hlasů

ODSka zlodějská jde do kopru. :-)))))))))))))))))))

22 hlasů

Omyl ona se jenom roztrojila! Teď je ODS originál, ODS light (vv) a ODS hardcore (top) ve své podstatě ale jedno jsou-parta zlodějů!

20 hlasů

jo , popsal jste to přesně

11 hlasů

Jako kdyby ČSSD byla něco jineho, po zkušenosti se Standou Grossem nebo kakaovým králem Krausem byste měli pomlčet. Sice jste navenek jednotní, ale ve volební kampani nejste vidět, tedy dokud si Sobotka nešlape na jazyk.

10 hlasů

ČSSD nemusí dělat žádnou volební kampaň, pravicová koalice svými geniálními činy ji provádí za ČSSD !

19 hlasů

Souhlasím,leč nevím proč bych měl mlčet já když nejsem socan(pro tupé mongoly jsem nikdy v žádné straně nebyl) a volil jsem je jen jednou. BTW: Jak Gross souvisí s pražským magistrátem kde jak je známo jsou tyhle tři strany jedna?

17 hlasů

Vy jste volil v Mongolsku CSSD? Vlastne proc ne. Tam vy i vase rodna strana patrite.

13 hlasů

V překladu: Má(prudicova33) rodina jsou všechno vážení členové mongolské společnosti! Matka dojička jaků, otec je kastruje-trénoval to něklikrát i na mě(prudicovi33) jen já jsem ubožák a všichni ze mne mají legraci i když jsem udělal korespondenčně univerzitu! Do Plzně jsem poslal osm jačích bobků a zpět mi poslali titul z práv! Přesto i v Mongolsku se mi za takovou poctu smějí!

21 hlasů

Nebylo jednoduché na radnici ovládané mafiány z ODS cokoliv prosadti. Nedivím se, že odešla, když zjistila, že nemá de facto šanci proti korupci na radnici cokoliv udělat. Kluci z ODS si to mezi sebou pěkně rozdělili a navzájem si kryli záda. že za ODS na radnici kandidují plus minus ti samí lidé ukazuje na bezskrupulóznost této strany.

22 hlasů

Se socanem Varanem nema smysl diskutovat. Ten clovek neni clovek ale mogolsky varan.

11 hlasů

A s tebou snad ano ? Ty zloději, podvodníku, lháři, amorální hajzle a kreténe ?

16 hlasů

Nedivím se.Na Prudice33 má v diskuzi málokdo.Jeho skvělá čeština a doslova tok precizně formulovaných myšlenek se jen tak nevidí.Co slovo,to perla.

8 hlasů

V překladu: Chtěl bych být Čechem (prudic33) leč jsem pouze mongolské hovado(prudic33) z dálky připomínající neandrtálce z ČR Mirka Topolánka!

20 hlasů

Souhlasím leč to má pár drobných há(č)ků:1) v minulých volbách ODS vyhrála v Praze tak drtivě že SNK ED tam byly pouze jako stafáž aby se neřeklo, 2) seděla tam s nimi 3 roky než na to přišla a prošlo kolem ní to největší svinstvo, Wow! Důvtipná paní,4) mnozí nejhorší ODSmani tam nesedí jen 4 roky ale často i 12, 16 i 20 let(teď jak ukazuje kauza ABL jsou z mnohých top) To je opravdu tak naivní že tehdy i dnes si myslí že se něco změní?

16 hlasů

Jde o výsledek voleb. Jestli tam po nových volbách do zastupitelstva nebude dominance jedné strany, navíc strany jako ODS, bude to pro korupci rozhodně méně příznivé, než v období předcházejícím. Reedová v kauzách radních z ODS nefiguruje a odejít hned bez nějaké snahy cokoliv dosáhnout by byla zoufalost. Taková strategie by nepomohla vůbec ničemu.

7 hlasů

Předně v minulých volbách měli modří v Praze přes 50% a Reedová a jeji Snk byly prostě stafáž. Když se podíváte teď na kauzu ABL zjistíte že v tom není jen ODS ale i spousta pražských topáků a VV. Proč Protože jsou ex odsmani. Ano možná se dostane do politiky pár nových ksichtíků leč těch starých v novém kabátě tam bude pořád víc. Možná se budou víc hádat bude mezi nima více animozity ale jak půjde o kšeft dohodnou se!

27 hlasů

Proč sem cpete kauzu ABL? Osobně bych ji spíš nazýval "kauza radnice Prahy 11" a ta probíhala v době, kdy ještě VV ani nexistovaly. Tahle kauza je předvolební tyjátr a nic se o ní ještě pořádně neví. Osobně mě víc zajímá kauza Opencard. No a Reedové prostě věřim o moc víc, než šíbrům z ODS. Myslete si tom co chcete.

9 hlasů

Pokud je tato agentura jak personálně tak finančně propojena s VV a lidé s této agentury se dostávají do státních služeb hází to špatné světlo nejen na abl ale i vv. To není spekulace nýbrž fakt!

15 hlasů

Reguju na váš poslední příspěvek zde, protože níže už mě to nenechá. VV není žádná "strana, která sledovala". Sledování prováděla ABL (a to ještě kdoví jestli, nic se zatím neprokázalo) na zakázku. Jako detektivní agentura tohle prostě dělá. Jestli si to zadal někdo z ODS nevím. Zjednodušujete, spekulujete..

8 hlasů

Kauza ABL tyhle strany spojuje! Top už řekla že bývalí členové ODS v jejích řadách s tím nemají(opravdu rychlí co?) co dělat, VV je stranou toho co sledoval a ODS je prostě ta parta co byla sledována a s obrovskou pravděpodobnosti i těch co si to objednali! Takže defacto jedna strana ODSTOPVV! Reedová je o dost lepší než ty dvě loutky (Tůma Svoboda)přesto není až tak čistá!

16 hlasů

A co pravopis, strejdo?

16 hlasů

V překladu: Jsem(prudic33) mongolský idiot a potomek tupého jaka a zdechlé velbloudice!

18 hlasů

Co vlastně ta paní říká? Sice jsem s ODS 3 roky seděla na magistrátu jako zástupce primátora ale jsem úplně čistá. Když se začala stavět Blanka nebo když byla Opencarta byla jsem zrovna pryč anebo jsem se koukala z okna jak si tam hrají vrabci s kusem rohlíku ale jen díky MĚ má teď policie nějaké informace o tom kdo za tím stál. Já sem v tom samozřejmě prsty neměla. Ani mi nejde o prebendy. Ona se ODS změní! Říkají to! Sice už to slibují po 789 ale teď je to fakt pravda! To že jsem opustila potápějíce se SNK ED vůbec nebylo z kariérismu! To je jejich lež jako věž! To že jsem přestoupila k VV mě vedla jen přesvědčení o poctivosti a slušnosti jejich předsedů na oko Johna, který sice byl v nějakém rozporu zájmů, lhal své ženě a před soudem ale jinak je to fajn morální kluk a doopravdy Bártou což vůbec není pravda že špicluje kolegy a hraje malou domů pro ABL! Jenom mě prosím vás pražáci volte! Já jsem ta spasitelka nového žití a s poctivci z Top a především z ODS ten magistrát do roku 3216 určitě úplně zbavíme korupce! Vaše Markéta!

44 hlasů

Na magistratu sedel z zodpovidal za finance predevsim tlusty olach Jyrka. Ale to vasemu miniaturnimu mozecku nedojde.

12 hlasů

V překladu: v mongolštině mozek =penis, Nechal jsem si to projít penisem(prudic 33) a opravdu jsem pořádné hovado! Pokud by u nás v Mongolsku byla ODS určitě bych byl jejím předsedou(prudic33)! Hovado jsem(prudic33) velké skoro jako Toplánek, slizký(prudic33) jako Nečas, krásný a poctivý(prudic33) jako Tluchoř, a mám inteligenci (prudic33)Mirky Němců! Ideál modrého nadčlověka!

35 hlasů

:-)) Varane , konečně - až teď po Vašem překladu - mam z cintu Prdiče33 požitek :-) , až z Vašich překladu chapu , co to ten nejapa chrli na modrou pěnu

10 hlasů

Paní Reedová vypadá jako žena na svém místě, jsem rád, že je tu někdo, kdo nabízí skutečnou změnu a boj proti korupci.

13 hlasů

To je neuveřitelné! V celém článku je přes 10 překlepů... můžete to někdo odstranit? to se nedá číst

12 hlasů

Clanek je urcen pro jednuduche jedince typu volice sockom Josefa Varana. Ten si s prasopysem taky hlavu nelame.

13 hlasů

Ty tak můžeš nědo a někoho posuzovat zloději, podvodníku, lháři, amorální hajzle a kreténe ?

11 hlasů

V překladu: Kdybych nebyl(prudic33) kastrován, svědila by mne z článku moje mongolská minivarlata! Jinak je mi(prudicovi33) úplně jedno co tak píšou! Jsem totiž(prudic33) kretén a odkývám vše co mi nabulíkují!

23 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.