Kontroverzní kampaň
Senátorka Janáčková rozdává sirky. Pobouřila Romy

20.10.2010 12:17

Kontroverzní senátorka, která obhajuje svůj post ve druhém kole senátních voleb, rozesílá voličům leták se sloganem "I nadále budu říkat, co si myslím" a k němu přikládá zápalky.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Milan Orság (48 hlasů) 20.10.2010 13:36

  Myslím, že někoho pobouřili cikáni, tak to není špatné, ale naopak....

 • Sarka Farka (28 hlasů) 20.10.2010 12:59

  Já ten film viděl také a jmenoval se "Novák kolaborantem".

 • Pr(u)dič Pružina (27 hlasů) 20.10.2010 13:47

  Vzpomeň si především na svou základní školu ! Vzpomenout, blbečku,...

 • jan Pokorný (18 hlasů) 20.10.2010 14:03

  Janáčková je produktem lidí,kteří jí volí.Je to hrůza,jak hluboko...

 • Věra stejskalova (18 hlasů) 20.10.2010 18:21

  Ani náhodou my ho chceme na hrušce a vás pod ní.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

cikán o cikánech
http://jdem.cz/hp9k5

Trošku mi připomína Sagvana Tofiho


13 hlasů

Janáčková je produktem lidí,kteří jí volí.Je to hrůza,jak
hluboko Ostravak klesl.Ve skutečnosti je celý její úspěch založen na Protiromství.Tomu se nemusíme divit,zdaleka není jediná.Není jediná ani v tom,jak mlží situaci.Horší je že to neumí řešit.Bohužel takových karieristů s prázdnou hlavou je v senátu za korunu pytel.Zrušme senát a Janáčkovou pošleme do Ostravy ,ať prodává zápalky.Trafiku v senátu jí umožnili a možná umožní hlupáci co si pro nenávist nevidí do huby.

18 hlasů

Myslím, že někoho pobouřili cikáni, tak to není špatné, ale naopak. Cikáni se mohou bouřit a při tom uklízet okolo svých špeluňků a zamýášlet se, proč je na celém světě nenávidí a štíti se jich. Existuje snad na světě stát, kde by měli lidé radost, že se do sousedství přistěhovali cikáni?

48 hlasů

Pane,tak snadné to zase není.Faktem však je,že někteří Rómové nebo Cigáni jsou dnes již lepší než bílá chátra a že jí stále přibývá.Stačí ,když se budete dívat kolem sebe.Rómů přibývá a čistě matematicky vám doporučuji vzít to na vědomí.Jednou to bude 50 na 50,kam potom utečou vaši potomci?

14 hlasů

Jistě máte pravdu v tom,že někteří Cigáni jsou lepší než někteří "bílí".Problém je ale v tom,že to jsou jen výjimky potvrzující pravidlo,většina Cigánů jsou odporní gauneři,to není rasismus ale realita.

15 hlasů

No... obecně to zní jako vtip..ale pro některé..např.pro ty čtyři blbce z Vítkova to zjevně vtip není. To už je celkem jedno ,kolik jim "napařili", ale lidi jako Janáčková si to asin neuvědomují. Za komančů se promítal americký film "Smrt v červeném jaguáru". Po zhlédnutí tohoto filmu tři blbci na Severní Moravě zabili jedno děvče, aby se podobali Jerymu Cottonovi. Ta inspirace pro někoho existuje.

18 hlasů

Na Bedřišce - Jaromír Nohavica http://jdem.cz/hp3y2

13 hlasů

TA JANÁČKOVÁ MI PŘIPOMÍNÁ JEDNU BACHAŘKU Z DACHAU!ÚPLNĚ STEJNÁ TLAMA.BYL TO FILM Z 2.SVĚTOVÉ VÁLKY BOHUŽEL NEMŮŽU SI VSPOMENOUT NA JEHO NÁZEV:

16 hlasů

Jmenoval se:"Jak josef novák bachařem byl".

11 hlasů

Vzpomeň si především na svou základní školu !

Vzpomenout, blbečku, ne vspomenout !

A jinak velká písmena se vypínají tlačítkem CapsLock a to je obvvykle po levé straně klávesnice uprostřed !
Že vy, blbečkové pořád tady melete ty své kecy ! Vždyť jste víc a víc k smíchu !

27 hlasů

Nadutče,kdy konečně vyzvracíš něco plodného místo nadávek a urážek diskutérů.Je známé,že kdo volá"chyťte zloděje,sám je zloděj"! Tvá vysvědčení ze školy je toho důkazem!Zkus se nad sebou zamyslet a nech agramatiky,dysgrafiky a jinak postižené lidi žít a diskutovat s chybami.Mě to vůbec nevadí.Zajímá mě obsah a myšlenka.To se týká i tvých tlachů a hlouposti nadutce.Věř mi,nemáš to zapotřebí.Není umění urážet,ale věcně diskutivat a diskuzi posunout směrem k plus znaménku.Měj trochu ráddruhé a ne jen sebe
a bude se ti lépe žít.Tak z hrušky dolů !

11 hlasů

Ani náhodou my ho chceme na hrušce a vás pod ní.

18 hlasů

Já ten film viděl také a jmenoval se "Novák kolaborantem".

28 hlasů

O tom přemýšlíte, že je to blb, nezvládající gramatiku vám nedochází ! Prostě správní pravičáci, blbečci, kteří sam o sobě tvrdí, jak jsou inteligentní, že ano ! Ale nejste, prostě nejste ! Rozumní lidé v této době nevolí pravici ani omylem !

11 hlasů

To, že někteří lidé neumí napsat gramaticky správně ani jednu větu ještě neznamená, že jiní, kteří to zvládnou svými názory jasně nedokazují, že jsou mnohem hloupější. Takže se klidně snaž Pružino, stejně všichni vědí, že největší blb široko daleko, na kterého tady zatím vůbec nikdo nemá, jsi ty... (i když si o sobě myslíš bůhvíco - pravděpodobně stejně jako Janáčková si myslí, že je lepší než ti cikáni...)

12 hlasů

Měte pravdu na něj nikdo nemá ale my ho máme rádi.nic si o sobě nemyslí odpovídá na výpady ale to vy co kradete nicky nikdy nepochopíte,objevíte se tu jako Mařena ,Milada ,Jaruš vyblejete tady to kyselo co vám vadí a jste spokojeni že?Mě je Janáčková u zádele každý máme toho svého pablba nebo v lepším případě někdy jen blba na výboru a nenadéláme nic tak si tu pokecáme tak nějak demokraticky pokud víte co to je.A vo tom to je!

11 hlasů

eMařeno , zase novy nick , tss tss

14 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 3/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.