Velvyslanec v USA
Schwarzenberg: Gandalovič je žhavý kandidát

16.01.2011 12:36 Původní zpráva

Bývalý ministr zemědělství Petr Gandalovič (ODS) je jistým kandidátem na post českého velvyslance ve Washingtonu. Potvrdil to ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09).

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • daniel Pink (54 hlasů) 16.01.2011 12:58

  trafika pro usteckeho modreho mafiana připravena....

 • Pavel Haraším (50 hlasů) 16.01.2011 13:23

  Modrý kmotr se opět vydává do světa. Tak tahle to Nečas myslel, když...

 • Karel Koch (47 hlasů) 16.01.2011 12:52

  Za dobrou práci, dobrá odměna. No ne?

 • Milan Novak (43 hlasů) 16.01.2011 13:01

  Český kapitál ovládá pouze 30,9 % výrobních prostředků a cizí...

 • Tento (41 hlasů) 16.01.2011 13:19

  Horáku, prosím vypláchni si hubu, když jsi použil slovo "soudruh",...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Pane Horáku, s gustem jsem si přečetla víš příspěvek.Táhněte k té své lopatě, na víc nemáte.Pouze nadávky !

21 hlasů

To jim tam nasaděj pěknýho hajzla. Jenom aby za prachy nešpionážil pro Bin Ládina.....

24 hlasů

Američani , držte si kapsy , posilame vam osvědčeneho zlodějskeho velrybaře a sdělujeme , že jiny = poctivy v ODS a TOP nejsou

29 hlasů

Výborně, líbilo se mi vrchnosti, že začínáte přemýšlet u důchodů mým směrem...stejnou část každý stejně a na zbytek ,kolik si kdo připlatí.

9 hlasů

Dnes v republice kromě horních deseti tisíc, které jsou existenčně za vodou, většina občanů laje na současné poměry. Jen málokdo se však chce přiznat, že také on má na tom dnešním zlu svůj podíl - když zmlsaný výhodami socialismu, jako třeba zaručená práce, levné bydlení, levná doprava, levné rekreace, bezplatné zdravotnictví atd., běhal po náměstích, vyřvával »Už je to tady!«, zvonil klíči a uvnitř strašně trpěl tím, že se nemůže každý den obžírat mandarinkami a banány. A kdyby jenom to. Občané, kteří ještě stále mají kam sáhnout, protože ještě jim něco zůstalo z dob socialismu, po celá léta od listopadu stále dokola dávají ve volbách hlasy lidem, kteří je připravili a připravují o práci, o střechu nad hlavou, o existenční klid i o zdraví, aniž by se byli schopni poučit.

Jeden z autorů dopisu tvrdí, že občané dluhy nenadělali a přesto je mají splácet. Občané sice dluhy nenadělali, ale udělali něco daleko horšího. Od listopadu 1989 sveřepě a zcela proti zdravému lidskému rozumu dali a dávají společenský i ekonomický bič do rukou politickým i ekonomickým vyžírkům, kteří je pak tím bičem bijí hlava nehlava. Tudíž, ti občané, kteří v roce 1989 vyřvávali po náměstích, že už je to tady, a kteří pak ve volbách dávali hlasy politickým šíbrům, co si honili a stále honí jenom a pouze svůj blahobyt, ať to republiku a občany stojí co stojí, nemají ani minimální právo si na dnešní poměry stěžovat. Oni mají to, co chtěli, co si »vybojovali«, a proto si nezasluhují žádný soucit. Oni to totiž byli, kteří svojí zvrácenou a zavrženíhodnou volbou přivedli naši krásnou vlast do dnešního politického, společenského, morálního, kulturního i ekonomického marastu. A jak dlouho to budou občané ještě snášet? Tak dlouho, dokud buď nedostanou rozum, co je ale při dnešní masivní protisocialistické masáži málo pravděpodobné, anebo dokud občané, kteří se musí živit poctivou prací, nepadnou existenčně přímo »na hubu«. Ty dvě pětiny občanů, které v roce 2010 nešly k parlamentním volbám, mohly zvrátit vedení státu od likvidačního k prosperujícímu, ale protože to neudělaly, tak ať si dnes nestěžují.

Lze souhlasit s tím, že v každé hospodě všichni znají zásadu »Kdo objednává, ten i platí«. Tato zásada neplatí jen v hospodě, ale platí i obecně ve společnosti. V roce 1989 a pak v každých volbách si objednávali občané buď přímou volbou, anebo tím, že k volbám nešli, neurvalý kapitalismus. Tudíž také teď musí platit. Pokud si neudělají v následujících volbách jinou společenskou objednávku, tak budou platit i nadále jak mourovatí, byť se jim bude žít stále hůře. Nebo se to dá také říct jinak: »Občané, co jste si v roce 1989 zaseli a pak každými volbami od roku 1989 až po dnešek vydatně pohnojili, to nyní sklízíte - a je starou pravdou, že jenom hloupý sedlák si zaseje špatné osivo.«

Každý si mohl v listopadu 1989 vybrat, na které straně bude stát. Zda na té, která ústy Václava Havla slibovala okamžitě občanům »ráj na zemi«, nebo na straně těch, kteří se ani tenkrát nebáli nahlas říkat - byť to bylo přímo »o hubu«, že Havel a jeho soukmenovci lžou, protože jejich cílem je zavést u nás tvrdý a bezohledný kapitalismus. Pokusili se o to v roce 1968, ale tenkrát byli správně smeteni. Tvrdím to i přesto, že jsem vždy byl a jsem stále proti vstupu vojsk Varšavské smlouvy do naší vlasti, protože byly i jiné možnosti jak Václavu Havlovi, Pavlu Kohoutovi a jim podobným »zatrhnout tipec«.

37 hlasů

Táhni do prdele, bolševický parchante.

17 hlasů

nojo , plati to furt , kde je modro tam je sprosto

34 hlasů

Modrý kmotr se opět vydává do světa. Tak tahle to Nečas myslel, když se chvástal, že s modrými kmotry zaločí.

50 hlasů

O USA se v zasvěcených kruzích mluví jako o prohnilé stavbě, kdy stačí kopnout do dveří a vše se zřítí a rozsype. Je tedy otázka, zdali je vůbec účelné do tohoto hnijícího impéria minulosti posílat ambasadora.

28 hlasů

Jediné co shnilo,bylo bolševické imperium,takže se nemáš proč radovat.Jsme v NATO a EU a to je konec všem nadějím na obnovu tvého milovaného komoušského režimu.

13 hlasů

Gandalovič je ostudou české pravice.Takoví vyčuránci lezou voličům nekomunistických stran na nervy.Česká pravice už by měla konečně pochopit,že na tyhle Gandaloviče,Bémy,Oulické a spol. není nikdo zvědavý,tihle hajzlíci jen hrají bolševikům a jejich kumpánům z Liháče do karet.A taky není nikdo zvědavý na tu nechutnou modro-oranžovou koalici v Praze.Vždyť to je výsměch všem pravicovým voličům.

31 hlasů

Český kapitál ovládá pouze 30,9 % výrobních prostředků a cizí kapitál ovládá 69,1 % výrobních prostředků.
V České republice jsou klíčové obory národního hospodářství zcela v rukou cizinců, tj. zahraničního kapitálu. Je to především bankovnictví z 98 %, telekomunikace z 97 %, automobilový průmysl z 93 %. Dále chemický průmysl z 91 %, pojišťovnictví z 86 % a maloobchod také z 86 %. U stavebnictví tento poměr činí 83 %. U klasického průmyslu je tento poměr na 80 %, ale například nejmodernější výroba elektroniky je celá v cizích rukou. Možná se zdá nudné uvádět tolik čísel a přemýšlet o nich. Jsou to ale čísla vypovídající o námezdním otroctví a služebnictví. Jsou to čísla o vykořisťování Čechů, stejně jako kosmopolitního kompradorství údajně »českých« elit.
Německý velkokapitál má v ČR téměř úplně stejné zastoupení jako český kapitál, tedy 30 %. Ještěže nějakého ekonomického nadšence nenapadlo přejmenovat stát na Českoněmeckou republiku. Ekonomičtí analytici tvrdí, že zahraniční kapitál je pro Českou republiku výhodou, ale pojem vlast a suverenita těmto lidem nic neříká. Každý rok jsme svědky, jak zahraniční velkokapitál rozhodne některé podniky v ČR uzavřít, zaměstnance propustit a továrny odstěhovat do jiné země, kde je levnější pracovní síla. Na českém státu zbude povinnost starat se o nezaměstnané. Je to projev slabého státu, který si prosperitu vlastních občanů nedokázal lépe smluvně zajistit. Stát to neudělal proto, že je zcela ve vleku buržoazie, bank a zahraničního kapitálu. České státní orgány si tak troufnou snižovat životní úroveň jen vlastním občanům, a to M. Kalousek lživě tvrdí, že se tak děje v souladu s vůlí voličů vyjádřenou ve volbách. Je to také ukázka slabosti a nekvalifikovanosti inteligence a státních orgánů. To jsme na tom tak špatně, že nedokážeme vymýšlet a organizovat sami doma. Odpověď je nasnadě, ano jsme.
Média v cizích rukou rozbíjejí českou státnost i samo češství denně, a dokonce rozbíjejí i veřejnoprávní média. Jsme masově odnárodňováni. To je skutečnost. Část zisků ve formě dividend, nejméně 200 miliard Kč ročně, odplyne z České republiky bez jakéhokoliv ekvivalentu. Teoretici si pochvalují, jak vysoce efektivní jsou zahraniční firmy. Obvykle je práce intenzivnější, vykořisťování tedy účinnější. Statistici a úřady práce pilně vyškrtávají a vyřazují nezaměstnané z evidence, aby čísla nevypadala tak hrozivě. Mediální výraz »česká ekonomika« je manipulace a ze 70 % podvod. O velkých projektech, na které je třeba velký úvěr banky, se nerozhoduje v dceřiných bankách na území České republiky, ale v zahraničních mateřských, či spíše macešských bankách. Ty používají i další soubor podrazů. V České republice platí zákon konkurence, tak proč podporovat Čechy, když na nich lze nehorázně vydělávat.
Dělníky a ostatní zaměstnance v České republice čeká ještě dlouhý politický a hospodářský zápas, než se postupně vymaní z tohoto područí. Prvním krokem je naučit se více a samostatně myslet a organizovat se. Úloha odborů poroste. Jinak vyšší životní úroveň bude pro stále větší část lidí nedosažitelná. KSČM se musí nejen přizpůsobit zvýšeným nároků, ale musí jít v předních řadách úsilí o zlepšení postavení českého národa vůbec. Z hlediska většiny našeho národa je vývoj ČR od roku 1993 národním neštěstím. Pro srovnání, jen porodnost je dnes u nás nižší, než byla za Protektorátu Čechy a Morava, tedy v době, kdy náš národ prožíval jedno z nejtragičtějších období. To hodně vypovídá o spokojenosti lidí a současné politice vládnoucích vrstev.

43 hlasů

Soudruh "Volte Ksčm" si teď říká Palermo,to je dost zvláštní nick pro bolševika.

16 hlasů

Horáku, prosím vypláchni si hubu, když jsi použil slovo "soudruh", protože by tě na schůzi vaší mafiánské buňky zkopali dokulata...............

41 hlasů

trafika pro usteckeho modreho mafiana připravena....

54 hlasů

Za dobrou práci, dobrá odměna. No ne?

47 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.