Covid-19
Slovinci vyjmuli Česko z bezpečných zemí. Podle Babiše k tomu není důvod

03.07.2020 08:59 Aktualizováno 03.07. 13:57

Slovinská vláda v pátek rozhodla, že Česká republika, Chorvatsko a Francie budou od soboty vyřazeny ze zeleného seznamu zemí s nízkým rizikem nákazy koronavirem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vampola (3 hlasy) 03.07.2020 14:26

  Hlavně, ať to neřeší Petříček, kterého každý považuje za náhradního...

 • o k (3 hlasy) 03.07.2020 16:39

  Vy někde platíte daně? Leda tak v Bohnicích.

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 04.07.2020 07:08

  Moravák a neumí česky ! 😂

 • o k (2 hlasy) 03.07.2020 16:45

  Přesně toto jsem tvrdil během té neskutečné šikany, která u nás...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 04.07.2020 07:07

  Každý ne. Jenom Vy a pár hlupáků kolem Vás. 🐰

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

“Black Lives Matter”: Anglickou katedrálu bude zdobit obraz poslední večeře. Ježíš Kristus je znázorněn jako černoch

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/zpravy-k-zamysleni/black-lives-matter-anglickou-katedralu-bude-zdobit-obraz-posledni-vecere-jezis-kristus-je-znazornen-jako-cernoch/
------
Učitel v Malmö svědčí: „Děti se o Švédech učí jako o nevěrných psů již na škole od nejnižších ročníků“

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/islamsky-stat/ucitel-v-malmo-svedci-deti-se-o-svedech-uci-jako-o-nevernych-psu-jiz-na-skole-od-nejnizsich-rocniku/
------¨
Čestný předseda TOP09 Schwarzenberg šíří desinformace a lži o běloších a černoších v USA

Když je třeba kopnout si do prezidenta Miloše Zemana za kritiku amerického neomarxistického hnutí Black Lives Matter, tak je českým pravdoláskařům dobrá kdejaká lež a manipulace. Čestný předseda TOP09 Karel Schwarzenberg napsal na svém facebookovém profilu lež o počtu černochů a bělochů zabitých americkou policií. Podle Schwarzenberga "rukou policie tam ale zahyne mnohem více Američanů tmavší pleti než ostatních. Z toho vznikl onen slogan, že černé životy jsou důležité."

Jde o očividnou lež, podle údajů neziskové organizace, sledující násilí ze strany americké policie, z roku 2019, tak bylo americkou policii zabito 588 bělochů a pouze 259 černochů! Tedy tvrzení Schwarzenberg o tom, že je zabito mnohem více černochů je evidentní lež. Naopak je zabito dvakrát více bělochů než černochů ...

https://www.eurabia.cz/Articles/44200-cestny-predseda-top09-schwarzenberg-siri-desinformace-a-lzi-o-belosich-a-cernosich-v-usa.aspx
------
PRÁVO ŠARÍA V EVROPSKÉ PRAXI

To, že je islám protěžován současným vládnoucím evropským systémem, je jasné už delší dobu. Na sociálních sítích je zapovězena jakákoli kritika islámu, mnoho lidí už si kvůli kritice islámu prošlo soudním řízením, mnoho dalších to čeká. V Evropě najdeme jen málo zemí, kde by se podobné výroky netrestaly, někde dotyčný skončí s podmínkou, jinde s pokutou, vězením, ale mnohdy je právě vězení zcela jasným rozsudkem smrti.

Jen v posledních dnech došlo v evropských zemích minimálně ke dvěma soudům, které potvrdily jisté paralely v rozsudcích napříč Evropou. Za výroky, které se týkají muslimů, jsou lidé odsuzováni s tím, že je čin kvalifikován coby rasismus. A to bez ohledu na to, že islám není rasa. Tyto rozsudky jsou si stejně podobné, jako verdikty nad “psychicky nemocnými” muslimskými násilníky z řad černých nebo arabských invazistů. Zatímco ti druzí jsou protěžováni a za násilné trestné činy souzeni velmi mírně, za kritiku islámu může být v krajním případě i v Evropě trest smrti.

První případ se odehrál ve Finsku, kde odvolací soud potvrdil původní trest za údajný rasismus. Finský zákonodárce Sebastian Tynkkynen (PS) prohrál odvolání proti pokutě za FB příspěvek o islámu. Skutečnost, že islám je zodpovědný za množství vražd a nepokojů po celém světě, byla zpolitizovaným finským soudním systémem považována za „podněcování nenávisti proti etnické skupině“. Pokuta Sebastiana Tynkkynena ve výši tisíců eur za podněcování nenávisti k etnické skupině tak zůstává v platnosti. Odvolací soud v Rovaniemi potvrdil pokutu, kterou Miika Sebastian Tynkkynen dostal u prvoinstančního soudu.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-pravo-saria-v-evropske-praxi/
------
SEXUÁLNÍ RASISMUS: NECHCETE MÍT SEX S ČERNOCHEM? JSTE ODPORNÝ RASISTA

https://pravyprostor.cz/sexualni-rasismus-nechcete-mit-sex-s-cernochem-jste-odporny-rasista/

TOTO JE ZÁPAD????
NAS.RAT NA ZÁPAD!!!!

CZEXIT

1 hlas

VE SLOVINSKU JSEM BYL ASI 8 KRÁT !!!!! NO TEĎ BYCH TAM UŽ NEJEL !!!!! TO CO UDĚLALI SI ZASLUHUJE BOJKOT TÉTO ZEMĚ STEJNĚ JAK TURECKA

0 hlasů

Vina není na Slovinsku, ale na českých nezodpovědných politicích. Ti se tváří jako kdyby virus zmizel, přestože počet nově nakažených láme rekordy. Zavřít dveře před zdrojem nákazy je rozumné.

Hloupí "uvolňovači" mají co chtěli. Ta opatření, která jsou levná (např. roušky) a nepoškodí průmysl, totiž měla zůstat. Jinak se nákaza rozšíří což si vynutí návrat všech opatření, včetně těch velmi drahých...

1 hlas

Hlavně, ať to neřeší Petříček, kterého každý považuje za náhradního panáka řízeného Pochem.

3 hlasy

Každý ne. Jenom Vy a pár hlupáků kolem Vás. 🐰

2 hlasy

Důvod je, a sice, že je to lumpárna.
Z ministerstva se můžete podívat na počty chorých s covid-19

https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19/prehled-hospitalizaci

Nyní je 130 nemocných. Nejvíc bylo 440 nemocných, to znamená, že v některých nemocnicích nebyl nikdo a v jiných byl jeden. Už 10. dubna přestal počet nemocných růst, takže se vyjasnilo, že k zahlcení nemocnic nemůže dojít. A přesto nechali ještě měsíc zavřené školy obchody a náhubky.

Je to jasná zlodějna. Jinak to nejde vysvělit. Každý epidemilog ví, že ŕestrikce se dělaly proti přehlcení nemocnic. Tedy zpomalit šíření a nemůžou nikoho zachránit před smrtí.

1 hlas

Být vámi, řekl bych to Slovincům a ne nám. To samé platí o Babišovi, On ví, co na zamindrákované Čechy platí a vychvaluje nás do nebes. Samozřejmě jsme na tom tak dobře pouze díky jemu. Bohužel to tak nevidí ostatní svět.

1 hlas

CO TO ŽVANÍTE NEBÝT PODNIKU S CELÉ REPUBLIKY CO U VÁS PLATÍ DANĚ TAK JSTE CHUDÁCI ?,NEBO LÍNÍ CHUDÁCI ??? AT ŽIJI OBČANÉ MORAVY A SLEZSKA TI VĚDÍ CO TO JE ČEST A HRDOST A VY JEN ŽVANÍTE !!PŘIPOJTE SE K MERKL A MÁME KLID

1 hlas

Moravák a neumí česky ! 😂

2 hlasy

Vy někde platíte daně? Leda tak v Bohnicích.

3 hlasy

Bohužel ani já nevidím, že bychom na tom byli dobře. Z hlediska ekonomiky jsme šestá nejvíce postiženíá země Evropy. Oproti zemím, kde restrikce nazavedli (Švýcarsko, Švédsko, Brazílie, Bělorusko) máme malý počet nemocných k počtu obyvatel. Bude tu déle trvat, než se všichni nakazí.
Žádný cizinec nemá zájem, aby ho stavěli do latě. A kvůli různým vyjímkám ho šikanovali a zakazovali mu něco.

1 hlas

Hospodářsky to moc ovlivnit nemůžeme, když jsme zaměřeni exportně, takže pokud zákazník nenakupuje, je nám houby platné, že bychom chtěli vyrábět. Ovšem oproti zmíněným zemím, máme také mnohem nižší počet mrtvých na obyvatele, což je asi docela důležité.

0 hlasů

Přesně toto jsem tvrdil během té neskutečné šikany, která u nás proběhla. Napsal jsem doslova, že "nikdo na světě, kromě lidí poznamenanými diktaturou a normalizací by si to nenechal líbit" a umíte si asi představit, jak jsem to schytal od českých vymytých mozků.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle najdete >


Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi