Žaloba na ochranu osobnosti
"Rozkrádal ministerstvo obrany." Babišův výrok o Kalouskovi bude řešit soud

30.04.2020 08:54 Aktualizováno 30.04. 10:09

Okresní soud Praha-západ se musí zabývat žalobou poslance Miroslava Kalouska na premiéra Andreje Babiše kvůli jeho výrokům ve Sněmovně.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (7 hlasů) 30.04.2020 09:36

  Babiš je borec, ale prokazovat zlodějnu Parkanove, Kopřivovi,...

 • daniel Pink (7 hlasů) 30.04.2020 10:02

  diky za Kalouska-ten ubira demobloku a hlavne TOP tolik%,tolik...

 • Karel Hrabě (4 hlasy) 30.04.2020 14:55

  Fiala A PRAVICE ?,Predseda ODS Petr Fiala v rozhovoru pro portál...

 • Pavel Rous (4 hlasy) 30.04.2020 19:13

  Z hlediska formalistického, křivého "práva" Kalousek zaznamenal dílčí...

 • Jiří Vampola (4 hlasy) 30.04.2020 10:06

  Taky mám z padákového smrtihlava Kalouska radost. Eurobolševikům...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvkyPavel Rous 01.05.2020 06:40
rous123

Obdaroval církve na náš účet. To má být zásluha? Navíc obdaroval i takové církve, kterým komunisté nic vzít nemohli, protože v té době neexistovaly!

Záchranou církví to nelze nazvat. Udělal tím víc k prosazení ateismu než se kdy, přes všechny represe, podařilo komunistům. Zachránil nanejvýš byznysové ambice některých církevních představitelů. Ono se lidem těžko vysvětluje, že chudoba se sice ctnost, ale jenom když jsou chudí oni.

další svinka z ANO A KSČM -LM STB-ROUS-kr.jméno -kachna

0 hlasůaztek polni 30.04.2020 14:14
kirvono

Horší byl akorát neknuba a nula slizka čurácká vylhana KLAUSOVA orangutaní zrůda zlodějská špina fekální! A MYNÁŘ S OVČÁČKEM a OVAREM čínským

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 1 hlas

0 hlasů

Jaky mohl byt asi Kalousek ministr financi ? Je to preci chemik z Mitasky .

2 hlasy

Kalousek mj. prosadil zrůdný zákon o omezení hotovosti. Tím nás přiblížil k sovětskému finančnitví konce osmdesátých let. Tam také bránili lidem vybrat si úspory v hotovosti. U nás to tehdy bylo nemyslitelné a tyto ruské poměry jsme považovali za ubohé. Díky Kalouskovi jsme omezováni podobným způsobem.

Jde o mezikrok k úplnému zrušení hotovosti a zavedení záporných úroků. To prosazují globalisté a "liberálové" jako prostředek proti krizím. Důvodem je samozřejmě to, aby se peníze nemusely brát tam kde jsou - u nadnárodních firem.

Troufám si tvrdit, že kterýkoli chemik z Mitasky by byl lepším ministrem financí než Kalousek.

2 hlasy

DALŠÍ ÚPORNÁ SNAHA SLUNÍČKÁŘŮ O IMPORT VOUSATÝCH SIROTKŮ

Už když si Merkelová “objednala” dovoz 1500 vousatých syrských sirotků z Pákistánu a Afghánistánu mi bylo jasné, že naše nadšené vítače v čele se Šojdrovou to nezanechá chladnými. První zásilka sirotků už do Německa dorazila a to s velkou pompou. Ostatně, na jednoho takového sirotka, který se ani netají svým úmyslem dobýt a islamizovat Evropu, jsem už upozornila zde.

Jako první se ozval sluníčkářský Bakalův novinář Fendrych, který zatoužil po alespoň nějakých sirotcích z tábora Moria. Možná si pamatujete, jak před časem psal o tom, že by naše země zvládla přijmout padesát tisíc uprchlíků. No, tak tento jeho “vlhký sen” stále ještě neskončil. K němu se samozřejmě přidala také europoslankyně Šojdrová, jejíž snaha nasunout k nám džihádisty z řeckých táborů je vskutku nekonečná. A aby toho nebylo dosti, tak o vousaté syrské sirotky z Afghánistánu a Pákistánu projevil zájem také zpěvák a sluníčkářský aktivista Tomáš Klus.

Kluse nadchla Fendrychova výzva k přijetí vousatých “sirotků”, na niž nakonec zareagoval následovně:

“Skvěle napsáno výborným Martinem Fendrychem. Za sebe dodávám, že svět bude šťastný, až budou šťastné děti na něm. Věřím, že využijeme každé možnosti dětem pomoci, protože jsme dobří lidé ze srdce Evropy.“

Stejně začala na přijímání vousatých sirotků tlačit Šojdrová, která prohlásila:

“Devět zemí EU začalo s relokací dětí z uprchlických táborů v Řecku. Krize COVID-19 tuto solidární pomoc urychlila. Solidární chtějí být i Češi.“

Aby se vše posvětilo tak nějak oficiálně, tak se do kauzy “sirotci” opět zamíchaly vysoce ziskové promigrační neziskovky. Občanská iniciativa Češi pomáhají sepsala otevřený dopis a zaslala jej Hamáčkovi. S textem se ztotožnily Organizace pro pomoc uprchlíkům, která se nedávno snažila u nás legalizovat partičku afghánských džihádistů bez dokladů a Amnesty International, která ČR pro změnu nedávno nařkla z diskriminace cikánského etnika. V žádosti o “sirotky” je uvedeno:

“V Česku jsou připravené náhradní rodiny a celá síť organizací a dobrovolníků. Zároveň má Česká republika i dostatečné kapacity ve specializovaných zařízeních pro děti cizinců. Věříme, že by šlo tyto prostory využít k potřebné karanténě. Naše iniciativa má také od soukromého dárce zajištěné nemalé finanční prostředky na realizaci přijetí dětí. Ze strany vedení státu by tedy šlo především o projev dobré vůle, gesto solidarity.“

Takže opět a zase připomínám, že žádné malé dítě by nebylo schopné zcela samo a bez doprovodu absolvovat cestu ze Sýrie do Řecka. Zajímalo by mne, jak je možné, že se stále najde tolik lidí, kteří podobnému bludu věří. Tímto tedy vyzývám všechny výše uvedené vítače a podporovatele dovozu vousatých sirotků k tomu, aby nám to, jak malé dítě cestuje tisíce kilometrů nebezpečnou krajinou samo, bez doprovodu, nejprve předvedli v praxi.

Vážení vítači, jakmile pomine současná krize a uvolní se podmínky k cestování, zvolte nějaké dítě z vaší rodiny. U Kluse to bude nejspíš vlastní dítě, u Šojdrové asi vnouče, u ostatních nevím, ale jistě nějaké dítě ve věku 3-6 let v širší rodině najdete. Odvezte toto dítě na hranice Turecka se Sýrií a tam jej ponechejte zcela bezprizorní s tím, aby samo dorazilo do Řecka na jakýkoli ostrov v Egejském moři. Ponechte mu jen nějakou hotovost a odjeďte. No a pak čekejte, až se toto dítko samo do Řecka dostane.

Říkáte, že je to nesmysl? Že nemůže takto malé dítě samo, bez znalosti jazyka, navíc negramotné do Řecka dorazit? Ale vy přece tvrdíte, že může!!!! Tvrdíte, že takovýchto syrských sirotků, kteří dorazili sami, zcela bez doprovodu do Sýrie, jsou plné řecké tábory!!!

Pomineme-li, že muslim – sirotek takřka neexistuje (většina muslimek má kolem 5-7 dětí, takže každé dítě musí mít desítky bratranců, sestřenic, tet a strýců), tak tím největším “hoaxem”, který Šojdrová, Klus, Fendrych a další sluníčkáři vypouští, je právě to, že desítky, či snad stovky malých dětí dorazily po vlastní ose, tedy bez jakéhokoli doprovodu, ze Sýrie do Řecka.

Už v době, kdy se Německo rozhodlo, že i přes současný nouzový stav přiveze 1500 sirotků z Řecka mi bylo jasné, že se bude chtít o tuto “nadílku” podělit s ostatními evropskými zeměmi. Témuž napovídá i urputná snaha EU o sloučení azylové a migrační politiky. Je na to ideální doba, nikdo si totiž toho, co se v Bruselu děje, nevšímá.

Také jsem si všimla, že hlasování našich ministerských zástupců v Radě Evropy bylo promigrační, takže bych se vůbec nedivila, kdyby byly tentokrát snahy Šojdrové a dalších vítačů plně vyslyšeny. Vše by se nejspíš provedlo v tichosti, za koronavirovou clonou.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-dalsi-uporna-snaha-slunickaru-o-import-vousatych-sirotku/

CZEXIT

3 hlasy

Z hlediska formalistického, křivého "práva" Kalousek zaznamenal dílčí úspěch.

Morálním vítězem je však v tomto případě Babiš. A to bez ohledu na výsledek sporu. Ve skutečnosti může Kalouskovi poděkovat, protože souzením upozorňuje, že je proti němu. To Babišovi velmi levně získává hlasy voličů.

Eurohujer, sluníčkář a utahovač opasků Kalousek je totiž to nejhorší, co se u nás v politice vyskytuje.

4 hlasy

bures je samozrejme DALEKO horsi-zlodej,lhar,podfukar a prac spinavych penez.kalousek ma sve temne stranky,ale ZACHRANIL cirkve pred rabovanim zidama.to je plus.velike minus je vitacstvi.cekejte utahovani opasku od buresa co nevidet,sekera jako dum.a na ni pracoval jeste za konjunktury,kdy mel sekery zacvakavat.blb.

2 hlasy

Obdaroval církve na náš účet. To má být zásluha? Navíc obdaroval i takové církve, kterým komunisté nic vzít nemohli, protože v té době neexistovaly!

Záchranou církví to nelze nazvat. Udělal tím víc k prosazení ateismu než se kdy, přes všechny represe, podařilo komunistům. Zachránil nanejvýš byznysové ambice některých církevních představitelů. Ono se lidem těžko vysvětluje, že chudoba se sice ctnost, ale jenom když jsou chudí oni.

1 hlas

zachranil cirkevni majetek pro nas.nebyl vykraden a vytunelovan prospechari jako krysa rath nebo bures.ovsem treba davat federaci opci zidofskych restituci 2x bezduvodne je hruza.nota bene ty tri granty,ktere bezi asi do nekonecna.to by mel parlament OKAMZITE zrusit.zvlast ta prvni restituce,jeste kdyz nikdo jiny nemel zadnou hotovost vedla k ke zrodu " oligarchu ".ovsem myslici clovek nemuze byt atheistou,zvlast kdyz dnes uz mame DOKAZANO existenci stvoritele matematicky.

0 hlasů

Dementní šulin čurácký vylhaný estebácké prase a nula primitivní podporná zrůda orangutaní! Chudák Havel špina křivá odporná asměšná figurka dementní!

1 hlas

Co chtějí řešit po celých dvou letech? Že se na projevy ve Sněmovně vztahuje imunita? Že žaloba spadne pod stůl, až to žuchne? V USA by tento cirkus měli vyřešený do čtvrt roku a ne za 17 let, jak kauza veřejného blba Špidly, který nechal vyhodit celou Radu ČT.

2 hlasy

to muze ten soud klidne resit, jestli je zeme kulata :-)))))

0 hlasů

Fiala A PRAVICE ?,Predseda ODS Petr Fiala v rozhovoru pro portál Seznam Zprávy zkritizoval vládu, jež dle něj nedokázala jednat otevřeně. Za chybu mimo jiné považuje také snahu Andreje Babiše prodloužit nouzový stav o další měsíc. Bezpečnostní expert Jaroslav Štefec však Fialovi připomněl, že země v přelomové době potřebuje rázné kroky, nikoli jen plané mudrování.


Podle Fialy však další prodloužení nouzového stavu v důsledku zahájení přísnějšího bezpečnostního režimu připravuje mimo jiné půdu i pro určitá pokušení. „Někteří ministři už zkouší, co projde. Teď ministr obrany navrhl posílení pravomocí vlády a premiéra, předtím jsme viděli snahu změnit zákon o evidenci skutečných majitelů, což by umožnilo zastřít, kdo je skutečným majitelem Agrofertu,“ předpokládá předseda ODS.

Když pak přišla řeč na to, jak by se s celou situací eventuálně popasoval v pomyslné roli premiéra Fiala, uvedl: „Troufnu si tvrdit, že bych byl mnohonásobně lepší. Protože já jsem člověk systematický, který ctí pravidla, instituce a systémy. Ve chvíli, kdy čelíte nějaké kritické situaci, tak státy a veřejné instituce mají vypracovány plány krizového řízení, abyste nad tím nemuseli přemýšlet, zdržovat se a improvizovat.“

Reakce Jaroslava Štefce
Bezpečnostní expert Jaroslav Štefec ale se závěry Petra Fialy zásadně nesouhlasil. Svou argumentaci začal výtkami vůči všeobecné profesionalitě dotyčného politika.

„Vezměte si takového Petra Fialu. Takto údajně úplně prvního profesora politologie v ČR, původně vystudovaného češtináře a dějepisce, dnes poslance a šéfa do propasti politického zapomnění raketově padající ODS. Přímo krystalický příklad platnosti pořekadla „Kdo to umí, ten to dělá, kdo to neumí, ten to učí, a kdo to neumí ani učit, ten to řídí!“. Je fascinující, kam až dokázal vysoce kvalifikovaný politolog, de facto absolutní profesionál v oboru, přivést kdysi suverénně nejsilnější pravicovou politickou stranu v zemi!“ uvedl Štefec na své facebookové stránce.

Analytik rovněž předpokládá, že namísto podpory účinně fungujícím opatřením se Petr Fiala spíše snaží získat politické body na strachu lidí.

„Pan politolog požaduje po vládě v době, kdy se nejen naše země, ale celý svět potýká s pandemií způsobenou virem SARS-CoV-2019, aby se mu zpovídala z dodržování opatření, která naši zemi naprosto prokazatelně drží na jedné z nejnižších smrtností v důsledku nemoci Covid-19 v Evropě. Požaduje, aby se mu zpovídala z problémů s distribucí ochranných pomůcek pro lékaře, policisty a další složky IZS, jejichž zásoby se právě za vlády ODS likvidovaly ve velkém. Místo podpory fungujícím opatřením se snaží z nespokojenosti a strachu lidí vydupat politické body, bez ohledu na jejich (naše) životy,“ zdůrazňuje expert.

„Roušky z Číny jsou rizikem? Držte pusu, zoufalá situace je vaším dílem.” Vojenský expert si rýpl do generála Pavla

Štefec se zároveň přiznal, že je i přes veškeré výhrady a antipatie skutečně rád, že premiérem v této přelomové době je právě Andrej Babiš

„Představa, že by místo dravého a drsného podnikatele Babiše, zvyklého řešit průšvihy a dostávat se z krizových situací, stál v čele naší země ufňukaný neschopný Fiala, odredovaný zelený pirát Bartoš s „veselým kouřem“ v ruce, nebo dokonce někdo jako svého času absolutní lidská nula Sobotka, mě skutečně děsí. Naše země potřebuje činy a rázné kroky. Ne kecy a plané mudrování, co by kdyby. Bude potřebovat pomoc a podporu nás všech,“ doplnil.

Štefec přitom dodal, že ani náhodou není obdivovatelem českého premiéra. Cení si však a uznává hlavně jeho nyní prokázanou schopnost makat, učit se a dělat věci tak, aby fungovaly, což je podle analytika úplným opakem jednání opozice, která umí jen kecat, kritizovat a urážet. „V bouři je rozhodně lepší mít na můstku despotu a nerudného parchanta, který je profesionál, ví, kam se pluje, kde jsou útesy a co s plachtami, než užvaněného slizkého joudu, pro kterého je kosatka druh velryby, starborad promenádní pódium hvězd ve Varech a sextant erotická pomůcka,“ argumentuje.

4 hlasy

Pokud vam nevadi:
"„Někteří ministři už zkouší, co projde. Teď ministr obrany navrhl posílení pravomocí vlády a premiéra, předtím jsme viděli snahu změnit zákon o evidenci skutečných majitelů, což by umožnilo zastřít, kdo je skutečným majitelem Agrofertu,“ předpokládá předseda ODS."
A ted navic zkousi ministr zdravotnictvi prosadit "novelu" ktera zase jen posili Buresovu paku proti obcanum mimo nouzovy stav.
Fakt nikomu z Buresovcu nevadi kam se ritime, jak se utahuji srouby ktery nikdo po viru uz nebude chtit povolit?
Pokud to nikomu nevadi ze se ritime do totality, rekl bych jen "get out" ale ne tady

2 hlasy

blby bures bude brucet v base,bambula.nebo doufam,ze za tohle dostane aspon 25 na prdel na verejnosti.tykat se nema.a nadavat.tady JASNE vidime,jak se chovaji semiti zidi v krizove situaci,zacne to nadavat.virovy smrtihlav bures neni vyjimkou.

0 hlasů

Prvni by musel dementní šulin a jeho skupina s Kocábem a Horáčkem plus Kalousek za OKD a vojáky s mamlacem Výborným a obouma zlodějema! A špina čurácká slizká Havlova mongoloidní orangutaní zruda vymazaná!

3 hlasy

vsechny zavrit do satlavy na 20 let i s buresem a havlovo popelem.na urnu tam muzou mocit.

1 hlas

Spíš Horáčka s Kocábem a kroupu a Žantovského a Bendla a Bendu a kalouska a spící prase s motýlkem okupanta a kopečkáře!

1 hlas

F S E C I co kradnu,s buresem f cele, do satlavy.

1 hlas

Ad tento tyden..S terma zlodejinama to nebude tak horka.Ono snad nejake desitky milioonu prphospodarili, to jo

1 hlas

Mirek to rika spravne: At uz jdou Rusaci do prdele. Treba te Konevovy.
A ja dodavam: Oni v ni trvale setrvavaji:-)

1 hlas

diky za Kalouska-ten ubira demobloku a hlavne TOP tolik%,tolik přiznivcu a hlavne voliču ,trochu mu pomaha modra husa Mirka-ta je stejne fanaticky antikomunisticka a antibabišovskaJe zajimave,že před r 89 tito dva byli zalezli a loajalni

7 hlasů

Neboj teplousi, tobe ubydou procenta, az se vy komousi 1.maje sejdete v pruvodu s mavatkem a konecne se promorite, abyste zachranili svetovy mir:-)
Tak si jeste naposled vlez na tvyho bachora manzela Vomacku tyden tyden:-)

0 hlasů

Ještě hlavního dementa a špinu slizkou a čuráckou vylhanou Havlovu zrůdu orangutaní a notorické blba a zloděje 2 miliard chudáka bachora vypitých konaků z charty chcaní do díry a sraní práskáče a zloděje!

1 hlas

ty bež na 1 maje s tou svoji škeredou matrjonou nekam do lesa a tam se o neco pokus,až te uvidi a uslyši jak funiš tak vyleze s odporem na strom a bude tam až do konce nouzoveho stavu -17 kvetna

2 hlasy

Taky mám z padákového smrtihlava Kalouska radost. Eurobolševikům totiž ubírá spoustu hlasů, protože ho naprostá většina obyvatel ČR nenávidí. Doufám, že zůstane ještě dlouho.

4 hlasy

Babiš je borec, ale prokazovat zlodějnu Parkanove, Kopřivovi, Dalíkovi, Nagyové a mnoha dalším podle zákonů, které schválil demoblok a v případě neuspěchu pokud měli slušní lidé snahu sabotoval podepisem tuneldědek amnestií ukradenou propiskou je v tomto pravnim státě směšné.

7 hlasů

Oprava, mate tam chybu, jinak souhlas

"Babiš je BLBEC, ale prokazovat zlodějnu Parkanove, Kopřivovi, Dalíkovi, Nagyové a mnoha dalším podle zákonů, které schválil demoblok a v případě neuspěchu pokud měli slušní lidé snahu sabotoval podepisem tuneldědek amnestií ukradenou propiskou je v tomto pravnim státě směšné. "

0 hlasů

oprave,mate tam chybu.bures je blbec,co nam nechce PROZRADIT JMENO SVEHO SPOLUZAKA.....atd...jinak souhlas.

1 hlas

Horší byl akorát neknuba a nula slizka čurácká vylhana Havlova orangutaní zrůda zlodějská špina fekální!

1 hlas

havel nemel spoluzaka,jako podfukar buresu.bures je NEJHORSI,fseci kradnu.do lochu.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Kromě Kalouska ještě toho dementního šulina slizkého vylhaného estebáka Havlla špiny čurácké a jeho vykradené krámy notorického blba za 2 biliony!

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 13/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov