Spor o stávku
Šéfodborář: Kalousek je stižen prvním stupněm hlouposti

29.07.2011 12:29

Žaloba, kterou na nás kvůli červnové stávce v dopravě podalo ministerstvo financí, je nesmyslná, tvrdí odboráři.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Alice Černá (86 hlasů) 29.07.2011 13:11

  A vy jste typický příklad blba, který by rád manipuloval, ale nějak...

 • valda muzarto (78 hlasů) 29.07.2011 12:55

  Kalousek není stižen hloupostí , ale zlodějnou od kosti .

 • eM Felix (76 hlasů) 29.07.2011 13:44

  Utři si kloaku smrdíš modřino.

 • Jarda Horník (74 hlasů) 29.07.2011 13:07

  Problém je v tom, že až začnou skutečně platit ty jejich zvrácené...

 • rab z rabstejna (63 hlasů) 29.07.2011 13:54

  Jak se asi mají odbory bavit s pitomým ožralou, který dělá státu...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

No jo, rozumu chlapec moc nepobral, rukama se živit ho už také nebaví .....tak uráží lidi, kteří něco umějí...a primitivové mu za to ještě tleskají§ ...no neberte to!

23 hlasů

Máte pravdu, Kalousek rozumu moc nepobral, rukama se živit ho už také nebaví .....tak uráží lidi, kteří něco umějí...a pravicoví primitivové mu za to ještě tleskají ...no neberte to!

21 hlasů

hulákat umí, na vlast ale kašle, i na pracovní příležitosti:
Proč vrah akceleroval své úsilí po návštěvě Čech? Třeba napíše paměti, třeba natočí film. Zatím krom pražské pokleslosti, třeba narazil i na : http://www.kostely.tnet.cz/index.php?load=detail&id=4558 Byl pilný a povrchní, možná si to vyložil svým stylem.Třeba i zaslechl historku, kdy pozdější ministr naší vlády, také pilný a obětavý do roztrhání těla, ještě o pracovních sobotách alespoň odpoledne jezdil na venkov, třeba bourat kaple u Úštěku, aby opravil nevyhovující svět.Později tam na své náklady krmil znaedbané srnce, pokud jste ho znali, abych nebyl nevyvážený. U těch památek vraha snad nikdo neinformoval o zabrání a tunelování fondů předky k jejich údržbě shromážděmných. Tak dnes vlastník, i když sám vyhladoví a zajistí spoluúčast, možná vyhraje i dotaci, pár šestáků.To nájemce neziskovka obec to umí lépe, zda třeba nebo ne, koho to zajímá?

Tu náš vlastník v propagandě zločinu feudál má konečně něco na účtu a chytá se alespoň to % zachránit. Aled vedle mu spadne na co nestačí. Nesplnil povinnosti VLASTNÍKA, zákon stavební a památkový mu dá co proto, správní řízení, sankce a dotaci vezme exekutor. Vlastník potom přirozeně nahradí vše, co jako dotaci přijal. Nebo horší verze, stát se tváří jakoby nic, pohrdání zákony všední, začne být aktivní až někdo vlivný bude potřebovat, třeba levně odkoupit torzo majetku státem nezabrané. Naštěstí vrah je obvykle plochá osobnost, kontex nemá. Tím naše bezmoc absolutní.

8 hlasů

Ty už seš taky zralej na blázinec, že?

14 hlasů

cela nečasovskokalouskovska vlada je jeden hnuj

31 hlasů

Kalousek, nekalousek, šikovnej člověk se zařídí vždy. Tím nechci říct, že by to snad někdy byl med. Občas to stojí pěkně za hov.. . Pan Zavadil taky moc rozumu nepobral, pokud toto prohlášení dává až teď. A k organizaci stávky - co jiného než tragický úsměv. Protestujících bylo málo. A to měli podporu lidí. Čili - i ty odbory by si mohli sem tam zamést před svým prahem. Když už jim jde o stávku, tak ať to zase příště nevypadá jako tragikomická amatérská akcička pro pár stovek lidí. Myslíte si, že by Kalousek vytáhl prdel z ministerstva zlodějství a okrádání, pokud by těch stávkujících bylo nad 20.000? To by prdelí stříhal ve sklepě spisy.
Další věc - donekonečna hořekovat nad tím, jaká je Kalousek kurva už mně taky nebaví. Beru tuto pravdu o Kalouskovi za obecně známý fakt.

21 hlasů

Panu Zavadilovi nabalila do cepice strana. A Prdic to ted roznasi:-)

6 hlasů

Jestli někdo něco roznáší, tak ty, jako cvičená opice roznášíš portyčovy výplody chorého (bez)mozku.

22 hlasů

Vy jste byval majorem lidovych milici? A ze jste se nepochlubil, soudruhu ...

6 hlasů

Také já Tě zdravím, majore Prdiči!

20 hlasů

Já ale tebe ne, dutá hlavo! Když o tobě mluvil na psychiatrii pan primář s kolegy, že seš nevyléčitelný idiot, tak tě taky nezdravil!
Je vidět, že tě nevyléčili!

25 hlasů

Zlatí komunisti. Za komunistů se nestávkovalo, pač bylo vše v pořádku a nebyl důvod stávkovat. Tak si nyní to pravicové svinstvo užívejte. Klepte se strachy kdy vás vykopnou z práce a kdy pak skončíte pod mostem. A všem to bude jedno. Když neumíte volit, tak mi vás ani není líto.

28 hlasů

Zavadil je správná ROH sockomlopata. :-)

15 hlasů

Prvním stupněm? To je slabé.Kalousek je těžce vyčůraný asociál.Absolutně bez etických hodnot.

48 hlasů

Umyslne lzi jako nevedomost neoznacuji a Kalousek lze ve svuj prospech vzdy ... uz jste jej slyseli priznat chybu ci nedej boze omluvu za to, ze "nevedel" ?

43 hlasů

Dovolil bych si připomenout, že zítra, tedy 30.července, je výročí první pražské defenestrace z roku 1419, kdy husité z oken staroměstské pražské radnice vyházeli tehdejší stupidní pravicové papaláše. Přežraným pravicovým papalášům dnešním, různým těm Bezčasům, Vondrošmejdům a dalším zlodějsko loupežnickým kreaturám drancujícím veřejné finance, by něco podobného slušelo jako praseti drbání. Jako praseti drbání !

47 hlasů

Karakal je určitě potomkem Nejedlého. Ten oslavoval husity jako socialistické revolucionáře a dost lidí mu za to tleskalo a přijalo jeho téze jako fakt. Je to vůl.

9 hlasů

Kam zmizel mlikar?-)))

6 hlasů

Ideový debilní guru a jeho věrný debilní žák se sešli hned po sobě !
Jak dojemné souznění dvou kreténských bezmozků!

36 hlasů

A chybí jim mlíkař (třetí?):-))) Potřebují posílit a naklikat hlasy.

27 hlasů


v kazdy jiny zapadni demokracii by po podani zaloby kvuli stavce musel dotycny odstoupit. ale dementum u nas prostredi preje, i kalouskovi.

31 hlasů

Uz se soudruh Zavadil postaral o svoje deti?

29 hlasů

Utři si kloaku smrdíš modřino.

76 hlasů

Puberťáku.

11 hlasů

Lehni modrej chcípáku.

41 hlasů

Jedes ty fekale jeden starej!

21 hlasů

Problém je v tom, že až začnou skutečně platit ty jejich zvrácené reformy, tak bude většina lidí vyzývat odbory ke zorganizování razantních akcí. Zatím je každý zalezlý doma, protože se to vlastně ještě nikoho (kromě policistů a hasičů) nedotklo osobně. Až se většině zasměstnanců prostřednictvím čachrů s DPH, náhradami u lékaře, zdražením energií apod. propadnou příjmy o pár tisícovek měsíčně. Pak budou chtět vyjít do ulic, ale bude pozdě. Proti platnému zákonu už nic nepomůže.
Ale třeba si někdo z exponentů trojkoalice zase poctivě vydělá nějakou tu miliardu, koupí si pro zábavu třeba fotbalový klub a tím pořádně zvedne laťku průměrných příjmů, abychom si mohli namlouvat, jak v průměru jsme na tom dobře.

74 hlasů

Jen jestil se k těmhle svejm blábolům budeš hlásit za rok poté, kdy ty reformy začnou platit... Zatím si jenom ser3š do huby.

9 hlasů

Rok po začátku jejich platnosti už platit nebudou! To si zase sereš do huby ty!

42 hlasů

Kalousek není stižen hloupostí , ale zlodějnou od kosti .

78 hlasů

Zavadil je obyčejný příživník! Typický příklad blba, co manipuluje masou. Žádná odpovědnost, žádné řešení, pouze má pěkný plat.

21 hlasů

Tohle tady prece nesmiste psat! Skoro to sedne na soudruha Prdice:-)

15 hlasů

A zase dva kreténi těsně za sebou !

21 hlasů

A vy jste typický příklad blba, který by rád manipuloval, ale nějak vám to tu nevychází. Všichni už víme, co jste zač. A řešení se dočkáte na podzim. Líbit se vám ale určitě nebude.

86 hlasů

Alice, na tyhle dva blbečky nemá vůbec cenu reagovat. Oba jsou stiženi neskutečně idiotskými fantasmagorickými bludy. Především ideový guru z Písku portyč, ten toho má v palici tolik, že neví, která bije a pruudič je horlivý žáček, který ty jeho idiotismy nadšeně opakuje, jako kdysi ochutnávky v Kauflandu.

33 hlasů

Zdravím ! Že se dnes té modré pitomosti urodilo, co ? eMařena píše obouruč, aby to stihla :-)))

32 hlasů

:-))))))

18 hlasů

Zdravím Pepo, zase mají pohotovost. Vyšel průzkum, tak vždycky naběhnou. Ale že byl teď asi 3 dny klídek,co? Až na Pruuudice a portyče sbírali asi všichni síly. Nebo taky je možné, že ODS neměla na žold a teď se jí zas podařilo nějakou tu korunu ukrást.

30 hlasů

Naše dvorní blbka to ještě nezabalila? :) Čímpak se živíme? Hlavinkou to asi nebude, co?

15 hlasů

Pane Novák, ale právě od Vás, teda právě od Vás to snad chacha cha chá není ani možný, že vy jste dnes pojedl kýbl vtipné kaše, že? Zrovna vy, hnidopich, intelektuál, etik, slušný kritik cha cha chá ... vy se živíte jako tragéd, ne? Paní Černé saháte svým mentálním rozhledem tak po nehet u palce na noze, ale teda ego, to si vozíte za autem v přívěsu pro koně, ne?

30 hlasů

Díky :-))) Ego v přívěsu pro koně mně opravdu rozchechtalo, to neznám :-)))))

27 hlasů

Ale ano, veřejné finance by v pořádku být mohly a měly. Kdyby ovšem členové ODS vrátili vše, co za poslední dvě desetiletí nakradli a zpronevěřili. Třeba zlořečené Vondroprase. Ale to se spíše voda ve víno mávnutím slepičích křídel promění než by modrá straka vrátila, co nakradla.

60 hlasů

A Ty jsi Smiloune taky pěkný pako!

10 hlasů

Debile, neříkej jiným pako !

21 hlasů

Typicky pádný a věcný argument inteligentního a vzdělaného voliče ODS

48 hlasů

Zavadil by si měl uvědomit, že svým hospodským jednáním svůj záměr diskredituje, radši by měl vypadnout a do čela odborů by se měl postavit někdo kultivovaný, aby nebyly odbory všem pro smích.

25 hlasů

Zavadil zastupuje spodinu, mentální i mravní. Takže je člověkem na svém místě.

9 hlasů

Ano, je to člověk na svém místě, protože úspěšně nasírá debily jako seš ty, portyč, pruudič, horák a další hovada !

34 hlasů

Mohu mít dotaz? A vy zastupujete nejvyšší společenské kruhy? Horních 200? :-D Hahahahaha.....

30 hlasů

Jasně že můžeš mít dotaz, jsi ve svobodný zemi.

11 hlasů

Jak se asi mají odbory bavit s pitomým ožralou, který dělá státu nebetyčné schodky a skládá básničky o sr*ačkách ?

63 hlasů

Kalousek ničemu jinému nerozumí.

31 hlasů

Otázkou je, čemu vlastně Kalousek rozumí. Vždyť ani chlastat neumí.

37 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.