Základní zásady
Rychetský se zastal uprchlíků. Z humanismu se stala nadávka

13.11.2019 08:20

Ze společnosti se vytratily základní zásady, jako je solidarita a humanismus. Stala se z nich téměř sprostá slova. Ve společnosti se začala šířit sociální úzkost a strach z budoucnosti.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Rudolf Novotný (8 hlasů) 13.11.2019 08:39

  Rychetský je farizejský lhář.Uprchlíky tu už máme,islám je zde...

 • Vlastní názor (8 hlasů) 13.11.2019 09:51

  To zas byla sebranka u Moravce, ono fakt není úniku, ať pustíš...

 • Jeroným Pražský b. (7 hlasů) 13.11.2019 10:12

  Není naší povinností udělat stejnou chybu jako Západ, který naivně...

 • tyden tyden (5 hlasů) 13.11.2019 12:54

  bolsevickej puchejr vylez z diry :-))))) z humanismu udelali...

 • Jan Novak (4 hlasy) 13.11.2019 08:52

  Zacala prezidentska kampan byvalych komunistu ! Rychetsky , Dlouhy ,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Češi byli v Německu za bolševika přijímáni, ačkoliv to byli vesměs ekonomičtí parazité, taky ale, Rychetský, byli zavřeni jakou dobu v lágru, bez debat tam čekali dlouhé měsíce, až se jim vyřídí azyl. Pak, Rychetský, se zařadili do pracovního procesu, uměli už slušně jazyk a nevyčnívali ani o milimetr mimo německou společnost. Byli pro svoji novou vlast přínosem!
Kdežto muslimové jsou všechno, jen ne přínosem, nejen že si žijí zase po svém, před čímž prej utíkali, ale ještě to nutíé, jako správní nadřazení nadvěřící, všem ostatním kolem sebe. Parazitují na dávkách, řeč neumí ani třetí generace, smrtelně je uráží, když jim nikdo necpe peníze za válení se, považují to za nedostatek úcty k Proroku a už to jede naplno v těch jejich mrakoškrabných palicích...
Oni si svého nadmagora neuctívají tak nějak v tichosti, oni s ním mávají nad hlavou.

3 hlasy

Česká republika je dávno vázána pomocí uprchlíkům - ženevské konvence, které jsou vousatější než zdejší frustráti dohromady. Problém je, že když začneme uplatňovat slovo uprchlík a začneme je lustrovat, nevyhoví ani jeden. Vyhovělo pár Syřanů, kteří stejně chtěli do Německa, dnes tam nemakají a vyloženě se chlubí, jak tam parazitují.
ČR poté všechny programy na záchranu uprchlíků zastavila, neboť to nejsou až tak uprchlíci naplňující ženevské konvence. Takže ty neustálé výkřiky socek a frustrtátů, kteří tady parazitují a mají strach z konkurence ve frontě na dávkách, že by ve frontě na dávky chytli nějakého brouka, jsou naprosto ale naprosto mimo. Běžte dělat, frustráti, nemusíte se bát konkurence.

1 hlas

Soudruhu Rychetský probudte se a vzpomen jsi na roky rok 1989 a začátek ,kdy se tu začal měnit život. Vládl nám tu dementní soudruh Havel a to bohužel přetrvalo do ted a někteří naivní jedinci jsi myslí,že by to mělo pokračovat. Smutné je,že zlodějny s ním se jaksi nechávají a řeší se nesmysly. Ti jenž by měli být i odsouzení zůstávají bez trestu...

2 hlasy

Jenže je chlapec vedle, uprchlík je člověk který prchá před nebezpečím či ohrožením života, ale to co sem nyní leze je jen útěk za lepším pokud možno bez práce. Islám je s nimi spojen a to je horší než nacismus, dělí lidi , povyšuje se, odpůrce vraždí či zotročuje a jsou jako kukačky domorodce likvidují systematicky. Nechtějí se zapojit do společnosti. Jedna otázka pro Rychetského , pokud nastane válka a ta bude mezi svobodným světem a islámem, na kterou stranu se postaví muslimové co Evropa zachránila ?

3 hlasy

Kromě Karla Musila, tu nikdo není....? Jen burani hýkají a dupou...

0 hlasů

bolsevickej puchejr vylez z diry :-)))))

z humanismu udelali nadavku rudy dobytci, jako on. pcali sem klacky 16-25 let kdoviodkud a rikali jim sirotci ze Syrie.
podobne jako busrik s tou biomasovou krutou udelali ze slova ekologie nadavku.
stoji nas to desitky miliard rocne.

jinak imigranti u nas nejsou?? at to kommunisticky vemeno jde odpolene/vecer na Vaclavak :-)))))

islam u nas neni? tak proc teda zatkli vJordansku toho sefa cesky slimacky obce za podporu terotismu :-))))))

co se tyhle rudy prasata naucili zammlada, pouzivaj dodneska :-)))))

5 hlasů

on se podílel na zákonech po 89 roce,byl autorem zákonů o privatizaci s cílem zhasnout.takoví lidé se podíleli na devastaci morálky celého národa a nás bude napomínat dědek jeden,co dělá na takovém místě v takovém senilním věku?

4 hlasy

Nemohu souhlasit. Pomohl vytvořit nový právní řád, např.obchodní zákoník a na provádění privatizace neměl vliv. Jako předseda ÚS z této instituce vytvořil respektovaný ústavní orgán

1 hlas

"respektovaný ústavní orgán" ... ?

A kdopak dohnal ČR k podpisu Lisabonské smlouvy ???
Tím u mně ÚS ztratil VEŠKERÝ respekt !
Jsou to Bruselanti !

0 hlasů

Co_žereš Machuro že jsi tak správný, kolik je ti let?? Ten jako disident za bolševika trpěl odr.1968 jako "podnikový právník" u SBD Pokrok, a nikoliv jako někteří jiní vysokoškoláci kteří měli konflikt s režimem u lopaty na stavbě, umývači vákladů, nebo ve výkopu meliorací. A když se tady zhaslo, a začalo to „přerozdělování majetku“ tak byl v partě kluků co spolu mluví. Od 1998 byl ve vládě Zemana, a u Špidlíka byl ve funkci Min.spravedlnosti. Od r.1990 byl Generálním prokurátorem. A jak je ta tzv. třetí politická komora parlamentu (ÚS) respektovanou institucí, tak to je otázka pohledu!

3 hlasy

Možná se taky přimluví za doktora Prase, aby měl s kým chodit pařit na nějaký vltavský parníček.

2 hlasy

Není naší povinností udělat stejnou chybu jako Západ, který naivně pozval a přijal muslimské barbary a teď čelí obrovským problémům. A už vůbec není naší povinností si nechat muslimské barbary od Západu pod hrozbou trestů a sankcí nacpat. Nezapomeňte, že nás EU dala ke svému soudu za to, že jsme jí nařízené kvóty na barbary nepřijali.

7 hlasů

To zas byla sebranka u Moravce, ono fakt není úniku, ať pustíš kteroukoli TV tak je to na Chocholouška, neustálé vymývání mozků.
Zkrátka chátro koukejte makat, co si máte myslet to Vám do hlavy nalejeme.

8 hlasů

Zacala prezidentska kampan byvalych komunistu ! Rychetsky , Dlouhy , Pavel, Zima ,...

4 hlasy

Rychetský je farizejský lhář.Uprchlíky tu už máme,islám je zde taktéž.A zřejmě bude hůř.U Moravce "hledali" spolu pravdu!Farizej a buzgay toť opravdu spolek.Pro pravdu a lásku,pche!

8 hlasů

Islám je v Evropě stovky let. 👳‍♂️

0 hlasů

Woe jak a kde!!

2 hlasy

Co jak a kde? Na Balkáně! A ano, co odtud přichází, stojí za houno.

1 hlas

No Balkán je převážně křesťanský (pravoslavní a katolíci) + něco málo židů. Nejvíce slimáků je v Kosovu, Albánii a Bosně a Hercegovině.

0 hlasů

Správně je to, že doba po roce 89. je schizofrenní. Rychetský se asi s tou Tomčániovou spletli.

3 hlasy

Bláznovi připadá celý svět bláznivý,že? 🤘

1 hlas

A coko... celý svět jako fíč...!

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.