Michal Koudelka
Je třeba znát moderní historii, říká šéf BIS. Učebnice nezmění

21.01.2019 16:33

Bezpečnostní informační služba (BIS) podle svého ředitele Michala Koudelky nikdy neříkala, co se má nebo nemá učit na českých školách, ani nechtěla přepisovat osnovy či učebnice.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Týdenní cenzor (8 hlasů) 21.01.2019 17:02

  Ovšem aby se fízláčtí impotenti z BIS montovali a naváželi do školní...

 • Jiří Černý (8 hlasů) 21.01.2019 17:55

  To, že BIS hodnotí školní osnovy je světová rarita důkaz o jejich...

 • Lopez Jordan (7 hlasů) 21.01.2019 18:43

  Ještě větší blbci, než jsme se obávali, ještě větší ho-vada, než jsme...

 • Jan Novák (7 hlasů) 21.01.2019 18:32

  Kdyby mi někdo v 89 roce řekl co se bude dít za zhruba 30 let vysmál...

 • Guru Jára (7 hlasů) 21.01.2019 17:00

  Tak to je práce a poslání čučkařů?Horší ,jak za komančů.Rozpustit...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Kam se poděl čínský korupčník, podvodník a poradce Zemana Jie Ťien-ming?

1 hlas

A už Čína prodala Slávii, a svůj největší podíl u našeho majoritního leteckého přepravce TVS ??

0 hlasů

Rezident zase lze:
"Nevím, proč by se do této diskuse měla vměšovat i tajná služba, to ani Státní bezpečnost neměla takovou drzost, aby radila, jak se má učit dějepis,"

BIS:
"Chci prohlásit zcela jasně a snad naposledy, aby to pochopili všichni: BIS nechce a nikdy nechtěla říkat, co se má a nemá učit na školách,
nechce tvořit osnovy a přepisovat učebnice. Provádíme sběr informací, vytváříme kvalitní analýzy a upozorňujeme představitele státu na rizika z jakékoli oblasti našeho života,"

5 hlasů

Pravdive dejiny - nejvetsi tajemstvi Ruϟϟka-Hordy ...

4 hlasy

BISka se postavila soucasnemu mainstreamu a sluzebnici Ruϟϟka a Hradni zumpa - muzou z toho pos.rat ...)

4 hlasy

Ruští prostituti se tu mohou potrhat úsilím o nakydání největší porce hnoje na BIS, Protože pro ně jediným božským přepisovatelem historie je Kreml, A tak tu čteme jak Rusko vlastně před rokem 1991 vlastně neexistovalo, to ta svinstva dělal jakýsi Sovětský svaz, v gulazích popravovali ukrajinci anebo židi, Katyň je celá vhodná k přepsání a Molotov - Ribbentrop pakt se přece vůbec nestal.
Táhněte do svého milovaného mongolistánu, svoloči špinavá.

6 hlasů

lhat se nema,ajnstajn.to vedel uz i goebeles.Rusko exitovalo uz jako cast Slovanskych kmenu,zijicich po tisicileti mezi dneprem a dnestrem-od doby pozdne kamenne pres bronzovou az po stehovani narodu.behem stehovani se Rusove odebrali na severo-vychod.tam vzniklo novgorodske knizectvi,velikij novgorod,vedenym rurikovci.jeden z nich,oleg se odbral na jih,do kyjeva.zachtelo se mu tepla.zalozil ukrajinskou Rus.v novgorode vznikla republika.tez republiky pskov a vjatka.vznikly tez hromady Ruskych knizectvi jako cernigov,novgorod-severskij,rylsk-putivl,rjazan,ro - stov,jaroslavl,uglic,koloma,pereslavlatd.to fse pred prichodem mongola.kazdy vi,ze neexistoval jakysi,ale opravdovy sovetsky svaz.sdruzeni 16ti tak zvanych republik,jedna z nich byla nesvepravna rsfsr.tu ani nevzaly semiti zidi do osn.ale pozvali tam ukrajinskou ssr a beloruskou ssr,plnou semitu zidu.a potom to zdruzeni 16ti republik,zname pod jmenem sovetsky svaz-sssr.sefem gulagu byl israel israelovic plinin.sefem vyhlazovaciho lagru na Krymu v letech LP.1918-1920 byl bela kohen kun.na kolyme to byla rita zimmermann,u bileho more neftalij frankel-samej semita zid.v katynskem lesiku sefoval reznik gruzinsky semita zid lavrentij berija.ribbentrop-molotov pakt existoval diky nackum a semitovi zidovi max litvinoff-finkelstajn,ktery vyjednaval za sovety.po rozdeleni polska se konferenci v zakopanem a krakove mezi ss a nkvd zucastnili za ss a.eichman a heinrich himmler.za nkvd lavrentij berija a rita zimmerman.ti uz meli bohate zkusennosti z vyhlazovacich a pracovnich lagru po celem sssr.predali sve zkusennosti nackum,pod ochranou divize bernolak v zakopanem.a samozrelme si muzete nalezt v tabulce narodu podle IQ,kde mongolove figuruji na sestem miste a semiti zidi na 40tem.nejste vy rasista,takhle se vyjadrovat o mongolech?ajta,ajta,ajta.shalom,mesuge.

0 hlasů

mimochodem,1.president sssr byl semita zid jakov sverdlov.vydal narizeni k vyvrazdeni carske rodiny.poslal do jekaterinburgu sefa cheky v st.petersburgu-leningrade,semitu zida jakova jurovskeho a ten to tam postrilel,hnus.

0 hlasů

Woe a ty si zase táhni mezi ty negramotné negry v USA. Můžeš tam rozšířit frontu těch jejich 40 milionů žebráků stojících frontu na žebračenky do těch jejich bufetů. A jestli už v 7 hodin ráno cítíš potřebu smrdět tady tím americkým lejnem_po vylezení z jejich řiti, tak si nech vyfrézovat prostatu. Bude se ti lépe spát.

1 hlas

A každým jejich příspěvkem jen potvrzují, co jsou to za lidský odpad - viz zde primitiv Bobek.

5 hlasů

Větší odpad než pražská kavárenská žumpa@ snad už ani nemůže být!

0 hlasů

jack je vidět, neprostudovalo jste si ani starého göbelesa, o gödelovi ani nemluvě,mešuge.chá,chá,chá!šalóm.

1 hlas

Zeman mel zase pravdu.
a tohle rudy pra*se chtela prazska kavarna jmenovat generalem :-)))))

5 hlasů

Nevím při jaké barvě na semaforu vjíždíš do křižovatky a ještě žiješ (při tvé barvosleposti), ale bohužel v tom ostatním máš pravdu.

0 hlasů

co tady vůbec dělá, ten semita žid-názi v BISu?dosadil ho tam podfukář bureš.tady to máme.podobně na min.vnitra a obrany.propaguje neziskovky starého zlodějského rasisty semity žid-nácka soros.a jejich oblbování.svoloč.

1 hlas

Tak nám po revoluci docela důsledně lili do hlavy, co všechno komunisti provedli, ale o tom, jakou maj krev na rukou jsme si moc nepovídali. Na to jsem si musel přijít vlastním obecným samostudiem historie a souhlasím, že moderní historii je třeba znát. Akorát se obávám, že to myslím jinak než vrchní propagandista BIS.

4 hlasy

* jakou maj krev na rukou Američané...

3 hlasy

U nich se to tak nebere, to patří k národnímu koloritu.

0 hlasů

Ještě větší blbci, než jsme se obávali, ještě větší ho-vada, než jsme si mysleli. To je prostě BIS. Strkat rypák do dějepisu, no to už je fakt moc.

7 hlasů

jsem pro vyučování dějepisu! ale nic nevynechávat!jako třeba dopravu černých otroků do Ameriky rasistický semitou živém aaron lopézem a jeho 30ti otrokářskými lidmi.nebo o vyhlazovacích lágrech v sssr z let LP.1918-20 na Krymu, vedených rasistickými semity židy jako béla cohén kún,rosálie zalkind земляка,michajl frunze a lejón trocký-bronštajn.nebo na čukotce ritou zimmermann a u bílého moře naftálijem frankelem.o gulagu a jeho šéfovi-israeli israelovičovi plininovi.proč o téhle historii ani slova? co na to klaus a klaus jr.?

2 hlasy

opravy.... do amerik rasistickými židy... jeho otrokářskými loděmi...pokud by se dějiny učily pořádně od začátku, nemuseli by zde zbytečně ventilovat nedoucy jako džunyjór a ok.

0 hlasů

Kdyby mi někdo v 89 roce řekl co se bude dít za zhruba 30 let vysmál bych se mu . Ta fanatičnost je neuvěřitelná . Začalo to v pohodě a najednou se to nenápadně počalo měnit ... a jede to dál..

7 hlasů

A co asi tak mají čučkaři dělat! Šmírovaní bolševici a staří přísl. StB pomalu docházejí, a nějakou činnost musí vykazovat. Tak budou zřejmě ruku v ruce jezdit s Člověkem v plísni za erární peníz po školách a "převykládávat" historii (ještě by mohli přibrat Blažka z ÚSTRu). Vždyť se již dá dočíst v některých médiích, že i ti Banderovci byli vlastně takový dobráci bojující proti SSSR. Kteří cestou z Polska přes moravsko-slovenské pomezí do amerického zajetí vraždili kopaničáře a vypalovali samoty. Koudelka se bušil do prsou při nástupu do funkce jako King Kong, jak zatočí s ruskými agenty. Zřejmě však médiím nějaký monstrozní soudní proces se špiony unikl. Ostatně se občané bývalého SSSR sami lehce přesouvají z ČR do jiné zajímavější části světa.

5 hlasů

To, že BIS hodnotí školní osnovy je světová rarita důkaz o jejich naprosté blbosti a nekompetentnosti. Prd tomu rozumí, jsou národu pro smích. Osnovy dějepisu rozhodně nespadají do pravomocí těchto neschopných čmuchalů. Osnovám dějepisu by se měli věnovat odborníci historici v součinnosti s pedagogy, ale hlavně MŠ, ne zbytečná BIS.

8 hlasů

Vrchní čučkař a Pepek Vyskoč musí žvanit do vyučovacích osnov, páč jeho zpráva BIS stála za VELIKÉ a ZAPÁCHAJÍCÍ howno, tudíž odvádí pozornost od své neschopnosti stejně, jako od amatérů z BIS gender duhového spolku....:)

6 hlasů

Není známo, že by se kontrarozvědka kdekoli jinde na světě zabývala školními učebnicemi, na to jsou přece jiné instituce. A ředitel BIS by se neměl zviditelňovat takovými články, když jde o tajnou službu. Jinde se ani někdy neví, kdo ředitel je, nebo neznají jeho podobu.

3 hlasy

Ovšem aby se fízláčtí impotenti z BIS montovali a naváželi do školní výuky, dokonce si za tímto účelem předvolávali ministra školství, což asi musí být zoufalý ubožáček bez špetky vlastního rozumu, tak to už je fakt silnej tabák.

8 hlasů

BIS nechce měnit, jen upozornuje, že student by měl mít mnohem širší znalosti moderních dějin včetně důležitých a mnohdy ne příliš známých souvislostí.
Tedy doplnit učivo a vtloukat a vtloukat více ,.....

2 hlasy

A co je fízlákům do toho ? To není vůbec jejich starost. Když se předloni pokoušelo velvyslanectví USA ve spolupachatelství s pražskou kavárnou svrhnout legitimního českého prezidenta, tak BIS naprosto nijak nereagovala. Vůbec nijak. A teď chce měnit školní osnovy.

7 hlasů

Tak to je práce a poslání čučkařů?Horší ,jak za komančů.Rozpustit tuhle podivnou partu

7 hlasů

Když se může Zemanův Mynář scházet se soudci a "informovat" je o postoji prezidenta k různým causám, tak proč by se nemohl šéf BIS sejít s ministrem školství, aby ho informoval o úrovni znalostí žáků, vycházejících ze škol? Celá ta Zemanova animosita vůči BIS pochází z toho, že tajné služby vyhodnotily prezidentskou kancelář jako bezpečnostní riziko pro stát. Proto ten směšný povyk od hlavy státu...

7 hlasů

Henexi,ty malá zatrpklá zrůdičko.O tvoji zmuchlanou prdel už nemá zájem snad ani trdlo trdel Jeroným, a dceruška ti už taky neposlouží ani jako popelník při orálu

5 hlasů

Máš-li splín Hemenex, tak si nechej vykouřit od pražského Jeremiáše svoji malou píšťalku, to by tě mohlo uklidnit....Jeremiáš zrovna kroužkuje ftáky v Perlovce za 2€ každému, kdo má zájem, takže pospěš, ať to stihneš, ty pražský kastráte.

5 hlasů

Já splín rozhodně nemám, ale ty budeš mít problém s vlastním já...

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 43/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.