Kreml
Ruští vyšetřovatelé mají seznam lidí zodpovědných za odstranění Koněvovy sochy

24.04.2020 15:02

Kremelský poradce Vladimir Medinskij předal ruským vyšetřovatelům jmenný seznam osob, které jsou odpovědné za odstranění pomníku maršála Ivana Koněva v Praze.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Václav Horský (5 hlasů) 24.04.2020 21:19

  Kdo vlastně byl maršál Koněv, a to pomíjím Maďarsko a rok 68, kdy se...

 • Franta Kocourek (5 hlasů) 24.04.2020 15:40

  Proboha, tohle tu už přece bylo!!! Tohle jsme v osmdesátém devátém...

 • Rozlilovic Pjotr (5 hlasů) 24.04.2020 16:55

  Proboha! Co si to ty ruske pice vubec dovoluji. Ti stepni Asiati at...

 • Franta Kocourek (5 hlasů) 24.04.2020 15:40

  A JE TU ZAS … TOTALITA Vlastně asi nikdy docela neodešla. Alespoň...

 • - - (5 hlasů) 24.04.2020 18:55

  Aby si tu ochranku nepotřeboval sám, ruskej potkane :-(

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvkyJan Gavroch 24.04.2020 19:06
gavroch

Místo Koněva, který reprezentuje členy Rudé armády v boji proti německým i jiným nacistům, by tam mohla být socha bratří MAŠÍNU, jako připomínka boje ZA SVOBODU.

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 0 hlasů Nahlásit Reagovat

aztek polni 25.04.2020 14:16
kirvono

A ještě by stavěli pomniky vrahům Mašínům a to můžeme zabalit. Ještě ,že by v Berlíně jim stavěli pomniky za to jak zabili celmíka a spíš by pouze zavřeli za vraždu jak má býti. Jen u nás stavíme pomniky vrahům a zlodějským dementům jako šulin čurácký Havel notorický blb a jeho lavičky sraní a chcení a praskání fekálního prasete s knírem a projevem retardovaného žabáckého debila!

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 1 hlas Nahlásit Reagovat

karel ledvinka 24.04.2020 19:34
karelledvinka

VRATTE koneva zpet do dejvic
..
SVINKY RUSKÉ AMBASÁDY
GAVRÓCH ,LEDVINKA-PRITIŽIDOVSKÝ KLAS A LIVIE, AZTEK-č.k hradu a lán

0 hlasů


AZTEK Z LÁN BURAN RUSKOHRADNÍ
Bude řeč o zabitých v gulaguděvkou dementní STALINEM a pedofilního dementa billa a vlez do prdele šulina čuráckého OVČÁČKA notorického blba jak komunistický novinář tento dementní šulin vylhaný se vrátil k DUKOVI praseti tlustému podléhající KLAUSOVI a Zemanovi

Hlasuj - toto je kvalitní názor - 0 hlasů Nahlásit Rea

0 hlasů

Tahni debile a hnupe do prdele. Dementní šulin čurácký vylhaný estebák Havel špina křivá z charty chcaní do díry a sraní šulin čurácky vymazaný žabí. A spolu s ním i pedofilní Bill a ta jeho dementní děvka Hilari vražedkyně a vrah Busch!

0 hlasů

To nestojí za řeč.Ať se propříště Medinskij zdrží komentářů,co uráží Čechy,a jasně řekne,že to uráží jeho představu,co by mělo urážet Čechy.

1 hlas

podle vriskotu mistni rude tlupy uz maji rusofilcky hemenex/ok nadelano ve spodarech :-)))))
a to Rusak zatim jenom rek, ze maji seznam jmen :-))))

0 hlasů

Podle všeho jsi rusofilcka Ty, vemeno z banderistánu :-)))))))))))))))) IQ - tykve.

0 hlasů

Kdo vlastně byl maršál Koněv, a to pomíjím Maďarsko a rok 68, kdy se tady zrovna léčil.
9. května 1945 - čili po válce - sovětské letouny útočily v Mladé Boleslavi, Mělníku, Liběchově, Litoměřicích, Roudnici nad Labem, Byšicích, Úštěku či v prostoru Liberec - Jablonec nad Nisou, ale i ve Ždírci nad Doubravou a Krucemburku na Vysočině. Jenom v Boleslavi zemřelo 150 místních obyvatel. Podobných "přehmatů" byla celá řada, nejen M. Boleslav, na Moravě třeba Hrotovice kde sověti bombardovali slavnost k uvítání jejich vojsk a zařvalo tam 114 místních a k tomu 36 vojáků RA. To vše pod velením Koněva, aby omezil počet Němčourů, co zdrhali do americké zóny.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hrotovice-bombardovali-soveti-i-po-skonceni-valky.A130509_1926315_jihlava-zpravy_mv
https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/sovetske-nalety-zabily-prvni-mirovy-den-v-1945-na-1300-lidi_341978.html
https://cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1let_na_Mladou_Boleslav
Po skončení války odmítala komunistická propaganda přiznat, že nálety už po válce prováděla sovětská armáda.
https://liberecky.denik.cz/zpravy_region/bomby-padaly-i-po-kapitulaci-20150510.html
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/1523762-ceskoslovenske-tabu-na-konci-valky-zabijely-bomby-s-rudou-hvezdou
A kolik čsl. občanů odvlekli oddíly SMERŠ do sov. gulagů?
To není na sochu ve veřejném prostoru. Rusům byla zdarma nabídnuta pro umístění v prostoru ambasády, což odmítli, aby následně přestali komunikovat a nahonem sepsali nový zákon.
Nechť si Šojgu, s kartáčkem na zuby v kapse jde osobně stěžovat do Haagu - bude řeč též o MH 17.

5 hlasů

Bude řeč o zabitých Iračanech asrbech děvkou dementní Hilari a pedofilního dementa billa a vlez do prdele šulina čuráckého Havla notorického blba jak příkaz kutoku na Srby tento dementní šulin vylhaný a estebácké prase udavačské!

0 hlasů

valka skoncila,jak pro koho.v praze se bojovalo jeste 9.kvetna.omyly se deji i spojencum,i dneska.briti vybombardovali chomutov,masakr v drazdanech.us.spadly bomby v praze.na radnici na staromaku.v 2015 vybombardovali nemocnici v kunduz,afganistan.pro nemce to skoncilo az po odsunu.pro japonce az 2.zari.od nas soveti odjechali uz v cervnu.koneva v praze vitali vasi fotri,radostne.

2 hlasy

Nechávají umřít vlastní lidi a zásobují jiné. Ruští lékaři už nechtějí mlčet
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-prenos-ruska-federace-nemoc-covid-19-prezident-smrt-karantena-vladimir-putin-leka.A200423_095717_zahranicni_dtt

2 hlasy

dva tri semiti zidi delaji kraval.neco jako u nas psychiatri krysa rath a fracek bem.cha,cha,cha!salom,mesuge ajnstajn.

1 hlas

Rusáci potřebují odvést pozornost od zásadního průseru, se kterým si nevědí rady:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-prenos-ruska-federace-nemoc-covid-19-prezident-smrt-karantena-vladimir-putin-leka.A200423_095717_zahranicni_dtt

2 hlasy

Ruská svoloč vyvádí jak pominutá. Nejvíc je sejří, že jsou tu v Čechách jen pro smích. Jejich pátá komunistická kolona odchází houfně jeden po druhém na Krchov a zastává se jich jenom geront Zeman, který je už také na odchodu.

3 hlasy

afro-aziatska pata kolona sem k nam tlaci americkou propagandu a FAKE NEWS se stanici cnn se soudruhem markem singerem f cele.cha,cha,cha!salom.neni mista v zidostane,odkavad zaslibena zeme vola?

2 hlasy

Místo Koněva, který reprezentuje členy Rudé armády v boji proti německým i jiným nacistům, by tam mohla být socha bratří MAŠÍNU, jako připomínka boje ZA SVOBODU.

0 hlasů

A ještě by stavěli pomniky vrahům Mašínům a to můžeme zabalit. Ještě ,že by v Berlíně jim stavěli pomniky za to jak zabili celmíka a spíš by pouze zavřeli za vraždu jak má býti. Jen u nás stavíme pomniky vrahům a zlodějským dementům jako šulin čurácký Havel notorický blb a jeho lavičky sraní a chcení a praskání fekálního prasete s knírem a projevem retardovaného žabáckého debila!

1 hlas

VRATTE koneva zpet do dejvic.masinove mohou byt jinde.namesti republiky,revolucni.

1 hlas

Dají tam vraha Busche a dementní děvky vražedkyně Hilari a pedofilního billa s koněm a estebáckou buznou Havlem s nápisem Chemapol děkuje špině čuracké fekální!

1 hlas

NASSRAT.

2 hlasy

Tohle je v podstatě showroom ruských PR aktivit v ČR. Na občanské úrovni samozřejmě, ale rusák pracuje na všech frontách. Na Týdnu.cz se snaží získávat podporu hloupých starších lidí, kteří se cítí být odsunuti demokracií na okraj.
Někdy to ale vypadá, že je tu víc píáristů, než ovlivnitelných kavek :-)

4 hlasy

nemejte strach,soudruhu!zachrana je pro vas na ceste,ajnstajn!vycurany semita zid-nazi marek singer k nam uz tlaci americko-zidofskou stanici cnn.hlavni zdroj FAKE NEWS v usa,hned vedle t.n.y.t.

2 hlasy

Proboha! Co si to ty ruske pice vubec dovoluji. Ti stepni Asiati at vlezou zpatky do zemljanek, kam patri. Snad jich hodne pochcipa diky corona viru.

5 hlasů

jedinne aziaty,dokonce afro-aziaty co tady vidim jsou semiti,zidi a arabaci s ciganama.a vietnamci.cha,cha,cha.salom,mesuge ajnstajn.

1 hlas

konecne budou obrazoborci pohnani k soudu.je dobre,ze nasi bratri Rusove chapou,ze jde pouze o snahu se zviditelnit zparchantelymi semity zidy s komplexem menecennosti.

3 hlasy

Tak rychle tem poblaznenym chudinkam dejte celou divizi policejni ochrany, at se rusaci urechtaj smichy. Nebo rovnou zavolejte James Bonda, experta na zlikvidovani ruskych agentu, nebo Mayovou, ta by urcite s agentama z GRU zacvicila, ze by na to nikdy nezapomneli.

3 hlasy

Aby si tu ochranku nepotřeboval sám, ruskej potkane :-(

5 hlasů

na cem se tajne sluzby nacku,americanu a Rusu shoduji,mozna i britu,byl jejich kryci nazev pro semitske zidofske spiony pro ne pracujici za valky-krysy,крысы,rats.salom.

0 hlasů

rozlikl smrad z lán a z korunovační chýše agent ruské díry.

2 hlasy

Ve škarpě leži dementní šulin čurácký slizký vylhaný Havel estebák a nula vymazaná! Odporná i s chartou chcaní do díry a sraní a ožirání žaby čurácké estebácké orangutaní slizké zrůdy s knírem!

0 hlasů

emilku, mam velky napad pro tebe, ale hlavni myslenka je od Rozlilovice, tak mu podekuj. Napadlo me, abys ses prihlasil na pristi olympidu do Tokia. Rusky atleti budou mit zakazano v Tokiu vystupovat, Cinskym atletum budou vyhrozovat sankcema aby bylo vse pripraveno pro anglo-germansky atlety 100 procentni viteze. A tady je moje myslenka pro tebe. Urcite se to bude Johnsonum a Heydrichum z FIFA zdat prehnany co nadelali, tak taky nechaji vyhrat jen nekoho z kolonialnich zemi. A to je tvoje sance. Prihlas se na 20km beh. Nic behat nebudes. Autem te privezou skoro az k finisu, dojdes to i pesky. Ostatni budou hodne daleko za tebou a mas zlatou. Tu poto prodas nekde v putyce a maminka bude mit velkou radost.

3 hlasy

Hlavne at se zase nerozplaces, az zakazou ruskym smazkam ucast na olympijskych hrach:-)

4 hlasy

Uz jsem ti to napsal vcera, ze chci aby konecne anglo-germani vyhrali vsechno zlato, stribro i kdyz to bude s ohromnou pomoci MOV, FIFA od Bachu, Johnsonu, Heydrihu a jim podobnym, Jak na taliri, ani anglo-germansky atleti nemusej na olimpyady jezdit. A dej blbeckovi emilkovi par hlasu at se tady nerozplace jaky kamarady tady ma.

2 hlasy

FRANTA RUSKÉ SRAČKY A OVAROVA MOČ

LN: Kolem soudce Výborného se strhla mela mynářových a babišových lejnomoičů-Čerrvý,Fajt, presidentův vnuk A.Novotný DALŠÍ SVINKY

3 hlasy

Dementní šulin čurácký Havel vylhana orangutaní zrůda a vymaštěnec z charty chcaní do díry a sraní a práskání nuly a primitiva čuracho odporného fekála!

0 hlasů

Ty jsi ale vuuuulllll, Ani, tvoji kumpani ti nechteji dat hlas."Ovocenko, Henex, Rozlilovic, Junior, OK Krampus," Nikde nikdo, asi se za tebe stydej, moulo

4 hlasy

A JE TU ZAS … TOTALITA

Vlastně asi nikdy docela neodešla. Alespoň ne na dlouho. Možná se na chvíli schovala, tak někdy kolem devadesátého roku minulého stoleti, těsně po té úžasné, sametové, něžné a shovívavé revoluci. Nebo to byl jenom pocit, jenom taková perlička, hozená těm s… pardon, masám, co cinkaly klíči a jásaly nad svobodou.


Jakou svobodou? Svobodou vyjet za hranice “všedních dní”? Kdo z obyčejných nadšenců tenkrát tušil, že jet může kamkoliv, ale money, money, money? Svobodou založit si vlastní firmičku a dělat svobodně to, co umí a za co jsou zákazníci ochotni zaplatit? Jasně, ale předpisy, nařízení, odvody, pokuty….Vstup do Evropské unie. Jak úžasná věc, Schengen, svobodně si jet, kam chceš, Rakousko, Německo, Švédsko, všechna místa v Evropě, o kterých jsi dosud jenom četl a teď je máš na dosah ruky….ale chrám Notre Dame de Paris už není, shořel, a díky onomu oslavovanému volnému pohybu osob nevíš, kdy shoří chrám svatého Víta.
.
Najednou, třicet let po té úžasné, sametové, něžné a shovívavé revoluci, která odstranila tu nechutnou, odpornou a tyranskou totalitu zjišťuješ, že už nemůžeš svobodně a volně říct, neřku-li napsat, že cig.áni většinově nepracují a žijí ze sociálních dávek, že migrace islám vyznávajících a jím se řídících osob je pro naši kulturu smrtící, že otevřené hranice jsou nebezpečné, že nadnárodní korporace likvidují a vysávají domácí ekonomiku, že představitelé Evropské unie jsou v lepším případě srabi, v horším podplacení zrádci….to je ta svoboda, za kterou jsme před třiceti lety zvonili klíči a řvali Jakeše do koše? Je snad ta svoboda to, že tě zablokují, smáznou, ostrakizují za jakýkoliv jiný než mainstreemový názor? Je svobodou to, že na facebooku, twiteru a jim podobných serverech dostaneš ban za názor? Za svůj názor, tvořený životní zkušeností, informacemi, dejme tomu vírou a pocity…třeba i mylný, ale je to důvod k umlčení člověka? Kde je svoboda slova, kde je svoboda názoru, kde je nějaká věcná diskuse? Není….v duchu Gottwaldovy mládeže – kdo není s námi, je proti nám.
.
Elfové….samozvaní cenzoři, kteří vědí všechno? Ne…jenom partička svazáků, kteří kývají v souladu s mainstreemem, s hlavním proudem těch jedině správných názorů. A běda tomu, kdo se vymyká. Běda tomu, kdo se chce bránit, třeba jenom slovně, zabrání své země islámem, kdo nepropaguje neopodstatněnou nenávist k Rusku a Číně, kdo upozorňuje na nebezpečí slavného Nového zeleného údělu diktovaného Evropskou komisí. S takovým se nediskutuje, takový je předhozen naší úžasně nestranné justici. Předsudečná nenávist a schvalování atentátu. Pamatujete? To jsou zákony z dílny našeho nedostižného anticovidového bojovníka Hamáčka, člena Aspen institutu. A tyto zákony také přes coronavirovou pandemii tvrdě vymáhá – viz poslankyně Karla Maříková. Navleče červený svetr…a je to úžasný bojovník proti Covid-19. Sundá svetr…a je to náš starý známý Hamáček, co vyhrožuje vězením za schvalování atentátu…tenkrát na Novém Zélandě…možná už těch atentátů bylo víc.
.
Kdepak, lidičky. Je tu zas a stále. Nikdy nezmizela, možná jenom ustoupila do stínů, aby se znova, posílená, vynořila. Totalita. Totálně stejný názor, totálně stejné myšlení, totálně stejné chování., totálně stejné podřizování. A kdo se vymyká, pryč s ním. Umlčet, zašlapat, předhodit “nestranným” soudům, zavřít. Zatím ještě ne popravit., zatím. Zatím jsme ještě humánní, ještě si hrajeme na demokracii, ještě si hrajeme na volby, na “strany mírného pokroku v mezích zákona”. Ale nemylme se, nenechme se ukolébat. Když tak sleduji vyjádření těch jedině správných proevropských stran, těch jedině správných proevropských médií a politiků, může být i hůř. Překreslování dějin, hlavně výsledků druhé světové války, dehonestace Rudé armády, potažmo Sovětského svazu, a proboha….to nebyli jenom Rusové, to bylo spousta jiných národů, Gruzinci – Stalin neboli Džugašvili – byl Gruzínec, Ukrajinci, kteří, kdyby byl Hitler vstřícnější, by s chutí a rádi bojovali proti Sovětům, Litevci – totéž, Estonci – totéž, Arméni, Turkmeni…a kdoví, kolik těch národností bylo….a dneska za všechno můžou Rusové? Proboha, vzpamatujte se. Likvidujete sochy…po třiceti letech od “revoluce”. Probůh, koho to dneska zajímá.
.
Ale jste slavní. Podporovatelé totality jásají. Hle, jaké hrdinství. A ten, kdo by náhodou protestoval, je u vás spodina. Lůza. Pryč s ní.
.
Ve jménu Evropské unie a jejích hodnot. Hodnoty….jak zprofanované slovo. Jaké jsou evropské hodnoty? Nechat vyvraždit vlastní obyvatelstvo? Nahradit kostely mešitami? Ve jménu falešné humanity zničit národní státy a nahradit je chalifáty? Začít nesmyslnou válku proti těm, kdo tuto vaši “hodnotu” nesdílejí? A zničit každého, kdo má jiný názor?

5 hlasů

Proboha, tohle tu už přece bylo!!! Tohle jsme v osmdesátém devátém odmítli, proti tomu jsme stávkovali, protestovali, zvonili klíči. To jsme nechtěli! Nechtěli jsme jednotnou “lidovou frontu”, nechtěli jsme umlčování. nechtěli jsme potlačování názoru. Chtěli jsme svobodu. Svobodu dělat si co chceme, říkat, co chceme.
.
A máme to? Ne, ne, ne, ne. Nemáme. Je tisíce předpisů, zákonů a vyhlášek, které určují, co smíme a co nesmíme dělat. Je dalších tisíce, možná nepsaných, ale o to víc dodržovaný a postihovaných předpisů, co smíme a nesmíme říkat. A porušením obého si koledujeme o sankce. Ať už finanční a nebo trestné. Takže jak to je….je tu zpět? Totalita.

https://pravyprostor.cz/a-je-tu-zas-totalita/

CZEXIT

5 hlasů

Bez určitých zákonů a předpisů není život společnosti možný. Byla by to anarchie. Ale ruku na srdce - žijete nyní méně svobodně, než před 89? Jestli ano, tak vycestujte a je to.

2 hlasy

troskar.ctete vic,mesugene.aspon o te zabe a studene vode nebo ayn rand.clovek s nejvetsi svobodou ma mit co nejmene predpisu a byt co nejmene zavisly na svych spoluobcanech.respekt pro svobodu druhych,ne jako zakomplexovana pakaz z dejvic a reporyji.

4 hlasy

kedví a moč od protgižidů,že svinko

0 hlasů

mate strach ze svobodneho belocha,ze ano,mesugene.nenavist a zavist tlaci semitu zida k zemi.vzdycky jste belocha nenavideli a mu zavideli.protoze vypada jako clovek a ma daleko vyssi IQ.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov