Duel Jaromíra Soukupa
Šándor o útoku v Ostravě: Ochranka nefunguje tak, jak by měla

11.12.2019 12:51 Původní zpráva

Do pořadu Duel Jaromíra Soukupa přijali pozvání generál v záloze a bezpečnostní poradce Andor Šándor a bezpečnostní expert David Bohbot.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Týdenní cenzor (5 hlasů) 11.12.2019 14:50

  Šándor umí diskutovat a hlavně mluví k věci. Dávám ho do protikladu s...

 • Jeroným Pražský b. (5 hlasů) 11.12.2019 13:49

  Tak hlavně, že se ten srandovní přiblblík z BIS, vrchní čučkař...

 • S Vrba (3 hlasy) 11.12.2019 14:31

  Žádná agentura nezabrání obdobným útokům. Stát se to může v metru,...

 • jola jolina (2 hlasy) 11.12.2019 18:36

  je hezké jak tu všichni blbě plácají a v mediích obecně, ale je tu...

 • Bob Kadet (1 hlas) 11.12.2019 17:24

  Prý tu učební osnovu nového DějeBISu co si dovez čučkař z Langlay,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Frustrovaných psychopatů bude přibývat, bohužel zdravotnictví na to není a hned tak brzy nebude adekvátně zařízeno.

0 hlasů

Ach jo, debaty o možnosti nošení a použití střelné zbraně problém alespoň v takovémto případě nic neřeší. Pokud by chlapci od vězeňské služby měli zbraň, byly by stejně zaskočeni a jejich reakce by nebyla okamžitá. Ještě horší reakce by byla ozbrojeného civila, nehledě na dilema střelit po člověku, na to hned tak někdo nemá. Pravdou však je, že v případě pocitu ohrožení jednáme pudově. Další otázkou je jak by se situace vyvíjela pokud by v čekárně bylo více lidí se zbraní, kolik by bylo v nastalém zmatku vystřílených nábojů.

0 hlasů

POLITICKÝ HYENISMUS VS. MYŠLENKOVÝ ZKRAT

Přestože se střílelo z nelegálně držené zbraně, okamžitě se ozvala řada našich spoluobčanů žádajících přijmout eurounijní směrnici vedoucí k zákazu zbraní. Tato iniciativa Evropské unie obhajovaná zdůvodněním omezení množství teroristických útoků nyní tak častých v Západní Evropě byla v České republice přijata částí veřejnosti s despektem a nevolí. Z historie již víme, že pokud došlo k odzbrojování veřejnosti, pak to vždy bylo z politických důvodů spojených s obavou elit z reakce obyvatelstva na vlastní způsob vládnutí. Čím větší diktatura, tím větší strach z lidu. Což naznačuje, kterým směrem se vládci Evropské unie vydali a kam směřují. To nic nemění na tom, že názor na zbraně v rukách prověřených jednotlivců jsou pro některé solí v ráně a mají potřebu proti nim aktivně vystupovat.

https://pravyprostor.cz/politicky-hyenismus-vs-myslenkovy-zkrat/

0 hlasů

je hezké jak tu všichni blbě plácají a v mediích obecně, ale je tu neodiskutovatelný fakt, kdy střelec hledal pomoc u lékařů a pokud by tam byl LÉKAŘ, který má zkušenosti a nadhled, tak by měl požádat o řadu vyšetření a jako poslední psycholog nebo psychiatr, Přístup lékařů je často tristní, z mé osobní zkušenosti, ťukali si na čelo, že jsem cvok a bolesti mám psychosomatické a dnes mě lebku drží šrouby dohromady s páteří a na řadě míst mám další titanové šroubení, tím chci říci, že kdyby u mě někdo zavčas udělal CRP etc., tak jsem mohl být fit a ne se ZTP v rozpadu a mám také obrovský vztek na řadu lékařů, takže trochu toho člověka chápu, ale místo zbraně měl najít odvahu zajít za psychyatrem sám, pokud by ho tedy někdo přijal a pomohl včas. Obecně takové činy považuji za pocit bezmoci toho jedince proti zkostnatělému systému a u pachatele byla v podvědomí nemocnice, zřejmě už byl ve stavu, kdy už mu bylo jedno koho zabije, jestli pacienta nebo personál, hlavně aby upoutal pozornost k nemocnicím a problémům okolo nich. Viz nedávné rušení ortopedie na severu Moravy. je mi líto zastřelených a jejich příbuzných, ale nejhůře bude asi těm kdo byli u toho a to se z hlavy nevymaže, zejména ne u té dívky, kterou otec zachránil. Dát pozůstalým 300 tis. neznamená nic oproti následkům v budoucích letech, kdy se u nich může lehce stát, že sami, díky post traumatu, přijdou o práci a skončí díky tomu zážitku nehezky a smutně ... měla by se těmto lidem poskytovat pomoc i několik roků po události ...

2 hlasy

Ten problém v hlavě toho recidivistického howada nevyrostl přes noc ani rok od roku, ten tam byl dlouho. Jak říkal jeden z těch expertů, měli si lidé všímat? No a co, že by si všimli? Kolik takových individuí a jejich chování je lidmi skutečně hlášeno policii a co dělá policie? Krčí rameny, dokud nikoho nesejme, nemůžeme nic dělat, svázali jste nám ruce zákony, máte co chcete.
Prostě je třeba přijmout daň za svobodu i magorů. Až nebudeme chtít, aby magoři mohli svobodně střílet do lidí, zavřeme je do cvokáren. Zatím to nechceme, tak do nás střílejí.

0 hlasů

Zabijáka nejspíš vytočilo, že ho někdo z 3. patra poslal k automatu do přízemí, aby tam zaplatil 90 korun poplatek.

0 hlasů

Jo.To se mi taky stalo.

0 hlasů

Probuďte se! 😄

0 hlasů

Kruciš, co všechno se ten honvéd v tom vyškovském pěchotním učilišti nenaučil. Na rozdíl od toho čučkaře si může plácat co chce, a nemusí mít strach že_vykecá nějaké služební tajemství, a někdo ho bude popotahovat..

1 hlas

Šándor umí diskutovat a hlavně mluví k věci. Dávám ho do protikladu s tím zoufalým buranem z BIS, čučkařem Koudelkou, který pořád mele a halucinuje o nějakých cizích agentech, které ovšem nikdo neviděl a o kterých on sám nedovede říct nic konkrétního.

5 hlasů

Především usmolenému civilistovi nepatří nic z činnosti tajné služby ani do rukou, ani do uší atd. Takže vám nikdy nikdo z toho oboru nic neřekne, věnujte se svému pletí řepy.

1 hlas

Žádná agentura nezabrání obdobným útokům. Stát se to může v metru, nákupním středisku, u benzínky, ale i kdekoli na ulici. Jediným účinným opatřením je zvýšení počtu obyvatel s oprávněním držení zbraně. Pokud by oba příslušníci vězeňské stráže měli u sebe zbraně, jistě by nebyly následky tak hrozné. V dnešní době, kdy se po ulicích běžně pohybuj narkoman a psychicky narušení občané lze předpokládat, že těchto útoků bude přibývat.

3 hlasy

Tak hlavně, že se ten srandovní přiblblík z BIS, vrchní čučkař Koudelka, snaží změnit obsah českých školních učebnic dějepisu, aby více vyhovovaly jeho americkým šéfům. Když udeří terorista v Ostravě, tak tihle panáci z BIS jenom sedí, blbě čumí a zoufale se vymlouvají. Jaká je vlastně náplň jejich práce ? Měnit texty učebnic anebo bojovat proti teroru ?

5 hlasů

Magor není terorista, to byste musel být terorista taky.

O návrhu jak změnit učebnice dějepisu pro české školy nemáte ani ánung.

Náplň práce zpravodajce rozhodně není stát u vchodu do nemocnice a čekat na borce s nelegálně drženou pistolkou, když nemá možnost ani požádat kohokoliv o bezpečnostní ano osobní prohlídku, stejně jako hlídat takovým blbům jako vy, jejich neuzamčená kola před hospodou, když jsou chytří jak Šalamounova lejna.

1 hlas

Prý tu učební osnovu nového DějeBISu co si dovez čučkař z Langlay, tak mu min.školství Plaga poopravil. Osvobození Prahy nechal vlasovcům. Amíci se za Kladném a u Slaného na nové demarkačce zastavili.

1 hlas

No a jaké jsou tam změny, Kadete, v těch návrzích na dějepis?? Ha?

0 hlasů

Jak to může vědět,když si ty kraviny vymýšlí. 😁

0 hlasů

Kurňa Machuro, ty máš přehled jako pavlačová drbna Blažková ze Žižkova. Není to snad pravda že chtěl Koudelka upravovat učební osnovy?? Dokonce bylo v médiích kritizováno, že min.školství Plaga jel za Koudelkou do centrály BIS, a ne obráceně, když se jednalo o změnu školní osnovy byť z pera BIS. Oni mají čučkaři na starosti učební osnovy?? A co se dalo očekávat od člověka který svou karieru státního úředníka postavil na rusofobii!

0 hlasů

No vždyť jsem to tam napsal. ČSR pro změnu neosvobodili sovětčíci ale USSáci. Akorát jim to ten modrý pytel_hove.. z držkoryjí zkomplikoval těmi „vlasovci“

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.