Koněvova socha
Rusko zahájilo trestní stíhání kvůli jejímu odstranění

10.04.2020 11:55 Aktualizováno 10.04. 12:18

Vyšetřovací výbor Ruské federace zahájil trestní stíhání kvůli odstranění sochy sovětského maršála Ivana Koněva v Praze. Podle agentury TASS to v pátek oznámila mluvčí výboru Světlana Petrenková.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jan Gavroch (8 hlasů) 10.04.2020 19:59

  Řidič autobusu v Olomouci, Roman Smetana, nakreslil lihovou fixkou...

 • František Kytnar (8 hlasů) 10.04.2020 20:22

  Uplně čumím, co se tady dnes sešlo havlozmrdů. Kavárna zběsile útočí...

 • František Kytnar (7 hlasů) 10.04.2020 20:23

  A přejmenoval bych taky letiště Ruzyně.

 • Václav Horský (7 hlasů) 10.04.2020 12:30

  Šojgu by měl svoji stížnost osobně doručit do Haagu - s kartáčkem na...

 • Bohumil Stejskal (7 hlasů) 10.04.2020 15:20

  Tož stojí nám totok za to, jeden ocas dělá machra a nas.ere zbytečně...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

ISLAMIZOVANÁ EVROPA ROKU 2047 – MRAZIVÉ VIDEO, NA YOUTUBE ZCENZUROVANÉ

V tomto odkazu se můžete podívat na video, které bylo natočeno jako varování pro všechny Evropany. Toto video bylo zveřejněno na youtube protiislámskými britskými aktivisty a záhy bylo zcenzurováno. Je podobně nepohodlné, jako třeba Tommy Robinson, o němž se nesmíte na sociálních sítích ani zmínit, aniž by vás nezablokovali.

Video je v angličtině, takže pro ty, kdo nevládnou anglickým jazykem, uvádím jen velmi stručný výklad. Video je částečně natočeno jako fikce Evropy (resp. Anglie) roku 2047, kdy jsou původní Evropané vykresleni coby uprchlíci před islamizací sužovaným kontinentem.

Průběžně pak můžete vidět prostřihy na současnost, na roky uplynulé, na různé události, ukazující fakt, že Evropa se nezadržitelně islamizuje. Můžete tam vidět také vystoupení různých imámů či řadových muslimů v nemuslimských zemích, kteří jsou zcela přesvědčeni o tom, že nejpozději do roku 2050 si islám převezme celý svět. Podle této fikce bude právě v roce 2047 probíhat občanská válka, která z Evropy vytlačí poslední zbytky nemuslimské populace. Autoři zde vychází zcela jistě z faktu, že zatím vždy docházelo ve vrcholné fázi islamizace k džihádu mečem, ostatně, to na videu potvrzuje i jeden z muslimských imámů.

Video bylo z youtube velmi rychle smazáno fašistickými cenzory, kteří nikdy nedopustí ukazovat skutečnost takovou, jaká je, ani nedovolí se takto silně kriticky zmiňovat o islámu či dokonce upozorňovat na problém islamizace. Cenzura je zakázána většinou ústav evropských zemí. I přesto se většina zemí snaží nepohodlné příspěvky na youtube i na sociálních sítích cenzurovat.

Mnozí zastánci mazání příspěvků tvrdí, že je jen věcí daných platforem, zda budou mazat nebo ne. To je ovšem lež, neboť už před lety pohrozila konkrétně Evropská komise tím, že pokud nebudou příspěvky cenzurovány, budou tyto internetové platformy velmi citelně pokutovány. Dříve, než přišly tyto výhružky přímo z totalitní EU, žádná cenzura nebyla.

A připomínám, že tím největším podporovatelem cenzury byla už v předchozím volebním období Jourová, která je v Bruselu právě díky mnohým z vás, jejím nepřímým voličům (eurokomisaře si vybírá vítězná parlamentní strana té které členské země).

Doporučuji, aby se na video podívali i ti z vás, kdo nerozumí anglicky. Jazyk zde není důležitý, za vše hovoří video samo, víte-li, oč se jedná. Závěr videa, kdy nemuslimští psanci prochází řvoucím davem vykřikujícím “Allahu akbar” hovoří za vše.

Muslimové na videu říkají, že si jsou jisti, že Evropa bude islamizována. A nejen Evropa, ale celý svět. Oni si to nemyslí, oni to ví. A ví to každý, kdo zná kupecké počty. Vyšší porodnost muslimek, nekončící muslimská invaze a časem i exodus původních Evropanů mohou způsobit, že k tomu, co film předpovídá, dojde o něco dřív, než v roce 2047.

Západ dnes dělá vše pro to, aby tento film nebyl v inkrimimnovaném roce 2047 pouhou fikcí.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-islamizovana-evropa-roku-2047-mrazive-video-na-youtube-zcenzurovane/

CZEXIT

0 hlasů

Exteritorializace ruských zákonů (a kteréhokoliv jiného státu) na jiných státních územích je neplatná a pokusy v jejím duchu by byly protiprávní. Pro Rusko má vítězství ve Velké vlastenecké válce a jeho symboly mimořádný význam. To je potřeba respektovat.

2 hlasy

Vždyť ano,ať to respektují.Naše povinnost to ale není.

0 hlasů

Respekt za respekt. Pane Vacku

0 hlasů

Vrazi z NATO jako vrah Busch nebo dementní děvka Hilari vražedkyně a pedofilní vrah Bill budou vrahy nevinných Iračanů či Syřanů nebo Srbů. A vlez do prdele šulin čuracký Havel notorický blb a práskač STB Karel Sabina žaba čurácká a vymaštěnec!

2 hlasy

ZAČÍNÁ SE EU SYPAT JAKO DOMEČEK Z KARET ?

Naši politici vůli poloviny národa chtějící vystoupení z EU nevyslyšeli, tak se naštěstí EU možná sama rozsype dříve, nežli se proberou.
.
Itálie dostala tak otřesné podmínky pro pomoc od EU, že v reakci nato po celé zemi mizí vlajky EU.
.
Německo zabavovalo zdravotnický materiál mnoha cizím zemím v čase explozivního šíření pandemie po Evropě a EU se tváří, že je vše v pořádku.

.
EU šikanuje zejména státy tzv. “Východního bloku” za jakékoli projevy nesouhlasu s tragickou politikou a šílenými nápady EU.
.
E.U ve zcela mimořádné době není vůbec schopna a ochotna účelně pomoci komukoliv, kromě sebe sama – myšleno svým korytům a nohsledům v placených pozicích.
.
Mnoho států EU zavřelo hranice pro normální lidi, ale ilegální migranti se mohou volně pohybovat dál.
.
Řeckou hranici zcela otevřeně atakuje “Turek”, aby pomohl nelegálním migrantům v masovém měřítku zaplavit Evropu i přes nehorázné výpalné, které od EU dostává. A EU mlčí, stejně tak drtivá většina politiků na národních úrovních.
.
Už i politici, kteří vidí EU jako svoji (hloupou) mantru připouští, že takto by to dál nešlo.
.
Doufám, že se ten žalostný moloch, ve kterého se EU proměnila brzy rozpadne, aby normální lidé všech zemí našeho kontinentu mohli opět normálně a svobodně žít.
.
Musí zmizet veškerá hloupá a represivní opatření a legislativní zmetky a všichni politici, kteří pro ně kdy hlasovali.
.
A hlavně doufám, že lidé už nebudou tak hloupí a všechny politiky a politické subjekty, kteří léta propagovaly EU, pohřbí v příštích volbách. To samé musí platit i v naší zemi !!!

https://pravyprostor.cz/zacina-se-eu-sypat-jako-domecek-z-karet/

CZEXIT

1 hlas

Pocheho sekretářka Petříček, id.iot i lhář v jednom. Tomáš Vyoral gratuluje prominentnímu synkovi k hrdinnému vítězství nad sochou. A otec agent, loutkař převlečeného generála...

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pocheho-sekretarka-Petricek-idiot-i-lhar-v-jednom-Tomas-Vyoral-gratuluje-prominentnimu-synkovi-k-hrdinnemu-vitezstvi-nad-sochou-A-otec-agent-loutkar-prevleceneho-generala-620202

CZEXIT

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

vidite, Rusak zahajil trestni stihani, a statecny prazak uz ma kejdu v kalhotech :-)))))
heilovali Hitlerovi, vitali Husaka a pak postavili nejvetsi sochu na svete Stalinovi :-))))))
ted sundali Koneva a stavi pomnik historickemu vitezstvi Habsburku a nasledujicim masakru Cechu.
vetsi spina na svete uz neni. mozna jeste v banderistanu :-))))))))

2 hlasy

Zukova v Praze odstranili a nyni buduji opet bez diskuze symbol Habsburske poroby na Staromestskem namesti-tvrdi,že socha měla byt pamatnik obetem moru ale v obdobi germanizace a krute rekatolizace postavena....hold prazskokavarensti svazaci se snaži přepisovat dejiny a my venkovane je nesnašime

2 hlasy

Trochu mimo mísu.Neznalost dějin neomlouvá.

0 hlasů

Vy nevzdělaní venkované ani nerozeznáte Žukova od Koněva. Co pak s vámi, leda tak do siláže...

2 hlasy

Rusko zahájilo další díl představení - "Ruská mentalita a její nekompatibilita se svobodným světem"

2 hlasy

Bylo by dobré připomenout rusákům jejich péči o hroby Československých legionářů.
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/reportaz-z-uralu-vdecnost-nahradilo-barbarstvi-rusko-se-nest/r~03d62162940011e9b6a9ac1f6b220ee8/

https://www.lidovky.cz/domov/studena-valka-o-hroby-legionaru-rusove-se-o-ne-podle-ceska-nestaraji-ti-ukazuji-na-koneva.A190412_215101_ln_domov_form

1 hlas

Německo rozpoutalo dvě svštové války. Udělali si z nás protektorát a povraždili statisíce našich lidí. Anglie,Francie,Itálie nás v Mnichově prodali Hitlerovi.
Američani nám na sklonku války urychleně vybombardovali průmyslové továrny, aby nepadly do rukou Rusům. Dnes naši kolaborantský šmejdi lezou těmto zločincům do análu a snaží se změnit historii. Tito šmejdi jsou soustředěný v práglu a myslí si, že jsou elita. Je mě z vás na blití.

6 hlasů

A kam soustředili Tebe, debile?

1 hlas

Dnes ti samí kapitalistický šmejdi si z nás prostřednictvím EU udělali kolnii, zrušili nám průmysl a nasadili montovny. Dutohlaví prasata z kavárny a debilbloku jsou z nich posraný a slouží jim.

5 hlasů

Za 40 let budování socialismu naše země zaostala natolik, že polovina obyvatelstva jsou tupolebci jako jsi ty, Kytnare.
A s takovými kádrovými materiály, kteří umí jen stát ve frontách na maso a platit příspěvky KSČ není reálné stát se ekonomickým tygrem. S vypláchnutými hovady, která teskní po ruské nadvládě a dožívají svůj zbabraný život u obrazovek televizorů, ze které září major Zeman.

3 hlasy

Uplně čumím, co se tady dnes sešlo havlozmrdů. Kavárna zběsile útočí na Babiše a jenom čumí, jak mu stoupají preference. Šmejdi kavárnický, co jste vylezli z fašistickoskopčáckého análu, tak tam zalezte zpět. Moc tady smrdíte.

8 hlasů

Kytnar je prostoduchý frustrát podobný Baldovi z SPD. Buran z venkova, který celý život jen sledoval, jak s jeho životem ořou jiní.

3 hlasy

Řidič autobusu v Olomouci, Roman Smetana, nakreslil lihovou fixkou tykadla na volební plagát s politiky , mimo jiné s politiky ODS.
Byl 100 dní ve vězení - uvěznila ho žena Ivana Langra a hlídači vězňů
-.-.-
Přemístění sochy Koněva může být vzorem ,podkladem, i pro jiné podobné akce. Např- pro přemístění náhrobků z židovských hřbitovů nebo pro přemístění sochy Churcila nebo laviček V.Havla do deposita

8 hlasů

A co by se Ti líbilo, ruský poskoku Gavrochu? Kde máme my jaký pomník, nebo umění ve veřejném prostoru, je čistě NAŠE VĚC. Našich samospráv, našeho státu, soukromých majitelů.

2 hlasy

A přejmenoval bych taky letiště Ruzyně.

7 hlasů

Asi na Kytnarovo,že?

0 hlasů

No, tak až vyrosteš, když se budeš dobře učit...

0 hlasů

Je ostuda, když cizinci, co k nám přiletí se jako první potkají se jménem největšího zločince a ochlasty, nevzdělanýho kulisáka vanci flašky.

6 hlasů

Letiště Václava Havla - člověka, jenž odstavil od koryta nevzdělané bolševiky a proruské poskoky.

2 hlasy

Dementní šulin čurácký Havel špina zlodějská a práskač STB Karel sabina žaba čurácká! Největší ničema 20 stoleti spartakidní vrah a notorický blb! At žije charta do díry sraní a schraní a práskání šukina čuráckého a zlodějského a notorického blba!

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Občané Ruska nás považují za PŘÁTELE. Někdo se snaží vyvolat v obyčejných Rusech NEPŘÁTELSKÉ pocity vůči všem občanům ČR
V ČR nepůsobí jen organizace "Člověk v tísni" a Sorozo ale j v ČR má kanceláře Stýtní bezpečnost USA,
-.-.-
Pokus o vyvolání nepřátelských postojů občanů KLDR, kteří nás považují za své PŘÁTELE byl zřejmý z ÚTOKU některých členů (agentů ?) t.zv. České televize na šičky z KLDR , které pracovaly v ČR

1 hlas

Tak to mi nedošlo.Já myslel,že přátelé za přáteli jezdí jinými dopravními prostředky,tanky jsem mezi ně nepočítal.

1 hlas

Pokud by ho v Rusku odsoudili pak by mohl pan starosta mít problém. Určitě by na něj vydali mezinárodní zatykač. Potom by musel velmi pečlivě uvažovat kam cestovat.Států,které by ho vydaly do Ruska není málo.

3 hlasy


reagovat
nahlásit příspěvek


M. Bednář 10.4.2020 12:22

Prosím, nepleťte si turistiku s mezinárodními vztahy. Je známo, že Rusové tyto věci berou vážně. Bezpochyby věc využijí. Smiřovat to bude muset vláda. A ptali se ti blbci vlády?

reagovat
nahlásit příspěvek


J. Paleček 10.4.2020 17:58

Mám obavy, že tohle už nikdo nedá dohromady, to byl přece jediný cíl trpaslíků, naštvat medvěda doběla.

reagovat
nahlásit příspěvek


L. Kovárník 10.4.2020 18:13

Hlavně se neposrat hrůzou :-)

reagovat
nahlásit příspěvek


J. Konečný 10.4.2020 11:45

Komu asi tak vadí symbol porážky nacismu ? Někoho by pak mohlo napadnout odstranit i sochy USáků, protože i USáci se na porážce německého nacismu podíleli.

reagovat
nahlásit příspěvek


P. Olmer 10.4.2020 12:04

Pane Konečný, přece můžete navštěvovat sochu soudruha Koněva i dál v muzeu.
ruští ttrolové-blbci z lán a bubenče
reagovat
nahlásit příspěvek


R. Sýkora 10.4.2020

0 hlasů

A možná ten výbor zjistí, že to nebylo vše přesně tak jak stalinistická propaganda tvrdila, co?

To zahrnuje v Rusku zřejmě zamlčené skutečnosti jako například:

- Pomoc při výcviku pilotů Luftwaffe v Rusku, čímž se vzájemně porušilo Versaillskou smlouvu (což mimochodem ta smlouva, kvůli které Rusko vyvázlo docela bez poválečné územní úhony po technicky vzato porážce v první světové válce).

- Velká čistka, kterou Stalin sabotoval sovietské ozbrojené síly více než by jiný kdokoliv zvládl.

- Agrese Stalina vůči Finsku, což se nacistům náramně hodilo do propagandy.

- Molotov-Rippentrop pakt, čimž nacisté získali po Česku další industrializované oblasti (v kterých v klidu dělali 'etnické čistky' - což ještě více usnadněné tím, že například v Polsku jíž existoval seznam Židů, na základě čehož například na polských univerzitách židovští studenti museli sedět oddělené jíž před tím než se objevil Hitler).

- Poslední legitimní předseda Vlády Pruské Republiky, p. Otto Braun, byl pro zákaz SA a SS, a po sezasení Brauna roku 1932 federálním kancléřem Papenem byli SA-SS Papenem povolené.

0 hlasů

Mám na zahradě trpaslíka a potřebuji ho přemístit. Mám do Ruska zaslat poníženou supliku?

3 hlasy

Dej si trpaslíka na záhonek,nebo sem pošlou zase osvoboditele.

1 hlas

Záleží, jak je trpajzlík veliký, je známo, že v Rusku mají největší trpajzlíky na světě :-) Takže pokud máte malého (trpaslíka) není to nutné hlásit do Moskvy, ovšem na ty velké bych byl opatrný :-)

1 hlas

Mluvčí ruského vyšetřovacího výboru Světlana Petrenková v pátek dopoledne uvedla, že trestní řízení se vede podle článku o znesvěcení symbolů vojenské slávy Ruska.

To je panečku zločin. Idioti.

4 hlasy

sám jste idiot,ajnštajn.a LHÁŘ.

0 hlasů

delaj haury a pritom ani namaji na normalni hroby.
spina jedna takova :-))))))
https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/obeti-koronaviru-jdou-v-new-yorku-do-masovych-hrobu_542085.html

1 hlas

no mohli by to dat do Haagu, hned jak odsoudi Opici buske trumpa a dalsi vrahy za miliony mrtvych :-))))
to by byl u mistni rude tlupy vriskot :-)))))

0 hlasů

„MZV ČR striktně odmítá zásahy státních orgánů Ruské federace do vnitřních záležitostí České republiky. Pokud budou orgány Ruské federace pokračovat svými konfrontačními prohlášeními a úkony v tomto duchu, bude to signál, že ztratily zájem o rozvoj vzájemně výhodných vztahů mezi našimi zeměmi,” stojí v prohlášení tuzemské diplomacie.

3 hlasy

Copak diplomat, ten to pochopí jasně, ale jeho věrchuška se jenom víc nafoukne.

0 hlasů

„MZV ČR striktně odmítá zásahy státních orgánů Ruské federace do vnitřních záležitostí České republiky. Pokud budou orgány Ruské federace pokračovat svými konfrontačními prohlášeními a úkony v tomto duchu, bude to signál, že ztratily zájem o rozvoj vzájemně výhodných vztahů mezi našimi zeměmi,” stojí v prohlášení tuzemské diplomacie.

1 hlas

Tak to se dobře pobavíme. Rusáci si podle potřeby vycucají z palce jakýkoliv zákon, který udrží Putinovu kliku u moci. Stejně tak se pokoušejí upravit dějiny a překroutit fakta o svých napáchaných svinstvech.

6 hlasů

Pořád přemýšlím, od koho to asi tak okoukali?

2 hlasy

Že by sami od sebe?

1 hlas

Obávám se, že to mají Rusové vrozené.

5 hlasů

No jo, to mne nenapadlo. Teď jenom ještě vědět, jestli to je z matčiny nebo otcovy strany.

0 hlasů

Tož stojí nám totok za to, jeden ocas dělá machra a nas.ere zbytečně půl Ruska... Kdo ty advokáty bude platit? Šulini z Práglu asi ne...

7 hlasů

Tož stojí, Bohušu. Nějaký stepní mongol z Moskvy nám nemá co diktovat, koho a jak uctívat. Pomník mu nepatří a co kdo rozhodl na komunální úrovni, už vůbec není je starost.
Rusák se tím celosvětově ztrapnil.

6 hlasů

Nezačnou nám Rusové nakonec vytýkat zničení sochy Stalina? Přeci porazil Hitlera. Socha Koněva byla pouze přemístěna, zatím co ta Stalinova byla rozmlácena.
A Koněv taky nebyl žádný svatoušek. 8. a 9. května 1945 - čili po válce - sovětské letouny útočily v Mladé Boleslavi, Mělníku, Liběchově, Litoměřicích, Roudnici nad Labem, Byšicích, Úštěku či v prostoru Liberec - Jablonec nad Nisou, ale i ve Ždírci nad Doubravou a Krucemburku na Vysočině. Jenom v Boleslavi zemřelo 150 místních obyvatel. Podobných "přehmatů" byla celá řada, nejen M. Boleslav, na Moravě třeba Hrotovice, kde sověti bombardovali slavnost k uvítání jejich vojsk a zařvalo tam 114 místních a k tomu 36 vojáku RA. To vše pod velením Koněva, aby omezil počet Němců, co zdrhali do americké zóny.
https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/sovetske-nalety-zabily-prvni-mirovy-den-v-1945-na-1300-lidi_341978.html
https://cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1let_na_Mladou_Boleslav

4 hlasy

Tož a ještě si šuline zapomněl, že například Žižka upálil tisíce nevinných a jeho sochy furt stojí...?!

3 hlasy

Mohli by zničit lavičky dementního šulina Havla špiny čurácké a zatopit s nima bude jim teplo. A přidat k tomu i tu bustu kriminálnika a tyrana zlodějské Causeska2!

5 hlasůaztek polni 10.04.2020 15:24
kirvono
KLASUSE špiny čurácké a zatopit s nima bude jim teplo. A přidat k tomu i tu bustu kriminálnika a tyrana zlodějské GOTTWALDA SE SYFILISEM
ATZEKU z e stepi.

Hlasuj -

0 hlasů

Chudáku tahni zmetku! At žije šulin čurácký Havel slizká špina křiva a zlodějská odporná estebák Karel Sabina žaba čurácká!

0 hlasů

Tímto se Rusko zařadilo mezi země třetího světa definitivně. Vyhlašovat fatvu na údajné hanobitele Ruských ikon v cizině, to se musel soudruh Šojgu učit přímo v Teheránu.

5 hlasů

Pro Rusko má vítězství ve Velké vlastenecké válce (a je otázka, co by bez tohoto vítězství bylo s námi) a jeho symboly mimořádný význam. Tak proč pořád ty zbytečné provokace. To ke spravedlivému uspořádání světa nepřispěje.

6 hlasů

? Pokud Rusko neakceptuje svrchovanost cizího státu, což nedávno prokázalo na Krymu, pak můžeme očekávat další invazi?
A v daleko předaleko druhé řadě, ten Koněv byl bolševický pomník bolševikovi v Sovětském Svazu. Postaven v roce 80, aby upevnil bolševickou moc před rozkolísanou veřejností.

1 hlas

Tu sochu přesunuli z náměstí do muzea, dyť tam na ní sraly mouchy. Navíc nevznikla po válce jako poděkování, ale až v osmdesátých letech za časů normalizace a okupace. Není co řešit, není to žádný letitý symbol, ale jen pár metráků bronzu...

3 hlasy

jen tak dál.soudí Rusy a Rusko semiti židi v haagu?proč ne je soudit v Rusku, pakáž?a doufám,že soudruh nepoužije na obhajobu fondy daňového poplatníka.cvakne to federace opcí židoffských?nebo okrajinští židi?chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

Rusak je uplne zoufaly a v prdeli. Je potreba odvratit pozornost od masivniho narustu nakazenych Covid-19 v Rusku.

3 hlasy

To by musel napřed vystřízlivět,jinak si Covidu nevšimne.

1 hlas

odvádění pozornosti? ani zmínka zde o počtu MRTVýCH v jednom státě usa,n.y.state.skoro 6000 MRTVýCH.o židostánu ani slova.

2 hlasy

Já mám v práci kolegu z Tel Avivu, ten denně čte zpráy v hebrejštině, takže mám zprávy z první ruky. Je to tam taky, ale vláda udržuje polovojenský režim v ulicích, takže průběh zamoření je asi zhruba stejný jak v ČR. Ani dobré, ale ani vysloveně špatné. Jediní, kdo jim do toho háže klacky pod nohy jsou ortodoxní Charedim. Na Arabáše a Palestince se tyto nařízení nevztahují. Hamas a Hizballah jim taktéž nic nenařídil. Toť vše v kostce.

2 hlasy

Šojgu by měl svoji stížnost osobně doručit do Haagu - s kartáčkem na zuby v kapse pro případ, že bude dotazován na setřel MH 17.

7 hlasů

Doručena vražedkyně Hilari a ten jeji prdofilní vrah Bill a vrah Busch a vlez do prdele dementní šulin čuracký Havel zrůda lidská a orangutaní!

0 hlasů

Přesně.Hyperburan...

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.