Sedmiletý chlapec spadl v Ďáblicích ze skály, jel do nemocnice

Domácí
3. 7. 2016 21:03
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

V Ďáblickém háji v Praze spadl v neděli večer ze zhruba sedmimetrové skály sedmiletý chlapec. Záchranáři ho převezli do motolské nemocnice, řekl mluvčí Dominik Horn. Chlapec by neměl být v ohrožení života.

Neštěstí se stalo na veřejném tábořišti. "Na místě zasahovaly dvě naše posádky. Chlapec byl během převozu při vědomí a v dobrém stavu," dodal mluvčí.

Autor: ČTK Foto: archiv

Další čtení

ilustrační obrázek

Boj s ohněm i vedrem. Jihomoravští hasiči v tropických dnech přehodnocují taktiku

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Zoufalý čin v Kolíně: Matka ubodala postiženou dceru, soud ji poslal do vězení na 18 let

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Pacienti budou mít zdravotní data v mobilu: MZd připravuje novou verzi aplikace EZKarta

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ